Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

Deleted User - 1530803

Vendég
Everything a beastet nem 56on alapította hanem mindenhol ahol játszott kB. 43on egyedül araztam be az egész klanjan. De jó látni, hogy még próbálkozik mert ahogy én tudom még igen csak tejfölös szájú. 4-5 év múlva meg bármi is lehet belőle ahogyan a mai "nagyok" sem voltak sehol 5-6 éve, mint Arch, hs, sofi. Bár ki tudja ki fog játszani meg ezzel 4-5 év múlva. Amit leirtal egyébként egy nagyon amatőr klan jellemzői szerintem mindannyian voltunk ilyenben ezért is faroltak le tőletek. Ez nagy részben a ti hibatok másodban sajnos a jateke mert a hozzád ill hazzatok hasonlóak ma már nem igazán kapnak teret.. Talán az egyedüli aki erre képes volt az bazsikam, de ő is azért mert alapjaraton iszonyat competitiv a mentalitása és talán a legmotivaltabb játékos volt az elmúlt időszakot nézve (plusz azért én is segítettem öt egy picit) ill. egy kis pénzt is fordított a játékra. Sajnos egy olyan dologba nézett bele amitől óvni akartam még anno azáltal hogy nem csatlakoztunk sehova.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Everything a beastet nem 56on alapította hanem mindenhol ahol játszott kB. 43on egyedül araztam be az egész klanjan. De jó látni, hogy még próbálkozik mert ahogy én tudom még igen csak tejfölös szájú. 4-5 év múlva meg bármi is lehet belőle ahogyan a mai "nagyok" sem voltak sehol 5-6 éve, mint Arch, hs, sofi. Bár ki tudja ki fog játszani meg ezzel 4-5 év múlva. Amit leirtal egyébként egy nagyon amatőr klan jellemzői szerintem mindannyian voltunk ilyenben ezért is faroltak le tőletek. Ez nagy részben a ti hibatok másodban sajnos a jateke mert a hozzád ill hazzatok hasonlóak ma már nem igazán kapnak teret.. Talán az egyedüli aki erre képes volt az bazsikam, de ő is azért mert alapjaraton iszonyat competitiv a mentalitása és talán a legmotivaltabb játékos volt az elmúlt időszakot nézve (plusz azért én is segítettem öt egy picit) ill. egy kis pénzt is fordított a játékra. Sajnos egy olyan dologba nézett bele amitől óvni akartam még anno azáltal hogy nem csatlakoztunk sehova.
Megnéztem, miközben írtam és v34-en láttam először a BEASTS nevet, aztán viszont nem is láttam többször, vagy csak olyan világokon, mint a v43, ahol elvileg 0 foglalásnál hagyta abba. :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Itt a beast. Illetve everything nem egy fiókkal volt jelen. Nem akarok kamuzni azt hiszem még a greenlight volt az övé de ebben nem vagyok biztos. Nem értem miért hiszed azt hogy a, hazudok vagy b, 5 napja sem khzol és jobban tudod a dolgokat....

PS: egyébként teljesen irreleváns és folytatni sincs értelme. Hulyesegre reagáltál és ezaz elemző topic. Szal részemről zarva
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
@babba jó,igen csak megnehezítettétek a dolgunk,köszönjük a csapat nevében ezt a már kezdetektől tartó harcot,s gratulálok azért nektek.
Más rég feladta volna,de ti kitartottatok.
Sajnos ez nekünk már nem annyira jó,hisz kellő képp lassítottatok minket,s így a többi nagyobb klán már jócskán elhúzott.
(Aki nem értené amit írok,meg lehet nézni AXIS LEV pontjait,s a többi klán LEV pontját,1 klánra sem volt ennyire lassító hatással 1 másik klán sem,mindenki kapott mondhatni 1-2 tömegklánt,kiket 1-2 csoportossal elintéztek.)
Szóval le a kalappal azért,ha nem v58-ra jöttetek volna,ahova mondhatni x világ óta összegyűlt több erős klán,hanem 1 gyengébbre,akkor simán lett volna esélyetek.
Az biztos,hogy még van hova fejlődni,de mindig lehet tanulni a hibákból,s úgy vélem ti itt szépen teljesítettetek 1 nálatok erősebb klán ellen,nincs mit sajnálni,vagy szégyenleni.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Itt a beast. Illetve everything nem egy fiókkal volt jelen. Nem akarok kamuzni azt hiszem még a greenlight volt az övé de ebben nem vagyok biztos. Nem értem miért hiszed azt hogy a, hazudok vagy b, 5 napja sem khzol és jobban tudod a dolgokat....

