Klánszövetség/ Mr.

DeletedUser4544

Vendég
Killerjedi amint visszajön meg van a 80%.
Most nélküle 76%.
Napokon belül zárjuk.
 

DeletedUser15888

Vendég
Sziasztok, van rá esély, hogy elhúzódik július elsejéig? Mert beregeltem, hogy mehessek könnyítettre zászlót gyűjteni, de persze nem kérdeztem meg senkit, hogy mikorra várható a szerver vége...és elsejéig nem tudnak 20:1-nél nagyobb játékosok támadni, és eléggé szívás lenne, ha így egy-két nappal előtte záródna a szerver :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Jelenleg 82,5%-on állunk, 3 napja meg túlvagyunk a 80%on, bár a support még mindig nemhirdetett 48 órás megvédést....
De nemhiszem hogy elhúzodik Júliusig.
 

DeletedUser15888

Vendég
Kár, akkor egy hónap munkám veszett kárba, nem baj, zászlót így is szereztem párat, elcsórtam a nap ***ztogatóját mindig valakitől...megyek, keresek egy másik világot, ahol talán befoglalnak :) Grat a győzteseknek!
 

DeletedUser4544

Vendég
Tisztelt játékos közösség!
Tudtam hogy nagyszerű játékos és vezető vagyok, de ezt azért még énse gondoltam :)

"Kedves Játékosaink,

Örömmel jelenthetem be, hogy az Mr. klán játékosai megnyerték a játékot."

Szóval akkor már felesleges is indulni bármilyen világon, mert a Mr. megnyerte :DDD
Viccet félretéve!(sup elfelejtette beleírni hogy a V21et)

V21 játékosai között már pedzegettem, de úgy döntöttem külsön fogok információt adni a döntésemről!
Utolsó hónapban átgondoltam és arra az elhatározásra jutottam, végleg abbahagyom a klánháborút!
V21en a célom az volt, létrehozzak egy új Sparta-t. Ez valamilyen szinten sikerült is, mert sok játékost sikerült kinevelnem!

Viszont engem már nem hoz lázba sajnos a kh úgy mint rég!
Túl sok az olyan újítás, ami nekem nemtetszik.

Felezés miatt rendre 1-2 hónappal később kellett kezdenem a szervert, mert én nemölök bele annyi pénzt a kezdeti szakaszban mint sokan mások, viszont ezt tudtam kompenzálni a térkép szélén felerősődve!
Sajnos a kh elment egy olyan írányba hogy pénz központú lett és főleg a szerverek elejét "fejik le" durván.
Én játszani jöttem, viszont nincs kedvem ahhoz, hogy egy félamatőr aki veszi a pp-t nyersié és felez, rámverjen 2 kört, majd verje a mellét hogy jobb nálam.
Én ha valamiben elindulok szeretek nyerni, és szeretem az egyenlő erőviszonyokat.
Én biztos nemfogok beleöllni egy rahedli pénzt, csakhogy tartsam a lépést a nyersanyagvásárlókkal!
Ez az "újítás" fogja kiölni a régi játékosokat, és itt tartani a fiatal speedereket, akik végre elmondhatják megnyernek egy normál szervert is, V30 körül, ami szerintem már inkább egy speed kör lesz....

Nekem már nemadja vissza azt a varázslatot a klánháború, mint amit V20 alatti szerverek adtak.

V21re visszatérve, a szervergyözelmünket a V25 fogja úgyérzem felértékelni(Kacsák menetelése). Viszont én azt mondom egy szervergyözelmet sose kell megmagyarázni. Vezetőként aki ezt átélte akármelyik szerveren, tudja vannak mindig nehezebb időszakok és nehéz összetartani egy klánt éveken keresztül.

Sok sikert kívánok mindenkinek aki még játszik, barátoknak ellenfeleknek egyaránt(még firkának is szorítok egy szerógyözelemé:), és remélem ők még megtalálják azt a játékörömöt ami engem is itt tartott hosszú éveken keresztül!
 

DeletedUser17328

Vendég
A testvérklánok tagjai mondjuk a Mr.reS klán tagjai nem kapnak ppt???
 

DeletedUser12127

Vendég
Szia!

