Beszélgetés a Classic 9 szerver beállításairól

Falu fejlettségi szint és szám


  • Összes szavazó
    37
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser18842

Vendég
10 szavazó egy átlagos kör 10%át sem teszi ki, így nem lesz mérvadó. Szavazásokat akkor vesznek komolyan, ha a játékosok is azt teszik.
Az érveddel nem feltétlen értek egyet, mert aki nem szavaz, nem ért egyet, és nem lusta kattintatni, hanem tapasztalatom szerint nem mer a hangadókkal szembemenni a vélemény nyilvánításban.

Aki nem szavaz, az azt mutatja, hogy neki mindegy. Egy elnökválasztásnál is tojnak a nem szavazókra, a szavazók pedig döntenek.
 

DeletedUser8473

Vendég
de mihez kevés a 43 szavazat?
ahhoz,hogy olyan legyen amit itt írtak vagy hogy induljon classic?
 

DeletedUser12246

Vendég
Sajt, nézd. Véletlenül se akarlak inzultalni, csak a magán véleményem, hogy túl nagy az elvárásod. Van 69 szavazat (ó, mily gyönyörű szám). Az előző classic is rendhagyó volt, hiszen két falus, pedig nem kérte senki. Akkor ez miért nem lehetne kicsit más, mikor még kérik is?
Vagy ott volt v10. Egy normál szerveren (!) indultunk N2-ről, és sokan visszasírjuk.
Ráadásul a fórum aktivjait elnézve szerintem 80-85 szavazat a maximum, ha még tartana néhány napig.
Segíts kicsit, elég lesz vagy mi az a szám, ami úgy gondolod már megfelelő?
Konkrétan. Mert akkor, ha megengeded és Eli kinyitja pár napra megkérek pár volt társat, hogy szavazzon, hátha el tudnánk érni a kitűzött célt.
Én N4-re nyomtam (1-el több is lett :D), de speciel azt se bánom, ha két N3 lenne. Hadd kapjunk meg egy kedvünkre való szervert, úgy sem lesz ebből rendszer...
 

DeletedUser8473

Vendég
Én azt se értem tényleg mihez kevés a szavazat.?
Ahhoz hogy el induljon végre egy Classicc vagy ahhoz,hogy olyan legyen amit itt többen kérnek.?
 

DeletedUser18842

Vendég
Estig megnyitom még, de szerintem ha nem elég, akkor nem elég, így jártunk, nem nagy tragédia. Ne húzzuk szerintem seokáig, mert akkor meg egyáltalán mikor fog indulni, bármilyen is?
Ettől függetlenül, akik klánnal indulnak vagy ismernek olyanokat, akik fognak classicon játszani, szóljanak nekik, hogy jöjjenek szavazni! Amelyikre akarnak természetesen.
 

DeletedUser8473

Vendég
nekem mindegy milyen lesz.az érdekel mikor indul.
Mert akármilyen is lesz gyorsabb lesz mint egy normál.és már várom.
 

DeletedUser8560

Vendég
Mindenféleképpen fog új szerver indulni, a beállítási javaslatokat (=legtöbb szavazatok) továbbítom. Amint megvan a végleges beállítási információ, a világot meg fogjuk hirdetni, ahogy eddig is. Köszönöm a topic nyitását és a részvételt a szavazásban.
 
Fent