Crusaders of the Light

DeletedUser

Vendég
A magam nevében válaszolva a kérdésedre: Nem tudom miről beszélsz... Hiszen a leveled legelső mondatában kijelentetted,hogy a véleményed nem meghatározó. :D
 

DeletedUser17017

Vendég
Nekem már van nevem . 5 év alatt elértem :)
Hát Téged meg honnan szalajtottak ?
Valami zeneboltból ? :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Jah,hogy KH-s hírnévről beszélsz... Bocsánatot kérek,de én nem itt élem az életem. Az meg elég gáz,már megbocsáss,ha 5 év kellett,hogy elérd a neved. Nekem ez ilyen pár perces folyamat. Leírom egy papírra,leteszem magam elé az asztalra és vázolom a folyamatot: nyúlik a kéz...ég a zsír...Norbi benéz az ablakon és öntelt mosollyal nyugtázza,hogy mindjárt meg van és lám-lám kezemben a papír,elértem a nevem!! :cool: Erre öt év... Szegénykém...

Persze,ha ennyire érdekel a nevem eredete: Akusztikus hangszerrel,nevezetesen egy Fender acélhúros dobozgitárral egy kellemes hangú és jól szituált,nem mellesleg csinos leányzót kísérek újonnan,természetesen a rendes zenekar mellett. Ebből kifolyóan gondoltam,hogy stílszerű lesz v19-re a névválasztás. :) A "commando"-nak vagy a "Dark Lord"-nak is van ilyesmi mondanivalója vagy csupán Te kemény vagy,mint vaskorlát a kocsma előtt?
 

DeletedUser17017

Vendég
Hagyjuk a csőcselék fröcsögését,és térjünk vissza a lényegre :)

Ennyit tudott felmutatni deadly swinger csapata :D

Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Tribes: CoL*, EPICON, E.C.A

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 110
Oldal 2: 9
Különbség: 101

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 865,829
Oldal 2: 72,106
Különbség: 793,723

chart
 

DeletedUser15351

Vendég
Úgy nem nehéz hogy minden oldaról ütve vannak, ez kb olyan mint ha egy földön fekvő emberbe rúgnál még egyet, csak hogy te se maradj ki a joból, szisztéma.

Sajna ennél jobbal nem tudsz előrukolni..:)
 

DeletedUser

Vendég
Úgy nem nehéz hogy minden oldaról ütve vannak, ez kb olyan mint ha egy földön fekvő emberbe rúgnál még egyet, csak hogy te se maradj ki a joból, szisztéma.

Sajna ennél jobbal nem tudsz előrukolni..:)

Igaz, ha nem csücsül minden faludba 100 000 védő, akkor már játszani kell ( buktatni, ráfoglalni, előnemesezni....)

Ha jól tudom az a 9 bukott falu is csak saját visszavétele a későn küldött vlédelem miatt. Eredeti wiking falu nem is került CoL (Epicon) kézre. (ha tévedek kövezzetek meg Deadly)
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom. Én voltam Shadow csapatában és féltettem is őket... Na nem Darky-tól,áh... :D

Biztos vagyok benne,hogy nem hiszitek el,de én már elképzelem azt a pillanatot,mikor a CoL faluk elfogynak és a szarvacskás sisakos csürhe egy személyben fog a saját vérébe fulladni. És mikor Darky itt magyarázkodik majd,hogy ezért meg így vettek el tőle falut,de ő profi volt végig... Az lesz igazán a cukormáz,ami édesebb lesz,mint a világ összes méze és ígérem,hogy az én napomat is megédesíti majd ;)

A "veterán" bukását pedig páholyból fogom nézni. Az összes tiszteletem a megmaradt CoL-nak és a régieknek: Doomsday-nek;Caesar-nak és nem utolsósorban Sesének,akik a HAT közrejátszásával /valami véletlen szerencsétlenség bekövetkeztével,mert a HAT-nak itt csak 20% köze volt ezen játékosok bukásához,ami pont a nemes küldés és érkezés között értendő,a többi csak isteni beavászkodás/. Kamit nem sajnálom,mert ő pont arra a sorsra jutott,amit megérdemelt... Amire Ez a csőcselék senki is jutni fog,megnevezésében szigorúan a saját szavaival élve! :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Jah és ha már itt tartunk,kedves Strovacsek barátom. A statisztikák másolása elég csúnya helyzeteket okozhat,mikor én is belerakom a saját kis statunkat a Wikingesed mellé... :) Pussz!

