Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 1528109

Vendég
Extreme intezi aszt hiszem. A support nal van egy tan anyag Amit irtam az Elvileg seithet Meg nekik.
Edzes modszer? Hmmm. Hat be kell menni es utnivagni. Elobb van Rax 25 es istallo 20 mint 6 os termelok.
Hozza sok sikert Urak es Vadvirag!

Van, de az időm miatt baromira nincs időm még publikálni. Viszont tanulás céljából valóban lehetne indítani oktató köröket :)

A magyar csapatnak üzenném, hogy köszönjük szépen, hogy össze tudtunk jönni a kiirt mennyiségen és nem kellett emiatt égni az országok előtt. Most győzött a jobb, ezt el kell ismerni. Viszont fel a fejjel, mert bár a csatát elvesztettük, de a háborút nem! :p
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Hiába tanít bármit is többé nem speedezet emberkből állt a csapat amit ő akart tanítani azt én is tudom de nem volt olyan keretünk amivel el lehetett volna játszanni ezt és ez nem a keret hibája volt mert ők legalább képesek voltak kiállni a magyarokért ellentétbe valakikkel szóval nem érheti szó a ház elejét
Brazilok sok erősebb kerettel jöttek mint indi ellen nyilván ez nem kifogás mert igyis úgyis valószinüleg kikaptunk volna de az a lényeg hogy jól éreztük magunkat legalább több olyan személy is megismerte a másikat akik alapjáraton utálták egymást és szerintem most rájöttek hogy mégse olyan szar arc a másik de egy szónak is száz a vége gratulálok azért a srácoknak.
Remélem jövőre lesz egy normális magyar keret és fel is tudnak időben készülni rá.
Bailey nektek meg sok sikert a továbbiakban :)
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
En azon huztam fel magamat hogy sok helyet aszt olvastam hogy minden ellenfel le van nezve igy rossznak ugy rossznak Amugy rossznak.de miert? Ez nem a Te hibas extreme sot en tudom Te is mindent Meg tettel ertuk a csapatotok ert a orszagotokert. Ezt Tiszteletlem benned es bennetek.

Strom
Ra erunk a dologal Picit huzodik de szerintem kesobb is hasznos lehet.

Summarise
Tisztelni a ellenfelet es egyelo nek elfogadni ez a speed elso szabalya. Lehet kezdo vagy Pro barmikor ki utheti a nagyokat. En igy allok hozza e szerint csinalom. Mindegy hogy egy uj fiok vagy egy orok listas top5 a ellenfel a azonos banasmod jar nekik.

"Mindig keszulj a leg rosszabb ra mer ha be jon nem tevedsz nem er csalodas ha viszont jobban megy mint kepezelted akkor pozitiv lesz a elmenyed"
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Én támogatnám egy magyar speedes csapat létrejöttét egyébként. Ennek kivitelezésében segíthetek szerintem nektek csak legyen állandó 10 emberünk:)
 

Deleted User - 1524758

Vendég
@Stormbringer Akkor kéne szólj a központ fele hogy hozzanak létre nálunk egy speed gyakorló kört, így a sima speed is mehet együtt a gyakorló körrel együtt
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Támogatnám én is csak az a baj nincs 10 olyan ember már aki valamiért nem utálja egymást és ne tenne a másiknak keresztbe és ez a legnagyobb baj hogy még nemzetért se hajlandó félre tenni ezeket a dolgokat erre én is most jöttem rá amikor próbáltunk felkészülni de hát próbálkozni lehet nyilván :D
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Előbb legyen keret, a többit szerintem megtudjuk oldani. Nem vagyok otthon sajnos a speedbe, de ha lenne keret, utána járnék :)
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
szóval azt hiszed azért maradtam fent hogy ide írjak ? :'D
na meg ti nektek volt nagy mellényetek (tisztelet a kivételnek) hogy milyen profik vagytok, de közben meg elutasítottátok Bailey segítségét. Ő pedig megtanította volna nektek azt a trükköt amivel TALÁN közelebb lettetek volna a győzelemhez.
Az hogy te nyalod a hangját egy dolog a másik meg át adott valami irományt a supportnak ami gyakorlatilag ott van fehéren feketén nagyon sok javítást igényel.
Mint ahogy itt ezen a néven a v61 meg a másik néven sőt fb ben egy kamu accal te folyamat azon vagy engem buzerál.
Te nem voltál ott.te nem próbáltál meg semmit se tenni, te csak össze vissza offoltál itt is meg próbáltál le járatni.
mondjuk ebben tényleg jó vagy.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Az hogy te nyalod a hangját egy dolog a másik meg át adott valami irományt a supportnak ami gyakorlatilag ott van fehéren feketén nagyon sok javítást igényel.
Mint ahogy itt ezen a néven a v61 meg a másik néven sőt fb ben egy kamu accal te folyamat azon vagy engem buzerál.
Te nem voltál ott.te nem próbáltál meg semmit se tenni, te csak össze vissza offoltál itt is meg próbáltál le járatni.
mondjuk ebben tényleg jó vagy.
ha annyira buzerállak akkor miért nem tiltasz le?
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Pont ezekről az ellenségeskedésről igen hajdanán egy olyan speed csapat voltunk akitől elég sokan féltek elég hihetetlenül hangzik ez a torna utána de igen régen Magyarország top 3 legerősebb nemzet közé tartozott speeden és pont az ilyen viselkedés ami itt is megy zavarta el a régi játákosokat mert egyszerűen élvezhetettlen lett ilyen légkörben felkészülni régen nem volt ilyen nyilván ott tis voltak civakodások de ott mindenki össze tudót állni félre rakva a sérelmeit és óda tenni magát a nemzetért
Hát pont az ilyenek végett nem leszünk már soha a topon
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Nyilván én se kedvelek sok embert meg fórditva is igy van mindenkinek megvan a saját véleménye a másikról de én pl ha a nemzeti torna lenne félre tenném a negatív érzéseket a csapatért legyen az barcsa , yugi vagy akár most redék ez a külőmbség a mostani játékosoknak a felfogásában mert valakit utál valaki úgy hogy egy 2p többet nem beszélt vele szóba ez hiányzik ahhoz hogy egy sikeres csapatot lehessen építeni
 

Deleted User - 1524758

Vendég
ez oké, de valakiknél akkora az ego hogy nem tudják félre tenni, ha azt írod neki hogy fogjunk össze akkor az arcodba röhög aztán elküldi XY tovább hogy nézd mekkora egy hülye ez a tag..
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Hát igen erről beszélek pont az ilyenek miatt nem lesz soha már olyan csaptunk
 

Deleted User - 1524758

Vendég
hát akkor az ilyen embereket kell kidobni a csapatból és ennyi :D
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
hát akkor az ilyen embereket kell kidobni a csapatból és ennyi :D
Szerintem meg a olyanokat kéne ki dobni itt akik olyanba szólnak bele mint te .A csaptba semmi komoly vita nem volt.
Amúgy v61 le vagy ép azért tiltva mert folyamat írogatál.Ha ott nem megy itt folyamat próbálsz pár emberrel nekem keresztbe tenni alázni össze vissza fenyegettél.Neked a itteni hozzászólásaid mind a fórum mind a játék szabályait magasan sértik már.
Miért nem jelentkeztél akkor ha olyan nagy játékos vagy?
Nem csak fikázni kell tudni mindenkit aki képes volt akár egy kudarccal is fel vállalni.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
ma tiltottál le, ne legyél már álszent >.< milyen szabályokat sértek ird le kérlek
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent