East vs West

DeletedUser14574

Vendég
Azért nem válaszoltam, mert értelmesebbnek láttam mást tenni. Ez még most is így van :)
 

DeletedUser14574

Vendég
Nem állt szándékunkban effajta emberekkel egy klánban lenni, akiket kitettünk :) Lehet minket utálni, lehet együttérezni velünk, de mi itt leszünk, amíg csak lehet :)
Látom Pehy kapom a szeretetcsomagot tőled :) Biztos Vukk miatt :(
 

DeletedUser

Vendég
Nem állt szándékunkban effajta emberekkel egy klánban lenni, akiket kitettünk :) Lehet minket utálni, lehet együttérezni velünk, de mi itt leszünk, amíg csak lehet :)
Látom Pehy kapom a szeretetcsomagot tőled :) Biztos Vukk miatt :(
Mégis maradt "effajta" emberkékből még ott. :)

Legyetek is, bár nem tudom mi a királyi többes, ide is már csak te írsz. :(
 

DeletedUser14574

Vendég
Miért jártassa a nép itt a száját? Semmivel sem lesz jobb :)
Tudom, hogy vannak még köztünk, de megnyugtatlak, rajta vagyunk a bizonyítékok megszerzésén :)
A mi célunk a vereség méltósággal, hogy emelt fővel távozhassunk.
 

DeletedUser14989

Vendég
Az east nak sem nagyon szurkolok
igazából a westet nem szeretem;)Átléptem hozzájuk és mivel kellett a falum ezért kidobtak és befoglaltak...Kérdeztem miért erre azt mondták hogy sértegettem valakit vagy valami...Más meg azt mondta hogy kémkedtem;)
Azóta nem szeretem őket...
Bár nem tudom a West nek van e köze a W kláncsaládhoz...
Egy kiselőadást pl. szívesen hallgatnék a szerver sorsárol kb onnan hogy a Namacs kezdett vissza szorulni
 

DeletedUser14574

Vendég
Köztudott tény úgy vélem, hogy a háború nem ott dőlt el Kelet és Nyugat között, hogy a tagok nem tudták kezelni a Támadás gombot, vagy hasonló... Az inaktív emberek, a megfutamodók, a gyávák... Megjelent pár kard, egyből megijedtek, és töröltek... Ilyennel nem lehet mit csinálni. A NaMacs az inaktív emberek miatt kezdett hanyatlani, míg a PX egész szépen tartotta magát. De mivel nagy volt a szövetség, segíteni kellett a másiknak, s a cél egy olyan klán létrehozása, amiben a PX és a NaMacs legjobbjai vannak, így megalakult az EAST. Aztán inaktívok, belső viszályok miatt a háború kiegyenlítetlen.
Az EAST egyik fővezéreként átlátom a helyzetet, és tisztában vagyok a szomorú és zord jövővel :)
 

DeletedUser14989

Vendég
Köztudott tény úgy vélem, hogy a háború nem ott dőlt el Kelet és Nyugat között, hogy a tagok nem tudták kezelni a Támadás gombot, vagy hasonló... Az inaktív emberek, a megfutamodók, a gyávák... Megjelent pár kard, egyből megijedtek, és töröltek... Ilyennel nem lehet mit csinálni. A NaMacs az inaktív emberek miatt kezdett hanyatlani, míg a PX egész szépen tartotta magát. De mivel nagy volt a szövetség, segíteni kellett a másiknak, s a cél egy olyan klán létrehozása, amiben a PX és a NaMacs legjobbjai vannak, így megalakult az EAST. Aztán inaktívok, belső viszályok miatt a háború kiegyenlítetlen.
Az EAST egyik fővezéreként átlátom a helyzetet, és tisztában vagyok a szomorú és zord jövővel :)

Mond ha reggelek a világra nyugatra akkor lehetek tagja az East 3 nak?
 

DeletedUser8167

Vendég
Bocsi, igazából téged akartalak csak összekeveredtek a koordináták :S legközelebb majd jobban odafigyelek :) Omoroka tegnap már majdnem behuzott a csőbe :)
 

DeletedUser8167

Vendég
Mond ha reggelek a világra nyugatra akkor lehetek tagja az East 3 nak?

Én azt javasolnám neked, hogy ezen a világon már ne regelj be, mert ha be is regisztrálsz itt már olyan kiforrott a játék, hogy nincs értelme előről kezdeni nagy karriert mar nem érsz el itt. Inkább kezdj egy újabb világon ott sokkal több lehetőséged van.
 

DeletedUser14574

Vendég
Bocsi, igazából téged akartalak csak összekeveredtek a koordináták :S legközelebb majd jobban odafigyelek :) Omoroka tegnap már majdnem behuzott a csőbe :)

Pedig már úgy örültem a potya LEV-nek :( majd legközelebb, segítsek a koordináták összeszedésében? :)
Tegnap segítettem volna omoroka-nak, csak a K34-es támadóimat leütöttem fefe egyik frissen foglalt faluján.
 
Fent