Csevegő

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Felteszem nekem szólt.
Amit hozzátennék, hogy ugyanúgy felkereste őket a másik fél, csak ők válogatni akartak belőlük a többit pedig be foglalni, csak egy nappal lemaradtak ezért lett a mergelodes. Akkor nem igazán értem az miért jobb, mint amit én csináltam?
Elmondod, alátámasztod elhiszem, hogy én vagyok a patkany
mnt tudta nélkül nem került át olyan ember,aki szemet szúrt volna,vagy ellensége lett volna,egészen a malőrig ha jól tudom.
Tehát szerinted te gyorsabban meghúztad a váratlant,de ez ugyan úgy nem egyenes attól,hogy a jövőt próbálod találgatni,hogy írtak volna,hogy olvaszthatjuk őket,van-e gond?,vagy valaki akit ne hozzunk? Ettől te nem vagy jobb,hogy "gyorsabban" megléped,és elhalasztod a kötelességet.Persze ha a jelenlegi állapotot akartad,akkor bevált a terv,ki lett provokálva maximálisan :D
 

DeletedUser18862

Vendég
Egy kis érdekesség Augusztus utolsó napjának reggelén.
A top 40 játékos eloszlása a V50 es szerveren.

NF klán: top 10 ben 5, top 20 ban 8, top 40 ben 12 játékossal.
Spárta: top 10 ben 2, top 20 ban 4, top 40 ben 10 játékossal
LSW SP top 10 ben 1, top 20 ban 1, top 40 ben 1 játékossal
= SBT = top 10 ben 2, top 20 ban 3, top 40 ben 6 játékossal
Winter top 10 ben 1, top 20 ban 1, top 40 ben 4 játékossal
Respekt top 10 ben 0, top 20 ban 2, top 40 ben 3 játékossal
Öreg top 10 ben,0, top 20 ban 1, top 40 ben 1 játékossal
ASG top 10 ben 0, top 20 ban 0, top 40 ben 1 játékossal
A JF és az ACB 1-1 játékost ad a top 21-40 között...

Ahhoz képest, hogy az NF et és a Spártát lesajnálták kezdéskor ez nem is rossz.
Az ASG viszonylagos lemaradása kissé meglepett. Lehet, hogy nagyon sokan vannak de a húzóemberek még váratnak magukra?
 

DeletedUser18862

Vendég
A top 40 játékos lebontása Faluszámok szerint.

NF 66 falu, Spárta 53, =SBT= 29, Winter 20, Respekt 17, LSW 5, Öreg 5, ASG 5, ACB 4, JF 3
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
A top 40 játékos lebontása Faluszámok szerint.

NF 66 falu, Spárta 53, =SBT= 29, Winter 20, Respekt 17, LSW 5, Öreg 5, ASG 5, ACB 4, JF 3

Ez még messze nem dönt. Az nf tagoknak van a legnagyobb területi elhelyezkedés terjeszkedni, míg az asg sbt tagoknak a legkisebb. Az egymás hegyén hátán lévő elhelyezkedés alapján. Szóval nem sorsdöntő a top40 szerintem.
 

DeletedUser19606

Vendég
Nem is mondta senki, hogy az.
Itt meg semmi sem sordonto. Ez meg csak elojatek.
En pl meg be se regeltem Winterre.
 

DeletedUser18862

Vendég
Ez még messze nem dönt. Az nf tagoknak van a legnagyobb területi elhelyezkedés terjeszkedni, míg az asg sbt tagoknak a legkisebb. Az egymás hegyén hátán lévő elhelyezkedés alapján. Szóval nem sorsdöntő a top40 szerintem.
Az igaz de irányadó. Ne mondd, hogy bő egy hónap után nem előny ha az aktív játékosok falu és ezáltal akár seregelőnyben vannak? Az hogy később ki hogy él a lehetőséggel az már más kérdés. Csak hogy legyen nyoma mi volt augusztus végén készítettem egy ilyet.
Nem kritika csak a tények. Bár ahogy Sztálin mondaná. Csak annak a statisztikának hiszek amit én magam hamisítok :D
Leeht csűrni csavarni jelenleg így áll az élmezőny területi rés vagy helyszűke, aktivitás, motiváció, szerencse, ide vagy oda. Nyilván változhat és fog is.
De érdekesebbnek tűnik, mint egymás fikázása anyázása :D
 

DeletedUser18862

Vendég
Foleg ha egy medve is megtalal teged. Erdon keresztul a fel oras/oras utat 5 perc alatt megcsinalod :D

#Hargita_megye_xtreme_sport

Erről jut eszembe az egyik kedvencem. Az Erdélyi Sándor által alakított Cudar Józsi az HBO Mennyi 30 műsorában. A showder klub elődje aki nem tudná :D

Héé Pistabátyám, ha átvágnék a kertjén elérném a 6:40 es vonatot?
Teee ha a filkó kutyám kieresztem még az 5:40 eset is eléred :D

4x es lovagsebességgel száguldana :D
 

DeletedUser19650

Vendég
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19606

Vendég
Az igaz de irányadó. Ne mondd, hogy bő egy hónap után nem előny ha az aktív játékosok falu és ezáltal akár seregelőnyben vannak? Az hogy később ki hogy él a lehetőséggel az már más kérdés. Csak hogy legyen nyoma mi volt augusztus végén készítettem egy ilyet.
Nem kritika csak a tények. Bár ahogy Sztálin mondaná. Csak annak a statisztikának hiszek amit én magam hamisítok :D
Leeht csűrni csavarni jelenleg így áll az élmezőny területi rés vagy helyszűke, aktivitás, motiváció, szerencse, ide vagy oda. Nyilván változhat és fog is.
De érdekesebbnek tűnik, mint egymás fikázása anyázása :D

Azt Churchill mondta. Gyakran ervelnek ezzel az idezettel a statisztikusok/statisztikak ellen, holott a statisztika hasznos es logikus tudomany. Lehet jol csinalni es persze lehet szarul csinalni, fontos tenyezoket figyelmen kivul hagyni, nem relevans tenyeket tulertekelni es szandekosan felreertelmezni ezaltal tudomanyos csomagolasban eladni a blodsegeket. Az esetek tulnyomo tobbsegeben az utovbbi tortenik.