Értem és megértem a döntésed. Én magam is ugyanerre az elhatározásra jutottam. Bár én már a V7 után is megígértem (elsősorban a családomnak) hogy végleg befejezem a KH-t, de a fantasztikus társak még egyszer visszacsábítottak egy - a V7-hez hasonló még majdnem klasszikus beállításokkal rendelkező világra maguk közé. A zászlós rendszerrel nem volt bajom, (bár a zászlók vásárlása már egészségtelen a játék szempontjából) de az építési idő felezésének lehetőségét meg kellett emésztenem. :)

Az viszont, hogy nyersanyagot vehessek, vehessenek közvetlen pénzért, már teljes mértékben üzleti válallkozássá silányítja le ezt a nagyszerű és korábban kiegyensúlyozott játékot. A mostani pénzbeszedős világok egyikébe sem fog már a csapatunk nevezni még egyszer. Esetleg ha egyszer nyílna egy klasszikus világ, pénzlehúzó PP opciók nélkül - akkor lehetne egyáltalán beszélni erről. Mindenesetre az a világ (ha addigra nem ürül még ki teljesen a KH, alighanem egy bajnokok ligája mezőnyt hozna össze arra a szerverre. Igaz a V18 is annak indult, a Spárta kivételével elindult rajta szinte az összes komoly csapat.

Gratulálok a szervergyőzelemhez, van róla fogalmam mennyi munka van egy ilyen fordításban.

Üdv és sok sikert a valódi világban!

Arkh.
 

DeletedUser17710

Vendég
Requiem egy álomért

[SPOIL]Tisztelt játékos közösség!
Tudtam hogy nagyszerű játékos és vezető vagyok, de ezt azért még énse gondoltam :)

"Kedves Játékosaink,

Örömmel jelenthetem be, hogy az Mr. klán játékosai megnyerték a játékot."

Szóval akkor már felesleges is indulni bármilyen világon, mert a Mr. megnyerte :DDD
Viccet félretéve!(sup elfelejtette beleírni hogy a V21et)

V21 játékosai között már pedzegettem, de úgy döntöttem külsön fogok információt adni a döntésemről!
Utolsó hónapban átgondoltam és arra az elhatározásra jutottam, végleg abbahagyom a klánháborút!
V21en a célom az volt, létrehozzak egy új Sparta-t. Ez valamilyen szinten sikerült is, mert sok játékost sikerült kinevelnem!

Viszont engem már nem hoz lázba sajnos a kh úgy mint rég!
Túl sok az olyan újítás, ami nekem nemtetszik.

Felezés miatt rendre 1-2 hónappal később kellett kezdenem a szervert, mert én nemölök bele annyi pénzt a kezdeti szakaszban mint sokan mások, viszont ezt tudtam kompenzálni a térkép szélén felerősődve!
Sajnos a kh elment egy olyan írányba hogy pénz központú lett és főleg a szerverek elejét "fejik le" durván.
Én játszani jöttem, viszont nincs kedvem ahhoz, hogy egy félamatőr aki veszi a pp-t nyersié és felez, rámverjen 2 kört, majd verje a mellét hogy jobb nálam.
Én ha valamiben elindulok szeretek nyerni, és szeretem az egyenlő erőviszonyokat.
Én biztos nemfogok beleöllni egy rahedli pénzt, csakhogy tartsam a lépést a nyersanyagvásárlókkal!
Ez az "újítás" fogja kiölni a régi játékosokat, és itt tartani a fiatal speedereket, akik végre elmondhatják megnyernek egy normál szervert is, V30 körül, ami szerintem már inkább egy speed kör lesz....

Nekem már nemadja vissza azt a varázslatot a klánháború, mint amit V20 alatti szerverek adtak.
[/SPOIL]
V21re visszatérve, a szervergyözelmünket a V25 fogja úgyérzem felértékelni(Kacsák menetelése). Viszont én azt mondom egy szervergyözelmet sose kell megmagyarázni. Vezetőként aki ezt átélte akármelyik szerveren, tudja vannak mindig nehezebb időszakok és nehéz összetartani egy klánt éveken keresztül.

Sok sikert kívánok mindenkinek aki még játszik, barátoknak ellenfeleknek egyaránt(még firkának is szorítok egy szerógyözelemé:), és remélem ők még megtalálják azt a játékörömöt ami engem is itt tartott hosszú éveken keresztül!

