Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser18625

Vendég
Mutasd hol van tiltva a billentyűparancs. Érdekel. Ha a T-t nem az ismert formájában ,hanem másként küldöd ki akkor az szerintem nincs tiltva. Innentől kezdve pedig részemről az időzítés az ami tiltva van. .Sőt nem kell T-nek hívni . Legyen X
kizárólag a beépített nemesvonat indító tud , egyfaluból a legkissebb idő alatt támadást küldeni .

Itt a lényeg
 

DeletedUser19757

Vendég
Még nem teszteltem le amire gondolok.Viszont ha, beválna az nem lenne illegális.A játék maga kínálja a lehetőséget.
 

DeletedUser19388

Vendég
Szval akkor minden armánál mehet a jelentgetés, h xy biztos, script-el indított fake vonatot.
Adminok, biztos, h kell ez? Nincs elég jelentgetés amúgy is?
 

DeletedUser18783

Vendég
Van torony, biztos megéri belerakni az effortot :) Meg nem tornyos szerón is, ritka már az olyan, aki kosvonatot benyel.
hát ha én ezt ebben a fórmában használom akkor 90%ban nem azért hogy nemesnek legyen nézve hanem azért hogy elől megy a nuke utána a katák rombolni :D
azt hiszi okos mert fake vonatot kap aztán pedig nukeat meg katákat utána :D
 

DeletedUser19709

Vendég
Nem rosszból, de már az 52. világ indult el nem régen és most jutott a supportnak az eszébe, hogy betiltság ezt a remek kis praktikát? Tudom, hogy a v10 óta folyamatosan azon dolgoznak a fejlesztők, hogy rontsák a játékot és a játék élményt, de ez talán azért túlzás. Számomra épp elég idegelő, hogy betették a nemesvonat indítót, mert így boldog, boldogtalan is tud vonatot küldözgetni... Miért kell a jót elrontani?
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
a 2-es enternél meg felváltva kell nagyon gyorsan nyomni a gombokat. de nincs rá garancia hogy sikerül. függ a net-től és függ a kezed gyorsaságától.
Bocs,össze kevertem.

Thar berakott 1 videót oda hogy úgy lehet-e de nem írták hogy nem.. Csak annyit írtak,hogy kezzel lehet indítani..az meg kézzel van. Szóval még ők se tudják :D Pontatlan válasz..
 

DeletedUser19757

Vendég
Amiért más billentyűt nyomsz le attól még a lényeg ugyan az

Ez olyan mintha azt kérdezném,hogy mi a neved meg hogy hívnak.. Ugyan azt jelenti csak másképp.


Tehát ,ha a GPS kb ...határozza meg az útirányt az neked ugyanaz , mintha pontosan irányítana? Akkor ne húzd fel magad, ha a következő zsákutcában , arra kér következő sarkon fordulj balra. Végülis majdnem betalált. KB...
 
Fent