Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
Gondoltam csinálok egy kis elemzést, ha nemgond :D Régen írtam ilyet szóval nem garantálhatom, hogy minőségi lesz.

Kezdjük egy kis térkép elemzéssel, az első 9 klánt és al/testvér klánjaikkal vettem fel, és elég szép szívárványos térképet kaptam.
terkep1.PNGterkep2.PNG

Kezdjük K44-el: Ezen a kontin található a HNK =PH= és a =300=, a 300nak nagy feladata lesz, ha megszilárdulnak belül, kemény harcok elé néznek, ha kiakarnak jutni a peremre mivel ott helyezkedik el a HNK és a PH akik elég szépen egymásra regeltek, viszont a HNK jelenleg 2szer nagyobb ezeknél a klánoknál, ha ügyesen kihasználják az elönyüket és elkezdenek gyorsan foglalni akkor övék lehet a konti de mivel a 300 eléggé egybe van, idő kellhet amíg lebontják őket.


K45: Random vs FH versenyez a kontinensért, az FH peremre regelt elég szépen, a Random viszont a közepétől egészen a peremig jelenvan, nem akarom lebecsülni de úgygondolom, hogy a Randomé a konti és csak egy kis lassító tényező az FH.

K54: ismét 3 kláncsalád versenyez: Ezvan-AXIS-AV mind3 klán elég szépen a peremre regelést válaszotta és egymás nyakán vannak egymás farmját vérét szívva, túl sok diplomáciai kapcsolat építést itt sem jósolok viszont én arra tippelnék, hogy az Ezvan szerzi majd meg az uralmat, de talán ezen a kontin tart majd legtovább az uralomért folytatott harc.

K55: Cotl-AV harcok várhatóak, nyomokban random tagokkal és AXIS-al feldobva a kontit, de várhatóan a Cotl kerül ki dominánsan.

Úgylátom, hogy ezen a szerveren az AV vállalta magára a tömegklán szerepet 4 klánnal, de 2-3 klánnal mindegyik klán jelen van, ha esetleg lemaradt a térképről valakinél a 3.-4.-5. klán attól elnézést kérek.


Végeredményként arra tippelnék, hogy HNK-Random-Ezvan-CotL party lesz a döntőben.
Napok/órák kérdése és elcsattannak az első foglalások és kezdődnek az izgalmak :D

tamadas.PNG

Klán LET alapján a HNK, Cotl és az Ezvan is elkezdte takarítani a kontit, viszont a Random, ugynézki még visszafogja a pitbullokat(megj.:talán készülnek valamire?).

Klán LEV nincsenek túl nagy pontok, szerintem nagyon nem kell beszélni róla.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Gondoltam csinálok egy kis elemzést, ha nemgond :D Régen írtam ilyet szóval nem garantálhatom, hogy minőségi lesz.

Kezdjük egy kis térkép elemzéssel, az első 9 klánt és al/testvér klánjaikkal vettem fel, és elég szép szívárványos térképet kaptam.

Kezdjük K44-el: Ezen a kontin található a HNK =PH= és a =300=, a 300nak nagy feladata lesz, ha megszilárdulnak belül, kemény harcok elé néznek, ha kiakarnak jutni a peremre mivel ott helyezkedik el a HNK és a PH akik elég szépen egymásra regeltek, viszont a HNK jelenleg 2szer nagyobb ezeknél a klánoknál, ha ügyesen kihasználják az elönyüket és elkezdenek gyorsan foglalni akkor övék lehet a konti de mivel a 300 eléggé egybe van, idő kellhet amíg lebontják őket.


K45: Random vs FH versenyez a kontinensért, az FH peremre regelt elég szépen, a Random viszont a közepétől egészen a peremig jelenvan, nem akarom lebecsülni de úgygondolom, hogy a Randomé a konti és csak egy kis lassító tényező az FH.

K54: ismét 3 kláncsalád versenyez: Ezvan-AXIS-AV mind3 klán elég szépen a peremre regelést válaszotta és egymás nyakán vannak egymás farmját vérét szívva, túl sok diplomáciai kapcsolat építést itt sem jósolok viszont én arra tippelnék, hogy az Ezvan szerzi majd meg az uralmat, de talán ezen a kontin tart majd legtovább az uralomért folytatott harc.