Altalaban az ertelmezesben van vita.

A ertelmezes szerint az elefantok atlagos ormanyhossza 10 centit csokkent az utobni 100 evben ezaltal valoszinusitheto hogy a jovoben ormany nelkuli elefantjaink lesznek.

B ertelmezes szerint a jellemzoen hosszabb ormanyu afrikai elefantok populaciojamegcsappant ezert csokkent az atlagos ormanyhossz

A valosag pedig az, hogy a mintavetel egy felnott egyedeket pusztito jarvany idejeben tortent es semmilyen ormanyhossz valtozasrol nincs szo, csak meg kell varni, hogy a kiselefantok felcseperedjenek es ha eleget hazudnak ok is akkor megnyulik majd az ormanyuk es minden happy lesz, maradnak az ormanyos elefantok.
 

DeletedUser19670

Vendég
Ez még messze nem dönt. Az nf tagoknak van a legnagyobb területi elhelyezkedés terjeszkedni, míg az asg sbt tagoknak a legkisebb. Az egymás hegyén hátán lévő elhelyezkedés alapján. Szóval nem sorsdöntő a top40 szerintem.

Szerintem hiába van nagy területe az NF-nek ha egy SBT tolja befelé a frontot és elég hatékonyan támadtak eddig. Persze később már lassulni fog az előrehaladásuk, de kérdés mennyire. NF-nek délen ott a Spárta is, akikkel lehet dipóznak mert ők a Winterrel küzdenek és gondolom egyik klán se akar 2 frontot. Én azt látom, hogy az SBT szépen lassan halad előre és legyűrik majd az NF-t, akik senkire nem számíthatnak. ASG-Respect bohóckodik egymással, délen meg 2 nagyobb klán állt egymásba. NF-nek akkor lenne esélye, ha valahogyan állóháború lenne az SBT ellen és esetleg a Respect támogatást nyújt nekik nyugatról viszont erre kevés esélyt látok. Én azt mondom, hogy az SBT biztos döntős és már csak az ellenfele kérdéses, hogy Winter vagy Spártának fogják hívni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Szerintem hiába van nagy területe az NF-nek ha egy SBT tolja befelé a frontot és elég hatékonyan támadtak eddig. Persze később már lassulni fog az előrehaladásuk, de kérdés mennyire. NF-nek délen ott a Spárta is, akikkel lehet dipóznak mert ők a Winterrel küzdenek és gondolom egyik klán se akar 2 frontot. Én azt látom, hogy az SBT szépen lassan halad előre és legyűrik majd az NF-t, akik senkire nem számíthatnak. ASG-Respect bohóckodik egymással, délen meg 2 nagyobb klán állt egymásba. NF-nek akkor lenne esélye, ha valahogyan állóháború lenne az SBT ellen és esetleg a Respect támogatást nyújt nekik nyugatról viszont erre kevés esélyt látok. Én azt mondom, hogy az SBT biztos döntős és már csak az ellenfele kérdéses, hogy Winter vagy Spártának fogják hívni.

Stb csak akkor erős, ha túlerővel 20an mennek egy falura :p
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Attól még hatékonyak. :D
De nyugi, csak a nyomást próbáltam rájuk rakni. ;)
Szerintem a legjobb háború ez lesz, bár a Winter-Spárta is érdekes lehet az ASG meg kit érdekel. :D :D

Sima asg win(ter) lesz mindkét háborúba...

Asg leveri a respektet respekt a wintert, winter a spartat... = ASG győzelem. Aztán asg 3 v1 kontiba simázza majd az enef&stb koalíciót
 

DeletedUser19606

Vendég
Jó de mi nem vesszük komolyan ( úgy hallottam ilyenkor ezt kell írni ) :eek::rolleyes:

Megertem a sertodottseget es hogy felemlegeted Vigyo szavait kiscsirke. Tudom faj az igazsag.
Lehet, hogy lekezelonek hat es merhetetlenul onteltnek tunik a duma, hogy ha akarnank lenyomnank, de csak csukott szemmel jatszunk mert szazszor lenyomtunk mar. Vagy tunhet gyavasagnak, hisz ha deklaraltan csak felgozzel jatszunk akkor fel sem merul, hogy el kene ismerni a jelenlegi gyozteseket ami csorbithatna a hirnevunk.

De baratom az az igazsag, ha jatszanank rendesen ti csak diszletek lennetek. Nem ertek fel hozzank. Megengedjuk, hogy jatszatok es azt higgyetek tudtok valamit. Mi jol elvagyunk igy is es rohogunk rajtatok. 100 ilyet lenyomtam mar, te lennel a 101. Na most hagyom, hogy te nyerj es orulj.
 
Fent