V62 Beállítás javaslat

  • Témaindító Deleted User - 1534977
  • Kezdés ideje

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
Ha ez valóban úgy van, hogy a központ dönt.
Én személyesen vállalom azt, hogy 1 napig (vagy míg az eredmény el nem döl) legyek supportos, SEMMI FÉLE fukcióval, csupán " központiak szemében" s a legtámogatottabb beállítást higyjétek el, be tudnám szerezni.
Ha kell megírom 3 nyelven, sőt..

De mint mondtam, ha a support meg engedi, hogy ezt rendezzem, 99%-ot adok rá, hogy sikerülni fog!
Cserében semmit nem kérnék, de a sok mese már unalmas! :)

UPDATE:
Mielőtt a support belém kötne, hogy HÁ TE 1 milliódszorra mondjuk, hogy nem úgy van..csak annyit kérdeznék: akkor miért kell a központnak beküldeni 3 beállítási lehetőséget, ha úgy is a 4. lesz aktíválva amit Ők mondanak? Akkor alapból nem kéne beküldeni semmit, csak várni a köv. világ beállításait.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
De nem értem, ha nem akartok nyáron kezdeni, akkor miért nem jó az a setup, ami lesz? Pár szeróval ezelőtt leírta a supp, hogy a központ újonnan kb leszarja, miket ajánlotok, volt is belőle hiszti itt fórumon. Bármit likeoltok itt kint, bármit mondotok, az lesz, amit ők akarnak.
ha engedjuk akkor igen, de miert kellene engedni? ha havonta spammeli a Hu supp a kozpontot ketlem, h ne engednenek :)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nekem is tetszik ez a beállítás. Változatos és szerintem izgalmas maga a beállítás is. Viszont nem mi szabjuk meg ezeknek a jóváhagyását sajnos..
Korábban @Syntex is leirta, hogy bármennyire is tetszik nekünk egy beállítás, nem mi rajtunk múlik az megválasztása.

Ígérgetni nem fogok, nem is szeretnék. Bízok a saját CM-emben teljes mértékben, de hogy mégis mondjak nektek valamit, csak annyit tudok nektek mondani, hogy megbeszéljük, hogy újonnan mit tudunk ezekkel tenni.

Viszont ehhez szükséges volna (szerintem) az egyhangú döntésetekre is. Mivel nem adtam én még be személy szerint soha ilyen beállítási javaslatot, nem tudom pontosan, hogy szükséges e, kötelező jelleggel 3 beállítást küldeni a központnak vagy elég-e egy. Viszont sanszos, hogy kell három.
Ehhez pedig hozzá kötném a korábbi szavazás dolgot is. A kollégámnak pont ez volt szerintem a célja ezzel, hogy 3 olyan (számotokra) fontos beállítás szülessen, amit tudunk a központ felé küldeni és a 3 elfogadott közül "mindegy" legyen, hogy melyiket válasszák ki.

Szóval annyit tudok én nektek személy szerint mondani az üggyel kapcsolatban, hogy terítékre dobom a témát. :)
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Nekem is tetszik ez a beállítás. Változatos és szerintem izgalmas maga a beállítás is. Viszont nem mi szabjuk meg ezeknek a jóváhagyását sajnos..
Korábban @Syntex is leirta, hogy bármennyire is tetszik nekünk egy beállítás, nem mi rajtunk múlik az megválasztása.

Ígérgetni nem fogok, nem is szeretnék. Bízok a saját CM-emben teljes mértékben, de hogy mégis mondjak nektek valamit, csak annyit tudok nektek mondani, hogy megbeszéljük, hogy újonnan mit tudunk ezekkel tenni.

Viszont ehhez szükséges volna (szerintem) az egyhangú döntésetekre is. Mivel nem adtam én még be személy szerint soha ilyen beállítási javaslatot, nem tudom pontosan, hogy szükséges e, kötelező jelleggel 3 beállítást küldeni a központnak vagy elég-e egy. Viszont sanszos, hogy kell három.
Ehhez pedig hozzá kötném a korábbi szavazás dolgot is. A kollégámnak pont ez volt szerintem a célja ezzel, hogy 3 olyan (számotokra) fontos beállítás szülessen, amit tudunk a központ felé küldeni és a 3 elfogadott közül "mindegy" legyen, hogy melyiket válasszák ki.

Szóval annyit tudok én nektek személy szerint mondani az üggyel kapcsolatban, hogy terítékre dobom a témát. :)
Koszonjuk, bizunk benne, hogy win-win szituacio lesz! :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ha ez valóban úgy van, hogy a központ dönt.
Én személyesen vállalom azt, hogy 1 napig (vagy míg az eredmény el nem döl) legyek supportos, SEMMI FÉLE fukcióval, csupán " központiak szemében" s a legtámogatottabb beállítást higyjétek el, be tudnám szerezni.
Ha kell megírom 3 nyelven, sőt..

De mint mondtam, ha a support meg engedi, hogy ezt rendezzem, 99%-ot adok rá, hogy sikerülni fog!
Cserében semmit nem kérnék, de a sok mese már unalmas! :)

UPDATE:
Mielőtt a support belém kötne, hogy HÁ TE 1 milliódszorra mondjuk, hogy nem úgy van..csak annyit kérdeznék: akkor miért kell a központnak beküldeni 3 beállítási lehetőséget, ha úgy is a 4. lesz aktíválva amit Ők mondanak? Akkor alapból nem kéne beküldeni semmit, csak várni a köv. világ beállításait.
És mit csinálsz? Írj nekik emailt. Küldésd be 100 emberrel hogy te olyan világot akarsz és talán úgy elérsz valamit .
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
ha engedjuk akkor igen, de miert kellene engedni? ha havonta spammeli a Hu supp a kozpontot ketlem, h ne engednenek :)

Eléggé tévúton jársz. Toljatok nyugodtan setuphisztit, nem kell messzire visszamenned, hogy lásd, mennyit ért az FS esetén, pedig ők "120 aktívan játszó" playerből álló kerettel csinálták ezt.
 

roland547

New Member
A reakció pontszáma
10
Sziasztok. Eddig csak azt olvastam, hogy a support-ot nem erdekli a velemenyunk. Kivancsi vagyok ez valoban igy van-e. Akinek tetszik az alabbi beallitas javaslat, kerlek tamogassatok!

