Beszélgetés a Classic 9 szerver beállításairól

Falu fejlettségi szint és szám


  • Összes szavazó
    37
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser18842

Vendég
Sziasztok!
Többen beszéltük, majd kértük is, hogy lehessen erről egy szavazás. Ugye, aki emlékszik V10-en fejlettebb faluval kezdtünk, mi a véleményetek, lehetne-e ilyen classicon? Indítottam egy szavazást is, akinek van kedve, nyomjon egyre. SZvsz két N3-assal kezdeni lenne az igazi :) Ti mit gondoltok?
 

DeletedUser12246

Vendég
A 2db tetszik, a C8-ról sajna lemaradtam.
Az N2, N3 konkrétán mit jelent, mert már nem emlékszem? Mik vannak kifejlesztve bennük?
Én abba is benne lennék, ha 1db maxos faluval kezdenénk, sőt! Az lenne a legjobb szerintem, de ezek közül az elsőre szavaztam, mert 2 db, meg mégse 26 pontos. Ki lennék ezzel is békülve, mondjuk 3x sebesség mellett :)
 

DeletedUser12246

Vendég
Közben megtaláltam speednél a leírást.
V10-en N2 lehetett, ha jól emlékszem. N3 azért jobb lenne, N4 meg még jobb. :D N5 értelem szerűen classicon nem játszik, ahogy N1 is felesleges. Szóval szerintem N2,N3,N4 közül kellene valamelyik, bár mondjuk 3x sebesség mellett az N2-nek se lenne sok értelme, mert 1 nap alatt felépítjük (bár még mindig jobb, mint a 0-ról).
  • N1-es falukialakítás - 110 pontos kezdés
  • N2-ős falukialakítás - 727 pontos kezdés
  • N3-as falukialakítás - 2138 pontos kezdés
  • N4-es falukialakítás - 7272 pontos kezdés
  • N5-ös falukialakítás - 171.804 pontos kezdés
Ez az N3-as:
Főhadiszállás 15
Barakk 15
Istálló 10
Műhely 2
Kovácsműhely 10
Gyülekezőhely 1
Piac 5
Fatelep 23
Agyagbánya 23
Vasbánya 23
Tanya 22
Raktár 15
Rejtekhely 1

Én nem terveztem játszani, de ha lesz legalább 2 db N3-as kezdetnek, vagy egy N4, akkor 90% hogy indulok.

Ui.: Ha már nincs a listába, aki N4-re szavaz, dobjon egy likeot :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Még ami eszembe jutott: lehetne olyan, hogy klán ne zarodjon?
 

DeletedUser8560

Vendég
Klánzárás az eddigi végjátékok alapján nagy valószínűséggel lesz, kérdés hogy csak végjátékban, vagy korábban. Erről még egyeztetnem kell.
 

DeletedUser8560

Vendég
Az azonnali zárásokkal éppúgy, ahogy az előre betett klánokkal csak a baj volt, rém sok játékos oldali problémával. lást: inaktívvá vált játékos bent marad a klánban, stb. Bár jól hangzik és keményebb játékot ígér, a tapasztalat az, hogy ezt a magyar közösség nem szereti. Csak a végén összeállni egy nagy boldog családdá, ideiglenesen.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Remélem jó időben indul és lesz rá időm :D azt már tudni hogy hányas sebességű lesz? egy 4-es megint jó lenne :)
 

DeletedUser12246

Vendég
Az azonnali zárásokkal éppúgy, ahogy az előre betett klánokkal csak a baj volt, rém sok játékos oldali problémával. lást: inaktívvá vált játékos bent marad a klánban, stb. Bár jól hangzik és keményebb játékot ígér, a tapasztalat az, hogy ezt a magyar közösség nem szereti. Csak a végén összeállni egy nagy boldog családdá, ideiglenesen.

Igen, én is úgy értettem, hogy nem kellene, hogy záródjon. Max végjátékban.
 

DeletedUser8473

Vendég
nagyon jó lenne ha indulna mert vagyunk páran akiknek a Classic szerver a leg kedvesebb.
 

DeletedUser18938

Vendég
"Fejlettebb falu, N3 kezdésnél 1 db" Erre szavazzatok,1 falus kezdés kell úgy a korrekt ha a második játékostól van!
 