PS: egyébként teljesen irreleváns és folytatni sincs értelme. Hulyesegre reagáltál és ezaz elemző topic. Szal részemről zarva
Egy szóval sem mondtam, hogy hazudsz, bocsi, ha neked így jött le. Én csak azt írtam, hogy én v34-en láttam először, szóval köszi a jelzést. De ez tényleg sokadrangú kérdés, én úgyis csak v56-ra jöttem vissza, szóval az előttről csak törikönyvekből és twstasról tudok.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
@babba jó,igen csak megnehezítettétek a dolgunk,köszönjük a csapat nevében ezt a már kezdetektől tartó harcot,s gratulálok azért nektek.
Más rég feladta volna,de ti kitartottatok.
Sajnos ez nekünk már nem annyira jó,hisz kellő képp lassítottatok minket,s így a többi nagyobb klán már jócskán elhúzott.
(Aki nem értené amit írok,meg lehet nézni AXIS LEV pontjait,s a többi klán LEV pontját,1 klánra sem volt ennyire lassító hatással 1 másik klán sem,mindenki kapott mondhatni 1-2 tömegklánt,kiket 1-2 csoportossal elintéztek.)
Szóval le a kalappal azért,ha nem v58-ra jöttetek volna,ahova mondhatni x világ óta összegyűlt több erős klán,hanem 1 gyengébbre,akkor simán lett volna esélyetek.
Az biztos,hogy még van hova fejlődni,de mindig lehet tanulni a hibákból,s úgy vélem ti itt szépen teljesítettetek 1 nálatok erősebb klán ellen,nincs mit sajnálni,vagy szégyenleni.
Akár hogy nézem a Randomnak több LEV van mindenféle képpen.
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Látom nem értettétek amit írtam.
4 nagy klán 4 konti.
Egyedül az Ez Van-nál volt 1 semleges klán aki a saját kontinensén lassította,kb 200 emberrel.
Randomnak nem a saját kontinenséből,hanem a cotl és HNK frontról van annyi LEV-je,miként Cotl-nek is a Randomtól.
(S igen,részben az is igaz,hogy Random a Cotl kontinensén is jelen volt,de az kb 20-30 ember,nem 200,s ez a kezdeti fázisban sokat számít.)
Én erre értettem amit.:)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
A Randomnak a cotl ellen is több levje van mint az axisnak azon a kontin. + A hektár kis random klán még a mellé..
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Elengedem,látom nem érted,ennél pontosabban meg nem tudok fogalmazni.
Kellemes ünnepeket! :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Vágom mit mondasz, csak olyan mintha a szegény Ez van lenne csak lassítva :D
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Vágom mit mondasz, csak olyan mintha a szegény Ez van lenne csak lassítva :D

Még 1x utoljára.
AXIS 4 klánnal volt,azok LEV-jét nem tudod számításba venni,mert megszűnt.
De ha példázni akarok,kb az a helyzet,mintha a Random aa Cotl-re regizett volna klánszinten,de akkor sem 4 klánról beszélünk.
S mellé ott volt a Cotl,s AV kezdeti MNT velük+ a HNK akik jöttek felénk.
Ez van klán kezdettektől kezdve hátrányból indult,lehet ezt tagadni,de a tények mellettünk szolnak.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az hogy 4 klánnal voltak az annyit jelent kb mintha 2 klánnal lettek volna, a többi játékos meg klán nélküli ugyanis egy kb tömegklánról van szó, ahova aki jelentkezett felvették. Plusz ott vannak a kémeitek, átvételek stb.

Kb minden kontin az esélyesebb klánoknak van/volt 4-5 klán ellenfele, csak hogy épp nem ugyan azt a nevet viseli attól még a tag szám meg van.
Ez leginkább klántól függ vagyis a szervezéstől meg a vezetéstől, hogy ki mennyire hamar tud dominálni..
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Zik.
Van különbség egy újonnan összeállt, többségében kezdőkből mindenhol toborzott játékosok között, és egy igen aktív klán, akik védekeznek, és támadnak is. A random visszatámad, és tapasztaltabbak is a tagjaik. Lehet az ez van lassítva volt, de a CotL is, és csupán mi jobban startoltunk nálatok, ezzel tudtunk valamelyest a kontinensünkön erős befolyást tenni. De ugyanígy lassítva volt a Random az FH, Riaa által is.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
S mellé ott volt a Cotl,s AV kezdeti MNT velük

