Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
mint minden új szerver ez is egyre kisebb.
gondolom a oka is meg van.
kevesebb a játékos.

Na de ennyire? Pl V28 utáni szervereknél voltak a szintek, V29-V35-ig még elég hatalmasak a maiak mellett nézve. V36-V40 szintén, mind 14-16 ezer falus. Aztán V41 már cska 10 ezer, V42 5-6 ezer, ez a classic meg 2500-3000. Nagyon gyorsult most a fogyás :(
 

DeletedUser8473

Vendég
ennyire látod.
én ezt a sok pp lehetőségre vezetem vissza meg a sok csalásra.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nekem a Red mondta sőt le írta.:D
és óvatosan.:D

Ez meg nem valtoztat a tenyen hogy itt is elfogsz bukni (vagy meg elobb kidobnak a klanodbol ahol vagy) csodalom is oket hogy eddig elbirtak viselni remlik hogy az elozo classicon amint bementunk csillaval a tatus klanba meg aznap kidobtak teged? :D :D Feri is megmondta akkor az igazat rolad :) (tudom fajt is neked de hat az igazsag mindenkinek faj)
 

DeletedUser8473

Vendég
én léptem ki .:D
mivel igaz ki lettem dobva de vissza is vettek és ki is léptem.
nem kell itt a szart kavarnod.
jól el vagyok a klánban.ne aggódj miattam.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nem kavarok en semmit :D es ne hazudj kidobtak :) akar meg ferit vagy tatust is megkerdezhetjuk ha szeretned :p egy klan amibe jol elvagy? :O akkor ott siri csend lehet xdddd mert mint tudjuk te nem szereted ha a forumon hulyeskedni mernek :D
 

vinszent

Well-Known Member
A reakció pontszáma
301
Ez meg nem valtoztat a tenyen hogy itt is elfogsz bukni (vagy meg elobb kidobnak a klanodbol ahol vagy) csodalom is oket hogy eddig elbirtak viselni remlik hogy az elozo classicon amint bementunk csillaval a tatus klanba meg aznap kidobtak teged? :D :D Feri is megmondta akkor az igazat rolad :) (tudom fajt is neked de hat az igazsag mindenkinek faj)


Szia

Beütöttek másik szerveren, 1 ütés, buktad a sereged, na és 1 ütés még mindig, azóta sem rombol, lehet farmol de azt éjjelibe be lehetne védeni de nem teszel semmit sem.
Úgyhogy az "elbukásról" pont neked nem kellene beszélned miközben így búcsúztál a bekapott ütés után :


" skacok sajnos nincs már nagyon időm a játékra :( ha gondoljátok rá dobom valakire a fiókot és tömjétek belőle egymást védőkkel vagy nyersivel de sajnos nekem itt be kell fejeznem sok a meló még classicra sincs annyi időm amennyit szeretnék "


Köszönjük Emese
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Szia

Beütöttek másik szerveren, 1 ütés, buktad a sereged, na és 1 ütés még mindig, azóta sem rombol, lehet farmol de azt éjjelibe be lehetne védeni de nem teszel semmit sem.
Úgyhogy az "elbukásról" pont neked nem kellene beszélned miközben így búcsúztál a bekapott ütés után :


" skacok sajnos nincs már nagyon időm a játékra :( ha gondoljátok rá dobom valakire a fiókot és tömjétek belőle egymást védőkkel vagy nyersivel de sajnos nekem itt be kell fejeznem sok a meló még classicra sincs annyi időm amennyit szeretnék "


Köszönjük Emese

Szia :D amit leirtam az igaz is a nemet szervertol nagyon elment a kedvem (reszben azert is mert kiutottek) de mint mondtam idom sincs nagyon mar v41 en sem jatszom :( egyedul classicon nyomom (de itt is van allando helyettesem) szoval mielott mondanad nem hazudtam mert tenyleg alig van idom :(
 

DeletedUser8473

Vendég
sár dobálás:
abba mester vagy te aldaron.nem kell magad itt fényezni.:d
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Azért az befigyel hogy nincs fiókhelyettesítés.. Ez is egy bugg vagy mi? vagy netán játék közben változnak a szabályok? :mad:
 
Fent