Cnn

DeletedUser11697

Vendég
Itt csak "hajrá CNN"-t akarok látni, menj vissza az FS topikodba... ja várj

egyébként, meg ne írj le még minket

szerk:
épp most meg is előztük őket
egyébként nem tudom ki vagy, de az elmondásod alapján elég kevés közöd van a mostani FS-hez. történt ott változás nem is kevés
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem hinném, hogy egy CNN-es jobban tudja mi van az FS-ben.
Szellemek klán szinte a top 10 játékos, de legyen neked igazad ;)

Ma is tartom a kapcsolatot a vezetősséggel és barátaim vannak még ott bőven akit naponta meg interjúvolok :D

Nem írom le a CNN-t, minden tiszteletem az övék, de ha nem gond a barátaimnak drukkolok :)
Mellesleg van még köztetek bőven klán. Először azokat kéne leverni :cool:
 

DeletedUser11266

Vendég
De persze te jobban tudod mi van a CNN-ben:)
...megmondó kapitány.
 

DeletedUser11697

Vendég
Nem hinném, hogy egy CNN-es jobban tudja mi van az FS-ben.
Szellemek klán szinte a top 10 játékos, de legyen neked igazad ;)

Ma is tartom a kapcsolatot a vezetősséggel és barátaim vannak még ott bőven akit naponta meg interjúvolok :D

Nem írom le a CNN-t, minden tiszteletem az övék, de ha nem gond a barátaimnak drukkolok :)
Mellesleg van még köztetek bőven klán. Először azokat kéne leverni :cool:

Megértem én is nekik drukkolnék. Az FS-t nem tudjuk ütni igazad van, viszont ők tudnák lempekéket, de valahogy mégis sikertelenek voltak eddig
Forditott erőviszonyoknál azért megnézném én őket, talán egyszer lesz olyan front is velük
 

DeletedUser

Vendég
Megértem én is nekik drukkolnék. Az FS-t nem tudjuk ütni igazad van, viszont ők tudnák lempekéket, de valahogy mégis sikertelenek voltak eddig
Forditott erőviszonyoknál azért megnézném én őket, talán egyszer lesz olyan front is velük

Igen, én is szégyeltem, mikor fél évig szerencsétlenkedtek a CNN 2-val :D
De hát nem harcra születtek az ottani tagok, az FS harcosai inkább D-en a Gladot zúzzák :)
 

DeletedUser

Vendég
Egy biztos:
Messze van még az, hogy az FS háborút uszítson a CNN ellen.
A többi klán pedig hiába, de nem képes leverni őket sem most sem fél áv múlva.
A legokosabb az volna az FS-nek, ha bezúzná a PS-t és a CNN-el együtt a NIncset, majd az alatta lévő szövetségesüket is. Utolsó lépésként pedig a Gladdal és Arcal szövetségre lépve háborút indít
va lerohannák a CNN-t, de lehet hogy addigra a CNN és FS lesznek a nagy szövik és a perem klánokat ütik majd. Ki tudja... :)
 

DeletedUser11697

Vendég
Jól beszélsz, bár pár dolgot nehezen tudnék elképzelni az elméletedből (ARC szövi Nincs lezúzása), de még nem lehet tudni mit hoz a jövő
 

DeletedUser12405

Vendég
Messze van még az, hogy az FS háborút uszítson a CNN ellen.
Az FS már szervezett fél világot érintő támadást ellenünk, csak azt leszámítva, h az ARC elkapott 1 peremtagot, karcolást se sikerült ejteniük. Azóta valamiért csend van.. Persze tegyük hozzá, h előtte a Gla-val akartak megbékélni, nehogy már túl sok legyen a front :)
Most ha stat-ról jól látom épp hódító hadjáratot folytatnak a top20on kívüli =TR= ellen, de nem ám egyedül..áááá.. kell hozzá az ~S.L~ klán is, akikkel majd bontanak, ha elvégezték a piszkos munkát, zseniális :)
Utolsó lépésként pedig a Gladdal és Arcal szövetségre lépve háborút indít
va lerohannák a CNN-t
Hát nehéz lenne tagadni, h FS szimpatizáns vagy, lévén átérzed az értékrendjüket. Lehetőleg mindenkivel összeállni és 5xös túlerőben menni bárki ellen is. Ez vitathatatlanul jó stratégia, kár h igazi játék kevés marad benne.. Talán nem véletlen, h a jó játékosok javarészt vagy befejezik vagy átállnak, mondjuk az ARC-hoz, lásd: Anomander, sördög.
Mellesleg tényleg érdekelne, h a mostani FS-ből konkrétan kik volnának az emlegetett jó játékosok? Csak annyit látni, h 1-2 kivétellel a .. kvázi.. topjátékosaik 3-4x annyi barbárt/belsőt foglalnak, mint élest (a hátsókat már meg se merem nézni)
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell hozzá sok ész, hogy valaki kiragadjon dolgokat egy másik ember szövegéből, ezzel teljesen máshogy felállítva az általam elmondottakat.

