Világ 59 Világ 59

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
F6i3g35.png
 

DeletedUser20232

Vendég
Barcsuskám, mit sem érsz már a discord print screenekkel. Mindenki tudja, mi történik :D
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Sziasztok!
Mivel erőteljesen érintett vagyok és eléggé központi szerepem van a történésekben emiatt, úgy gondolom írok ide pár mondatot az árgus külső szemek számára is.

Azt állítani, hogy előre eltervezett dolog volt szimpla félrevezetés, én még ma éjfélkor sem voltam benne biztos, hogy lépni fogok, vagy hogy lépni kell.

Lehet minket árulóknak nevezni ASG-s oldalról, mindenkinek saját lelkiismeretére bízom, hogyan gondol ránk, én nem gondolnám, hogy azok akik csupán egy kellemes környezetben ordibálás és egyéb atrocitások nélkül szeretnének játszani azok lennének.

A játéknak csupán játéknak szabad maradnia, ez egy nagyon fontos alapelv, ami az ASG-ben sajnos megszűnt.

A jövőre nézve meg a napokban feláll és végelges arculatot ölt a klánunk, így arról csak akkor tudok pontosabb információkkal szolgálni.

U.i.: Várjuk a mémek tengerét, hogy lehessen min nevetni :D @Sheper

Üdv.Geri
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Barcsuskám, mit sem érsz már a discord print screenekkel. Mindenki tudja, mi történik :D

De, ha valaki mégsem tudná, akkor leírom: Ugyanaz, mint V45,V46,V50 (bár ott nem voltam) V53, W104 és W105... Mindig ugyanaz! Most szervert nyerhetünk... Töröljünk be, mert MINDENKI kötsög! DE MIÉRT??? Ebbe fáradtunk bele, mert mindig ugyanaz, mindig törlés a vége, akkor így felesleges időt és PéPét ölni bele. Inkább leszek ezentúl büszke vesztes, mint mindig MENEKÜLŐ.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Lehet minket árulóknak nevezni ASG-s oldalról, mindenkinek saját lelkiismeretére bízom, hogyan gondol ránk, én nem gondolnám, hogy azok akik csupán egy kellemes környezetben ordibálás és egyéb atrocitások nélkül szeretnének játszani azok lennének.

Azok vagytok!
Ha olvasod külsőt,akkor tudhatnád egyre kevesebben mennek már már az ASG-be! Ti mégis bementetek,és most meg jöttök ezzel az "atrocitás nélküli játékkal! Tisztában voltatok az ottani rendszerrel..és most hogy mindenféle levelet kiküldtetek..próbáljátok mosni magatokat!
Ezt úgy hívják a klánháborúban! Árulás! (mondom ezt úgy hogy soha nem voltam ASG-tag)

A játéknak csupán játéknak szabad maradnia, ez egy nagyon fontos alapelv, ami az ASG-ben sajnos megszűnt.

Közhely: kb 3- éve tudja ezt mindenki ..
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Azok vagytok!
Ha olvasod külsőt,akkor tudhatnád egyre kevesebben mennek már már az ASG-be! Ti mégis bementetek,és most meg jöttök ezzel az "atrocitás nélküli játékkal! Tisztában voltatok az ottani rendszerrel..és most hogy mindenféle levelet kiküldtetek..próbáljátok mosni magatokat!
Ezt úgy hívják a klánháborúban! Árulás! (mondom ezt úgy hogy soha nem voltam ASG-tag)

Árulónak hívod azokat, akik nem akartak egy klánban játszani, és átmentek egym ásikba/csináltak egy sajátot? Szala és legio is áruló volt akkor V47-en? Ha nem, miben különböznek? Voltak már Randomosok, tudták mi vár rájuk, bementek, majd kiváltak.
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Ezt úgy hívják a klánháborúban! Árulás! (mondom ezt úgy hogy soha nem voltam ASG-tag)

Ha sosem voltál ASG-ben akkor azt sem érted miről van most szó, ezt minden rossz indulat nélkül mondom neked.
Nekem ez az 5. ASG-s szerveremként indult.

És este még vaciláltam, de reggelre rájöttem, ahogy a többség is hogy a helyes döntést hoztuk meg :)
 

DeletedUser19963

Vendég
Azok vagytok!
Ha olvasod külsőt,akkor tudhatnád egyre kevesebben mennek már már az ASG-be! Ti mégis bementetek,és most meg jöttök ezzel az "atrocitás nélküli játékkal! Tisztában voltatok az ottani rendszerrel..és most hogy mindenféle levelet kiküldtetek..próbáljátok mosni magatokat!
Ezt úgy hívják a klánháborúban! Árulás! (mondom ezt úgy hogy soha nem voltam ASG-tag)



Közhely: kb 3- éve tudja ezt mindenki ..
Orulok hogy legalabb valaki latja ezt es nem csak a sok hulyeseget manipulalast . :)
 

DeletedUser19963

Vendég
Ha sosem voltál ASG-ben akkor azt sem érted miről van most szó, ezt minden rossz indulat nélkül mondom neked.
Nekem ez az 5. ASG-s szerveremként indult.

És este még vaciláltam, de reggelre rájöttem, ahogy a többség is hogy a helyes döntést hoztuk meg :)
5 indulas 5 arulas :) gratulok :D A kimondott szo szent :) latom felkoptel es ala alltal :) TAPS
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Az egy klánszakadás volt úgy tudom, és nem árulás! és ami után nem jöttek ki külsőre mémeket gyártani minden oldalon az ASG ről!
Ha meg 5 évet lehúzott náluk és csak most pukkant ki a lufi gratulálok!

Hát ahogy látom, itt is klánszakadás volt. Az illetők lehúztak egy másfél éves szerót a Randommal, miben különbözik ez attól? Nem jöttek mémeket gyártani, csak bizonygatták az igazukat, ahogy a mémgyártók is teszik. Most kivételesen nem beléjük akarok állni, csak nem értem, miben különbözik a két eset?
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Az egy klánszakadás volt úgy tudom, és nem árulás! és ami után nem jöttek ki külsőre mémeket gyártani minden oldalon az ASG ről!
Ha meg 5 évet lehúzott náluk és csak most pukkant ki a lufi gratulálok!

milyen klánszakadás? :D még szövik voltunk az SR-el amikor ők tárgyaltak velük, hogy kiválnak tőlünk, alapítanak közösen egy klánt és jönnek ellenünk.
 

DeletedUser19963

Vendég
5-ből 5-szőr a pancserságot nevezitek árulásnak ;)
100 szonak is 1 a vege .Az ASG t csak arulassal tudjatok megverni es hogy PP t es penzt adnak egyes emberek mas fiokokert Gratulalok mindenkinek :) Aki tisztan lat az tudja :) Aki meg nem igy lassa az vegyen fel 1 szemuveget :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Nem tudok részleteket de nálam az árulás az, mikor 1-2 ember bemásol leveleket..majd a régi klánjának alátesz!
V-47 a Random 1/3 a otthagyta a klánotokat és a egy top 3 as klánt csináltak! The 100! Ez nem árulás hanem szakadás!
 
Fent