Crusaders of the Light

DeletedUser15351

Vendég
És neked mi a tököm közöd van hozzá ki mit beszél kivel, ahelyett hogy pletyiznél inkább a játékra figyelj mert nem sokáig fogod élvezni v19-et se..:)
 

DeletedUser

Vendég
Akkor ne is akarja bomlasztani a klant es nem tenne ki senki a beszelgetest..

Most melyik fáj jobban? Az a pár nemes,amely nem ért célba jóvoltamból vagy hogy csabyka faluira is rámentem,melyek tisztítását,bár csak utólag tudom ezt megtenni,de köszönöm szépen! :)
 

DeletedUser16482

Vendég
Deadly,
Idulsz a v22-n?
Ha kell egy sz*rkeverő játékos, jelentkezek. Állítólag gyors lesz, fekszik majd nekem

Úgy hallottam indulni fog, de egy egészen egyedi taktikával (klánszintű taktika). Aki megtalálja, majd szóljon nekem is.:)

A gyors világ pedig neki is kedvezhet, mert ahogy látom, ő is inkább sprinter.
 

DeletedUser

Vendég
valamelyik senkihez :D

Úgy beszélsz,mintha Te a valakik sorát erősítenéd... Talán Te vagy a nagy hírű Sztrovacsek vagy (bár meglepő lenne,hiszen ő bátor volt és tudniillik visszaütött) a 9-es közlegény? Mert akkor még benne van a pakliban,hogy kalapot emelek a sűrű elnézéskoszorú alatt és közben is.

Ám úgy vélekedem,hogy mindenki akinek igénye van oxigénre,néha egy kis elemózsiára az már valaki. Rossz szokásom,de ha fás szárú vagy esetleg tok termése van,de még akkor is ha kígyó,béka,hód,mongúz,elefánt vagy bármi egyéb állatcsoda /viszont ha dél albán félszárnyú malaclopó légy már elgondolkodom és szerintem Ti is/ azt még valakinek nevezem.

A senki pedig az,aki szerint bármely ember senki. Ám ez esetben én felvállalom és ünnepélyesen is közre adom: Senki vagyok. Persze nem csak úgy vaktában szórom az önkritikát. Egy emerről halkan elsuttogom,hogy egy igazi senki... És nem valamelyik,hanem a the really once. Találd ki kire is gondoltam... U :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Úgy beszélsz,mintha Te a valakik sorát erősítenéd... Talán Te vagy a nagy hírű Sztrovacsek vagy (bár meglepő lenne,hiszen ő bátor volt és tudniillik visszaütött) a 9-es közlegény? Mert akkor még benne van a pakliban,hogy kalapot emelek a sűrű elnézéskoszorú alatt és közben is.

Ám úgy vélekedem,hogy mindenki akinek igénye van oxigénre,néha egy kis elemózsiára az már valaki. Rossz szokásom,de ha fás szárú vagy esetleg tok termése van,de még akkor is ha kígyó,béka,hód,mongúz,elefánt vagy bármi egyéb állatcsoda /viszont ha dél albán félszárnyú malaclopó légy már elgondolkodom és szerintem Ti is/ azt még valakinek nevezem.

A senki pedig az,aki szerint bármely ember senki. Ám ez esetben én felvállalom és ünnepélyesen is közre adom: Senki vagyok. Persze nem csak úgy vaktában szórom az önkritikát. Egy emerről halkan elsuttogom,hogy egy igazi senki... És nem valamelyik,hanem a the really once. Találd ki kire is gondoltam... U :)

Hát azt már tudom hogy a cambridge-i vagy az oxfordi egyetem matektanárához van szerencsénk.
Aki a reggeli futás közben túlszívta magát hernyóval.
Várj,lélegezz gyorsabban mert Az oxigén elfogyott az agyvelőben.
Már ha volt ott egyáltalán olyasmi.