Köszönöm, hogy szorítasz egy szervergyőzelemért! Megvolt, bár nem dicsekszem, s talán ezért el is kerülte a figyelmed, állítólag Mi nyertük meg a V16-ot.
2014-06-29_090625.png

Természetesen, ha egy kis szurkálódást, ha nem tennél bele, még azt gondolnám, hogy elmentek otthonról, vagy beteg vagy! ;)
Minden jót kívánok a KH mentes világban, s azt kívánom, hogy teljesüljenek be a vágyaid, álmaid!


Gratulálok a 3 klánnak a győzelemhez!
[SPOIL]"-Scooby Doo- ma 08:33 órakor
Sziasztok!

Gratulálok a klánszövetségnek az elért eredményért!
Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy azért ne szálljunk el magunktól!
3 klánnyian tudtunk 1 klánt legyőzni, igaz nem akármilyen klánt!"
[/SPOIL]
Sok lúd disznót győz! Ki a lúd, s ki a disznó? hmm... Mondhatnám, hogy küld ide, majd én elfenekelem őket...
[SPOIL]ja, a legfontosabbat el ne felejtsem már
húzz innen már, de nagyon gyorsan!!! :) [/SPOIL]

További jó játékot, sok ezer falut, baxxa meg, nehogy elfoglald a falvakat tényleg, igyál pár korsó sört osszt annyi, toljad neki ezerrel az életben is.
Egy jó tanács, hogy most az életben kezdőként megjelensz: a gyerek nem nemes, nem kell aranyérme hozzá, s nem az akadémián gyártsuk őket. Ne keresd a KH súgót, csak éld az életet, s ehhez sok boldogságot kívánok tiszta szívből!
 

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Firka!
Tudod egy szervergyözelmet sose kell megmagyarázni, pláne nem 3at az én esetemben.

Sőt még neked se kell megmagyarázni a V16os gyözelmet, ami nemtudom tartott-e 2 hónapig, ahol 12 játékossal összeraktátok a titkokat, ellenfelektől, szövetségesektől külsösőktől egyaránt, itt akk mondhatnánk ti 12 szövetségessel nyertétek meg a szervert. De aztis megemlíthetném hogy az ODA klán megálmodója Gaga, neked meg a Játék klán, és mivel az besült beraktad a segged a gyöztess klánba.

Csak ennyi klánváltásod volt azon a szerveren is :D
Semmi =G=. 30th April 2012 - 21:07:54 120
=G=. G-SaD 30th May 2012 - 20:07:13 12,474
G-SaD Játék 30th June 2012 - 11:29:26 168,025
Játék K.ö.D. 15th July 2012 - 03:07:11 449,550
K.ö.D. Játék 24th July 2012 - 00:07:41 454,228
Játék ODA 20th August 2012 - 11:07:14 1,019,975
ODA Semmi 20th August 2012 - 13:06:56 1,021,158
Semmi ODA 20th August 2012 - 18:07:13 1,038,935
ODA Semmi 05th September 2012 - 14:07:04 1,532,524
Semmi Játék 05th September 2012 - 15:07:46 1,532,837
Játék ODA 07th September 2012 - 10:06:17 1,604,629

Nem baj a lényeg hogy V16on elmondhatod nyertél, szervert nyertél! Nem is akárhogy! A gyözelmet ne feledd sose kell megmagyarázni!
 

DeletedUser17710

Vendég
[SPOIL][/SPOIL]Az a fontos, hogy te megmagyarázod!

Mindegy, minden jót, csak húzzál má'! Egy évig, meg nem is szeretnélek látni, a 25 megnyerése utáni bulira kapsz egy meghívást, s ha elakarsz jönni, szívesen látunk! Bár, jobban örültem volna, ha kérsz egy KACSA invitet...egyrészt nem adnak, másrészt, meg sosem ........, jól van az! Legenda lettél, múltidő :cool:
 

