Csevegő

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Amúgy milyen jól megtanultál megint magyarul :) Szegény Italiant sajnálom, egy nagyon értelmes srácnak tűnt, kár érte :(

Hát minden világon meg kapja a.... :D
Mint 43-an az En vagyok fiok :D

Aztán csodálkozik ha le lesz K-zva :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ja, mikor Champ a WINTER-ből irányította a CoL-t, régi szép idők :))

Aha, not bad terv volt!:) winter vezér volt. Érdekel a teljes téma, már amit én tudok.
Először ugye úgy volt hogy csak el van, aztán beszélt moremonnal és kazakoval akik kérték hogy menjen be oda mert bajok vannak ám ugye, költözés előtt vitték a falvakat és újra kellett kezdeni neki. Utána már nem sokat volt bent, sőt kb 0. Fel töltött ppvel és utána én voltam csak Ők Angellel meg néztek de hát érdekes volt nekem mert hetente 1x szólt valamit ők. Ám így lettem a vezér Én, egyedül amíg nem lett dual társam. (Supp levél van róla hogy nem kamu ehehe!)
Nos innentől már csak azt tudom hogy ha nem voltam Ők vitték helyettesítésbe a fiókot. Miután eltűntem, sem Ők sem a régi tagok nem mind maradtak csak az a 8 ember délen.:) hozzájuk mentem vissza azt hiszem február 13 napon. Cowboy és Annalány volt a két társ ám azok bele unatkozók voltak már így egyedül maradtam.
Utána megint a régi duo majd trio állt össze, sőt volt olyan is mikor mind család össze voltunk egy helyen meg CoL tagok egy részeg bulin, lásd Waylant és Werty meg Dózer és Angel meg papa hogy 7 en voltunk bent 1 gépről, ha valaki már nagyon részeg volt az nyilván nem. Akkor volt mikor nem vitt a winter falut de mi azt hiszem igen.:D az volt a jó este!o_O
Igaz hogy mikor mindenki hányások közt ébredt, azt sem tudtak hol vagyunk kb!
Nyu de hiányzik
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Aha, not bad terv volt!:) winter vezér volt. Érdekel a teljes téma, már amit én tudok.
Először ugye úgy volt hogy csak el van, aztán beszélt moremonnal és kazakoval akik kérték hogy menjen be oda mert bajok vannak ám ugye, költözés előtt vitték a falvakat és újra kellett kezdeni neki. Utána már nem sokat volt bent, sőt kb 0. Fel töltött ppvel és utána én voltam csak Ők Angellel meg néztek de hát érdekes volt nekem mert hetente 1x szólt valamit ők. Ám így lettem a vezér Én, egyedül amíg nem lett dual társam. (Supp levél van róla hogy nem kamu ehehe!)
Nos innentől már csak azt tudom hogy ha nem voltam Ők vitték helyettesítésbe a fiókot. Miután eltűntem, sem Ők sem a régi tagok nem mind maradtak csak az a 8 ember délen.:) hozzájuk mentem vissza azt hiszem február 13 napon. Cowboy és Annalány volt a két társ ám azok bele unatkozók voltak már így egyedül maradtam.
Utána megint a régi duo majd trio állt össze, sőt volt olyan is mikor mind család össze voltunk egy helyen meg CoL tagok egy részeg bulin, lásd Waylant és Werty meg Dózer és Angel meg papa hogy 7 en voltunk bent 1 gépről, ha valaki már nagyon részeg volt az nyilván nem. Akkor volt mikor nem vitt a winter falut de mi azt hiszem igen.:D az volt a jó este!o_O
Igaz hogy mikor mindenki hányások közt ébredt, azt sem tudtak hol vagyunk kb!
Nyu de hiányzik

Fordítást kérek :D
 

DeletedUser12157

Vendég
Tudod, a gyerekkorom során lehetőségem nyílt megismerni számos olyan embert, akik valamilyen fogyatékossággal élnek, vagy éppenséggel olyanokkal, akiknek halálközeli élményben volt részük. Sajnos a hozzám közel álló baráti körből is tudok olyat mondani, akit már újra kellett éleszteni. S tudod-e, hogy mi a közös ezekben az emberekben, annak ellenére, hogy nem feltétlenül ismerik egymást? Elárulom. Soha, egyikőjüknek sem jutott még eszébe olyan, hogy más nyomorán/betegségén (legyen az testi/lelki) nevessenek, abból gúnyt űzzenek. Ugyanis a többségük pont az olyan agyalágyult barmok miatt szenvednek egész életük során, mint amilyenek Ti vagytok, Ti, kretének. Ha ténylegesen átélted volna azokat a szörnyűségeket amelyekről a Miléna legendák szólnak, eszed ágában sem lett volna Sanyával ezt tenni. Nagyon szar mentés a részedről az, hogy "de tanájnőőő, velem isz eszt tették!!!". Rendben kislányom, és ki a fene vagy Te, hogy emiatt olyannak árts, aki Neked nem ártott? Sanyának egy rossz szava nem volt rátok, de Ti már a kilépésekor nyomorékoztátok Őt.

