Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

DeletedUser20086

Vendég
Sosem tudhatja senki ki hol játszik duál fiók pl vagy másik név alatt Goblin.:) amit tudok egyetlen ellenfél volt akivel jól harcoltam akit írtam és pont ott ahol írtad világ 43. Ott kikaptunk de ha figyelemmel követnéd és nem csak bele szólsz random akkor tudnád a háttér sztorit hogy a végén hány embert is vágták ki top fiókokat és nem csak az RPG -ből, tehát tőlünk, majd jött a winter nf fúzió és ott vége lett a világnak. Vereség volt de olyan világ50 fajta. Tehát győzelem amoda de nem teljesen harcban ment végig.
Világ 50 azt hiszem nem emiatt lett felhozva részemről ne forgasd, nem áll jól. Azóta 52. Jelenleg a felsorolt 14 világból talán 5 amin voltam. Ebből 3 még -fut részemről. Tehát 3 aktív világom van jelenleg, és mindenhol tudom hozni a szintet egyelőre ami szükséges. Egyelőre mind a három világon úgy tűnik meglesz az a győzelem.:) lényegében ennyit erről. Ez szerintem kimerítő válasz volt.

Amigo:
az utolsóra nem tudok reagálni, látva a múltkori támadásokat :,,D

Séf:
1 jelentésem volt az egész szerver alatt eddig pontosan a társatok ellen, aki kizáratta kb magát. XD
 

DeletedUser20064

Vendég
Érdekes, ez a keresztbe mutogatás.

Vannak jó játékosok, de itt sokan inkább olyan EG-OS- félék. :) Lehet itt szídni mindenkit, de amióta bejöttem 55-re még 1 jó megmozdulást nem láttam egyik térféltől sem. Ez vonatkozik mint az -OS-ra, mint az NN-re. Mind a 2 oldal küszköd 1-1 foglalással, pedig az NN majdnem 1000 falu előnyben van. Védekezések terén más a történet, ott többnyire ügyesen ment a védekezés, kivéve a Noob Gimmi fiókot. Annál nagyobb balekot nem igen láttam még, pedig elvileg Ő a Király itt vagy micsoda. Neki még -OS- védőkkel sem ment, ami azért elég gáz.

Ez a szerver még messze van attól, hogy le legyen játszva. Nem igen látom értelmét annak, hogy minden áron szídjátok Bay-t, pedig Ti a nagy -OS- sem tettetek még le eddig semmit sem. Most kezdődik a harc majd csak, meglátjuk melyik fél nyer, utána pedig legyen az bármelyik gratulálni fogok nekik. Egy csöpp tiszteletet adhatnátok néha egymásnak, akinek nem inge....

Tudom, az is gond, hogy Én nem az a "Sztár" játékos fajta vagyok, de ha itt az számít "Sztár"-nak aki 2 támadást sem tud összeidőzíteni vagy pedig nem tud kitérni a 30 órás seregek elől akkor nem is szeretnék az lenni.

Üdv: SF
 

DeletedUser20086

Vendég
Igazad van, magam részéről befejeztem a szó csatát, minden oldalnak megvan 3000 foglalási lehetősége +/- a másik oldaltól, hajrá!

Szerver végén majd pacsizunk ahogy jó ellenfelekhez illik!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Azért ne hasonlítsuk már 43-at és 50-et össze, mert köze nem volt egymáshoz se a színvonalban, se a szerver ívében egymáshoz a kettőnek. Annyi a hasonlóság, hogy nem az nyert akinek előzetesen állt a zászló
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Még szerencse, hogy szerver winben mérik a skillt és vinszent megnyerte mindet! Jah, hogy mi?!
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Emlékszem,nem olyan régi világon valaki kitette a telószámát fórumra,nem emlékszem már a nevére,hogyha sürgősen kéne saját faluból vissza fele vágni akkor nyugodtan hívhatjuk.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Remélem a supp tudja azzal, hogy törölte a hozzászólásom csak engem igazol :eek:

Én azt tudom, hogy kizárásokat nem lehet kibeszélni a fórumon. És azt is, hogyha valaki ezt megszegi vagy kiadja ezen információkat büntetésre számíthat. Arról nem is beszélve, hogy bármilyen személyes adat továbbítása azonnali végleges kizárást eredményez, a központ állása szerint is. A rágalmazás vagy becsületsértés szintén ez a kategória.
 

DeletedUser19243

Vendég
Én azt tudom, hogy kizárásokat nem lehet kibeszélni a fórumon. És azt is, hogyha valaki ezt megszegi vagy kiadja ezen információkat büntetésre számíthat. Arról nem is beszélve, hogy bármilyen személyes adat továbbítása azonnali végleges kizárást eredményez, a központ állása szerint is. A rágalmazás vagy becsületsértés szintén ez a kategória.
Es hogy tudja igazolni barki is hogy valos szemelyes info?
Ilyen alapon valaki azt irja ram hogy ooo te miniszterelnok ur, erre en jelentem mert kiadja mit dolgozok. Kozbe meg kamu :D szoval kivancsi lennek mi alapjan merlegeli a supp hogy mennyire realis amit XY ir..

Van egy jo mondas, messzirol jott ember azt mond amit akar :)
Szoval ezzelis sajat magat minositette a buntetesvegrehajto :D
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Es hogy tudja igazolni barki is hogy valos szemelyes info?
Ilyen alapon valaki azt irja ram hogy ooo te miniszterelnok ur, erre en jelentem mert kidja mit dolgozok. Kozbe meg kamu :D szoval kivancsi lennek mi alapjan merlegeli a supp hogy mennyire realis amit XY ir..

Van egy jo mondas, messzirol jott ember azt mond amit akar :)
Szoval ezzelis sajat magat minositette a buntetesvegrehajto :D

A Supportnak nem feladata kideríteni hogy bizonyos adatok valósak vagy sem, a supportnak feladata, hogy megszüntessen olyan tartalmakat, amelyek más játékosokról valós vagy vélt személyes információkat továbbítanak, vagy kizárásos információkat továbbítanak, vagy bármilyen szabálysértő tartalmat.

Ha te most leírod, hogy ki lettél zárva, ezért meg ezért, de közben nem igaz, ugyanolyan szankcióra számíthatsz, mint aki valós adatokat adott ki. Az ÁSzF-ben többet olvashatsz erről: 12.4 Hamis adatok szándékos megadása, tiltott tartalmak használata vagy beállítása, vagy a § 11 és § 12.3 szakasz rendelkezéseinek megsértése, illetve az adatok nem rendeltetésszerű használata rendkívüli felmondásra jogosítja fel az InnoGames-t. Az InnoGames emellett fenntartja a jogot jogi lépések megtételére.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
És Pál: „Ki vagy te, hogy más szolgája felett ítélkezel?” (Rómaiaknak írt levél 14,4):oops:
 
Fent