Side 1:
Tribes: CNN, CNN-II
Side 2:
Tribes: EPICON, E.C.A, CoL*

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 444
Oldal 2: 103
Különbség: 341

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 3,537,089
Oldal 2: 792,712
Különbség: 2,744,377

chart


Szóval igen könnyű egy letérdelt katona fejét venni,de végig harcolni ellen,még a földre nem kerül nektek már nem erősségetek... :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Te már mindenhol voltál nemcsak shadow csapatában :D
Mert ha csak simán shadowékat hagytad volna ott,akkor sima áruló lennél,de így már más a leányzó fekvése :D
Az ilyenre mondják hogy megbízhatatlan ember.
[SPOIL]Klán Váltás: 17[/SPOIL]
te is csak addig pattogsz amíg mások sikerében fürödhetsz,de ahogy eljönnek az első kardok ,anyu-apu szoknyája mögé bújsz és hirtelen kifogásokra hivatkozva eltűnsz a semmiben :D
Az általad mutatott stats jogosan elég szar eredménynek mondható , annak a tükrében hogy No1 klán vagytok, és az első tagjaitok simán multis accokat farmol le :D
De ez is csak addig lesz számodra Hawai amíg damas ,aki egyébként komoly szervezést tudhat maga mögött , az ilyen "mások fényében fürdő hőscincér kis pattogó senkiket "ki nem hajítja onnan,mert nagyobb kárt okoz a szófosással mint ha csöndben meghúzná magát mint a többi tag ,szerényen .és bölcsen :D

És ha már vagy 4x akkorák vagytok plusz még többel....ne számolgassam
Hogy elbuktatok 103 falut ?
Kis Számtanóra :

- Ti 4x nagyobbak vagytok annál a klánnál amely elvisz Tőletek 100 falut.
- Mi 4x kisebbek vagyunk annál a klánnál amelytől elviszünk 100 falut :D

Szted melyik a hatékonyabb ? :D
Tudod,a 6x6 az nem Akusztik lesz :D

Nagyon jó játékosok lehettek akik buktak nemde ?
És hogy idézzem kollegát ,íme a lényeg :
Ha jól tudom az a 9 bukott falu is csak saját visszavétele a későn küldött vlédelem miatt. Eredeti wiking falu nem is került CoL (Epicon) kézre.
nos ennek a fényében kéne látni a dolgokat kispista , mert a "mi csürhénk" még mindig szervezettebb a csalóknál odaát

Úgy nem nehéz hogy minden oldaról ütve vannak, ez kb olyan mint ha egy földön fekvő emberbe rúgnál még egyet, csak hogy te se maradj ki a joból, szisztéma.

Sajna ennél jobbal nem tudsz előrukolni..:)

Ennél jobbal már tényleg nem lehet :D

A teljességhez azoban hozzátartozik,hogy a COL 4x nagyobb volt Nálunk amikor elkezdtük a hadjáratot.
Egy darab szervezett visszatámadásra futotta,amit arra alapoztak,hogyha letámadnak engemet akkor oszlatom a klánt :D
Végeredmény : + 1,5 Millió LEV ide. plusz néhány hulla oda.

De hogy teljes legyen a kép , bővítek :

Íme az új felállás
( Hogy a kifogás keresők ne találjanak már fogást )

Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Tribes: HNK, H-S, EPICON, CoL*, E.C.A

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 187
Oldal 2: 17
Különbség: 170

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,354,848
Oldal 2: 122,270
Különbség: 1,232,578

chart




A teljesség igénye nélkűl.
Nem értem miért nem futja egy visszatámadásra sem , bár az igaz hogy a HNK most megemberelte magát ,mentségükre legyen mondva,de a többi az olyan mintha állóvízben gázolnánk :/
na ,nem mintha az ellentámadásnak lenne értelme, de azárt az úgy mégiscsak izgisebb lenne :D
Húzzatok bele fiúk !
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nézd meg a LE pontjaimat! :D Máris látni fogod,hogy megint tévedtél... Ez mondjuk a szokásod.

