Csevegő

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
V37-en meghalt a lovagom!
Úgy néz ki elfelejthetjük a 3 órás újraképzést!:D
186487983capture-20160726-202356_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser5422

Vendég
nem kell elölről kezdeni a lovag fejlesztését?
mert ha igen az mégis csak új lovag :)
 

DeletedUser

Vendég
A supporttól kérdem ezt ha leellenőrzik , fellehet etetni esetleg wiki-be vagy valahova , hogy mindenki számára elérhető legyen ?
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Keressétek a : milyen az ideális világ topikot külső forumon! (és oda írjatok)
 

DeletedUser14687

Vendég
Ha megvannak a javaslatok akkor tegyük ki őket szavazásra és úgy döntsük majd el melyik menjen javaslatnak. Amit Sajtmacska írt, nekem az első javaslat rendben van, annyi változással, hogy a fejlesztéses rendszer lehetne többszintes.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Nagyon hasonló a "szánk íze" úgy látom!:)
A tárolós rendszert utáltam nem is bírtam megszeretni! Még is ha v38 olyan lenne nem lenne gond!:)
Nekem egyedül az ijász hiányzott mert 2 éve nem is láttam!:D
Összességében jó lenne ha minél többen aktívkodnának itt külsőn is, és javasolnának beállításokat V38-ra!

T.Supp! Továbbra is hiányolom a Spoilert itt külsőn,(jeleztem is valahol hogy hiányzik:D)
 

DeletedUser8560

Vendég
Ahogy írtam, a tárolós világ és a 2-es sebesség nem fog menni. Ezt hiába írjátok. Továbbá köszönöm a javaslatokat, de ha nincs egyetértés és egy javaslat, ami mindenkinek tetszik, nem tudok mit továbbítani.

A spoiler egyelőre nem megoldható.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
Ahogy írtam, a tárolós világ és a 2-es sebesség nem fog menni. Ezt hiába írjátok. Továbbá köszönöm a javaslatokat, de ha nincs egyetértés és egy javaslat, ami mindenkinek tetszik, nem tudok mit továbbítani.

A spoiler egyelőre nem megoldható.

Már tegnap is kérdeztem, de légyszi elmondanád, tárolós miért nem lehet? Pusztán kíváncsiságból érdekel.
 

DeletedUser16036

Vendég
Srácok, klánon kívülis erősítés hanyagolása, ha meg ha nem lehet 2-es sebesség 1,5-1,6-os? Gondolom templomot nemsokan akarnak. Ki merne egy hasonlót bevállani?
 
Fent