Csevegő

=Arkhana=

New Member
A reakció pontszáma
11
Mindenki azt a stílust kapja tőlem, amit ad. Szeretném, ha megmondanád, hogy miért vagyok magaslovon ülő, miközben anno a játéktól teljesen függetlenül én kerestelek fel Facebookon is, hogy beszéljük meg korrekten a dolgokat, hogy mégis mi a problémád velem, hogy miért próbáljátok folyamatosan aláásni az =SBT= becsületét?


Az előző két állításod cáfolnám...anno közös tárgyalásunk folyamán többszörösen ígéretet szegtél és amikor ennek kapcsán bontottam veled a megállapodást egyszerűen nem szóltál hozzám , mint egy óvodás...pedig tutira felnőttként kezeltelek...emlékszel? :)

A másik az aláásást te bonyolítod , nem igazán kell ezen másnak dolgoznia, aki ismerte a régebbi önmagad és a mostanit világosan lát...de hogy példákkal éljek:

*Slade hamis állításokkal teljes levele...még most sem tudom mennyire megrendezett volt...a végén már Ő sem tudott mit mondani...
*A te személyed ellen irányuló legtöbb levél a saját csapatodból érkezik ...
*A hamis ígéretek dokumentációja
*A klánnyi "arma" lándzsások nemessel , vegyes nuke, magatokra foglalások ...stb Rajtatok mutatjuk be a kezdőknek, hogyan nem szabad :)
 

DeletedUser12157

Vendég
Megint valami olyasmibe próbáltál beleállni Gala, amit Te fogsz megszívni és megbánni, hogy megtetted... legalábbis ami biztos, magadat égeted. Ugyanis az éremnek még mindig két oldala van, s nézzük az én oldalamat, ne csak Keresztesét...

Jelentkezett Hozzánk, én pedig érthetően megírtam Neki, hogy a tagfelvétel befagyasztva, ergo, ha lenne egy kicsi esze, felfogná, hogy nem vesszük fel, főleg, hogy a levelemben el is köszöntem, azaz nem kívántam tovább folytatni a beszélgetést, hiszen nincs mit folytatni rajta.

http://kephost.com/images/2017/05/17/keresztes.png

A barátjának megírtam (05.07. 21:55-kor), hogy nem jöhet. Keresztes majdnem egy nappal később írt, mint az a képen is látható (05.08. 19:32-kor)...
http://kephost.com/images/2017/05/17/viking.png

A "poén" az, hogy Viking 05.08. 13:18-kor továbbította Keresztesnek a Viking és köztem lefolytatott beszélgetést, azaz bőven azelőtt, hogy Keresztes írt volna nekem:

http://kephost.com/images/2017/05/17/viking01.png

Innentől kezdve azt hiszem, hogy nincs miről beszélnünk... lehet mondani, hogy megváltoztam... igen, abból a szempontból igen, hogy semmi türelmem és erőm a hülyékhez, az idiótákhoz. Továbbá mindenki azt a stílust kapja tőlem, amit kap. Nem leszek azzal is kedves, rendes, aki amúgy egy bunkó, lekezelő ember, ugyanis nem érdemli meg :)

S keresztessel az utolsó beszélgetésem... aranyat ér :D

http://kephost.com/images/2017/05/17/keresztes1.png
http://kephost.com/images/2017/05/17/keresztes2.png
http://kephost.com/images/2017/05/17/keresztes3.png

Ezennel pedig el is köszönök a külső fórumtól. Értelmes konzultáció itt sosem lesz, csak mindig támadni szeretnétek valakit, fogást találni rajta, ami persze nem megy, csak az erőlködés és a sározás. Jól mondta Mached, nem magyarázkodni vagyok itt... hanem játszani. Aki meg elhisz minden szir-szar-t... hát egészségére! Aki szeretne, úgyis megismer... :)

Jó játékot kívánok mindenkinek!

Krisz
 

=Arkhana=

New Member
A reakció pontszáma
11
Én nem szívok meg semmit ...velem az arcoskodást vedd vissza, mert nem a játszótéri pajtásod vagyok...normális kommunikációt várok el, ha én is azt teszem!
(Ennyit arról, hogy te úgy kommunikálsz , ahogy mások veled...)