Ezt nem tudom értelmezni, mi sem az AV-vel sem az AXIS-al nem voltunk MNT-ben. AV-AXIS MNT-ről hallottam de nem hiszem hogy ennek nagy jelentősége lett volna az Ez VAN-ra.
Hátráltatásról meg meg annyit, hogy szerintem mindenki fel tudná sorolni hogy őt ki hogyan hátráltatta. Ha egy rangsort szeretnél kapni ebben a témában, akkor azt kell mondjam, az első helyen a RANDOM áll, a másodikon a COTL, a harmadikon az AXIS, és a negyediken ti. Nyilván itt most kb a HNK-hoz méri mindenki a "hátráltatás" mértékét hiszem talán ők jöttek ki legjobban a kezdeti kontinens harcokból. A lista alapja az hogy meglátásom szerint egy olyan klán ami saját kerettel jött be a szerverre, hatalmas előnyt élvez egy itt alakuló klánnal szemben. Ezen a szerveren pedig 4 klán jött szervezetten, HNK, RANDOM, Ez Van, COTL. A kezdeti szakaszban csak a RANDOM, és a COTl csapott össze, mindenki más a szerveren alakult kis klánokat irtotta csak. Én úgy gondolom egy AV, vagy egy AXIS akkor is esélytelen lenne ha 6 klánnal lettek volna jelen. Az meg hogy ki honnan vezeti le a klánja származását nekem nem sokat jelent, mert sok esetben már a vezetőség sem ugyan az nem hogy a tagság, gondolok itt az AXIS-ra.
Az hogy a COTL-RANDOM az elején egymásnak feszült nyilván megvannak a maga okai, például a külső fórumos f@szméregetés, aki felhívja magára a figyelmet vállalja a felelősséget. Lehet mondani h a RANDOM azt hitte másik kontira regelünk, mikor bementünk még bőven áthelyezhették volna magukat nem tették, lehet visszaütött a külsős emberkedés, meg menőzés h már megnyertük a szerót úgy hogy még el sem indult? Ki tudja :)
De visszatérve K54-re és az Ez Van hátráltatásra. Az AXSI egy tömegklán volt, a mennyiség nem minőség, ez mellé jött hogy őket mindenki ütötte. Nyugodtan nézd meg, hány falut bukott az AXIS például ellenünk, és mennyit ti. Megsúgom nem azért van az h Ti kb 2-3-at mert annyira jól védekeztetek volna, hanem mert titeket nem támadtunk mint ahogyan eddig a HNK sem nagyon. HA a lemaradás okát keresed ajánlom megnézni a fosztás/gyűjtés statot. Sehol nem vagytok egyikben sem. Ez jól mutatja az aktivitás hiányát, és egyben rámutat arra is hogy miért vagytok lemaradva mind nemesben mind seregben mind pontban.
Itt gyorsan szeretném kiemelni hogy a klánokról most globálisan beszélek, tudom hogy mindenhol vannak lusták, és vannak éjjeli baglyok is, tudom hogy mindenhol van aki farmol gyűjt ezerrel, de ugye mint a mondás tartja egy fecske nem csinál nyarat.
A hátráltatás majd csak most fog igazán jönni. Mi még ugyan csak erősen dörömbölünk az ajtón, de a HNK már bizony berúgta azt.

Az AXIS húzó tagjainak pedig gratulálok én is esélytelen háborút folytattak, és még is kitartottak/nak.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser15604

Vendég
ZIK azért az erős... szóval szerinted az AXIS nagyobb fék a RANDOM-nál még ha ők is 1:1 be ráregelnek valakire mert többen vannak :O
nem zavart miközbe leírtad, hogy a szerver indulása előtt a RANDOM favoritként volt hirdetve az AXIS-t azért említették meg induláskor mert végülis sokan vannak? nem arról van szó, hogy lenézném őket meg innen nézve nem is tűnt rossznak amit csináltak de nemááá na




Boldogságos karit az itt lakóknak is :)
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
röviden az előttem írtakra.
1. belső infót kaptunk hogy MNT volt veletek AXIS-al az elején.
2.RANDOM koránt sem regélt rátok,s koránt sem volt esélyesként feltüntetve.
Egyedül a Cotl verte itt hogy ti indultok márkó által,s mivel Light s az FS húzóemberek vele mentek,ti voltatok mindig is az esélyesek,főleg hogy rég indulás előtt tudni lehetett hogy régi random húzóemberek nem indulnak komolyan.
Ha ti őket tartottátok favoritnak akkor az a felkészülés hiányát jelzi,mert teljesen tudatlanul regéltetek.
3.AXIS mint írva volt szervezett maggal jött,s betoborozott mindenkit.
AXIS,s a jelenlegi alklánja megelőzi a Cotl klánok lev-jét,szóval igen,felér kezdeti lassításnak bőségesen.
Az meg Abba hogy ingyen falukat kapsz,mint Maul,ki kikönyörgi hogy vegyük fel,had pp-zen nyugiba,majd neked adja a falvát,nem hiszem hogy nagy dicsőség.
Kíváncsi leszek pl Szala,vagy Raven ellen hogy teljesítetek..:)
Ismerlek titeket jó ideje azt ne felejtsd el,s tudom hogy amint meleg a talaj,léptek is..:)
Nah,de puszi,megyek inkább..:)
 
Fent