Világ 58 Csevegő

Az Eklézsiás

Active Member
A reakció pontszáma
186
Eklézsiás gömbje vajon mit mutat?

Köszönöm kérdésed!

A CotL meg fog törni! Conquistador távozása egyértelmű előjel erre. Nem tudja őt senki helyettesíteni, mondhatni elefántkönnyekkel siratja őt Markó a volt vezére aki vérszemekkel foglalja az ingyen falukat miközben a népe éhezik.
Tibax és a Hiénák magabiztosan tartják a frontot veszteségük továbbra is elenyésző, lélektani és tagságbeli előnyük is számottevő.
A háború ősszel vált át egyoldalúvá amikor az elefántosok tömegével dobják majd be fiókjaikat ami olyan szinten leterheli majd őket hogy a HNK fogást fog találni rajtuk és eljön a szüret ideje és a CotL klán haláltusája.
Jelenleg Tibax érettebb vezér és jobban megérdemli a győzelmet!
 

QUNarmy

Member
A reakció pontszáma
16
Köszönöm kérdésed!

A CotL meg fog törni! Conquistador távozása egyértelmű előjel erre. Nem tudja őt senki helyettesíteni, mondhatni elefántkönnyekkel siratja őt Markó a volt vezére aki vérszemekkel foglalja az ingyen falukat miközben a népe éhezik.
Tibax és a Hiénák magabiztosan tartják a frontot veszteségük továbbra is elenyésző, lélektani és tagságbeli előnyük is számottevő.
A háború ősszel vált át egyoldalúvá amikor az elefántosok tömegével dobják majd be fiókjaikat ami olyan szinten leterheli majd őket hogy a HNK fogást fog találni rajtuk és eljön a szüret ideje és a CotL klán haláltusája.
Jelenleg Tibax érettebb vezér és jobban megérdemli a győzelmet!
Szerintem zseniális :D :D
és azt is remélem, hogy igaz :)
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
én rájöttem valamire.

Eki valami varázslatos világba él, amit én sosem fogok megérteni, bölcsen mondja azt, ami nem biztos sosem :D

a jövö mindig rejtelem :)
sosem tudhatod, hogy holnap mi vár rád :)

Pali
 

-oPoSszum-.-

Active Member
A reakció pontszáma
191
én rájöttem valamire.

Eki valami varázslatos világba él, amit én sosem fogok megérteni, bölcsen mondja azt, ami nem biztos sosem :D

a jövö mindig rejtelem :)
sosem tudhatod, hogy holnap mi vár rád :)

Pali
Nyilván sose tudhatod, hogy legközelebb mennyi falutól fogunk megszabadítani..:D
 
Fent