WikinG - A Hősök Sosem halnak :)

DeletedUser17487

Vendég
nem dark vagyok
amúgy te próbáltál feljönni a külső webfórumunkra, aztán gyorsan törölted is magad.
sajnos a bejelentkezési kísérlet eljut a tulaj fiókjába ,így nyomtunk egy ip-bannt neked ,hogy ne rontsd a levegőt
 

DeletedUser

Vendég
IP bann :D :D :D :D

Szerinted én nem csináltam még 10 évesen ilyen ... fórumot? :D
Amúgy írtam ott is válaszolj "hideg fejjel", ahogy te mondanád :D Most most éppen bannolsz? :D

A hozzászólásaidat meg ne szerkeszgesd, hanem gondold át, hogy mit akarsz leírni és írd le...ne igzulj, ha félrenyomsz egy betűt nem fogok belekötni :)
 

DeletedUser16246

Vendég
Estefelé elolvasom hogy fogod hivatalosan kommentálni az első levelem, de lényeget már anélkül látom hogy megírtad volna.

"Minden marad így ahogy volt, minden szabályos és jól működik". :)

[COLOR="#6363300"]Nem kötelességem, hogy hivatalos választ adjak.
Ha csináltál mást azon kívül, hogy mindent jobban tudsz "elméletben" mint a másik, akkor szólj.[/COLOR]
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Járvány van??
Mindenkinek elment az esze??
Ide sem érdemes feljönni,mert normálisan nem lehet beszélgetni. :(
 

DeletedUser

Vendég
Beszélgetni a közösségibe kell..itt meg vitatkozni kulturálisan ;)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Szerintem azért van a külső fórum,hogy olyanokkal is beszélgethessünk akikkel nem vagyunk egy klánban,szövetségben stb.
De úgy látszik én még alantabb vagyok a társadalmi ranglétrán az ilyen lökött gondolataimmal,mint mások. :(
 

DeletedUser8560

Vendég
Szerintem azért van a külső fórum,hogy olyanokkal is beszélgethessünk akikkel nem vagyunk egy klánban,szövetségben stb.
De úgy látszik én még alantabb vagyok a társadalmi ranglétrán az ilyen lökött gondolataimmal,mint mások. :(

Szia,

Szerintem te gondolod helyesen a dolgokat, hogy mire való a fórum, ha ez számít. :)
Persze az is lehet, hogy most meg fognak kövezni, amiért egyet értettem veled, ebben az esetben pardon :)

Jó játékot!
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Szia,

Szerintem te gondolod helyesen a dolgokat, hogy mire való a fórum, ha ez számít. :)
Persze az is lehet, hogy most meg fognak kövezni, amiért egyet értettem veled, ebben az esetben pardon :)

Jó játékot!
Én ezért jöttem ide,hogy beszélgessek,ismerkedjek.
És megmondom őszintén,hogy a vita lehet érdekfeszítő,de ami itt megy néha azt nem vitának hívják. :(
A vita a különböző vélemények és nézőpontok megbeszélése,a másik felet győzködve a magunk igazáról,véleményéről..
Ami itt megy az veszekedés,hajtépés :(
 

DeletedUser17472

Vendég
Á dehogy miből gondolod hogy itt veszekedés folyik?

Bár ha így gondolod akkor ezt a fórumot le lehet nyugodtan zárni, egy vitafórummal kevesebb lesz.
Így se fogunk már ide többet feljárni! :)

További jó játékot mindenkinek!
 

DeletedUser17450

Vendég
nem dark vagyok
amúgy te próbáltál feljönni a külső webfórumunkra, aztán gyorsan törölted is magad.
sajnos a bejelentkezési kísérlet eljut a tulaj fiókjába ,így nyomtunk egy ip-bannt neked ,hogy ne rontsd a levegőt

Én is fent vagyok a fórumon.:O Öröm olvasgatni, főleg ahogy szidtok fűt-fát, főleg a Suppot, aztán engem és végül Fülit.:D
 

DeletedUser17450

Vendég
Á dehogy miből gondolod hogy itt veszekedés folyik?

