Csevegő

DeletedUser18783

Vendég
Teljesen megosztunk mindent meg semmibe nem dont senki egyedul szoval senki se csinal tobbet mint a masik vagy a harmadik ugyan annyira vagyok en hasznos az accba mint tyson vagy pi :)
Ildi ezt a reszt nem masolod ki?
Nem azert kedveltem mert igaz hanem mert vicces :)
Barmennyire is probalsz konfliktust krealni a fiokba nem fog sikerulni :)
Teljesen jol megvagyunk koszonjuk az eddigi meg a tovabbi torodest is a fiokkal kapcsolatban :)
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát én nem találtam viccesnek.De ha te igen akkor ez se engem jellemezz.:D
 

DeletedUser8473

Vendég
hát azért ,3 ember csak többet tud lenni mint egy.
vadi leg jobb barátja a szem is aktív.
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát komolyan mondom ettől már hányok..... Ilyen irigy, rosszindulatú némbert rég láttam már... be is fejeztem a külsőt, egy jó darabig. És milyen fura.. nem a duál, triál, nem a sok pp de még csak nem is a megérdemelten sokat farmolók üldöznek innen el, ha nem egy betegesen ostoba " emlős egyed".

nem igen érdekel a sértegetésed.Nem véletlen van szem és használják is.
Attól nem fog a külső szegényebb lenni ,hogy te nem leszel itt.Attól sem ha én nem leszek itt.
Bár ha nem én akkor más lesz a célpontotok,mert fáj a igazság.
Írigy?te egy kicsit fogalom zavarba vagy.nem vagyok írigy.csak ép szeretnék normálisan játszani és rajtam kívül még vannak akik szeretnének normálisan játszani.
Mit írigyelnék?Azt hogy pp nélkül nem tudnak el érni semmit?vagy ,hogy 3 ember kell egy accba mert nem tudnának elől lenni?
nézd meg kicsit jobban a szerot aztán sírj.
 

DeletedUser18783

Vendég
Aki itt sir oldalakon keresztul az te vagy :)
Rajtad kivul mindenki tudja hogy egyedul.is ertem/ertunk el eredmenyt azt h te nem tudod hol es mikor az teged minosit :)
Es nem azert nem m3gyunk egyedul mert ugy nem menne vagyis de reszben igen de nem azert mert olysn benak vagyunk ahogy te gondolod hanem azert mert nem lenne annyi idonk egyedul es ezt a problemat igy orvosoljuk
 

DeletedUser8473

Vendég
lenne külön külön is ép annyi időtők mint egy átlag játékosnak.Különben nem tudna a fiók egy 24 be működni 3-tól.
oszd el a 24 3 mal és meg kapod kb mennyit van egy egy ember nálatok fent.
Hid el egy átlag ember akinek családja dolga van se tud többet lenni.
 

DeletedUser8473

Vendég
vadi szerinted egy átlag játékos mennyit tud itt lenni egyedül aki mondjuk él is,családja van ,dolga van és pihenni is akar azért?
 

DeletedUser8473

Vendég
te se nagyon érted amit írok.Ott a lehetőség nekik is ,hogy saját nevük legyen.De így is ott a lehetőség mivel itt is folyamatosan csinálják a műsort meg a fiókba is ott van a nevük meg jegyezve.
Nyilván mindenkinek jobb ha pénz nélkül jut pp hez ,már aki nem tud rá költeni egy minimális pénzt sem.Ez tényleg elég le rágott csont.De ettől még mindig igaz is,szerveről szervere lesz egyre kisebb játékos létszám.én se a top egyre hajtok.
igen a klán érdekes nem a egyén,de egy egy ilyen acc ami szerintem nem igazságosan van előnyhöz juttatva csak annak a klánnak használ amibe van.( nem csak saját fiókjuknak tudnak előnyt szerválni ha nem a klánnak is azzal,hogy képesek lesznek sok sok játékost ki ütni a elején.Ezzel sok olyan játékost tesznek ki a játékból akik jobban megérdemelénk ott legyenek.)
Az a kérdés itt ,hogy mennyi embernek kedvez ez a rendszer és mennyinek nem.
Én úgy gondolom a többségének ez így konkrétan nem kedvez.már pedig nem el üldözni kéne a játékosokat ha nem vissza szerezni.Ez minden játszani akaró játékos érdeke lenne.Már csak a élvezetes játék miatt is.Minél több ember és minél több klán egy egy szerveren annál izgalmasabb játék.
 

DeletedUser11248

Vendég
Ildikó ez egy játék és ennek a játéknak az üzemeltetői döntik el hogy milyen legyen,mennyi játékos elég nekik hogy fennmaradjon a játék..benne van hogy rosszul döntenek és bebuktassák de ez is az ö dolguk.

