Játék

DeletedUser3242

Vendég
tudod kedves titkos, ez scak egy játék, ha elveszik a falud nem halsz meg :p

amőgy igen, itt remeg mellettem, h most mi lesz, segícség segíccség :D
 

DeletedUser15172

Vendég
tudod kedves titkos, ez scak egy játék, ha elveszik a falud nem halsz meg :p

amőgy igen, itt remeg mellettem, h most mi lesz, segícség segíccség :D

Akkor most miért nyafogtok itt?


Kisjátékoskat támadok, semmi gond, nem jönnek ide zokogva, telesírni a fórumot!
Bűn támadni, valaki ez a játékos és megvan írva, hogy nem bukhat el? Tessék jönni és támadni a KH-n! Hol vagytok? Én megyek! Nem ellenetek, de aki sorba jön azt támadom, mert ez egy ilyen játék! Ti írtok és sírtok, itt és bent a játékban! Azt se tudtam, hogy léteztek, nem fikáztam. Én játszok, nehogy elnézést kérjek már azért mert megtámadok valakit!

Az, hogy korábban mit írtam, akkor lett volna korrekt felvetni, amikor azt tettem! Nem, most amikor megszúrtátok a lábatok!

Egy kicsit még írjatok és talán idejön mindenki! Hangosan! Kiabáljatok túl! Annak van igazi aki kiabál?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3242

Vendég
mert a macskánkat is Nyafinak hívják:D

amúgy meg azért, mert bennünk még van annyi h ha megállapodunk vkiről vmivel azt tartjuk...
nem pedig verjük magunkat, meg baromságokat beszélünk, ennyi.

jaés általában nem más f.szával verjük mint te folyamatosan.
 

DeletedUser15172

Vendég
mert a macskánkat is Nyafinak hívják:D

amúgy meg azért, mert bennünk még van annyi h ha megállapodunk vkiről vmivel azt tartjuk...
nem pedig verjük magunkat, meg baromságokat beszélünk, ennyi.

jaés általában nem más f.szával verjük mint te folyamatosan.

Meg állapodtatok velem? Ez jó! A fórumunk ilyen hülyeségekkel van tele,
"jaj ne támadj már, mert MNT-k vagyunk!''
Mi meg kemények!
emoticon-0165-muscle.gif


Csilis viperánál ott a skype elérésem, mert beszélni akart velem, korrekt voltam vagy sem? Kaptatok ígéretet a JÁTÉK klántól, hogy velünk MNT-ben vagytok? Én nem kötök még nem támadok szerződéseket, csak 72 órára és olyanokkal akikkel szövetségben voltam! Veletek soha!! Érted?? Soha nem volt diplomáciai kapcsolatunk, esetleg mást állítasz? Gyere és sírd ki magad.

Az erősítés csak lett a faluban, a lovagok meg teremnek a lekatázott tanyán! Természetesen, ha ti vagánykodtok más védőivel, azt lehet, de én meg ne próbáljam már a játékostársam helyett a játékot! Olvass visszább egy kicsit, hogy az lett írva, hogy számoltatok azzal, hogy támadni fogok. A számolás azt jelenti, hogy üres volt a falu, ebben a világban már az erősítéssel is lehet ki-be lépkedni? Mennyire korrekt, nem igazat állítani?
Annyira komolytalanok vagytok! Ti sírtok egy faluért nyava*ások? Nem látattok még falut? Adjak? Csiliiiis! Adjak? Kell? pitizz és kapsz, tálcán kapod meg!

Aki hazudik az mindenre képes:
[SPOIL]
9850dad291.png
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7641

Vendég
Jelen pillanatban ez (1:22-1:50) folyik itt.

Bár nem is ennek bejelentésére jöttem csak megjegyzem, hogy ez nincs rendjén.

Azért jöttem, mert elindult a szájkarate -amit szeretek:D- csak olyan dolgokat dobtok föl, ami nem szép.