Bár ha így gondolod akkor ezt a fórumot le lehet nyugodtan zárni, egy vitafórummal kevesebb lesz.
Így se fogunk már ide többet feljárni! :)

További jó játékot mindenkinek!

Te meg azt írtad a WikinG fórumon, hogy nem jössz fel külső fórumon.:)
 

DeletedUser8560

Vendég
Én ezért jöttem ide,hogy beszélgessek,ismerkedjek.
És megmondom őszintén,hogy a vita lehet érdekfeszítő,de ami itt megy néha azt nem vitának hívják. :(
A vita a különböző vélemények és nézőpontok megbeszélése,a másik felet győzködve a magunk igazáról,véleményéről..
Ami itt megy az veszekedés,hajtépés :(

Igen, de ezzel nem tudunk mit csinálni, mert van 3 ember aki beszélgetni jön, a többi meg ócsárolni, és eszükbe sem jut a beszélgetés rész :)
pedig az érdekesebb szerintem :)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Leszel a barátom Sajtmacska?? :)
Hogy ne csak másnak legyen már Supportos barija :D
Jó barát lennék,néha beszélgetnénk egy jót,amikor ráérünk mindketten. :)
Mi macskák tartsunk össze :D
 

DeletedUser17450

Vendég
Leszel a barátom Sajtmacska?? :)
Hogy ne csak másnak legyen már Supportos barija :D
Jó barát lennék,néha beszélgetnénk egy jót,amikor ráérünk mindketten. :)
Mi macskák tartsunk össze :D

Ez övön aluli támadás volt Tőled!
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Miért???
HA másnak van ismerőse ott,akkor nekem miért nem lehet??? Neveket nem említettem amúgy sem,én magamnak akarok ismerősöket,barátokat találni.

És azt sem tudom mi van az öve alatt. :)
Sajtmacsek,fiú vagy vagy lány???? :D
Mert speciel a klánunk tagjainak nevével nagyjából tisztában vagyok,és akiket közelebbről ismerek,azoknak pár személyes dolgával is,de pl. én nem követem nyomon a support tagjainak esetleges változását. Bocsesz. :(
Sőt legtöbbször a nicknevekből nem derül ki,hogy az illető férfi-e,vagy nő :)

És övön aluli támadáson én mást értek. XD
 

DeletedUser8560

Vendég
Leszel a barátom Sajtmacska?? :)
Hogy ne csak másnak legyen már Supportos barija :D
Jó barát lennék,néha beszélgetnénk egy jót,amikor ráérünk mindketten. :)
Mi macskák tartsunk össze :D

Simán, akor mától barik vagyunk :D
Mondhatni: szia cicca :D
 

DeletedUser8560

Vendég
Miért???
HA másnak van ismerőse ott,akkor nekem miért nem lehet??? Neveket nem említettem amúgy sem,én magamnak akarok ismerősöket,barátokat találni.

És azt sem tudom mi van az öve alatt. :)
Sajtmacsek,fiú vagy vagy lány???? :D
Mert speciel a klánunk tagjainak nevével nagyjából tisztában vagyok,és akiket közelebbről ismerek,azoknak pár személyes dolgával is,de pl. én nem követem nyomon a support tagjainak esetleges változását. Bocsesz. :(
Sőt legtöbbször a nicknevekből nem derül ki,hogy az illető férfi-e,vagy nő :)

És övön aluli támadáson én mást értek. XD

Hát hogy mi van az övem alatt, azt pölö egyhamar nem is fogod megtudni :p
Amúgy meg hidd el, hogy ez a téma már jó ideje fix, és nem változott, kábé születésem óta... :D
Jól kezded a barátkozást... :p
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
JA az öv alatti rész nem neked szólt :)
Nem akartam az öved alá támadni :)
Deadly mondta,hogy amit írtam övön aluli támadás volt,amit te poénnak fogtál fel,de ő sajnos megsértődött,pedig nem is irányult ellene amit mondani akartam. :(
Tényleg jól kezdtem,mert így az egy barátomból nem kettő hanem majdnem nulla lett :(((((((((((((((((((((((((((((
 
Utoljára szerkesztve:
Fent