A szád meg pont addig lesz ilyen tág (gondolom tágítod is,nem említem milyen eszközökkel... xD),amíg az említett csaló klánom el nem veri igényesen! :) Aztán verheted ismételten a melledet,hogy Te...hmm Te... De mint most is. Csak velem fogsz vitatkozni,mert senki más nem kíváncsi rád és én is csak unaloműzésből írok neked. Megyek is inkább olvasok egy keveset,nehogy a veled folytatott szóváltásom még rossz hatással legyen érzékeny lelkületemre... ;)
 

DeletedUser13948

Vendég
Nézd meg a LE pontjaimat! :D Máris látni fogod,hogy megint tévedtél... Ez mondjuk a szokásod.

A szád meg pont addig lesz ilyen tág (gondolom tágítod is,nem említem milyen eszközökkel... xD),amíg az említett csaló klánom el nem veri igényesen! :) Aztán verheted ismételten a melledet,hogy Te...hmm Te... De mint most is. Csak velem fogsz vitatkozni,mert senki más nem kíváncsi rád és én is csak unaloműzésből írok neked. Megyek is inkább olvasok egy keveset,nehogy a veled folytatott szóváltásom még rossz hatással legyen érzékeny lelkületemre... ;)

Ugye most csak vicceltél...megnéztem a LE pontjaidat, de ezzel a mennyiséggel inkabb lepj hátra, kettőt rugd arcon magad, aztan gondolkodj el azon, hogy erre felhivd barkinek is a figyelmét. Te komolyan ennyire nagyra vagy azzal a majdnem 4 milla pontoddal?
Tapasztaltabb játékosok 3 nap alatt többet összeszednek, sőt... Ebből is látszik, hogy nem vettél részt semmilyen nagyobb háboruban...
 

DeletedUser

Vendég
Hűh,Te szegény pára... Ilyenkor is kikerget Darky az ágyadból,hogy Te is inzultálj? Hát,van nektek viselkedéseket?!

Valóban igazad van,mert jobb helyeken 5 millió ponthoz dukál 500M LE pont is,ám Te kis kabóca nem látsz a saját szemedtől. Ahol nekem ennyi LE pontom van,ott másnak még ennyi sincs,sőt ennyit még álmaiban sem látott,ahogy én sem tartozom azon szerencsések közé,akik nem kérdezik az égre nézve,koszorús írónk szavait idézve: "Miért nem üti el az ilyen embert gyermekkorában egy villamos?". Mert ugyebár a kákán is csomót keresők bizony-bizony egyszer révbe érnek... De! Akkor nézzük! ;)

A miheztartás végett tehát,mert ugye egy profihoz kell hasonlítanom magam,ugyebár:

V19
Darky LE pontjai: 3,909,174
Szerény személyem LE pontjai: 3,893,751

Következtetés: Én ugye senkik senkijének senkije,a zöldfülű és még bakának sem nevezhető mezítlábas mellett,hát igen! Darky borzasztóan amatyőr! Egy nagy háborúban se vett részt... Más profik 3 nap alatt szednek össze ennyit! :D Cöh... Ennyit róla és rólad is.

Ha majd 600.000 ponttal lesz annyi LE pontod,mint most nekem,kérlek szállj fel az első buszra és utazz el a Hősök terére,mert onnantól megérdemled,hogy ott legyél... Majd kérlek kürtöld világgá a sikered és meglátjuk hányan kezdenek el üdvrivalgás közben kezet nyújtani neked. Egy fél órán belül fognak,bizonyos fehér ruhás bácsik,elöl kötős egyenruhával megtisztelve személyed... :D
 

DeletedUser13948

Vendég
Hűh,Te szegény pára... Ilyenkor is kikerget Darky az ágyadból,hogy Te is inzultálj? Hát,van nektek viselkedéseket?!