[SPOIL]
mondok neked valamit,ezt minden rosszindulat nélkül teszem!

ne írj a külsőre többet,ne akard osztani és megalázni a kezdőket,azokat akik tanulni szeretnének ne okítsd,még jóindulatból se!
ne teremtsd földre ki csak kérdezz,mert azt tisztelni kell mivel itt mert kérdezni!

mutasd meg hogy a játékod az,mi tanítani tud másokat:
-mert amit jelenleg leművelsz is okít,de nem tanítja meg a jövő klánháború játékosait,semmire!

-mivel a játékod most is ott van a jelentésekben,de nem a TE fiókod,nem a te munkád az,mit épp hazavágsz!

hát nem értem,miért itt kiabálsz,mikor te magad az,ki a fiókot épp hazavágja!!!!!!!!
[/SPOIL]

Nem mondhatom el, hogy Firkát ismerem és nagy barátom lenne, de amikor segítséget kértem tőle akkor szó nélkül ugrott és mindent megmutatott/elmondott legjobb tudása szerint.
Ezt 4 év alatt senkinél nem tapasztaltam.
Akkora az egotok, hogy nevetséges és önkritikátok meg semmi. Veritek a melleteket, hogy ezt meg azt letettétek arra a bizonyos asztalra csak az a gond, hogy aki nem a barátotok azt egy looser-nek tartjátok, miközben játéktudásban és emberként is fölöttetek áll.

(ez volt a személyre szabott rész, most jöjjön a v15)

A nagy hatalmasságra megjegyezném a Skulls és Spárta szövetséget (már, ha igaz).
A Skulls visszatér egy olyan szerverre, ahova nem jött rivális klán (Legenda?).
A Sparta szintén akkor kezd új világba, amikor nincs ellenfél (A híres Sparta?).

Az a gond, hogy míg v14-en az MHC-nak jött egy TEMP kaliberű ellenfél, addig v15-ön nincs riválisa a Skullsnak. =(
"Most akkor fázzak meg én is?" ;)

A Skulls-ban csalódtam és emiatt a húzásuk miatt már nem is tekintek rájuk sehogy.
(igen, én is ahhoz a csoporthoz tartoztam, amely azt mondta: "A Skulls egy Legenda". Sajnáltam, hogy nem lehettem a részese ennek ellenére a játék keretein belül felnéztem a csapatra, vágytam rá, hogy egyszer közéjük kerülhessek és részese lehessek, de ez a regisztráció és az olyan játékosok felvétele, akik... ütöttek mindent)

A Sparta ugyan ez a szitu.
Elmondhatják, hogy egyedüliként az egyetlen magyar szervernyertes klánt eltudták verni és kipaterolni a "saját" szerverükről (az út az nem ilyen gördülékeny természetesen, de a Sparta van v5-ön, az MHC nincs)
Erre szintén ugyan azt játsszák, mint a Skulls.

Sajnálatos módon nekem ezek a dolgok "csalódást" okoztak.
A Játék csapatnak szurkolok, de remélem Full Moon nem rontja el (nem a klánt, másra gondolok ez csak célzás volt :p).

Természetesen mindkét klán remek játékosokból áll (nagy részben) ez vitathatatlan, de a név már nem sokat jelent. =(

Hajrá v15!

PS: Willpower voltam, Sziasztok! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Jelen pillanatban ez (1:22-1:50) folyik itt.

Bár nem is ennek bejelentésére jöttem csak megjegyzem, hogy ez nincs rendjén.

Azért jöttem, mert elindult a szájkarate -amit szeretek:D- csak olyan dolgokat dobtok föl, ami nem szép.

[SPOIL][/SPOIL]

Nem mondhatom el, hogy Firkát ismerem és nagy barátom lenne, de amikor segítséget kértem tőle akkor szó nélkül ugrott és mindent megmutatott/elmondott legjobb tudása szerint.
Ezt 4 év alatt senkinél nem tapasztaltam.
Akkora az egotok, hogy nevetséges és önkritikátok meg semmi. Veritek a melleteket, hogy ezt meg azt letettétek arra a bizonyos asztalra csak az a gond, hogy aki nem a barátotok azt egy looser-nek tartjátok, miközben játéktudásban és emberként is fölöttetek áll.

