Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
Az F és AC klánok külön klánok. Igaz, hogy szövetségesek, de hogy ki hány tagot toboroz be az az ő döntésük. Abban viszont igazad van, hogy nem elég betoborozni a tagokat, az ezáltal kialakult helyzetet is tudni kell kezelni. Mert igy csak az jön le, hogy felvették őket pajzsnak akiket a Cotl lemészárol.

Sand, Chewi hol van? :(
 

DeletedUser19053

Vendég
kivancsian varom az AC "megigert" akciojat hogy mikor jon. Lepjetek mar meg valamivel a Cotl-t emberek! Szepen sunyiban mint az Assassinok. Szurjatok le marko elefantjat!!! (csak ne tevesszetek ossze az elefantot markoval :D )
 

Sand

Active Member
A reakció pontszáma
113
Mivel még 1 hét és kezdődik a V50, és hát V46-ot még nem sikerült lezárni. Felvetődik a kérdés akkor most lesz Cotl klán V50-en vagy sem? :cool:
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Mivel még 1 hét és kezdődik a V50, és hát V46-ot még nem sikerült lezárni. Felvetődik a kérdés akkor most lesz Cotl klán V50-en vagy sem? :cool:
Most lehet az én emlékeim porosak, de úgy rémlik szó sem volt v50-es Cotl klánról. Mikor a szeró mihamarabbi zárását pedzegették az indok nem a klán v50-es indulása volt, hanem pár tag indulása v50-en ilyen-olyan klánokban.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Most lehet az én emlékeim porosak, de úgy rémlik szó sem volt v50-es Cotl klánról. Mikor a szeró mihamarabbi zárását pedzegették az indok nem a klán v50-es indulása volt, hanem pár tag indulása v50-en ilyen-olyan klánokban.

Pár tag = 80% :D
Mintha anno valami hasonlót mondott volna Márkó, de persze lehet rosszul emlékszem, már én se vagyok a régi, a memóriám meg... :D
 

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
Ennyire bíztok benne, hogy v50 miatt a játékosaink nem lesznek aktívak?

1 faluval kezd mindenki, min. 2 hét az akadémia... 2 hétig max 1 órát visz el annak az 1 falunak az igazgatása... :)
 

DeletedUser7641

Vendég
v46 nem lesz és a dicsőségcsarnokában felsorolás v45-v47 lesz? BibleThump
 
Fent