Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser19757

Vendég
Adjon a barbi fát, vasat,agyagot.
Teli raktárat , istálót , barakot.
Sok nemest az akadémiában.
Új falvakat a klánban.
Tűzszünet hirdeti,hogy itt az évnek fordulója.
Mindenkinek pihen védője, támadója.
Kerüljön ellenség, bánat messzire
Magjuk is vesszen a semmibe
Okosan játssz, ne légy ostoba
Az új esztendő vonatait vágd meg sorba.
Ma nem köszönünk be hozzátok
mind az új évet várjátok.
Boldog Békességben Gazdag Új Évet Kívánok.
 

DeletedUser19759

Vendég
Sziasztok!
Látom sok scriptet tiltottá tettek. az lenne a kérdésem, hogy vonat faket lehet e hivatalosan indítani. pl T vonat vagy operából 2 es gomb enterrel?
 

DeletedUser18625

Vendég
Szia. Itt azt írták,hogy lehet fake vonatokat küldeni
https://forum.klanhaboru.hu/index.p...-az-új-szabályzattal-kapcsolatban.4667/page-3
Csak a tiltott meg nem tiltott módszereket passzolom.
Sziasztok!

Jelezték felém, hogy továbbiakban tiltott a chromeból indított vonat...
Első körben nem tudtam mire gondolnak pontosan, aztán rákerestem, lényegében ugye szintén egy scriptről beszélünk.

Ez rendben is van. Viszont mi van akkor ha én nem scriptel indítom az ilyesmit?
Miszerint fogják tudni megítélni, hogy így tettem e avagy sem?

Legtöbben operából tudtak még ilyesmit de én még csak nem is erre gondolok, hanem én mozzila böngészőből tudom ezt megtenni mindenféle script vagy akármilyen segítség nélkül.

A dolog lényege röviden, hogy megnyitok pl 4 lapot egymás mellé, beállítom mindegyiken a cp-t és a kívánt egységeket....
Majd az egér kurzorját a lap sorra állítva, az entert folyamatosan nyomvatartva, rántok egyet a görgőn és végig szalad a megnyitott lapokon, valamint egyből az entertnek köszönhetően elküld mindent.

Így lényegében bármiből tudok vonatot csinálni és semmilyen szabályba nem ütközik (tudtommal).

Ezek után így még küldhetek vonatot vagy szimplán megy majd a jelentgetés, hogy scriptezek és jön a ban?

Vagy akkor az legyen meghídetve, hogy konkrétan tilos fake vonatot küldeni.... bár az értelmét nem látom.

Köszönöm

Harci shadow

De ütközik ... a játék motorját tekintve csak kizárólag a beépített nemesvonat indító tud , egyfaluból a legkissebb idő alatt támadást küldeni .

Ebből adódóan , ha te más egységgel megteszed , csalás ! Se scripttel se kèzzel se semmivel nem szabad ilyet csinálni !

A T-vonat régen is illegális volt , végleges kizárást von magaután

Tessék friss válaszok :)
 

DeletedUser18625

Vendég
Az én kérdésem frissebb mint a tagé s azt írták hogy lehet..itt csak te írtad hogy nem...
Viszont igen a T az már régóta tiltott.
Bármivel küldöd el t vonatnak minősÍtik azért nem cáfolta meg a support a hszem benne van a lényeg
 

DeletedUser19757

Vendég
Sziasztok!
Látom sok scriptet tiltottá tettek. az lenne a kérdésem, hogy vonat faket lehet e hivatalosan indítani. pl T vonat vagy operából 2 es gomb enterrel?



Hogy érted, hogy sok scriptet tiltottak? A napokban tiltották vagy általában?
 

DeletedUser19757

Vendég
A lényeg ugyan az benne a t -vonat is abból áll ;)



Mutasd hol van tiltva a billentyűparancs. Érdekel. Ha a T-t nem az ismert formájában ,hanem másként küldöd ki akkor az szerintem nincs tiltva. Innentől kezdve pedig részemről az időzítés az ami tiltva van. .Sőt nem kell T-nek hívni . Legyen X
 

DeletedUser19709

Vendég
Lehet egyáltalán játszani? Az még ugye nincs megtiltva, hogy elfoglaljunk egy másik játékost? Komolyan lassan babzsúr lesz már :D Következő szabály az lesz, hogy szólni kell az ellenfélnek, mielőtt támadunk?
 
Fent