A V62 beállításai

Nyeremények
Nyertes:
Az a klán nyer, amelyik az összes falu 80%-át birtokolja 7napig.
A világ legnagyobb játékos: 3000 prémium pont
A világ második legnagyobb játékos: 2000 prémium pont
A világ harmadik legnagyobb játékos: 1000 prémium pont
Győztes klán tagjai: 500 prémium pont

Általános beállítások
Végjáték:
Dominancia
Játék sebessége: 1.6
Egység sebesség: 0.625
Morál: Aktív, pont alapú

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók:
Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív
Építkezés árának csökkentése: Aktív
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív
Piaci Bónusz: Aktív

Jutalmak/Eredmények
Jutalmak:
Aktív

Kiegészítés
Legyőzött ellenfelek ranglistája:
Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Kereskedelem visszavonási idő: 5 perc

Seregmozgások
Milliszekundum:
Aktív
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 50
Támadás visszavonási ideje: 10 perc

Kezdővédelem
Kezdők védelme:
5 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: 20 : 1 az első 30 napra

Játékbeállítások
Lovag:
Aktív, készségekkel
Íjászok: Aktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Templom: Inaktív
Őrtorony: Aktív
Erőd: Inaktív
Áltámadás: Inaktív
Barbár falvak visszabontása: Inaktív
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3000 pontig)
Gyűjtögetés: Aktív

Zászlók
Zászlók:
Aktív

Milícia
Milícia:
Inaktív

Főnemesek
Főnemesek képzése:
Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Inaktív
Főnemesek maximális hatótávolsága: 100 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1.6 %

Klán
Klánharcok elérhetők:
Igen
Klán-készségek: Aktív
Klántárs támadható: Igen
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 50

Terület
Barbár és bónuszfalvak aránya:
Emelt
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak
Égtájválasztás: Aktív

Éjszakai bónusz
Éjszakai bónusz:
Aktív
Időtartam: 23:00-08:00
tetszik
 

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
Egy javaslat tőlem is ;)


Általános beállítások

Végjáték: Területi dominancia
Játék sebessége: 2
Egység sebesség: 0.5
Morál: inaktív
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Aktív, időbeli korlátozás az egyedi játékkezdés ideje alapján
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Időkeret a kereskedés visszavonására: 5 Perc
Milliszekundum: Aktív
Időkeret a támadások visszavonására: 10 Perc
Éjszakai bónusz aktív 0:00 és 6:00 óra között
Alvás Üzemmód Inaktív

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók: Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Piaci kereskedelem Prémium Pontért: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív. Ha 10 perc van hátra az építkezésből, akkor az épület azonnal befejezhető
Építkezés árának csökkentése: Aktív. Az építkezés árának csökkentése 20%-al lehetséges - tehát ha egy építkezés mondjuk 1000 nyersanyagba kerül, és a játékosnak csak 800 van, akkor 30 pontért a rendszer beteszi így is az építkezést
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív. 7 napig egy nyersanyag termelése növelhető +20%-al.
Piaci Bónusz: Aktív. a piacon 1:1ben akkor is tudsz vásárolni, ha ilyen ajánlat nincs kinn a piacon.

Zászlók
Zászlók: Inaktív

Jutalmak
Jutalmak: Aktív

Kezdővédelem
Kezdők védelme: 5 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: 20 : 1 az első 30 napra

Játékbeállítások
Lovag: inaktív
Íjászok: Aktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Kémrendszer: A kém külső egységeket nem tud kikémlelni
Tanyaszabály: Inaktív
Templom: Inaktív
Őrtorony: Inaktív
Áltámadás: 1%
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3000 pontig).


Milícia
Milicia: Aktív
Milicia összehívására max. faluszám: 4
Milicia max egységszám szintenként: 30
Milicia összehívásának max. időtartama: 6
Milicia, termeléscsökkenés összehívás alatt: 50

Főnemesek
Főnemesek képzése: Aranyérme
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Inaktív
Főnemesek maximális hatótávolsága: 120 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 2

Klán
Klánharcok elérhetők: Igen
Klántárs támadható: Igen
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 80

Terület
Emelt arányú barbár és bónuszfalvak
Bónuszfalvak:
Fejlesztett bónuszfalvak
Égtájválasztás: Aktív

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés: Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, mivel a fiók 60 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 120 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 120 napot helyettesítés alatt állt.
 
Utoljára szerkesztve:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Rúnák harca.
Templom nincs
Torony nincs
Erőd nincs
Nemes 150 ms
Áltámadás 2%
Zászló nincs
Lovag nincs
Íjász van
60 fő, zárul 2 hónap után(ha ilyet lehet)

A többi nem lényeg.
 
Utoljára szerkesztve:

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
A jelenlegi tervek szerint valószínűleg sajnos csak 1-1.2 sebesség közötti lehet a következő világ - arra kérlek ha javaslatot szeretnétek tenni, akkor ezzel a sebességgel tegyétek meg. A következő világ valószínűleg már lehet gyorsabb, így ezeket a javaslatokat tartsuk meg akkora.
 
Fent