DeletedUser4544

Vendég
Tisztelt Mr. tagok!
Próbáltam minél többötöket elérni klánháborúba, ezért regeltem be annyi világra -scooby doo- néven.
Sokatokat elértem ott vagy skypon. Már több mint 30 játékost elértem, ha érdekel egy új világ újra együtt skypon megtaláltok, vagy KH-n, minden nap benézek levelezni.
Régi társak is kereshetnek más világról. Komolytalanok kíméljenek!
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Ha legközelebb örökre abbahagyod, nagy tétben fogadok valakivel, aki még elhiszi :D Már nem is számolom, hány ilyennek voltam tanuja :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Egyébként a játék már nemhiányzik, csak a "kihivás".
Nemis terveztem a visszatérést addig, míg páran felnem kerestek hogy vezessem őket diadalra V28on ahol 2 nagyágyú is jelen lesz, Cnn és Mesehős.
Első pillanatra is csábító volt, de előtte "felmérést" csináltam. 2 fontosabb személyen kivül mindenkiben ég most a tűz.
V21en az új Spartat építettem, és úgygondolom egy erősebb csapatot sikerült összekovácsolnom mint a V20as Sparta.
Miért?
V21en egy erősebb ellenfél ellen, Vircsaft hamarabb szervergyözelmet értünk el, mint V20on Sparta, egy gyengébb képességű Terror ellen.
ÉN úgy gondolom Spartanak két arca van.
Van a V5 (kezdetektől a mhc és farkas birodalom megbuktatásáig) és V15 végig.
Meg van a gyengébb, V5 végjáték és V20....
V21es Mr. a kettő között van, meglátjuk mire lesz elég a V28as erős mezőnyben.
 

DeletedUser13020

Vendég
Re.:

Egyébként a játék már nemhiányzik, csak a "kihivás".
Nemis terveztem a visszatérést addig, míg páran felnem kerestek hogy vezessem őket diadalra V28on ahol 2 nagyágyú is jelen lesz, Cnn és Mesehős.
Első pillanatra is csábító volt, de előtte "felmérést" csináltam. 2 fontosabb személyen kivül mindenkiben ég most a tűz.
V21en az új Spartat építettem, és úgygondolom egy erősebb csapatot sikerült összekovácsolnom mint a V20as Sparta.
Miért?
V21en egy erősebb ellenfél ellen, Vircsaft hamarabb szervergyözelmet értünk el, mint V20on Sparta, egy gyengébb képességű Terror ellen.
ÉN úgy gondolom Spartanak két arca van.
Van a V5 (kezdetektől a mhc és farkas birodalom megbuktatásáig) és V15 végig.
Meg van a gyengébb, V5 végjáték és V20....
V21es Mr. a kettő között van, meglátjuk mire lesz elég a V28as erős mezőnyben.


Scooby!
Szerintem sokra leszünk elegek.:)
Csak mindenki aki eddig jönni akart, jöjjön is.:)
 

DeletedUser4544

Vendég
Mivel még V28 még közelünkbe sincs továbbra se, itt elkezdek egy elemzést okfejtést, hátha érdekel valakit, legalább feldobok egy kis vitaalapot:)
A témám a megmaradt Klánok.

V8al kezdeném. A vezérük Theodorik, kackackukac néven már beolvasott, hogy ő mennyivel többett letett az asztalra, meghogy őneki jobb eredményei vannak. Legyen úgy!
Bár igaz mikor ezt írta, még a nevét se merte felvállalni, csak kiderült kinél zörög a haraszt....
Szóval V8 Inso Vs MDV
Féléve kb Theo verte a mellét, hogy nyárra lezárják a szerót. Szépen is haladtak, megis indult a lejtőn rendesen a MDV.
Szidott szokása szerint mindenkit az ellenfél táborából.
Nyáron viszont újra beinaktivosodtak, és az MDV elkezdett kapaszkodni, sőt pár napja még a vezetést is átvették, de toborzással újra visszaelőzték őket.
Nyáron fura mód nemlehetett látni Theot meg a statjait, talán azért mert kéthetente sorra kapkodták ki a játékosaikat az MDV-sek.
Tökéletes a V8as szerver arra hogy megmutassa az inaktiv profik és az aktiv átlagplayerek közötti különbséget.
Senkise vitathatja el hogy az Inso a szerver eleje óta a legtöbb profi gamert tudja magáénak.
Az MDV viszont egy szilárd lassan haladó, de aktiv társaság.
Rendszeresen oda vissza fordítanak. Az Inso a tudásának hála, az MDV meg a kitartásának köszönhetően.
Azért az MDV-be is van pár pojáca, Holt feljött okoskodni és szapulni Theo stilusba az Inso, manapság meg pont az ő fiokját szedi szét az INso.
Számomra egy bohocság az egész V8as szerver. Szánalom!
Szánalom hogy nemtudja az Inso 1-1,5 évig folyamatosan megtolni az ellenfelet és ha földön fekszik akkor lennt tartani. Rendszeresen túlpörögnek és eltünnek, majd visszatérnek(persze közbe más szerveren okoskodnak, pl v18 noobs...)
Aki kicsit is jobban benne van a berkekbe tudja, ezt a szervert már rég megkellett volna nyernie az Insonak.
De az MDV is számomra szánalmas, hogy a vezetőség nem tud felnőlni, nemtud toborozni, nemtudja összetartani a csapatát, pedig már 3-4 éve megy a V8 is.
3-4 év alatt még az amatőrök is összecsiszolodnak és megtanulják az alap dolgokat. Nem az ő sorsuk az Inso aktivitásán, illetve inaktivitásán múlik.
Ezt a szervert az Inso már megnyerte, az a kérdés, vajon hagyja elveszíteni az inaktivoskodásuknak hála, esetleg már tényleg észbekapnak, összekapják magukat és nyernek?
Bármelyikük is nyer, ő biztos büszke lesz rá, de én speciel csak ezt a nyögvenyelösséget látom, amit max szánni tudok, de gratulálni egy ilyen gyözelemhez nem.