Angel pedig nem méltó az "angyal" névhez, de még csak nőnek sem tudnám nevezni. Mondanám, hogy egy vadállat, de egyik állat sem él a bullying-al más állatok felé. Nem tudom, minek nevezzem Angel-t, nincs rá jó szó. Csúszó-mászók vagytok mind egy szálig akik ebben részt vettetek, s ha azt hiszitek, hogy egy bocsánatkéréssel el van intézve, akkor tévedtek. Ugyanis aki egyszer megtesz ilyesmit, az többször is megfogja, szemrebbenés nélkül. Továbbá színház az egész, tudjátok, hogy ki veszi be a nagy bocsánatkéréseteket. Ahogy mondtam Nektek, Amerika nem tárgyal terroristákkal (hihihi), Mi pedig nem tárgyalunk lelki sérültekkel.

Sajnálatos, hogy egyetlen Supporter sem veszi a fáradtságot, hogy érdemben is cselekedjen, bezzeg máskor minden apró szarságért megy a kitiltás, most pedig mintha nem is érdekelné Őket ez az ügy. Hiába próbálom megfogalmazni, hogy Sanya mit érez, nem lehet ezt szavakba önteni és Ti, lelki sérültek ezt nem is tudnátok felfogni. Nincs meg az az érzelmi intelligencia bennetek, ami ehhez szükséges.

Volt olyan klántársunk a múltban, aki szintén sértegette Sanyát, ne tudd meg, hogy Ő mit kapott a néptől... hozzáteszem, ki is lett tiltva a klánból örökre. Szóval mint láthatjátok, bárki tesz ilyet, azt elítéljük és megfelelő módon büntetjük: automatikus kizárás a csapatból. Garantálhatom, ha Wind-es tesz ahhoz hasonlót, amit ma Ti, Ő sem lesz többé a csapat tagja.

Angel, Te pedig ne a családot csókolgasd, hanem a seggem!

Na puszi, Ti szerencsétlenek.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Bekerült ő is a Miléna hálóba. Jobb esetbe majd rájön, hova került, rosszabb esetben meg...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Tudod, a gyerekkorom során lehetőségem nyílt megismerni számos olyan embert, akik valamilyen fogyatékossággal élnek, vagy éppenséggel olyanokkal, akiknek halálközeli élményben volt részük. Sajnos a hozzám közel álló baráti körből is tudok olyat mondani, akit már újra kellett éleszteni. S tudod-e, hogy mi a közös ezekben az emberekben, annak ellenére, hogy nem feltétlenül ismerik egymást? Elárulom. Soha, egyikőjüknek sem jutott még eszébe olyan, hogy más nyomorán/betegségén (legyen az testi/lelki) nevessenek, abból gúnyt űzzenek. Ugyanis a többségük pont az olyan agyalágyult barmok miatt szenvednek egész életük során, mint amilyenek Ti vagytok, Ti, kretének. Ha ténylegesen átélted volna azokat a szörnyűségeket amelyekről a Miléna legendák szólnak, eszed ágában sem lett volna Sanyával ezt tenni. Nagyon szar mentés a részedről az, hogy "de tanájnőőő, velem isz eszt tették!!!". Rendben kislányom, és ki a fene vagy Te, hogy emiatt olyannak árts, aki Neked nem ártott? Sanyának egy rossz szava nem volt rátok, de Ti már a kilépésekor nyomorékoztátok Őt.

Angel pedig nem méltó az "angyal" névhez, de még csak nőnek sem tudnám nevezni. Mondanám, hogy egy vadállat, de egyik állat sem él a bullying-al más állatok felé. Nem tudom, minek nevezzem Angel-t, nincs rá jó szó. Csúszó-mászók vagytok mind egy szálig akik ebben részt vettetek, s ha azt hiszitek, hogy egy bocsánatkéréssel el van intézve, akkor tévedtek. Ugyanis aki egyszer megtesz ilyesmit, az többször is megfogja, szemrebbenés nélkül. Továbbá színház az egész, tudjátok, hogy ki veszi be a nagy bocsánatkéréseteket. Ahogy mondtam Nektek, Amerika nem tárgyal terroristákkal (hihihi), Mi pedig nem tárgyalunk lelki sérültekkel.

