Világ 59 Világ 59

Deleted User - 1534977

Vendég
A nagy Barcsa már megkezdte a barbárfalvak foglalását és a belsőzést, mi lesz még itt? Mindehhez párosul még 7000 Le pont is ! Értjük már mire van akkora arc kéremszépen!!!!

Ha ugy vesszuk a jatekosok is barbik voltak, csak elfogyott kb a nemes :/
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Na a mai nap nem volt semmi lol.

Allinozni 1 ppző játékosra és az egész sereget ott hagyni rajta ami van a környéken az már teljesítmény.

Mikor meg láttam a jeliket el sem hittem, hogy ez tényleg megtörtént. Aztán eszembe jutott, hogy láthattunk már hasonló rossz lépéseket az asgtol s mar kevésbé csodálkoztam.

Gondolom páran nem indítottak, meg páran elindítottak az időzítéseket nézvén.
De azért szép akció volt. Gratula a résztvevőknek.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Na a mai nap nem volt semmi lol.

Allinozni 1 ppző játékosra és az egész sereget ott hagyni rajta ami van a környéken az már teljesítmény.

Mikor meg láttam a jeliket el sem hittem, hogy ez tényleg megtörtént. Aztán eszembe jutott, hogy láthattunk már hasonló rossz lépéseket az asgtol s mar kevésbé csodálkoztam.

Gondolom páran nem indítottak, meg páran elindítottak az időzítéseket nézvén.
De azért szép akció volt. Gratula a résztvevőknek.

Koszi tetya... ja varj, mar nem vagyok asg-s :(
 

A Revansiszta

A Revansiszta
A reakció pontszáma
78
Jó kis all-in volt :D igaz, hogy nem értettem miért összevissza támadtak, meg hogy sok sereg miért kos nélkül jött :D De legalább a top 1 LEV-et megcsinálták nekem :D

Bár ASG játékosok szerint full szarul védekeztem,dehát akkor ez azt jelenti, hogy ők ennél még szarabbul támadtak :D
 
Fent