Scream

DeletedUser13552

Vendég
..Headshot.. szerintem legközelebb szerintem ha levelezel valakivel nézd meg jól hogy nem akarnak-e hülyének nézni.
Mert úgy jársz mint pár nappal ezelőtt :)
 

DeletedUser

Vendég
Neked nem bassza a szemed a retek cseresznyéd?:D
LoL feljelentem a kh-t szándékos testi károsítás miatt:D
 

DeletedUser14506

Vendég
Giga ez egy megtévesztés! De ha megkérsz ki veszem a Retkes cseresznyét..
 

DeletedUser14506

Vendég
Headshot láttam nálatok van Mythicepidemic, tartsátok kordába mert vad teremtés! :D
 

DeletedUser10945

Vendég
nem sok jövöt josolok ennek a klánnak:D a sok inaktiv közé nem kell egy aktiv játékos grat csak igy tovább:D:D:D:D
 

DeletedUser12157

Vendég
Azt hiszed érdekelsz is minket?

Te csak egy kicsi pont vagy az =MH=-ba :)
 

DeletedUser10945

Vendég
Szánalom :D headshot pm-ben hiába irta a hülyeségeit tudta h igazam van erre idecsődit téged is..grat ismét:D

Te nagy "harcos" a LE pontjaid még sem arról árulkodnak h olyan nagy profi lennél szóval csitu van..:D A klánom és én pedig 1000% h akkro is itt lesz mikor te már rég elbuktál és v14-en próbálkozol...:rolleyes:
(mint headshot is minden világ indulásakor itt rajol utánna meg sehol semmi teljesitmény...nem baj legyet rá büszkék:D)
 

DeletedUser

Vendég
nem sok jövöt josolok ennek a klánnak:D a sok inaktiv közé nem kell egy aktiv játékos grat csak igy tovább:D:D:D:D

Szánalom :D headshot pm-ben hiába irta a hülyeségeit tudta h igazam van erre idecsődit téged is..grat ismét:D

Te nagy "harcos" a LE pontjaid még sem arról árulkodnak h olyan nagy profi lennél szóval csitu van..:D A klánom és én pedig 1000% h akkro is itt lesz mikor te már rég elbuktál és v14-en próbálkozol...:rolleyes:
(mint headshot is minden világ indulásakor itt rajol utánna meg sehol semmi teljesitmény...nem baj legyet rá büszkék:D)

:D
Nagy szavak egy kis "ember"től.
Nem kellett ide csődítenie senkinek. Csak leírtam a véleményem egy nagyarcú szájkaratésról.

Senki nem mondta, hogy nagy harcos vagyok. Ezt csak te reklámozod magadról kisgyerek.
Jobban tennéd, ha visszabújnál oda, ahonnan jöttél, és többet elő se merészkedél.
Ez a nagyok játéka, úgyhogy spuri anyuci szoknyája alá, és csend! :D
Majd ha kikerested google-ból, hogy mi az a Magyar Helyesírásunk Szabályai, akkor tárgyalhatunk!
Ilyen értelemi szinttel azt már el sem várom, hogy bele is olvass.
Mondjuk valahol neked lehet igazad: No brain, no problem. :D

Ráadásul médium is vagy, hogy így a jövőbe látsz.

Gratulálok. Látom a =MH= nagyon megválogatja a tagjait.
 

DeletedUser10945

Vendég
:D
Nagy szavak egy kis "ember"től.
Nem kellett ide csődítenie senkinek. Csak leírtam a véleményem egy nagyarcú szájkaratésról.

Senki nem mondta, hogy nagy harcos vagyok. Ezt csak te reklámozod magadról kisgyerek.
Jobban tennéd, ha visszabújnál oda, ahonnan jöttél, és többet elő se merészkedél.
Ez a nagyok játéka, úgyhogy spuri anyuci szoknyája alá, és csend! :D
Majd ha kikerested google-ból, hogy mi az a Magyar Helyesírásunk Szabályai, akkor tárgyalhatunk!
Ilyen értelemi szinttel azt már el sem várom, hogy bele is olvass.
Mondjuk valahol neked lehet igazad: No brain, no problem. :D

Ráadásul médium is vagy, hogy így a jövőbe látsz.

Gratulálok. Látom a =MH= nagyon megválogatja a tagjait.

Veled valami rosszat tettek a szüleid h folyton a szülőket emlegeted?:rolleyes:
 

DeletedUser10945

Vendég
persze persze..ha két ilyen nagy tudású zseniális játékos/ember mondja akkor tuti úgy is van...:rolleyes:
 

DeletedUser14529

Vendég
mikor ti már mind padlon vagytok nekem még lesz egy védédöfalum:)
 

DeletedUser

Vendég
Örülök, hogy ennyit szürtél le az egészből. :D

Mindegy.
Részemről befejeztem veled mindenfajta kommunikációt.

Mivel péntek este van, én lépek is bulizni, neked meg jó kockulást láma barátom. ;)

Aztán ne maradj fent sokáig. :)
 
Fent