K55: Cotl-AV harcok várhatóak, nyomokban random tagokkal és AXIS-al feldobva a kontit, de várhatóan a Cotl kerül ki dominánsan.

Úgylátom, hogy ezen a szerveren az AV vállalta magára a tömegklán szerepet 4 klánnal, de 2-3 klánnal mindegyik klán jelen van, ha esetleg lemaradt a térképről valakinél a 3.-4.-5. klán attól elnézést kérek.


Végeredményként arra tippelnék, hogy HNK-Random-Ezvan-CotL party lesz a döntőben.
Napok/órák kérdése és elcsattannak az első foglalások és kezdődnek az izgalmak :D


Klán LET alapján a HNK, Cotl és az Ezvan is elkezdte takarítani a kontit, viszont a Random, ugynézki még visszafogja a pitbullokat(megj.:talán készülnek valamire?).

Klán LEV nincsenek túl nagy pontok, szerintem nagyon nem kell beszélni róla.


 

demmark

Member
A reakció pontszáma
25
Gondoltam csinálok egy kis elemzést, ha nemgond :D Régen írtam ilyet szóval nem garantálhatom, hogy minőségi lesz.

Kezdjük egy kis térkép elemzéssel, az első 9 klánt és al/testvér klánjaikkal vettem fel, és elég szép szívárványos térképet kaptam.

Kezdjük K44-el: Ezen a kontin található a HNK =PH= és a =300=, a 300nak nagy feladata lesz, ha megszilárdulnak belül, kemény harcok elé néznek, ha kiakarnak jutni a peremre mivel ott helyezkedik el a HNK és a PH akik elég szépen egymásra regeltek, viszont a HNK jelenleg 2szer nagyobb ezeknél a klánoknál, ha ügyesen kihasználják az elönyüket és elkezdenek gyorsan foglalni akkor övék lehet a konti de mivel a 300 eléggé egybe van, idő kellhet amíg lebontják őket.


K45: Random vs FH versenyez a kontinensért, az FH peremre regelt elég szépen, a Random viszont a közepétől egészen a peremig jelenvan, nem akarom lebecsülni de úgygondolom, hogy a Randomé a konti és csak egy kis lassító tényező az FH.

K54: ismét 3 kláncsalád versenyez: Ezvan-AXIS-AV mind3 klán elég szépen a peremre regelést válaszotta és egymás nyakán vannak egymás farmját vérét szívva, túl sok diplomáciai kapcsolat építést itt sem jósolok viszont én arra tippelnék, hogy az Ezvan szerzi majd meg az uralmat, de talán ezen a kontin tart majd legtovább az uralomért folytatott harc.

K55: Cotl-AV harcok várhatóak, nyomokban random tagokkal és AXIS-al feldobva a kontit, de várhatóan a Cotl kerül ki dominánsan.

Úgylátom, hogy ezen a szerveren az AV vállalta magára a tömegklán szerepet 4 klánnal, de 2-3 klánnal mindegyik klán jelen van, ha esetleg lemaradt a térképről valakinél a 3.-4.-5. klán attól elnézést kérek.


Végeredményként arra tippelnék, hogy HNK-Random-Ezvan-CotL party lesz a döntőben.
Napok/órák kérdése és elcsattannak az első foglalások és kezdődnek az izgalmak :D


Klán LET alapján a HNK, Cotl és az Ezvan is elkezdte takarítani a kontit, viszont a Random, ugynézki még visszafogja a pitbullokat(megj.:talán készülnek valamire?).

Klán LEV nincsenek túl nagy pontok, szerintem nagyon nem kell beszélni róla.


Köszi ankesz10! Mindig szeretek ilyen elemzéseket olvasni! :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Én is elemezgettem ma egy kicsit. Vagyis inkább elég sokat,kb 3-4 órát rászántam a szabadidőmből.
De megérte,mert észrevettem valamit ami szerintem mindenki más figyelmét elkerülte. Mégpedig azt,hogy
Lightrex egy noob
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Én is elemezgettem ma egy kicsit. Vagyis inkább elég sokat,kb 3-4 órát rászántam a szabadidőmből.
De megérte,mert észrevettem valamit ami szerintem mindenki más figyelmét elkerülte. Mégpedig azt,hogy
Lightrex egy noob

na vééégre a felismerés:p
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
2019. 11. 22.

