Világ 58 Csevegő

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Á haver, csak a baj van.
Marko bukott ma egy falut, mocskosulcsúnyavolt. Adtam is neki 5X-et.
Még nem tom mi lesz annak a fióknak a sorsa.
Meg egy galamb is idefészkelt a fámra és üti le a barackomat.:oops:

Azért ennyire csendes :eek:

Fel sem tűnt , piálási maraton volt :rolleyes:
 

-oPoSszum-.-

Active Member
A reakció pontszáma
191
Á haver, csak a baj van.
Marko bukott ma egy falut, mocskosulcsúnyavolt. Adtam is neki 5X-et.
Még nem tom mi lesz annak a fióknak a sorsa.
Meg egy galamb is idefészkelt a fámra és üti le a barackomat.:oops:
Akik eddig falut buktak belsőre kerültek, szerintem folytassátok ezt a tendenciát.. :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Inditó? Jöhet!
2000
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Mi ér többet havonta 8x indítgatni alig 1 falukért, vagy havi 2x 20-25ért? Bocsi, hogy nekünk nincs időzítő scriptünk, és van életünk, így nem vállaljuk a 3 naponta indítgatást.

Duálom, kivel kezdjem a bannolást? A hnk tagokkal, mert szerinted használnak időzítőt vagy veled, mert tudtál róla és nem járultál hozzá a Fairplayhez? :p
 

SpangLee*

V58 & V62 & Classic
A reakció pontszáma
139
Mi ér többet havonta 8x indítgatni alig 1 falukért, vagy havi 2x 20-25ért? Bocsi, hogy nekünk nincs időzítő scriptünk, és van életünk, így nem vállaljuk a 3 naponta indítgatást.

de ettől meg úgy annyi idot töltünk a játékba mert ha tamadunk védekezni kell, szóval nem igazán hagyják @tibaxék hogy nektek legyen életetek :(
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
de ettől meg úgy annyi idot töltünk a játékba mert ha tamadunk védekezni kell, szóval nem igazán hagyják @tibaxék hogy nektek legyen életetek :(

Támadásnál minden időpontban ott kell légy vagy lekesed, védekezésnél csak aznap reggel kell figyelj, meg azelőtt éjjel.
 
Fent