V28ra úgyhirlik érkezik a CNN és talán a Mesehős/Regényhösök is.
Manapság megmaradt aktív közösségből a legerősebb klánnak a meséket tartom.
Rendkivül sokat tanultak a V7en, ha nincs összefogás a klánodban, ha mindenki ellened fordul, mindenki ellen harcolsz egyértelmű mi következik. V13on viszont már diplomáciáztak, igaz nem a legjobban, de a végére csak összehozták.
ÚGyérzem a két szerverből rendkivül sokat tanultak, és a V22ön egy pillanatig nemvolt kérdés kié lesz. Talán most teljesedtek ki.

Cnn. Egy rendkivül erős brigád, rendkivül sok kitünő gamerrel. ÚGyérzem ők mintha mindigis azt akarták volna megmutatni erősebbek mint az MHC, ők a legerősebb klán a világok között.
V9en találkoztak előszőr, majd V14en Temp néven mentek Damasék.
Bár igaz hogy az elején szép eredményeik voltak, harcban alulmaradtak Damasék az MHC-vel szemben.
Viszont számomra egyértelmű tény, hogy a Tempnek köszönhetően bukott el a titokvilágon az MHC. A Temp felismerte, hogy bármely szövetséges klánba jobb ha titok van, mintha az MHC-nál. Később meg befejezte a küldetést az ominozus klánegyesület, amikor egybepakolta a titkokat.
A V14 egyértelműen arról szólt hogy harcban az MHC nyerte a szervert, de a nagyképűségüknek hála, ami miatt mindenki utálta őket a 6-7 klán összerakta ellenük a 12 titkot....
Majd érkezett a V18. Számomra egyértelmű hogy azért lépett le a CNN, mert tudta 1 vs 1-ben nem gyözheti le őket. A turbó barbiknak köszönhetően kedvezőbben fejlődtek az MHC-sok, és mivel északon, gaga ODája, Firka Játékja, Theo Noobsa volt, igen keményen megkellett volna küzdeniük, és kb azlett volna mint V9en, amíg egymással bohockodnak, az MHC megnyeri a szervert.
Arkhimedesz ezt remekül felismerte, megvárta hogy lelépjen az összes gaga,firka,theo, dark lord féle egyénieskedő, és összegyüjtötte a maradékot az MHC ellen.
Megmondom őszintén, nem ismertem ki a CNN erejét, és épp miattuk térek vissza. A mesehős jelenleg a legkiegyensúlyozottabb, viszont a CNN-nek van a legnagyobb ereje. De láthattuk hiába van nagy ereje az MHCnek V18on, ha nemtudja jól kezelni Monti....

V20 Sparta.
Családtagokról vagy jót vagy semmit. Ezért inkább nem megyek bele! De sok sikert nyerjék meg!

Szeretném kifejezni hogy nemszeretnék egy klánt se, egy játékost se megsérteni, ez amit leírtam arról szól én jelenleg mit látok gondolok.