Értem én amit írsz és többen is de amit megkel érts hogy ez most úgy jön ki mintha bemennél egy Tankos játékba és követelnéd a KH-t amit te játszani szeretnél.

Szerettem azt a játékot amit itt elkezdtem,meg állítólag jól is csináltam de ez egy más játék lett,más felállással,más elvárásokkal és így én döntöm el játszom ezt vagy nem...pp-i nem szeretek,duálozni nem szeretek bár talán még így is lehetne esélyem jót játszani de nem akarok és ennyi.

Amiről beszélsz egy más játék volt és ez egy más játék..mi mondjuk úgy abban a játékban voltunk jók..a mostaniak meg ebben...van aki a Tankos játékban jó..van aki a lövöldözősben jó és sorolhatnám...

Mi max. azt mondhassuk,volt egy jó játék,középkorú de bevezették a Tankot,az atombombát és azt már nem szerettem,már nem fogott meg így nem tudtam játszani,nem szórakoztatott,már nem az volt amit elvártam egy játéktól így abbahagytam..

Viszont ha itt elkezdeném most kiosztani a játékosokat úgy jönne ki mintha a Tankos játékban elkezdeném kiosztani a játékosokat hogy ne mondják jó játékosok,nem is tudnak játszani mert abban a játékban amit én szeretem abban másak a szabályok és csak ott voltak jó játékosok,miért vesznek Tankot,mert én nem akarok venni,meg ugy könnyű ha Tankot vesz..magyarul hülyét csinálnék magamból.

Van ezer játék,ha bemész valahova megnézed tetszik neked vagy nem,ha tetszik játszod ha nem mész tovább..ha játszod megnézzed mik a feltételek hogy jó legyél,azokat elkel fogad és úgy játszol,ha nem tetszenek a feltételek,keresel más játékot..itt nekem se,neked se tetszetek a feltételek,játszhatnánk de nem akarunk,játszhatnám a Tankost is de azt sem akarom stb.stb..

Remélem választ adtam a kérdéseidre.
 

DeletedUser8473

Vendég
incze igazad van nagyon is.De tudod ez a játék egy szolgáltatás. És nekik a többség érdekeit kéne nézni.
mondjuk igazad van mi annó nehezebb körülmények közt tudtuk el érni azt amit mint most az aki itt ér el valami.
Csak sajnálom,hogy az a játék amit szeretem ide jutott.
 

DeletedUser19095

Vendég
hát azért ,3 ember csak többet tud lenni mint egy.
vadi leg jobb barátja a szem is aktív.
ha esetleg a belinkelt képet megnézted és értelmezted, láttad volna hogy a falun farmkezelős kis ikonok vannak és nem kardocskák.
A szem amúgysem jól farmol mert lassú, felesleges használni
 

DeletedUser17650

Vendég
Én is érzékelek változásokat, de nem akkorát és nem olyat ami az eddigi játék menetét döntően befolyásolná. azt senki sem gondolhatja hogy a mai világban olyan netes játék lesz valaha, ahol pénzért cserébe ne lehetne előnyökhöz jutni. Ebből élnek csak körül kell nézni, mindegyik játékban van extra szolgáltatás, ami itt prémium, az máshol arany, vagy zseton, de pénzért. De nézzük mi változott ezen a nyílvánvaló dolgon kívűl? Ugyebár megjelent a piacon a prémium tőzsde, ami szerintem kifejezetten az olyan játékosok játékát segíti mint Ildikó is, akik nem akarnak súlyos pénzeket áldozni a játékra, tehát ez pozitív változás a többségnek, és negatív az eddigi többezret beleölőknek. Aztán bevezették a többfiókos accokat, amit szintén lehet pozitívan is nézni, és negatívan is. És megváltoztatták a lovag előmenetelét, amit nagyon sajnálok, a régi jobban tetszett, de ez nem olyan mértékű változás amitől rosszabb lett a játék. Mindent egybevéve, rá lehet fogni bármire hogy miért nem játszik valaki ezzel, vagy miért sikertelen, de a játék gyökeres megváltozására szerintem nem lehet fogni. És körbe lehet nézni más játékok között is, én megtettem, de vagy túl van komplikálva, vagy sokkal rosszabb mint ez, és pénzért ott is kaphatóak voltak előnyök, sőt ott egy idő után csak azzal tud haladni az ember.
 

DeletedUser11248

Vendég
Bocsanat a trollkodasert, elhiszem, hogy valakinek mar nem tetszik a jatek. Azt viszont nem ertem, hogy miert nem lehet szep csendben abbahagyni, miert kell egyfolytaban azokat baszogatni ezzel akik meg szeretnenek jatszani. Nekem is van jatek amit abbahagytam es nem jarok vissza a forumra sirankozni.