Top Klánok 11 22.png
Farmolás és Gyűjtögetés.png
Térkép 11 22.png

A legtöbb mindenben egyetértek ankesz10-el, de azért röviden én is leírom:

K44: HNK, =300=, =PH=
A legesélyesebbek a Hiénák, akiknél már meg is van a szerver első foglalása, ha továbbra is ilyen tempóban haladnak előre, akkor nehéz idők várnak a másik két klánra. Ők viszont elég közel vannak egymáshoz, ami védekezésnél nem elhanyagolható, szóval nem mondanám még, hogy el van döntve a kontinens sorsa.

K45: Random, F.H.
Itt ahogy a legtöbben, én is egy viszonylag egyszerű Random győzelemre tippelek, de azért titkon bízok benne, hogy az F.H. méltó ellenfele lesz a Randomnak és nem oszlanak fel egy hét múlva, hanem a végsőkig kitartanak, vagy akár megnyerik a kontinenst. ;)

K54: Ez van, AXIS, =AV=
Ez lesz a legizgalmasabb kontinens, ha másnak nem is, nekem biztosan. :p Az Ez van több nagyobb játékost tudhat maga mellett, de majd kiderül, hogy ez elég lesz-e az AXIS ellen... Személy szerint - minden elfogultságot mellőzve - látok jövőt az AXIS számára, de azt is látom, hogy mindenkinek van még hova fejlődnie. Hogy megnyerjük-e a kontinenst? Nem tudom. Viszont ez csak a tagokon múlik, így nem kizárt.

K55: CotL, =AV=, Random
Egyértelműen a CotL a legesélyesebb, bár északon elég sok faluja van a Random-nak, délen pedig az =AV= egy szép nagy csomóban van és legyőzött ellenfelek alapján ők sem csak védekeznek, így talán őket sem kéne lebecsülni.
 

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
Sziasztok, nézzünk be kicsit megint V58ra, előre is elnézést, ha nemlesz olyan összeszedett, de épp munkában csináltam meg.:p;)

Térkép szinten sokminden nem változott egyenlőre, csak pár pöttyel lett több némely klánnak foglalás által, valamint az FH-nak lett még1 klánja a peremen, úgynézki komolyan gondolják a dolgot a Random ellen(személy szerint kiváncsian várom, annak a kontinak az alakulását) továbbá az AXIS is rendelkezik már +1 klánnal.
map1126.PNG

Foglalások tekintetében, az első folglalást =Aphrodité= a HNK-ból szerezte meg őt követte még pár HNK-s aztán rajtuk "példát véve" a Cotl és a Random is nagy terület színezésbe kezdett. Számosítva a foglalásokat, HNK: 5 Cotl: 10, Random: 8 Ezvan:4. Ahogy mondani szoktam, "a csúcsról már csak egyfele visz út" és a számokat elnézve, ha a HNK meg akarja tartani az első helyet, még időben felkéne zárkozzon a Cotl és Random tempójához.


Legyőzöt egységek tekintetében Támadóként vezet a HNK, tehát igyekeznek megtisztítani a környéküket és elűzni a nemkivánatos személyeket, őket követi a Cotl és a Random. Ők sem sajnálják a seregüket, és pusztítják a környéket.
LET1126.PNG

A Védekezés már kicsit érdekesebb, megnéztem a Cotl két legnagyob LEV-el rendekező tagját, és úgy láttam a Cotl kapja az ívet a Random valamint Ez-van oldalról is egyaránt azonban falut még nem vettek el egymástól eddig. A LEV pontjukon látszik, hogy ők sem csak falutnevelgetni jöttek ide. Annak ellenére, hogy megy a pofon osztás a Randomnak(pedig milyen jóban van a Cotl klánnal) és HNK-nak nincs igazán LEV pontja, csak az Ezvan rendelkezik nagyobb mennyiséggel, de a képen az látható, hogy jelenleg a Cotl a "szenvedő fél".

LEV1126.PNG


Ha majd végre megjön az első event, kicsit felpörög majd a buli várhatóan. Ennyi lenne mára az esti mese.
 

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
Jó az elemzés, annyit fűznék hozzá hogy tudtommal az Ez van klán minket még nem támadott, szóval a LEV-ünk nem tőlük van. Én úgy tudom az AXIS-al harcolnak.

értem, ez csak tipp volt, mert néztema térképet, és annak a tagnak van a közelében pár Ez-vanos tag :D
 
Fent