V28ra mit igérhetek?
Nem tudom hozni Sparta-t, azt a Spartat, akikkel V15ön végigvertük a világot. A vezetés keménymagja abbahagyta, ezért is kezdtem el "új Sparta-t" építeni.
Nemlesz V21es MR. erőnk se.
2 vezértársam Anony10 és Dottore se jön! Viszont az alvezéreink mind jönnek, mindenki vérre szomjas, mindenki már kattog, mindenki várja.
Mi ottleszünk, mi megpróbáljuk, mi küzdeni fogunk a végsőkig! Sok sikert mindenkinek, és sok szerencsét!
 

DeletedUser

Vendég
Mivel még V28 még közelünkbe sincs továbbra se, itt elkezdek egy elemzést okfejtést, hátha érdekel valakit, legalább feldobok egy kis vitaalapot:)
A témám a megmaradt Klánok.

V8al kezdeném. A vezérük Theodorik, kackackukac néven már beolvasott, hogy ő mennyivel többett letett az asztalra, meghogy őneki jobb eredményei vannak. Legyen úgy!
Bár igaz mikor ezt írta, még a nevét se merte felvállalni, csak kiderült kinél zörög a haraszt....
Szóval V8 Inso Vs MDV
Féléve kb Theo verte a mellét, hogy nyárra lezárják a szerót. Szépen is haladtak, megis indult a lejtőn rendesen a MDV.
Szidott szokása szerint mindenkit az ellenfél táborából.
Nyáron viszont újra beinaktivosodtak, és az MDV elkezdett kapaszkodni, sőt pár napja még a vezetést is átvették, de toborzással újra visszaelőzték őket.
Nyáron fura mód nemlehetett látni Theot meg a statjait, talán azért mert kéthetente sorra kapkodták ki a játékosaikat az MDV-sek.
Tökéletes a V8as szerver arra hogy megmutassa az inaktiv profik és az aktiv átlagplayerek közötti különbséget.
Senkise vitathatja el hogy az Inso a szerver eleje óta a legtöbb profi gamert tudja magáénak.
Az MDV viszont egy szilárd lassan haladó, de aktiv társaság.
Rendszeresen oda vissza fordítanak. Az Inso a tudásának hála, az MDV meg a kitartásának köszönhetően.
Azért az MDV-be is van pár pojáca, Holt feljött okoskodni és szapulni Theo stilusba az Inso, manapság meg pont az ő fiokját szedi szét az INso.
Számomra egy bohocság az egész V8as szerver. Szánalom!
Szánalom hogy nemtudja az Inso 1-1,5 évig folyamatosan megtolni az ellenfelet és ha földön fekszik akkor lennt tartani. Rendszeresen túlpörögnek és eltünnek, majd visszatérnek(persze közbe más szerveren okoskodnak, pl v18 noobs...)
Aki kicsit is jobban benne van a berkekbe tudja, ezt a szervert már rég megkellett volna nyernie az Insonak.
De az MDV is számomra szánalmas, hogy a vezetőség nem tud felnőlni, nemtud toborozni, nemtudja összetartani a csapatát, pedig már 3-4 éve megy a V8 is.
3-4 év alatt még az amatőrök is összecsiszolodnak és megtanulják az alap dolgokat. Nem az ő sorsuk az Inso aktivitásán, illetve inaktivitásán múlik.
Ezt a szervert az Inso már megnyerte, az a kérdés, vajon hagyja elveszíteni az inaktivoskodásuknak hála, esetleg már tényleg észbekapnak, összekapják magukat és nyernek?
Bármelyikük is nyer, ő biztos büszke lesz rá, de én speciel csak ezt a nyögvenyelösséget látom, amit max szánni tudok, de gratulálni egy ilyen gyözelemhez nem.

V28ra úgyhirlik érkezik a CNN és talán a Mesehős/Regényhösök is.
Manapság megmaradt aktív közösségből a legerősebb klánnak a meséket tartom.
Rendkivül sokat tanultak a V7en, ha nincs összefogás a klánodban, ha mindenki ellened fordul, mindenki ellen harcolsz egyértelmű mi következik. V13on viszont már diplomáciáztak, igaz nem a legjobban, de a végére csak összehozták.
ÚGyérzem a két szerverből rendkivül sokat tanultak, és a V22ön egy pillanatig nemvolt kérdés kié lesz. Talán most teljesedtek ki.