(ez volt a személyre szabott rész, most jöjjön a v15)

A nagy hatalmasságra megjegyezném a Skulls és Spárta szövetséget (már, ha igaz).
A Skulls visszatér egy olyan szerverre, ahova nem jött rivális klán (Legenda?).
A Sparta szintén akkor kezd új világba, amikor nincs ellenfél (A híres Sparta?).



"Most akkor fázzak meg én is?" ;)

A Skulls-ban csalódtam és emiatt a húzásuk miatt már nem is tekintek rájuk sehogy.
(igen, én is ahhoz a csoporthoz tartoztam, amely azt mondta: "A Skulls egy Legenda". Sajnáltam, hogy nem lehettem a részese ennek ellenére a játék keretein belül felnéztem a csapatra, vágytam rá, hogy egyszer közéjük kerülhessek és részese lehessek, de ez a regisztráció és az olyan játékosok felvétele, akik... ütöttek mindent)

A Sparta ugyan ez a szitu.
Elmondhatják, hogy egyedüliként az egyetlen magyar szervernyertes klánt eltudták verni és kipaterolni a "saját" szerverükről (az út az nem ilyen gördülékeny természetesen, de a Sparta van v5-ön, az MHC nincs)
Erre szintén ugyan azt játsszák, mint a Skulls.

Sajnálatos módon nekem ezek a dolgok "csalódást" okoztak.
A Játék csapatnak szurkolok, de remélem Full Moon nem rontja el (nem a klánt, másra gondolok ez csak célzás volt :p).

Természetesen mindkét klán remek játékosokból áll (nagy részben) ez vitathatatlan, de a név már nem sokat jelent. =(

Hajrá v15!

PS: Willpower voltam, Sziasztok! :D


Most őszintén..... a Skulls tehet rola hogy nincs ellenfél? :confused:
Szép a beirásod :).
Skulls feljött egy szerverre ahol nincs ellenfél!
[BLINK]DE[/BLINK] a Sparta is feljött ugyan erre a szerora ahol nincs ellenfél!
Hogy is van ez?:confused: :eek:
+Utána még irtad hogy a Játékba jó játékosok vannak.
Csak én vagyok megzavarodva?
:confused:
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
[SPOIL][/SPOIL]

Nem mondhatom el, hogy Firkát ismerem és nagy barátom lenne, de amikor segítséget kértem tőle akkor szó nélkül ugrott és mindent megmutatott/elmondott legjobb tudása szerint.
Ezt 4 év alatt senkinél nem tapasztaltam.
Akkora az egotok, hogy nevetséges és önkritikátok meg semmi. Veritek a melleteket, hogy ezt meg azt letettétek arra a bizonyos asztalra csak az a gond, hogy aki nem a barátotok azt egy looser-nek tartjátok, miközben játéktudásban és emberként is fölöttetek áll.

Na jött az arc...
Eddig akivel csak találkoztam a játékban,mind közül neked volt a legnagyobb arcod! De semmi eredményt nem láttam tőled soha :D
Ja de...egy dologhoz igazán értesz...Nyalni azt tudsz! :D
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]A Skulls-ban csalódtam és emiatt a húzásuk miatt már nem is tekintek rájuk sehogy.
(igen, én is ahhoz a csoporthoz tartoztam, amely azt mondta: "A Skulls egy Legenda". Sajnáltam, hogy nem lehettem a részese ennek ellenére a játék keretein belül felnéztem a csapatra, vágytam rá, hogy egyszer közéjük kerülhessek és részese lehessek, de ez a regisztráció és az olyan játékosok felvétele, akik... ütöttek mindent)[/SPOIL]Ez már nem a Legenda...az accot fele mögött nem az eredeti játékos játszik;)
Ennek ellenére, ők is jó játékosok, de nem a "legendák" már :)
 

DeletedUser

Vendég
Többet tudok, mint gondolnad...:)
Csak megigertem vkinek, h nem beszelek konkret dolgokrol;)
 

DeletedUser15234

Vendég
Mi ez a marhaság hogy nincs ellenfél??3 hete megy a szeró,ki dönti el,hogy van vagy nincs??A Skulls és a Spárta nagy része itt lett toborozva,szerver indulás után,miből gondolja bárki,hogy akkora rajok?Lehet hogy igen,lehet hogy nem.térjünk vissza erre szerintem fél év múlva..
 

