Világ 60 Csevegő

Deleted User - 1530803

Vendég
Tüp tüp kolléga biztos Witcher mert ő az aki egyedül ki áll fórumra köpködni non stopp hogy az egész D.A egy rakás szar. :)
Nem nehéz fel ismerni. V52.t ingyen szerónak hívni annak aki nem látott bele,meredek.
Vezetők többen voltunk, Lupo,Imzs és Én akik szerveztünk ,mikor ki mit. Felváltva az armát vagy a védelmet mikor ki volt elérhető ilyenre. Egyedül nem lehet egy szervert ,mert olyan nincs hogy 1 ember leviszi az egész szervert szervezéssel ha csak nem idő milliomos.(Csak hogy ne egy emberre szűkítsünk Noob)
Kellettek aktív és ügyes tagok ,olyan tagok is akik nem voltak 52 előtt velünk. Diplomácia sem mindegy egy szerveren ha több klán van,nem kettő!

Összetett szerver volt, ahol egyáltalán nem mi indultunk esélyesként de a frontot kezdetektől jól alakítottuk ki szerintem(Lupo,Imzs,Én) és aktív játékosokkal sikerült hátsó támogató aktív tagokkal végig vinnünk stabilan belső vita nélkül! Végén nem szerveztünk semmit hisz napi 50-100 faluk jöttek magán kisebb csoportos akciókból.
Szerintem nem kell witchernek lenni ahhoz, hogy egyedül kijelentse valaki a fórumon az egész DA egy rakás szar.
 

DeletedUser19670

Vendég
Megbízható forrásból tudom, hogy nem földrengés volt ma hajnalban, hanem csatasorba álltak az FS katonák. :D

2 farmolás között nem tolna valaki statot, aki dipóval is tisztában van? Adok érte 1 wc papír gurigát.
 

Széth Isten

A káosz istene
A reakció pontszáma
151
Boldog anyák napját!:D
IZD3gb6.png
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Szerintem ne a Wintert ütő klánokat hibáztassuk azért mert nem akarnak egy későbbi hátbaszúrást megkockáztatni.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Szerintem ne a Wintert ütő klánokat hibáztassuk azért mert nem akarnak egy későbbi hátbaszúrást megkockáztatni.
Világokat nem jó keverni egymással..

Hátbaszúrásról meg annyit, hogy itt mindenkinek aki a nyerésre pályázik az FS az ellenfele. Az Fs meg kétlem, hogy ledipózna mással magán kívül. De ha igen akkor az a klán aki dipózik velük az óriási hibát követ el, mert úgy még a minimális esély sem lesz meg ahhoz, hogy ellenük produkáljanak valamit.

Nem az FS ellen szól meg senki ellen, főleg, hogy nem is követem a szervert, de olyan játékos állománnyal meg vezetőséggel ahol meg van az összhang már pár szerver óta a jelenlegi klánoknak esélyük nincs külön külön úgy hogy egymást ütik közbe, sőt még együtt is halvány.
 
A reakció pontszáma
37
Eklézsiás varázsgömblyét kölcsönvettem és megjósoltam már korábban, hogy ha a Winter-Royal-VS trió összefog lehet esélyük, 30%-ot adnék úgy nekik. Ellenkező esetben cuccolhatnak 61-re, mert az FS leveri őket, mint vak a poharat.

Akkor megyünk a 61-re. Annyira divat lett már ez az olvadás hogy most már minden világban 1 hét eltelik és mindenki jön hogy össze kell fogni, egy klánt csinálni stb mert van egy nagyobb ellenfél. Ha van egy nagyobb ellenfél akkor 2szer jobban oda kell tenni magunkat és megpróbálni helytállni és ha bukunk akkor pedig úgy bukjunk hogy győzött a jobb de mi mindent megtettünk és jól éreztük magunkat majd menni tovább fejlődni, tanulni a hibákból. :)
 

DeletedUser19670

Vendég
Akkor megyünk a 61-re. Annyira divat lett már ez az olvadás hogy most már minden világban 1 hét eltelik és mindenki jön hogy össze kell fogni, egy klánt csinálni stb mert van egy nagyobb ellenfél. Ha van egy nagyobb ellenfél akkor 2szer jobban oda kell tenni magunkat és megpróbálni helytállni és ha bukunk akkor pedig úgy bukjunk hogy győzött a jobb de mi mindent megtettünk és jól éreztük magunkat majd menni tovább fejlődni, tanulni a hibákból. :)

Egyetértek, kivéve az elejével. Nem feltétlenül kell olvadni, anélkül is lehetne koodinálni ezt.
 
Fent