Cnn. Egy rendkivül erős brigád, rendkivül sok kitünő gamerrel. ÚGyérzem ők mintha mindigis azt akarták volna megmutatni erősebbek mint az MHC, ők a legerősebb klán a világok között.
V9en találkoztak előszőr, majd V14en Temp néven mentek Damasék.
Bár igaz hogy az elején szép eredményeik voltak, harcban alulmaradtak Damasék az MHC-vel szemben.
Viszont számomra egyértelmű tény, hogy a Tempnek köszönhetően bukott el a titokvilágon az MHC. A Temp felismerte, hogy bármely szövetséges klánba jobb ha titok van, mintha az MHC-nál. Később meg befejezte a küldetést az ominozus klánegyesület, amikor egybepakolta a titkokat.
A V14 egyértelműen arról szólt hogy harcban az MHC nyerte a szervert, de a nagyképűségüknek hála, ami miatt mindenki utálta őket a 6-7 klán összerakta ellenük a 12 titkot....
Majd érkezett a V18. Számomra egyértelmű hogy azért lépett le a CNN, mert tudta 1 vs 1-ben nem gyözheti le őket. A turbó barbiknak köszönhetően kedvezőbben fejlődtek az MHC-sok, és mivel északon, gaga ODája, Firka Játékja, Theo Noobsa volt, igen keményen megkellett volna küzdeniük, és kb azlett volna mint V9en, amíg egymással bohockodnak, az MHC megnyeri a szervert.
Arkhimedesz ezt remekül felismerte, megvárta hogy lelépjen az összes gaga,firka,theo, dark lord féle egyénieskedő, és összegyüjtötte a maradékot az MHC ellen.
Megmondom őszintén, nem ismertem ki a CNN erejét, és épp miattuk térek vissza. A mesehős jelenleg a legkiegyensúlyozottabb, viszont a CNN-nek van a legnagyobb ereje. De láthattuk hiába van nagy ereje az MHCnek V18on, ha nemtudja jól kezelni Monti....

V20 Sparta.
Családtagokról vagy jót vagy semmit. Ezért inkább nem megyek bele! De sok sikert nyerjék meg!

Szeretném kifejezni hogy nemszeretnék egy klánt se, egy játékost se megsérteni, ez amit leírtam arról szól én jelenleg mit látok gondolok.

V28ra mit igérhetek?
Nem tudom hozni Sparta-t, azt a Spartat, akikkel V15ön végigvertük a világot. A vezetés keménymagja abbahagyta, ezért is kezdtem el "új Sparta-t" építeni.
Nemlesz V21es MR. erőnk se.
2 vezértársam Anony10 és Dottore se jön! Viszont az alvezéreink mind jönnek, mindenki vérre szomjas, mindenki már kattog, mindenki várja.
Mi ottleszünk, mi megpróbáljuk, mi küzdeni fogunk a végsőkig! Sok sikert mindenkinek, és sok szerencsét!



Mit szólnál, ha netalántán beesik egy Respect klán a 28-asra, eleinte szinte verhetetlenek, de a 23-ason azt is megmutatták, hogy nem csak az elején ügyesek, bár nem hiszem, hogy annyira összeszokottak lennének mint bármelyik klán amelyiket itt felsoroltál, de nem elhanyalgolhatók...
Lassan lezárják a 23-at, és ahol eddig megfordultak ha páran is ügyesen játszanak. Nem mellesleg Archi ahogy észrevettem pár most kezdő játékosból 1-1,5 hónap alatt igen ügyeseket nevel...
 

DeletedUser4544

Vendég
Engem a kihivás vonz, éncsak örülök ha méltó ellenfelek sorakoznak fel a V28on. Várjuk őket is szeretettel!
De legjobban akkor örülnék ha még Arkhimedesz Elmék csapata is felvonulna, az lenne maga a kánaán:)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Majd érkezett a V18. Számomra egyértelmű hogy azért lépett le a CNN, mert tudta 1 vs 1-ben nem gyözheti le őket.

Ez nekem új,pedig ott voltam. :)
Vagy a memóriám szelektív,de majd az okosok felvilágosítanak remélem.
De én úgy tudom!,hogy a CNN nem is akart maradni 18-on nem az MHC miatt lépett le a brigád. :)
Már az elején a turbó barbik sem tetszettek sokaknak, és csak a következő szerver indulást várták ott. :D
Addig is szórakoztunk egy jót :cool:
HA megnézed, akkor láthatod, hogy a klán nagy része majdhogynem egyszerre dobbantott V19-re :) , mert így volt megbeszélve.
De tetszenek az elképzelések :)
 
Fent