DeletedUser8473

Vendég
enged már meg,hogy mindenki a saját döntése után szavazzon.:D
2 falunál nincs újra kezdés nem véletlen szeretnénk azt.
 

DeletedUser8560

Vendég
Nem szeretnék ünneprontó lenni, de eddig 11 szavazat van, ha komolyan szeretnétek, akkor ennél több ember voksára van szükség.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Nem szeretnék ünneprontó lenni, de eddig 11 szavazat van, ha komolyan szeretnétek, akkor ennél több ember voksára van szükség.

Akik eddig még nem szavaztak ők biztos egyetértenek a többséggel, csak lusták oda kattintani. :D
Hány szavazatnak kéne összegyűlnie? Csupán azért kérdezem, hogy tudjuk mennyi felhasználót csináljunk. :D :D
 

DeletedUser8560

Vendég
10 szavazó egy átlagos kör 10%át sem teszi ki, így nem lesz mérvadó. Szavazásokat akkor vesznek komolyan, ha a játékosok is azt teszik.
Az érveddel nem feltétlen értek egyet, mert aki nem szavaz, nem ért egyet, és nem lusta kattintatni, hanem tapasztalatom szerint nem mer a hangadókkal szembemenni a vélemény nyilvánításban.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
10 szavazó egy átlagos kör 10%át sem teszi ki, így nem lesz mérvadó. Szavazásokat akkor vesznek komolyan, ha a játékosok is azt teszik.
Az érveddel nem feltétlen értek egyet, mert aki nem szavaz, nem ért egyet, és nem lusta kattintatni, hanem tapasztalatom szerint nem mer a hangadókkal szembemenni a vélemény nyilvánításban.

Ezzel viszont én nem értek egyet. :D
Amennyiben nincs megelégedve a szavazás jelenlegi állásával, akkor miért nem fejti ki a véleményét és írja le, hogy szerinte mi lenne a legjobb?

Mitől is kéne félnie?
Tudtommal nem vagyunk emberevő vadállatok, és senkit nem szoktunk elküldeni arra a bizonyos helyre, ha más a véleménye, mint nekünk. Ész érvékkel meg lehetne vitatni ezt a kérdést. Amennyiben meg nem meri felvállalni a nézeteit, akkor csak szimplán szavazzon arra, amire akar. Tudtommal ez anonim szavazás, szóval senki nem fogja megtudni, hogy ki szavazott arra és nem lesznek következményei.

Az igazság viszont az, hogy rettentő kevesen vannak a fórumon és sokan magasról tesznek erre a szavazásra különböző okok miatt.

Az esetleges csapatok, akik indulnának ők tehetnének az ellen, hogy ne csak 11 szavazat legyen. Csupán szólni kéne az ismerősöknek, hogy hé haver nyomj már egy szavazatot a fórumon és kész. Akik meg normál világon is jelen vannak, ők a klántársaikat is bevonhatnák ebbe, talán még kedvet is kapnának.
Az egyik legfőbb gond az, hogy sokan csak tátott szájjal várják a sült galambot és semmit nem tesznek a cél érdekében.
 

DeletedUser8473

Vendég
Nem akarok bele szólni de egyet értek a előttem szólóval.:D
A játékosok többsége meg nem a hangadóktól fél ha nem a ki tiltásoktól.:D
egy egy téma legyen az bár mi mindig bele folyik egy kisebb vitába.
nem mindenki ért egyet a másikkal,nem mindenkinek az a jó ami másnak és szó szót követve megy egy kis ilyen olyan vita .
Nos a folyamatosa fenyegetés se tesz jót a fórumnak.
nem tudom miért jobb az ha pár emberen kívül a madár se jár ide fel?
Továbbra is tartom azt a véleményem a hatalommal élni kell tudni nem vissza élni.És azt gondolom vannak olyan dolgok ami miatt ténylegesen ki kéne tiltani embereket nem csak a külsőről ha nem a játékból is arra kéne koncentrálni.
Mondjuk az picit nehezebb mint itt el olvasni ki mit ír és hopsz a te beszólásod sérti ezt vagy azt és mehet a levesben.
 

DeletedUser8473

Vendég
azt meg hogy mennyien szavaznak érinti e mikor indul a új classic se értem.
max a beállításokat érintheti,de attól még indulhat szerintem.
 
Fent