És a kérdésedre válaszolva : Én kb. 10 ember sorsát erősítem .
Te mennyiét?
A környező inaktívokét ?
Jó.
Azt is el kellett érni
nagy meló lehetett
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17249

Vendég
Dark neked mi a rákért kell mindenhova kommentelned?
V18-MHC topicba is a te hülye hozzászolásaid vannak.
Még v1 topicba is kommenteltél, pedig te ott soha nem játszottál.
 

DeletedUser15351

Vendég
valamelyik senkihez :D

Még szerencse hogy én csak senki vagyok és nem iq vesztett hernyo kereskedő mert elég jól informált vagy a tagok szenvedély betegségeik kapcsán...:)

De lehet csak azért mert tőlük kunyerálsz mert nem jön össze 1 normális pakk se, akár csak aszerver győzelem..:D
 

DeletedUser

Vendég
Selyemhernyó,bepácolva,kiszárítva,Mari hónaljához dörgölve és hidd el,de jó nekem! :D

Kár,hogy nem neked írtam azt a bejegyzést... Vedd magadra,már aktuális! Inaktívok. Meggy és Smartos ill. a többi HAT-os foglalását tekintve az én inaktívjaim,ejj... :) Legalább más klánból valók! :rolleyes:

Ez olyan,mint az armátok. Egy heti ostrom és még egy nap védekezőjét se hoztok nekem össze?! Elszomorító. :(
 

DeletedUser14432

Vendég
Selyemhernyó,bepácolva,kiszárítva,Mari hónaljához dörgölve és hidd el,de jó nekem! :D

Kár,hogy nem neked írtam azt a bejegyzést... Vedd magadra,már aktuális! Inaktívok. Meggy és Smartos ill. a többi HAT-os foglalását tekintve az én inaktívjaim,ejj... :) Legalább más klánból valók! :rolleyes:

Ez olyan,mint az armátok. Egy heti ostrom és még egy nap védekezőjét se hoztok nekem össze?! Elszomorító. :(

És Te ezen csodálkozol? Más világokon sem sikerült nekik.
 

DeletedUser17017

Vendég
Dark neked mi a rákért kell mindenhova kommentelned?
V18-MHC topicba is a te hülye hozzászolásaid vannak.
Még v1 topicba is kommenteltél, pedig te ott soha nem játszottál.

Nézd már meg jobban a v1-es twstatot talán az a bizonyos "rák" nem vájta még ki a szemed :D
Egyébként meg,mindenki oda kommentálhat ahol játszik.
És jelenleg a 19-esen IS játszom :p
Dehát ezt nem tudhatja olyan,aki nem ismeri sem a twstatsot,sem pedig a magyarországi KH-t az elejétől :D


[SPOIL]First Seen -> Játékkezdésem hozzávetőleges időpontja (nem pontos )
Last Seen -> Befejezésem időpontja

_N_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

[SPOIL]A legfölső vagyok én :)
Ezt egyébként a v1 twstats "archív" nál beütve meg tudod nézni.

_n_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Selyemhernyó,bepácolva,kiszárítva,Mari hónaljához dörgölve és hidd el,de jó nekem! :D

Kár,hogy nem neked írtam azt a bejegyzést... Vedd magadra,már aktuális! Inaktívok. Meggy és Smartos ill. a többi HAT-os foglalását tekintve az én inaktívjaim,ejj... :) Legalább más klánból valók! :rolleyes:

Ez olyan,mint az armátok. Egy heti ostrom és még egy nap védekezőjét se hoztok nekem össze?! Elszomorító. :(

Te meg mirol beszelsz? Rad egy arma sem ment.. mindossze egy kis eltereles voltal.. de mindegy is :)

Vegre nem csak Dark irogat a forumra es van egy kis elet.. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nyugodj meg. Láttam a körlevelet. Érdekes,hogy jött rám nem is egy nuke,mert másként nem lennék LEV top17; ami 2,33M. Az a legnagyobb gáz,hogy majd akkora játékosok,mint én sem tudtak falut elvenni tőlem,pedig egy falura 9 NUKE,már so good! :D

Nagyon sokat tanultam a CNN-től,a klánomtól. Az egész csapat a védekezésben is jócskán benne volt,ám azon a ponton hibáztatok,hogy betámadtatok,mert a falvaim arány addig nagyon a támadók felé hajazott.... Eltelt két hét és máris a regenerálódás rohamában égek. Ezt Blorke jól felismerte.