Valóban igazad van,mert jobb helyeken 5 millió ponthoz dukál 500M LE pont is,ám Te kis kabóca nem látsz a saját szemedtől. Ahol nekem ennyi LE pontom van,ott másnak még ennyi sincs,sőt ennyit még álmaiban sem látott,ahogy én sem tartozom azon szerencsések közé,akik nem kérdezik az égre nézve,koszorús írónk szavait idézve: "Miért nem üti el az ilyen embert gyermekkorában egy villamos?". Mert ugyebár a kákán is csomót keresők bizony-bizony egyszer révbe érnek... De! Akkor nézzük! ;)

A miheztartás végett tehát,mert ugye egy profihoz kell hasonlítanom magam,ugyebár:

V19
Darky LE pontjai: 3,909,174
Szerény személyem LE pontjai: 3,893,751

Következtetés: Én ugye senkik senkijének senkije,a zöldfülű és még bakának sem nevezhető mezítlábas mellett,hát igen! Darky borzasztóan amatyőr! Egy nagy háborúban se vett részt... Más profik 3 nap alatt szednek össze ennyit! :D Cöh... Ennyit róla és rólad is.

Ha majd 600.000 ponttal lesz annyi LE pontod,mint most nekem,kérlek szállj fel az első buszra és utazz el a Hősök terére,mert onnantól megérdemled,hogy ott legyél... Majd kérlek kürtöld világgá a sikered és meglátjuk hányan kezdenek el üdvrivalgás közben kezet nyújtani neked. Egy fél órán belül fognak,bizonyos fehér ruhás bácsik,elöl kötős egyenruhával megtisztelve személyed... :D

3-ad annyi ponttal mint neked van több a LE-m. :)
 

DeletedUser

Vendég
Khmm ő volt Chaos a v20-on...kb még 2 hete :)
Azóta már csak tengek lengek, általában helyettes viszi a fiókot, mert elvették a kedvem nem enyhén...
Veled mi lett Hator... emlékszem te is ittvoltál...

Jajjj :D Ez pont olyan,mikor valaki elszúrja a támadást és írja,hogy a helyettes volt meg fáradt voltam. Tudod az más,hogy azért van annyi LE-d,mert sokat incselkedtél és elverték az orrod pecerrel... Nekem nem verték el! :) Én állom a sarat!
 

DeletedUser13948

Vendég
Jajjj :D Ez pont olyan,mikor valaki elszúrja a támadást és írja,hogy a helyettes volt meg fáradt voltam. Tudod az más,hogy azért van annyi LE-d,mert sokat incselkedtél és elverték az orrod pecerrel... Nekem nem verték el! :) Én állom a sarat!

Jujj hát te nagyon kis okos vagy :eek:.
Neked nem azért nem verték el, mert állod a sarat, hanem azért, mert nem támadtak még rendesen.
Két héttel ezelőtt keződött az egész támadásos cuccuk, 1 hét alatt, 3 embertől, több 140 nemest fogtam minimális egységveszteséggel. Hajnal 2-kor feküdtem, addig cimkéztem, meg fogdostam őket, reggel 7-kor keltem és ez így ment egy hétig...Egész tisztességes ellenfelek voltak, és élveztem a játékot. Egészed addig, ami a srác, akit én huztam fel, takaritottam neki tanitgattam stb is ellenem nem fordult...Ott elegem lett a játékból, aztán viszi aki akarja a fiókot! :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Jujj hát te nagyon kis okos vagy :eek:.
Neked nem azért nem verték el, mert állod a sarat, hanem azért, mert nem támadtak még rendesen.
Két héttel ezelőtt keződött az egész támadásos cuccuk, 1 hét alatt, 3 embertől, több 140 nemest fogtam minimális egységveszteséggel. Hajnal 2-kor feküdtem, addig cimkéztem, meg fogdostam őket, reggel 7-kor keltem és ez így ment egy hétig...Egész tisztességes ellenfelek voltak, és élveztem a játékot. Egészed addig, ami a srác, akit én huztam fel, takaritottam neki tanitgattam stb is ellenem nem fordult...Ott elegem lett a játékból, aztán viszi aki akarja a fiókot! :)

Chaos Master Our Legend ;-)
 
Fent