V62 Beállítás javaslat

  • Témaindító Deleted User - 1534977
  • Kezdés ideje

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Miért ne? Amúgy nyáron a többségnek amúgy is a lassú világ jön be szerintem, mert ilyenkor nyaralás, kerti meló, kirándulás, stb.. kinek mi van a saját kis listáján a teendői közt, és örül ha lightosabb tempoban tudja tolni.
en specko orulok neki, mert akkor 63 gyors lesz. De lassu vilagok mindig ritka gyenge szinvonalat hoznak sajnos.
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Miért ne? Amúgy nyáron a többségnek amúgy is a lassú világ jön be szerintem, mert ilyenkor nyaralás, kerti meló, kirándulás, stb.. kinek mi van a saját kis listáján a teendői közt, és örül ha lightosabb tempoban tudja tolni.

az elmúlt 6 világban váltogatta egymást a gyors és lassú világ, rádaásul a kutya se akar lassú világot ez nem tudom feltünt e a tisztelt supportnak :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
az elmúlt 6 világban váltogatta egymást a gyors és lassú világ, rádaásul a kutya se akar lassú világot ez nem tudom feltünt e a tisztelt supportnak :D
Nézegettem ja, regebben volt valami sablon fele hogy 2 lassu 1 gyors de már nincs szerintem.

Az hogy a kutya se akar lassút? Ha megnézzük, hogy ki akar gyors világot meg megnézzük az 59es taglistát egyből látszik, hogy már bundáskenyér a reggeli. Mondjuk mivel indulni akartok nyilván kedvetekre akarjátok szabni a beállítást, de most ez olyan, hogy akkor yugi meg lassút akar és szól pár ismerősnek hogy írják be hogy lassút akarnak és na.. érted.

Szerintem kéne valami olyasmi, hogy közölje a supp, hogy milyen opciók közül lehet válogatni, hogy milyen legyen a sebesség amit megenged a központ, meg templom, torony, erőd, lovag, morál stb beállítások variációja.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Nézegettem ja, regebben volt valami sablon fele hogy 2 lassu 1 gyors de már nincs szerintem.

Az hogy a kutya se akar lassút? Ha megnézzük, hogy ki akar gyors világot meg megnézzük az 59es taglistát egyből látszik, hogy már bundáskenyér a reggeli. Mondjuk mivel indulni akartok nyilván kedvetekre akarjátok szabni a beállítást, de most ez olyan, hogy akkor yugi meg lassút akar és szól pár ismerősnek hogy írják be hogy lassút akarnak és na.. érted.

Szerintem kéne valami olyasmi, hogy közölje a supp, hogy milyen opciók közül lehet válogatni, hogy milyen legyen a sebesség amit megenged a központ, meg templom, torony, erőd, lovag, morál stb beállítások variációja.
nem feltetlen a sebesseg a lenyeg, hanem az, hogy a Support a jatekosokert van, es nem forditva. Eleg szembetuno, hogy ez sajnos nem igy van. Rendben, ne legyen egy nagyon gyors vilag, de 1.5-ot ki lehetne harcolni, illetve a fent emlitett beallitasom peldaul 95%-ban dominalo, de ugy erzem azt amit a magyar supp is kitudna valasztani, inkabb tesz ra magasrol es majd berak egy olyat ami senkinek sem fog tetszeni vagy max par mezei playernek amelyik meg cimkezni sem tud.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem rossz, főleg mert az 1,5 felettieket kedvelem én is inkább. Mondjuk lovag nélkül érdekesebb lenne. Fakelimit gondolom meg 1% a minim.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ha ez valóban úgy van, hogy a központ dönt.
Én személyesen vállalom azt, hogy 1 napig (vagy míg az eredmény el nem döl) legyek supportos, SEMMI FÉLE fukcióval, csupán " központiak szemében" s a legtámogatottabb beállítást higyjétek el, be tudnám szerezni.
Ha kell megírom 3 nyelven, sőt..

De mint mondtam, ha a support meg engedi, hogy ezt rendezzem, 99%-ot adok rá, hogy sikerülni fog!
Cserében semmit nem kérnék, de a sok mese már unalmas! :)

UPDATE:
Mielőtt a support belém kötne, hogy HÁ TE 1 milliódszorra mondjuk, hogy nem úgy van..csak annyit kérdeznék: akkor miért kell a központnak beküldeni 3 beállítási lehetőséget, ha úgy is a 4. lesz aktíválva amit Ők mondanak? Akkor alapból nem kéne beküldeni semmit, csak várni a köv. világ beállításait.
Ezt hol olvastad? Mert az én figyelnem elkerülte, pedig mindent megnézek és bele kötök amibe lehet xd
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
nem feltetlen a sebesseg a lenyeg, hanem az, hogy a Support a jatekosokert van, es nem forditva. Eleg szembetuno, hogy ez sajnos nem igy van. Rendben, ne legyen egy nagyon gyors vilag, de 1.5-ot ki lehetne harcolni, illetve a fent emlitett beallitasom peldaul 95%-ban dominalo, de ugy erzem azt amit a magyar supp is kitudna valasztani, inkabb tesz ra magasrol es majd berak egy olyat ami senkinek sem fog tetszeni vagy max par mezei playernek amelyik meg cimkezni sem tud.
Jelenleg a lassú világ preferált, mivel inkább az új, kezdő játékosoknak szeretnénk kedvezni. Minden országban lassú világ fog indulni, ez alul Magyarország sem kivétel. Ezen vitatkozhatunk a végtelenségig, csak nincs értelme.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Jelenleg a lassú világ preferált, mivel inkább az új, kezdő játékosoknak szeretnénk kedvezni. Minden országban lassú világ fog indulni, ez alul Magyarország sem kivétel. Ezen vitatkozhatunk a végtelenségig, csak nincs értelme.
A tobbi emlitett es sokaknak kedvezo beallitas megvalosithato amennyiben marad a dominans tobbseg?
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Melyik beállítási javaslatra gondolsz pontosan?
Sziasztok. Eddig csak azt olvastam, hogy a support-ot nem erdekli a velemenyunk. Kivancsi vagyok ez valoban igy van-e. Akinek tetszik az alabbi beallitas javaslat, kerlek tamogassatok!