És ha elolvasod végig amit írtam , akkor nem csupán erről a levélről és játékosról van szó...több ilyen van egészen "véletlenül"...leírtam számszerint...a többi klán játékosairól nem nyilatkozom, csak amiket én láttam...
és mosakodhatsz ahogy akarsz, azok akik benne vannak tudják az igazságot...attól, hogy itt kiabálsz és arcoskodsz nem leszel tiszta, sőt...mindig az kiabál, akinek a háza ég.

És tudod magas lóról lehet nagyot zuhanni...őszintén sajnálom amivé váltál...tévhitben élsz, ha azt gondolod te képviselted itt az intelligenciát...
Remélem béke lesz a távozásoddal.
 

DeletedUser18991

Vendég
Ez a kereszteshadjarat sztori egy kész vicc... szánalom. Ugyanúgy mint az, ahogy Kriszt próbáljátok lejáratni minden áron. Ahogy olvasgattam itt a kommenteket, minden sztorit sikerül valahogy átalakítanotok úgy, hogy az őt rossz fényben tüntesse fel. :D
swak pedig az észérveket inkább elereszti a füle mellett. vagy el se olvassa (mert neki túl hosszú... hát na, mindenkinek vannak korlátai :) ) vagy csak mert az biztos nem lehet igaz amit más ír. Az ilyen emberekkel kár szóba állni, nem is tudom hogy lehet olyan aki ezt képes elviselni... DJ neked meg minden tiszteletem, ahogy ezt a swak gyereket kezeled :D Neked aztán van türelmed
Eddig csak olvasgattam amiket írtok mert vicces volt, de már egyre kevésbé az :(
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Egyre jobb ez a fórum, a párral ezelőtti hosszabb hsz-em napról napra jobban megállja a helyét :D Egyet mondjatok már meg nekem... Én elolvastam az összes felrakott levelezést, és lehet én vagyok a hülye (amit azért nem hiszek), de én tulajdonképpen nem értem, kinek mi baja a másikkal :D Lehet, csak sok hasonlót olvastam már és nem érzem át ezeknek a súlyát :) De jó egyébként, ez a mindkét oldal mondja a magáét, szépen spirálisan felépítve a dolgokat, hisz ha szidunk valakit, kijön, és minnél jobban tagadja, ha igaza is van, egyre jobban csak magyarázkodásként jön le, erre pedig egyre jobban szidják. Veszélyes ez a külső fórum, úgy biza, egy átlagolvasó elég ijesztő dolgokat tud kiolvasni a hozzászólásokból.

DJ neked meg minden tiszteletem, ahogy ezt a swak gyereket kezeled :D Neked aztán van türelmed

Pedig semmi különlegeset nem csináltam, nem hiszem, hogy swak egy olyan bonyolult entitás lenne, de hát mégis, itt a külsőn csak én fejlődök, mindenki vissza (fejlődés a lá swak) :p
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.117
Az utóbbi idöben nincs sok idöm a játékra, de mindig örömmel olvasom a külsöt kávé, cigi mellett :)
 

DeletedUser

Vendég
Hagyd rám a falvaidat Krisz, és béke lesz a távozásoddal :)

For the Greater Good
Big Lájk :D tánigatom , szavazzuk meg most rögtön :p

Amúgy nézzük az elmúlt szervereket és lássuk már meg végre azt , hogy a szervergyőztes klánok vagy annak vezérei közl kik maradtak halandók és nem istenek ...

Spárta ... nos ... 3-4 szervergyőzelem az egójuk határtalan ... mindig dipivel és toborzással nyernek ...

Sbt ... v17-en vagy valamelyik akkori szerveren bucira voltak verve mert nem volt lehetőségük arra mint itt ...

