East vs West

DeletedUser

Vendég
Hát elég nagy váltás lenne:)

Akár be is vezethetnék egyszerre azokkal az újításokkal, melyek alapvetően megváltoztatják az egész KH játékot.

Ez a titok dolog nagyon hasonlít a Travianra. A másik újítás meg teljes kérdőjel??? V2-n, 3 klán van a limit felett és még 2 minimum össze tudná ezt hozni. Dehát ez már egy másik kh, mint amit 3 éve kezdtünk:)
 

DeletedUser1561

Vendég
Haha, köszi. Ha lesz időm, felnézek KH-ra is, hogy ne okozzak csalódást. Addig marad az 1 héttel ezelőtti terv. :)
 

DeletedUser

Vendég
9 napja se létezik a West, de az East statja -450 falu, lehet ezt még egyáltalán háborúnak nevezni? Nekem ez inkább vadászatnak tűnik. :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem lettek túl szépek, de talán látszik a lényeg:

2010.09.01:
2010.09.01_www.kepfeltoltes.hu_.png


2011.11.20:
2011.11.21_www.kepfeltoltes.hu_.png


West-East határvonal, akkor és most.
 

DeletedUser

Vendég
majd mindjárt jön spartan és elmagyarázza, hogy ez nem így van, mert mi wesztesek vagyunk :D
v1.gif
 

DeletedUser1561

Vendég
Az 1. képen az az emberi arc, szarvacskákkal a fején tök vicces. :D
 

DeletedUser

Vendég
Az 1. képen az az emberi arc, szarvacskákkal a fején tök vicces. :D

Önarckép v mi a halál???

Ja és igazatok van, ti vesztesek vagytok és egymástak estek. Arra azért kérlek, hogy ha esetleg elvesziteném minden falum akkor egyet hagyajtok meg h a végén tudjam azt mondani h MEGMONDTAM!!!
 

DeletedUser

Vendég
Önarckép v mi a halál???

Ja és igazatok van, ti vesztesek vagytok és egymástak estek. Arra azért kérlek, hogy ha esetleg elvesziteném minden falum akkor egyet hagyajtok meg h a végén tudjam azt mondani h MEGMONDTAM!!!
Ne izgulj, a bohócot megtartjuk, hogy a végéig szórakoztasson minket.
 

DeletedUser1561

Vendég
Őszintén kétlem, hogy lesz benned annyi tartás, hogy itt maradj egy faluval. Szerintem már pár 100 falu elvesztése után itthagyod az egészet.
 

DeletedUser

Vendég
Eastes körökben ennyire dübörög az optimizmus? Nem a győzelemre készültök, hanem már a kárörömre, hátha tényleg egymásnak esnek a westesek miután titeket legyalultak?
 

DeletedUser

Vendég
Önarckép v mi a halál???

Ja és igazatok van, ti vesztesek vagytok és egymástak estek. Arra azért kérlek, hogy ha esetleg elvesziteném minden falum akkor egyet hagyajtok meg h a végén tudjam azt mondani h MEGMONDTAM!!!

értelmezted is a képet, hogy mit ábrázol, vagy csak hajtogatod a szokásosat? :D lehet, hogy én kussoltam volna a 2 kép után, ha azon az oldalon állnék;)
 

DeletedUser14649

Vendég
Nem hinném hogy bárkinek is kussolnia kellene! Gondolom hogy unalmas lenne ez a fórum ha csak a West mondhatná a magáét.
Most nektek fut a szekér de a szerencse és az aktivitás forgandó...
Nálunk is vannak tökös legények, (leányok) csak ők a támadásokat címkézik éppen vagy védőket küldenek.Mi több: Támadnak is...
 

DeletedUser

Vendég
Nem hinném hogy bárkinek is kussolnia kellene! Gondolom hogy unalmas lenne ez a fórum ha csak a West mondhatná a magáét.
Most nektek fut a szekér de a szerencse és az aktivitás forgandó...
Nálunk is vannak tökös legények, (leányok) csak ők a támadásokat címkézik éppen vagy védőket küldenek.Mi több: Támadnak is...

nem érted... nyugodtan lehet reagálni, hiszen ez 1 fórum...csak tudod nem a szokásos baromságokat kéne hajtogatni.
 
Fent