A V62 beállításai

Nyeremények
Nyertes:
Az a klán nyer, amelyik az összes falu 80%-át birtokolja 7napig.
A világ legnagyobb játékos: 3000 prémium pont
A világ második legnagyobb játékos: 2000 prémium pont
A világ harmadik legnagyobb játékos: 1000 prémium pont
Győztes klán tagjai: 500 prémium pont

Általános beállítások
Végjáték:
Dominancia
Játék sebessége: 1.6
Egység sebesség: 0.625
Morál: Aktív, pont alapú

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók:
Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív
Építkezés árának csökkentése: Aktív
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív
Piaci Bónusz: Aktív

Jutalmak/Eredmények
Jutalmak:
Aktív

Kiegészítés
Legyőzött ellenfelek ranglistája:
Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Kereskedelem visszavonási idő: 5 perc

Seregmozgások
Milliszekundum:
Aktív
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 50
Támadás visszavonási ideje: 10 perc

Kezdővédelem
Kezdők védelme:
5 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: 20 : 1 az első 30 napra

Játékbeállítások
Lovag:
Aktív, készségekkel
Íjászok: Aktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Templom: Inaktív
Őrtorony: Aktív
Erőd: Inaktív
Áltámadás: Inaktív
Barbár falvak visszabontása: Inaktív
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3000 pontig)
Gyűjtögetés: Aktív

Zászlók
Zászlók:
Aktív

Milícia
Milícia:
Inaktív

Főnemesek
Főnemesek képzése:
Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Inaktív
Főnemesek maximális hatótávolsága: 100 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1.6 %

Klán
Klánharcok elérhetők:
Igen
Klán-készségek: Aktív
Klántárs támadható: Igen
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 50

Terület
Barbár és bónuszfalvak aránya:
Emelt
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak
Égtájválasztás: Aktív

Éjszakai bónusz
Éjszakai bónusz:
Aktív
Időtartam: 23:00-08:00
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
A fenti beállítás, némi módosítással szerintem megvalósítható:

Sebesség: 1.2
Egységsebesség: 0.8
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 150
Fakelimit: 1%
Főnemesek árának növekedése: Aktív
(aranyérmés rendszernél muszáj növekedjenk)
 

Deleted User - 1534977

Vendég
A fenti beállítás, némi módosítással szerintem megvalósítható:

Sebesség: 1.2
Egységsebesség: 0.8
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 150
Fakelimit: 1%
Főnemesek árának növekedése: Aktív
(aranyérmés rendszernél muszáj növekedjenk)

Az ezredkulonbsegek nem lehetnek akkor 100-on? 50 lenne az idealis, hogy legyen kihivas is, de a 150 azert az tulzott szerintunk :/
Fake limit esetleg inaktiv? Eleg ritka, de jo dolog bir lenni, es a kezdok is eltudjak sajatitani a fakeles "Technikajat".
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az ezredkulonbsegek nem lehetnek akkor 100-on? 50 lenne az idealis, hogy legyen kihivas is, de a 150 azert az tulzott szerintunk :/
Fake limit esetleg inaktiv? Eleg ritka, de jo dolog bir lenni, es a kezdok is eltudjak sajatitani a fakeles "Technikajat".
Ő, hát ha nincs fakelimit és ha ennyire a kézdők a cél, ráversz 5k kardot azt dobja is a fiókot, ha mind 1 kos is.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Ő, hát ha nincs fakelimit és ha ennyire a kézdők a cél, ráversz 5k kardot azt dobja is a fiókot, ha mind 1 kos is.

Aki meg akar tanulni jatszani az kitarto, kerdez es tudasahoz merten megoldja, aki pedig nem, 5 elesnel is bedobja.
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Szerintem várjuk meg, hogy jelenjenek majd meg a beállítások és utána mindenki okosabb lesz. :)
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Jelenleg a lassú világ preferált, mivel inkább az új, kezdő játékosoknak szeretnénk kedvezni. Minden országban lassú világ fog indulni, ez alul Magyarország sem kivétel. Ezen vitatkozhatunk a végtelenségig, csak nincs értelme.

2 nap után elfelejti hogy elkezdett ezzel játszani,pont azért mert lassú,a másik ha egy pp-s(költi) mellé kerül,hát úgyis tudjuk mi lesz a vége!:rolleyes:
Legrosszabb esetben elküld melegebb éghajlatra!:D
 

DeletedUser20221

Vendég
Jelenleg a lassú világ preferált, mivel inkább az új, kezdő játékosoknak szeretnénk kedvezni. Minden országban lassú világ fog indulni, ez alul Magyarország sem kivétel. Ezen vitatkozhatunk a végtelenségig, csak nincs értelme.
Ez azért van mert kezd egyre csökkeni az aktív játékosok száma? Ezáltal a világok is zsugorodnak? A világok gyorsabban történõ nyitását nem vettem ide, azt be tudom a pp-nek.
 
Fent