Mert egy focista ha kioregszik,attol meg focista marad es meccsek utan o kommenteli a meccset..mi volt jo-rossz...es mert erdekelnek a regi tarsak-baratok..erdekel mi van Vigyoval,Arch-al,IIJack Sparrow-al es sorolhatnam...mert azert mert nem beszelunk minden nap attol mondhassuk hogy baratok vagyunk..pl.reg beszeltem Arch-al de a keresemre felvett egy kezdot,pedig utalja a tomegklanokat..de miattam felvette,itt is koszonom neki..es ugyanigy irhatok Vigyora is es ok is ram..na ezekert vagyunk meg itt,mert mi baratsagnak tartjuk es tudni akarjuk mi van a masikkal...es szeressuk ezt a jatekot meg ha mas is lett..azert mi is tettunk erte..
 

DeletedUser17650

Vendég
Mert egy focista ha kioregszik,attol meg focista marad es meccsek utan o kommenteli a meccset..mi volt jo-rossz...es mert erdekelnek a regi tarsak-baratok..erdekel mi van Vigyoval,Arch-al,IIJack Sparrow-al es sorolhatnam...mert azert mert nem beszelunk minden nap attol mondhassuk hogy baratok vagyunk..pl.reg beszeltem Arch-al de a keresemre felvett egy kezdot,pedig utalja a tomegklanokat..de miattam felvette,itt is koszonom neki..es ugyanigy irhatok Vigyora is es ok is ram..na ezekert vagyunk meg itt,mert mi baratsagnak tartjuk es tudni akarjuk mi van a masikkal...es szeressuk ezt a jatekot meg ha mas is lett..azert mi is tettunk erte..

És erre írtam tegnap hogy vannak olyan "nagy" játékosok akik a földön tudtak maradni :D
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Ildikó ez egy játék és ennek a játéknak az üzemeltetői döntik el hogy milyen legyen,mennyi játékos elég nekik hogy fennmaradjon a játék..benne van hogy rosszul döntenek és bebuktassák de ez is az ö dolguk.

Értem én amit írsz és többen is de amit megkel érts hogy ez most úgy jön ki mintha bemennél egy Tankos játékba és követelnéd a KH-t amit te játszani szeretnél.

Szerettem azt a játékot amit itt elkezdtem,meg állítólag jól is csináltam de ez egy más játék lett,más felállással,más elvárásokkal és így én döntöm el játszom ezt vagy nem...pp-i nem szeretek,duálozni nem szeretek bár talán még így is lehetne esélyem jót játszani de nem akarok és ennyi.

Amiről beszélsz egy más játék volt és ez egy más játék..mi mondjuk úgy abban a játékban voltunk jók..a mostaniak meg ebben...van aki a Tankos játékban jó..van aki a lövöldözősben jó és sorolhatnám...

Mi max. azt mondhassuk,volt egy jó játék,középkorú de bevezették a Tankot,az atombombát és azt már nem szerettem,már nem fogott meg így nem tudtam játszani,nem szórakoztatott,már nem az volt amit elvártam egy játéktól így abbahagytam..

Viszont ha itt elkezdeném most kiosztani a játékosokat úgy jönne ki mintha a Tankos játékban elkezdeném kiosztani a játékosokat hogy ne mondják jó játékosok,nem is tudnak játszani mert abban a játékban amit én szeretem abban másak a szabályok és csak ott voltak jó játékosok,miért vesznek Tankot,mert én nem akarok venni,meg ugy könnyű ha Tankot vesz..magyarul hülyét csinálnék magamból.

Van ezer játék,ha bemész valahova megnézed tetszik neked vagy nem,ha tetszik játszod ha nem mész tovább..ha játszod megnézzed mik a feltételek hogy jó legyél,azokat elkel fogad és úgy játszol,ha nem tetszenek a feltételek,keresel más játékot..itt nekem se,neked se tetszetek a feltételek,játszhatnánk de nem akarunk,játszhatnám a Tankost is de azt sem akarom stb.stb..

Remélem választ adtam a kérdéseidre.
WoT? :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
incze igazad van nagyon is.De tudod ez a játék egy szolgáltatás. És nekik a többség érdekeit kéne nézni.
mondjuk igazad van mi annó nehezebb körülmények közt tudtuk el érni azt amit mint most az aki itt ér el valami.
Csak sajnálom,hogy az a játék amit szeretem ide jutott.

Nem,nekik csak a pènztárcájukat kell nèzni. Azèrt van ez a játèk is,hogy ők meggazdagodjanak,nem azèrt,hogy rád szabják.
A játèkosok fogyása meg inkább köszönhető a valóvilág változásának,nem a pp-nek. A pp csak kifogásnak jó maximum. Mert lehet gyüjteni vagy anèlkül is èrvènyesülni,nem egy világon volt,hogy gyüjtöttem csak a ppt majd mikor betelt a tőzsde gyüjtögettem a játèkosok falvait. Pedig nem voltam se dual se triál :(
 
Fent