DeletedUser7967

Vendég
Komolyan mondom, hogy néha elcsodálkozok azon, hogy Ti melyik világon is játszotok. :)
Tájékozódjatok mielőtt valami bitang nagy okosságot akartok mondani, mert eléggé sántítanak az elméletek :D

Én valahogy így jellemezném a Skulls-t :D
Lehet kicsit erős, de mindenki szűrje le hogy mit akartam ezzel mondani ;)

" ...Itt vannak az őrültek
A sorból kilógók.
A rebellisek.
A bajkeverők.
A kerek dugók a szögletes lyukakban,
Akik másként látják a dolgokat.
Ők nem kedvelik a szabályokat,s
ők nem fogadják el a régit.
Idézheted őket, ellenkezhetsz velük,
dicsérheted, vagy épp becsmérelheted őket.

Egyetlen dolgot nem tehetsz:
nem hagyhatod őket figyelmen kívül.

Mert ők változtatnak a dolgokon.
Ők tartják mozgásban a világot.

S míg néhányuk őrültnek tűnik talán,
közben zseniket látunk.
Mert azok az emberek, akik azt gondolják
magukról,hogy képesek változtatni a
világon
...nos ők azok, akik meg is
teszik.
"

Jó barkóbázást :p
 

DeletedUser15172

Vendég
Olyan eredeti, na olyan igazi
emoticon-0137-clapping.gif

[YOUTUBE]oDgqXP_4sSM[/YOUTUBE]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15172

Vendég
Egy kis játék klán is van itt még és van egy-két meghatározó játékos, akik csapatban is megpróbálják. Egy csapatban, ahol nem követünk senkit, nem járunk más által már kitaposott ösvényt. Van hitünk és persze merszünk saját úton elindulni! Van arcunk, ha ütnek, ütünk, ha nem ütnek is, mert ez Játék. S talán születik egy új legenda, nem az első amit én hoztam létre és nem is az utolsó! Lehet továbbra is utálni vagy kedvelni, egyet viszont nem tehetsz meg! Nem élhetsz rettegés nélkül, ha a térképen, a klánunk mellé kerülsz. Ne féljen senki, mindenhova odaérünk. Szép lassan teszünk róla, hogy észrevegyenek és többet nézzék a profilunk, a falvaink! Ehhez elég erős is vagy, és nem leszel vagy voltál? Lehet tévedünk az időben, de ... Egyszer megfestjük a térképet és ez az idő lehet a miénk most!

Köszönöm A nap támadója jutalmat, már azért is, hogy ne csak más fiókban merjek játszani, hanem a sajátomban is.
 

DeletedUser12127

Vendég
Tetszik, ahogy 1-2 hónap alatt már tévedhetetlenül leosztják egy szerver jövőjét.
Hogy ennek, vagy annak a klánnak nincs ellenfele... Ugyan!
Olyan sokan azért nem produkáltak rajt-cél győzelmeket ezen a szerveren még. :)
Volt egy ilyen eset? Egy volt. Több nem! Akkor sem, ha egy-egy világban egy két hónap után kikiáltottak valakiket, vagy a valakik magukat a szerver favoritjának. Ahol ellenfél már nincs, és egyesek szerint már nem is lesz. Pedig lehet hogy csak még nincs. Lehet, hogy még meg sem alakult, lehet, hogy a majdani ellenfél játékosai mégcsak nem is ismerik egymást, de lehet, hogy egyszercsak egy új Csapat születik és az addig ellenfél nélküli favorit csillaga szépen leáldozik.