Annyit kérdezhetek (ha már a játékban minden Halhatatlant blokkoltam),hogy mi a célotok? Meggynek,hogy kitúrjon engem mindenhonnan és hogy rossz legyen nekem,ez tiszta sor. Az inaktív vezérnőtök már nem akar semmit,de akadtok jócskán még rajtuk kívül. Mi lenne az az utópia,amit Ti láttok ezen fergeteges stratégiai játék 19. világán?
 

DeletedUser17017

Vendég
Nyugodj meg. Láttam a körlevelet. Érdekes,hogy jött rám nem is egy nuke,mert másként nem lennék LEV top17; ami 2,33M. Az a legnagyobb gáz,hogy majd akkora játékosok,mint én sem tudtak falut elvenni tőlem,pedig egy falura 9 NUKE,már so good! :D

Nagyon sokat tanultam a CNN-től,a klánomtól. Az egész csapat a védekezésben is jócskán benne volt,ám azon a ponton hibáztatok,hogy betámadtatok,mert a falvaim arány addig nagyon a támadók felé hajazott.... Eltelt két hét és máris a regenerálódás rohamában égek. Ezt Blorke jól felismerte.

Annyit kérdezhetek (ha már a játékban minden Halhatatlant blokkoltam),hogy mi a célotok? Meggynek,hogy kitúrjon engem mindenhonnan és hogy rossz legyen nekem,ez tiszta sor. Az inaktív vezérnőtök már nem akar semmit,de akadtok jócskán még rajtuk kívül. Mi lenne az az utópia,amit Ti láttok ezen fergeteges stratégiai játék 19. világán?

...ez is azon csoportba tartozik, aki egy elbénázott támadás után Istennek képzelik magukat,majd a következő ilyennél védők nélkűl gyorsan elhagyják a szervert.....hétvégi katonák
 

DeletedUser

Vendég
Én a helyedben nem nyilatkoznék főleg,ha nem Téged kérdeznek! :) Bár az a vidi... Az nagyon sütött anno a hadüzenetben... Körülbelül annyira tudom értékelni ezt a bejegyzést,mint azt. ;)
 

DeletedUser17017

Vendég
Egy Névtelen Nulla véleménye nem meghatározó :D

És ha már itt tartunk.
Érdemes megnézni a COL legújabb profilját.
" természetesen mindenki más a hibás most is és nem Ők".
Ha már a fél világ "ráuszításáról" tesznek említést pontosabban meg kéne határozni hogy mi is történt, hogy érthető legyen miféle újabb mesébe ringatják egymást a deadly hintán :D

Vajon ki uszíthatta a másikat ellenük ?

1. CNN ? nem hiszem hogy szükségük lett volna bármiféle uszításra....
2. ~HAT~ ? Nyilvánvalóan jó esélyesek,hiszen ezért kapták meg a hadüzenetet a COL-tól,mert annyira ráuszították magukat a COL-ra :D Nevetséges.
3. A.W.A. ? Nos ha az AWA-t uszítani kellett volna,akkor vajon mi lehetett az az ok,ami miatt kardot rántottak derék COL ellen ? :/ Mert én el nem tudom képzelni..
4. WikinG ?? Nos nyilvánvalóan a mindennap a külső fórumra feljáró COL fő szószólóinak valamelyike láthatta az ultimátumot, amit levélben is elküldtem , a lakatjainkat betoborzás ellen tiltakozva . Reakció ? Le sem sz*ták...Itt sem történt uszítás

Akkor most miről is beszélünk ?
 
Fent