Világ 60

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
A MEMO klán is részt vesz a szerveren! Cél: A Top 20 klán közé kerülni! "a futottak még" kategóriában!
Aztán majd a játék vihara eldönti mi lesz a sorsunk!
Felvétel van: Max 25 fő,vagy kevesebb! de szigorúan csak skypen!
jelige: Cincáljuk meg az Oroszlán bajszát!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19651

Vendég
A Number One klánt is érdekelné a dolog, akár egy kezdeti szövetség vagy olvadás is szóba jöhet!
Jelige: Nem félünk senkitől, neki megyünk az oroszlánnak is!
 

DeletedUser19651

Vendég
Na hajrá, serverbeállítási javaslatok jöhetnek!

Templom,Őrtorony off játéksebesség 1.8
 

DeletedUser19651

Vendég
Lehet tudni lesz az FSnek kihívója vagy betojt mindenki és nem mer kiállni ellenük?
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Templom, őrtorony, ilyászok és lovag nélküli szerver már rég volt...
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Tisztelt Support!
Jubileumi szervernél lehetne magasabb a nyeremények összege.

Támogatom az ötelet! Ha valaki nyer hosszú hónapok játéka után,akkor legyen tisztességes a jutalom is!
LdkVa9g.png

+ én még értekelném pp- vel a legjobb támadókat,védőket,támogatókat! Így lehet a vesztesek legjobbja is kapna nyereményt!
Szerintem így lenne igazságos!
 
Utoljára szerkesztve:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Támogatom az ötelet! Ha valaki nyer hosszú hónapok játéka után,akkor legyen tisztességes a jutalom is!
LdkVa9g.png

+ én még értekelném pp- vel a legjobb támadókat,védőket,támogatókat! Így lehet a vesztesek legjobbja is kapna nyereményt!
Szerintem így lenne igazságos!
Szerintem elég így ahogy van.

A támadó védő stb az meg mindig el van csalva, a végen magát üti kb mindenki.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Az,hogy a top játékosok több pp-t kapjanak elég értelmetlen...hiszen aki top játékos akar lenni az a szerver alatt a nyeremény többszörösét elkölti...de egy nyertes klán sima tagja is általában bőven átlépi az egy szerver alatt 1000 pp-t...kb az első héten...ha csak prémium fiókkal és fiókkezelővel számolunk az havi 400pp,de ha a +20% is be van téve mellette akkor már havi 850-nél járunk...:D Amíg nem ott tartunk,hogy a győztesek visszakapják a szerver során elköltött pp mennyiségét addig kár tényleges nyereményről beszélni...addig úgyis csak a dicsőség marad a győzelemért,minden más jelképes :D
 

Timur Lenk

Active Member
A reakció pontszáma
86
Tegyel csak oda a 4000 es az 5000 vegere egy nullat mindjart mas volna es a gyoztes klan tagjainak fejenkent minimum 10000 pp-t.Akkor meg valami ertelme is volna ennek a NYEREMENYEK dolognak.Addig viszont beszelni sem erdemes rolla.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Én nem támogatom a nyeremény emelését. Gondoljatok bele, hogy jelenleg ezért a jelképes nyereményért és a "dicsőségért" is miket megtesznek emberek, Ha tovább emelkedne a nyeremény, és "tényleges" tétje lenne a győzelemneek, azt a maradék lelküket is eladnák az emberek.

Már így is szinte élvezhetetlen a játék a kavarások, ármányok, technikai klánok, kémkedések miatt.

Aki tényleges nyereményt szeretne, az menjen el valami sportversenyre inkább. Ez még mindig csak egy játék, aminek a szabadidő eltöltéséről kellene szólnia és nem a győzelemről.
 
Fent