Elmondtam! Nem szimpatizálok, nem lázítok, nem fikázok le senkit, csupán annyit írtam mely az FS mellett szólt, hogy drukkolok nekik áruló nem lévén szerény személyem.

Mindenki eszik barbárt, majd hülyék lesznek ott hagyni , hogy befoglalja más nem?
Ti is foglaltok, inaktívakat.

Teljesen korrekt az a stratégia, hogy több klánnal együtt hadat üzennek nektek, ez benne a van a pakliban. vagy netalán tán lehet azért képesek ezt megtenni, mert jobb diplomatáik vannak?


Nem szóltam be neked, így te se hord fenn az orrod még ha van is mire ;)
 

DeletedUser11697

Vendég
vagy netalán tán lehet azért képesek ezt megtenni, mert jobb diplomatáik vannak?

De hát nem is voltak képesek megtenni :) persze még lehet. Nálunk biztos jobb diplomatáik vannak, mert mi eltettük őket láb alól, túl sokat kérdeztek. :rolleyes:

Most én is elkövettem azt, hogy csak egy részt kiemelek, de szerintem ezzel a mondanivalódat nem állitom be másnak
 

DeletedUser

Vendég
Nem mert te nem változtatod meg a mondat jelentését :)

Igen, olvastam a profilt :D

Bár szerintem egy jó diplomatával világot is lehet nyerni.
 

DeletedUser12405

Vendég
Ti is foglaltok, inaktívakat.
Természetesen. A különbség ott van, h nálunk a szerver eleje óta volt ~300 tag (ez nagyon sok, valamit valahol nagyon elrontottunk, nem is értem..).
Ezzel szemben az FS/FSZS-A,B,C stb. alsó hangon 800 tagot számlált, mivel most kb. egálban vagyunk, ez 500!!! taggal több belső foglalás.
Valószínűleg nem rossz közelítés, ha azt mondom, h legalább 2000-2500al több belső foglalt faluja van eddig az FS-nek, mint nekünk, és ehhez jön, h 7500 falu körül áll mindkét klán. Tehát az FS a faluszámának harmadával többet szerzett ingyen, mint mi.

Másképp fogalmazva: 3 kontinenst harc nélkül, vagy teljesen egyoldalú mészárlással szereztek. Ezzel a filozófiával teljesen összecseng, h minden klán ellen -legyen kicsi vagy nagy- annyi szövetségest próbálnak gyűjteni, amennyit csak tudnak.

Senki nem mondta, h ne ez lenne az eredményes hozzáállás, csak nem valami izgalmas.

vagy netalán tán lehet azért képesek ezt megtenni, mert jobb diplomatáik vannak?
Mivel az FS 1 szövi kedvéért gond nélkül akceptálja, h pl. 1 másik klán udvarlójának nevezi, akkor valóban sokkal jobbak, de most tényleg ki lett forgatva :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyik hozzászólásoddal sincs semmi bajom, ezek így vannak :)

Sajnos én is azért hívtam meg, mert minden farmomat meghívtak, sőt mikor megtámadtam (farmolni mentem) még bejelentett a farmklán vezérnek, hogy adjam vissza neki az elbukott nyersit, s rám szállt az összes farmom meg pár nagyobb, de mindet szétvertem és egyet befoglaltam aztán márgemben abba hagytam...

A szívás az volt, hogy erre rá fél evvel az összes alklánt elfoglalták örökös támogatóm gathem vezetésével.
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lesz a V11 sorsa:)
Pár hónapja még én is aktívan küzdöttem az FS tagjaként.....
Jelenleg a CNN a legerősebb klán(nem azért mert 1. helyen vannak), de ez hamarosan változni fog.
Az FS nem húzza sokáig(mielőtt kiléptem onnét ezt meg is mondtam nekik), a tagjai hamarosan szétszélednek, a jobbak az ARC-ba fognak menni és így nagyon erős kán lesz a hARCosokból:D
A 42-t lehet még kiemelni, a többi klán csak asszisztál.....
 

DeletedUser11266

Vendég
Innen is üzenem Dencu-nak és a többi ARC-nak,hogy gratula,és így tovább!
 

DeletedUser11697

Vendég
Teáskanna az MHC-tól tanult módszer alkalmazta és be is jött neki. Legalábbis én ennyit látok belőle, mint "kívülálló"
 
Fent