Sajnálatos, hogy egyetlen Supporter sem veszi a fáradtságot, hogy érdemben is cselekedjen, bezzeg máskor minden apró szarságért megy a kitiltás, most pedig mintha nem is érdekelné Őket ez az ügy. Hiába próbálom megfogalmazni, hogy Sanya mit érez, nem lehet ezt szavakba önteni és Ti, lelki sérültek ezt nem is tudnátok felfogni. Nincs meg az az érzelmi intelligencia bennetek, ami ehhez szükséges.

Volt olyan klántársunk a múltban, aki szintén sértegette Sanyát, ne tudd meg, hogy Ő mit kapott a néptől... hozzáteszem, ki is lett tiltva a klánból örökre. Szóval mint láthatjátok, bárki tesz ilyet, azt elítéljük és megfelelő módon büntetjük: automatikus kizárás a csapatból. Garantálhatom, ha Wind-es tesz ahhoz hasonlót, amit ma Ti, Ő sem lesz többé a csapat tagja.

Angel, Te pedig ne a családot csókolgasd, hanem a seggem!

Na puszi, Ti szerencsétlenek.

Hagyd Head, már így is jobban kikeltél magadból, mint amennyit ezek érdemelnek. Noha én is elmennék még durvább szintekre is, ha egy tagom piszkálják, de nem érnek ennyit. Bár beszélek én, többet külsőztem ebbe a fél órába, mint az elmúlt két hétben :D
 

DeletedUser18640

Vendég
Hát én nagyon örülök, hogy otthagytalak titeket... régen is szidták a CoL-t, akkor is volt alapja, de voltak ott barátaim, és messze nem volt ilyen a klán. Mostmár csak leégni jártok mindenhova (játékban és azon túl is).
Otthagyott titeket kevés kivétellel minden értelmes ember. Magyarázhattok, hogy nem érdekel titeket másnak a véleménye... akkor miért is írogattok itt? :)
Azt hittem kiküldtétek ide a legnagyobb bohócotokat Miléna személyében, de akad azért még ott a “cserék” között pár, ahogy látom.
Sanya neked pedig kitartást és jobbulást kívánok! Ne foglalkozz a rosszakarókkal!
 

DeletedUser16135

Vendég
Nos...ha már megint én...Hydrából való eltávom oka, valóban ez volt, részben....a többi pedig a munka,és időhiány...csak én nem vagyok -Én vagyok- :)
Vannak dolgok, amikről nem tisztem beszélni - ami miatt el tudom hinni ki ő. Sem 3 féle googleról válogatott képet nem kaptam...sőt, olyan fukar, hogy küldeni se akar magáról igazán. :) - de viccet félretéve; nem vagyok behálózva :) és az imént elég bőven ki is fejtettem erről a mairól a véleményem neki is... de ha lehet,továbbra sem jönnék fel ide idegesiteni magam - ebben a röpke 1 hónapban,amig még játszom ezzel a sz*rral...elnézést,másképp nem tudom minősiteni már - megteszi a kapitalista főnököm helyettetek is - ne beszéljetek rólam,könyörgöm. :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ihihi!
Majd visszajössz. Én sem akartam már itt játszani, mert mentem vissza ukra, aztán szólt az RPGből valaki, hogy igazán jöhetnék segíteni, hátha lehet valami. Aztán itt ragadtam! Megint!-.- bleh!
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ám ha te sem írsz ide, akkor én sem fogok!^.^
Együtt itt együtt ott együtt mindenhol!(L)

A Viszlát kedves külső fórum és minden kedves felhasználónak!07
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Hááát nem tudom... Don nem annyira vészes azért. Lehet ha lesz még Col akkor kiróbálom milyen ott az élet. Fura perverióim vannak :D

Az ASG is meg a Col is olyan mint egy Szekta.
Míg az ASGben Don szavaít és éjszakàba nyúló szónoklatai szervezi be az embereket, addig a Col-ba a valami egészen más nem e világi kapocs lehet.

Don-t azért utáljátok jobban, mert őt jobban ismeritek, gyakrabban találkoztok vele. Lehet ha a Col is indulna minden szerveren és gyakrabban támadna fel hamvaiból Miléna akkor más lenne a mérleg.
 

DeletedUser19367

Vendég
Ez egy jatek, itt szemelyeskedesnek nincs helye, persze neha elszaladhat a lo, de van hatar.
A jatekon belul lehet szidni egymast basztatni, erdemeket megkerdojelezni, kotekedni, elegedetlenkedni stb...de valoeletet belekeverni, megbantani valakit a kinezete hianyossagai alapjan az nem fer bele egy jatekba, van epp eleg bunko az eletben utcan, iskolaban akik megteszik.
 

DeletedUser12157

Vendég
Milénáról ez jut eszembe...

b67be07f730e37b26215f51df93671da.jpg
 
Fent