A KH útjai kifürkészhetetlenek. :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Csilis..
Hogy Te mekkora egy...
Azt hittem velem vagy csak az, de már látom , beléd sem nevelt senki jómodort. A levélben pacs, ahelyett, hogy Szia, Üdv, vagy valami hasonló... Nem hiába blokkoltalak.....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15525

Vendég
Ám elnézem a dogokat..
Nem értem mit beszéltek?
Sparta? Skulls? Kik ők?

Nyertek szervert, tettek le asztalra valamit? És a legnagyobb kérdés, fekszik-e nekik ez a szerver?
Ha =MHC=-ról beszélnénk akkor azt mondanám, igen. Egy hasonló beállítású szervert vittek. Ám a V14-en, vajon az =MHC= összetétele hígult fel, vagy tényleg annyira jó a Temp, hogy azzal az =MHC= sem bír, esetleg, lehet nem fekszik az =MHC=-nek a lassú szerver.

Lássuk a Skulls. A V1-en produkálta ki magának a hírnevet. Grat hozzá. Vajon, itt is tud felmutatni hasonlót? Ez a szerver egészen más, mint a V1..
Sparta. V5. Vajon, mi lesz velük?

Ha igaz a Skulls és a Sparta szövi, akkor az mire kellett? :D:D Talán félnek egymástól?:D

Senkit sem akartam megbántani, azaz a klánokat, a hsz-mal, de el lehet rajta gondolkozni:)

Szerintem a V15-t az =MHC= nyeri majd meg :)
De, a Játék-nak jó az összetétele ;)
 

DeletedUser7967

Vendég
Olyan eredeti, na olyan igazi
emoticon-0137-clapping.gif

[YOUTUBE]oDgqXP_4sSM[/YOUTUBE]

Jéééé de okos vagy... hihetetlen mekkora géniusz veszett el benned komolyan mondom. :)
Tudod használni a google-t és a youtube-ot :eek:
Taníts mester!!! :rolleyes:

Szerinted miért tettem idézőjelbe? -_-"

Ha az agy leállna amikor nem gondolkozik az ember, Neked sosem dolgozna.
 

DeletedUser11352

Vendég
Ám elnézem a dogokat..
Nem értem mit beszéltek?
Sparta? Skulls? Kik ők?

Nyertek szervert, tettek le asztalra valamit? És a legnagyobb kérdés, fekszik-e nekik ez a szerver?
Ha =MHC=-ról beszélnénk akkor azt mondanám, igen. Egy hasonló beállítású szervert vittek. Ám a V14-en, vajon az =MHC= összetétele hígult fel, vagy tényleg annyira jó a Temp, hogy azzal az =MHC= sem bír, esetleg, lehet nem fekszik az =MHC=-nek a lassú szerver.

Lássuk a Skulls. A V1-en produkálta ki magának a hírnevet. Grat hozzá. Vajon, itt is tud felmutatni hasonlót? Ez a szerver egészen más, mint a V1..
Sparta. V5. Vajon, mi lesz velük?

Ha igaz a Skulls és a Sparta szövi, akkor az mire kellett? :D:D Talán félnek egymástól?:D

Senkit sem akartam megbántani, azaz a klánokat, a hsz-mal, de el lehet rajta gondolkozni:)

Szerintem a V15-t az =MHC= nyeri majd meg :)
De, a Játék-nak jó az összetétele ;)



Te is csak egy vagy a többi hurkából, aki fújja a marhaságait......................

Skulls:Az első ELIT-nek mondható klán.A játékosai megtalálhatók az összes világ, nagy klánjaiban.Ergo:Ők az Alfa, és ők tanították meg M.O.-t játszani.

Spárta:Nos, ez meg az a klán, amelyik lapátra tette a te szent tehenedet, az =MHC=-t.

Akkor meg tényleg nem tudom mi van, ha ez a 2 klán szövetkezik........................
Idejön Monti vakerál, közbe a v9-en ő is, szinte minden nagyobb klánt beolvasztott, vagy szövetkezett vele.

De az már stratégia igaz?Mert ő azt állítja............................

Az a tök a nyakadon komám azért van, hogy gondolkozz is, vele.........................ez most sokkolt tudom.
 
Fent