Speed Speed társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]noob jelentése = kezdő játékos (nem profi)[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!

Szabad tudni, lesznek még fiokezelős körök? 1x volt azóta 1 se :) feleslegesen is aktiváltam 2hétre :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Bejöttem hogy megbeszéljem veletek a speed köröket, esetleg ha vannak kérdéseitek, nyugodtan kérdezzetek, javasoljatok :)
 

DeletedUser

Vendég
Van itt javaslat elég :p :eek:
Örülök, hogy így segítessz nekünk :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Bejöttem hogy megbeszéljem veletek a speed köröket, esetleg ha vannak kérdéseitek, nyugodtan kérdezzetek, javasoljatok :)

Nekem az lenne a kérdésem, hogy magyar kh-n lehet-e egyszerre 2 speedet betenni.?
Meg régen a kezdőlapon volt egy rend hogy mikor lesz speed kör.
Még egy kérdés: lehet-e olyat kérni hogy hétvégén legyenek éjszakai körök, jutalom nélkül (nyeremény nélkül) " gyakorló körnek. És ha ezt be lehetne hozni, akkor itt a forumon a játékosok kérhessék, hogy ezeknek a gyakorlóköröknek milyen beállításai legyenek (pl. N3,farmlimit, hűségcsökkentés.. stb)

Mit gondólsz?
 

DeletedUser17391

Vendég
Sziasztok!

Bejöttem hogy megbeszéljem veletek a speed köröket, esetleg ha vannak kérdéseitek, nyugodtan kérdezzetek, javasoljatok :)



Szia:)

Nekem az lenne a kérésem, hogy jók a mostani körök, de pár dologgal még élvezhetőbbé lehetne tenni.
Például a msotani kör is, mint az összes kistérképes kör is, egy nap alatt eldől. Így hiába 3 napos a kör, már értelme sincs játszani. Erre javasolnám ,hogy inkább hosszú körökre nagytérképes kört kéne betenni, mivel úgy 3 napig élvezetes lenne a kör.
A másik, hogy vissza lehetne tenn ia fiókkezelőt.
Nekem ez a véleményem:)

Üdv:
Nonprofit
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az lenne a kérdésem, hogy magyar kh-n lehet-e egyszerre 2 speedet betenni.?
Meg régen a kezdőlapon volt egy rend hogy mikor lesz speed kör.
Még egy kérdés: lehet-e olyat kérni hogy hétvégén legyenek éjszakai körök, jutalom nélkül (nyeremény nélkül) " gyakorló körnek. És ha ezt be lehetne hozni, akkor itt a forumon a játékosok kérhessék, hogy ezeknek a gyakorlóköröknek milyen beállításai legyenek (pl. N3,farmlimit, hűségcsökkentés.. stb)

Mit gondólsz?

Szia Naruto!

Mivel csak egy speed szerverünk van, lehetetlen 2 speedet egyszerre indítani. Ami a köröket illeti a kezdőlapon, régebben rendszeres körök voltak indítva egy időben.

Az éjszakai körökre pedig nemvolt igényt. Nagyon kevés játékos vett benne részt, ezért lettek megszüntetve. De egyszer talán :) semmi sem lehetetlen.

legyen szép estéd :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia:)

Nekem az lenne a kérésem, hogy jók a mostani körök, de pár dologgal még élvezhetőbbé lehetne tenni.
Például a msotani kör is, mint az összes kistérképes kör is, egy nap alatt eldől. Így hiába 3 napos a kör, már értelme sincs játszani. Erre javasolnám ,hogy inkább hosszú körökre nagytérképes kört kéne betenni, mivel úgy 3 napig élvezetes lenne a kör.
A másik, hogy vissza lehetne tenn ia fiókkezelőt.
Nekem ez a véleményem:)

Üdv:
Nonprofit

Kedves Nonprofit!

Köszönom az észrevételt és odafigyelek a beálításokra.

A fiókkezelő speedeken sajnos nemlessz visszatéve.

üdv.
 

DeletedUser

Vendég
Szia Naruto!

Mivel csak egy speed szerverünk van, lehetetlen 2 speedet egyszerre indítani. Ami a köröket illeti a kezdőlapon, régebben rendszeres körök voltak indítva egy időben.

Az éjszakai körökre pedig nemvolt igényt. Nagyon kevés játékos vett benne részt, ezért lettek megszüntetve. De egyszer talán :) semmi sem lehetetlen.

legyen szép estéd :)

Köszi a választ :) és neked is szép estét
 

DeletedUser17391

Vendég
Kedves Nonprofit!

Köszönom az észrevételt és odafigyelek a beálításokra.

A fiókkezelő speedeken sajnos nemlessz visszatéve.

üdv.


Köszi a gyors választ:)
Akkor még egy olyan kérdés. Mi értelme volt 1 körre visszatenni a fiókkezelőt??

Megmég egy oylan észrevétel, hogy a könnyülovas értékekre lehetne még figyelni:)

üdv:)
 

DeletedUser

Vendég
olyan javaslatom van még, hogy legyen a speedeken üdvözlő képernyő, ami azért jó,mert látom mennyit farmoltam eddig. Lehetséges, Delfin?:)
 

DeletedUser

Vendég
meg még egy olyan kérés, hogy legyen mindig legalább 2kör a tervezett köröknél. Megoldható? :p
 

DeletedUser

Vendég
Igen ezt én is kérném ha megvalósítható.
Szeretek jól tájékozott lenni.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Nonprofit!

Biztos tévedésből történt. Ha megkérhetlek, melyik körben volt a fiókkezelő?

KL értéke bevan álítva alappból, ebben sajnos nemtudok segíteni.

üdv. Delfin :)
 

DeletedUser

Vendég
olyan javaslatom van még, hogy legyen a speedeken üdvözlő képernyő, ami azért jó,mert látom mennyit farmoltam eddig. Lehetséges, Delfin?:)

Erre mit mondasz? :)

Fiokkezelő itt volt(meg is nyertem :p) : #1983 Hux 1864 Kezdés: hétfő, 2013-10-14 11:00 Vége: péntek, 2013-10-18 18:00
 

DeletedUser

Vendég
olyan javaslatom van még, hogy legyen a speedeken üdvözlő képernyő, ami azért jó,mert látom mennyit farmoltam eddig. Lehetséges, Delfin?:)

Kedves Naruto!

Sajnos ez speed szerveren nemlehet üdvözlő képernyő technikai okok miatt.
 
Fent