Most Nagyincze jön

5 szerverem győzelem legtapasztaltabb vezér , kiváló játékos , lenerem fogadni jó szülő , viszont ember ként szólal meg mindig , nem toboroz agybafőbe ... nem ha ő igér valamit skkor az biztosabb lesz mint a halál , nincs szüksége hazudgálásra sem , tiszteli a játékot és a játékosokat

Vigyori ... 2-3 szervergyőzelem .. magasló ... nagy slunggal jött 38-ra de még gyorsabban távozott ... v40-ről szintén

Temp ... nos viszonylag uj klán de jól haladnak róluk sokat még nem tudok

Hof ... nem egy nagy nevű klán de összetartóak és a tagjaik nem úgy intézik el a problémáikat , hogy átállnak az elllenhez


Asg ... nos igen Asgardia ... egykor remek klán volt és nagy nevű a királyal az élén , be kell vallani Don nem egy egyszerű esett de kiadta a mérgét órákon át lehet vele beszélni és a taktikája is játszható bár nem ebbe a formàba

Arm ... régóta vannak itt a kh-ban viszont túl kényelmesek , ezzel a kényelemmel meg egy gond van... oké hogy élvezni akarják a játékot ... DE az ottani játokosok teszem hozzá ez csak a saját véleményem zöme veterán és nehezebben alkalmazkodnak egy kisebb világhiz mert ez még náluk csak a " tökölünk" verzio


Ja igen ... gmf ... illetve inkább csak mulán ő egy az egyben vigyori ... annyi különbséggel , hogy vigyori legalább mint stratégisz elfogadható mulánt meg golyófogónak se lehetne használni


Heccsát kevelére majd később :) előbb a kakaó .. tudjátok .. :D
 

DeletedUser18991

Vendég
Mit értesz az alatt, hogy az ASG taktikája játszható? Ugye nem arra gondolsz, amikor 100k védőt küldenek Asgardia Birodalom fővárosába? :D
 

DeletedUser

Vendég
Huuu de megném a büszke v40-es spártát az sbt ellen :D kihigy verné át amásikat ...
 

DeletedUser

Vendég
http://kephost.com/images/2017/05/17/viking01.png

Toborzsás 4ever ...

Headshoot beveszi a tagokat .... mindenkit :D figyelj van pár politikai menekült meg migránsok is kérlek add már meg a lakcímedet mert te tuti befogadnád őket is :D

A gmf és a közted lévő állapotra meg csak annyit mondanék ha benned lenne tartás akkor eleve nem Ricsivel tárgyaltál volna a gmf-ből hisz köztudott , hogy az sem igaz amit kérdez , de lehettl volna magasabb személyiség is és azt mondod oké tged nem érdekel míg szövetség van te tartod a szavad

Aztán mi volt itt még várj ....

Ja igen keresztes és viking ... te mint vezér kb figyelmen kívűl hagytad hogy ők barátok , én egypercig nem tudok rá haragudni , hisz szive joga kiállnia a barátja mellett , ezzel megint csak azt mutattad meg , hogy mindent a győzelemért semmit az emberségért


De bezzeg mindeközben meg 1-2 falvas játékosokat megtartasz ... hmmm minek ... helyettesnek ? Vagy csak azért mert veled volt v33-on ....


Heccsát senki ne szívja meg világos mindenkinek ezután , hogy milyen vagy illetve milyenek vagytok most , hogy betoboroztál pár embert hirtelen " töke lett a mennyasszonynak " és most már van mersze az egész világ ellen menni , kívánom , tényleg , hogy kerülj szembe olyan klánnal egyszer ahonnan ha toborozni akarsz akkor kardok formájába válaszolnak és nem dőlnek be a mesédnek .

Elméletileg a k54-re se jöhetnétek , ahhoz képest jana ... csőrmester toborzást meg már lassan foglalást is csináltok egy fenálló dipitekkel szemben

Janaban meg kulon nagyot csalodtam hisz o mindig ugy volt vele hogy elvezni szeretne a jatekot es harcolni es nem tomegklanba menni hat ez valahogy most osszeferhetetlen de hat mit varunk az emberektol az emberseget nem mindenki tuddja megorizni ...

Jó játékot heccsát :D
 
Fent