Csevegő

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ugyan dehogy, de csak azért nem mert félek, hogy állkapcson vágsz. :D
Meg DJ másik énje vagy állítólag vagy mi fene már elvesztettem a fonalat múltkor. :D

Ha nem adsz rá okot, nincs miért félni!:p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Amikor velem volt "viszonyod", abból már egyszer jöttél ki rosszul :D Bár én most még mindig nem tudom, mér mindignvelem boronálódsz összenígybvagy úgy xD
 

DeletedUser16135

Vendég
Én nem tudok semmiről,nem vagyok itt,és nem látok :''DDD Mili,ki ne tedd! :DD
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Amikor velem volt "viszonyod", abból már egyszer jöttél ki rosszul :D Bár én most még mindig nem tudom, mér mindignvelem boronálódsz összenígybvagy úgy xD

Erről eszembe jutott valami, mindjárt meg keresem neked. Lehet ez a válasz a talányra!:O
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Akkor most figyelj Dj, vagyis Én 2.0,

Szó, hát ugye van nekem egy fiam és hát nem tudom ki az apja, egy ideig azt hittem tudom de sajnos nem, nem talált, hosszú keresés után találtunk egy lehetséges jelöltet aki vállalta, de aztán végül lemondott rólunk, nem tudni miért, azóta egyedül nevelést csinálom a kisfiammal és hát sajnos ilyen ez az élet, hozzá szoktam, hogy senki sem ismeri el, hogy a fiam az Ő fia, ezért hát úgy látom a mi korábbi viszonyunk eredménye ez a fiú, egyébként okos, kedves és aranyos, tanítom szépen, hogy majd ha felnőtt lesz, jó élete legyen.


b48fa329b4a90346197cec8e5d680294.jpg



Nos, ebből következik, hogy ha Te Én vagyok akkor Te egy ló vagy, de ha Te az vagy, akkor elvileg Én is, de Ő félig ember, tehát ugye akkor vagy Te vagy Én ember. Mivel engem illet az elsőbbség, ezért én mondom magam emberek, akkor Te vagy a Ló! Ez így mindent megmagyaráz azt hiszem!

A Fiad és Én várunk téged itthon!:)
 
Fent