Bűnben ég...

DeletedUser12821

Vendég
Sziasztok!

Köszönjük,hogy kijavítottátok a megfejtéseket!

De.. miért kellett az összes ehhez tartozó topicot lezárni?M

Mondjuk,hogy ne reklamáljunk? :mad:

Mert azt ne mondjátok már,hogy csak 120 pontot kapok az összes megfejtésemre!
Nem siettétek el egy kicsit a dolgokat? :confused:

Vagy csak nem szabad kiosztani annyi pontot,mert a BigB megharagszik?
 

DeletedUser12821

Vendég
De tudjátok mit,fogom és megveszem az 5000 pontot és soha többet nem veszek részt ilyen versenyben! ;)
De szerintem senki sem! ;)
 

DeletedUser8631

Vendég
Sziasztok.

Tegnap este láttam már, hogy kikerültek az utolsó oldalak megfejtői is, azonban reménykedtem benne, hogy fog még hozzácsapódni.
Mivel ma reggelre már a pontokat kezdkiosztani, ezért rá kellett jöjjek nem lesz több odaírva.
Érdeklődnék, hogy példának okáért az én megfejtésem miért is nem volt helyes?
Vagy netán a másokkal való közös megoldásokat nem jutalmazzátok? Mert ha így van akkor tájékoztatni kellett volna az embereket róla, hogy nem opcionális lehetőség és ne közösen fejtsétek meg. Mert ha már egyszer közösen megfejtettétek, valószínű nem fogják akár 2-3x is átírni, hogy ne legyen ugyan olyan.

Előre is köszönöm, ha válaszoltok a felvetett kérdésemre.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Tegnap este láttam már, hogy kikerültek az utolsó oldalak megfejtői is, azonban reménykedtem benne, hogy fog még hozzácsapódni.
Mivel ma reggelre már a pontokat kezdkiosztani, ezért rá kellett jöjjek nem lesz több odaírva.
Érdeklődnék, hogy példának okáért az én megfejtésem miért is nem volt helyes?
Vagy netán a másokkal való közös megoldásokat nem jutalmazzátok? Mert ha így van akkor tájékoztatni kellett volna az embereket róla, hogy nem opcionális lehetőség és ne közösen fejtsétek meg. Mert ha már egyszer közösen megfejtettétek, valószínű nem fogják akár 2-3x is átírni, hogy ne legyen ugyan olyan.

Előre is köszönöm, ha válaszoltok a felvetett kérdésemre.

Én is így jártam mint Te. 2 másik játékossal eggyütt fejtettük meg és csak az van a listán aki elöször rakta fel.
 

DeletedUser

Vendég
Én is így jártam mint Te. 2 másik játékossal eggyütt fejtettük meg és csak az van a listán aki elöször rakta fel.

ha együtt fejtettétek meg, akkor csapatnak jár a pont.
tehát aki megkapta a prémiumot szépen elosztja köztetek.

hol a gond?
 

DeletedUser

Vendég
A 3 fél megoldás után járó 180 PF-ért hol lehet reklamálni.

6 fél megoldásom volt és azt ma reggel meg is kaptam. Köszönönet érte, de ez a 180-as még hiányzik.
Ha ilyet nem kapott senki akkor tekintsétek a kérdést tárgytalannak.
Amúgy szerintem jó játék volt és legalább érzékelte mindenki hogy milyen szar lehet support tagnak lenni és kiszűrni a csalókat a sok ember közül.:)

Remélem hogy jövő héten is lesz egy ilyen:D
 

DeletedUser

Vendég
Én tegnap megkaptam a 360 pontomat, szerintem nézzétek át a Prémium /Log-nál..:p
01.07.11 23:36 Átadás 360 360 from: teszt2 v11
 

DeletedUser7967

Vendég
Én már nem reklamálok :D

Örülök,hogy ezt is megkapjuk. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Nekem még mindig semmi, pedig ha jól nézem, 1000 járna. -,-
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok.

Tegnap este láttam már, hogy kikerültek az utolsó oldalak megfejtői is, azonban reménykedtem benne, hogy fog még hozzácsapódni.
Mivel ma reggelre már a pontokat kezdkiosztani, ezért rá kellett jöjjek nem lesz több odaírva.
Érdeklődnék, hogy példának okáért az én megfejtésem miért is nem volt helyes?
Vagy netán a másokkal való közös megoldásokat nem jutalmazzátok? Mert ha így van akkor tájékoztatni kellett volna az embereket róla, hogy nem opcionális lehetőség és ne közösen fejtsétek meg. Mert ha már egyszer közösen megfejtettétek, valószínű nem fogják akár 2-3x is átírni, hogy ne legyen ugyan olyan.

Előre is köszönöm, ha válaszoltok a felvetett kérdésemre.

Szia,

A megfejtésed szó szerint megegyezett egy másik játékoséval.
Mi ezt egyéni feladatként hirdettük meg, így akként is kezeltük.
Mivel a játékkiírás sehol sem emlegetett csapatmunkát, másolási (ez természetesen nem rád értem, hanem a többi másolóra) jutalmakat, így azt javaslom, a nyereményen osztozzatok meg, a betett munka arányában.

Sajt.
 

DeletedUser8560

Vendég
A 3 fél megoldás után járó 180 PF-ért hol lehet reklamálni.

6 fél megoldásom volt és azt ma reggel meg is kaptam. Köszönönet érte, de ez a 180-as még hiányzik.
Ha ilyet nem kapott senki akkor tekintsétek a kérdést tárgytalannak.
Amúgy szerintem jó játék volt és legalább érzékelte mindenki hogy milyen szar lehet support tagnak lenni és kiszűrni a csalókat a sok ember közül.:)

Remélem hogy jövő héten is lesz egy ilyen:D

Szia,

Mivel a reklamációk folyamatban vannak, ezért a tripla válaszokért járó pontokkal még várok délutánig. Egyre több játékos dobja fel a társát, társait, hogy kivel, kikről másoltak, stb, így menet közben lett még néhány érvénytelen, eredetileg jónak tartott megoldás, ahol a pontokat vissza fogom vonni másolás miatt.

Sajt
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

A megfejtéseid szó szerinti egyezést mutatnak más játékossal, így azt kérem, hogy írj neki, és osztozzatok meg a jutalmon.



Nem baj, semmi gond, csak akkor nem kellett volna ezt írni.

A nyomozói társalgó 23. hozzászólása:

"Neked kell eldönteni, hogy amit az előtted írók írtak, az helyes vagy sem, mert megoldást csak egyben teszünk ki, egy héttel később."


Tehát ezek szerint, ha én úgy látom jónak, akkor be is másolhatom, esetleg javíthatok rajta. Mindössze csak annyi zavar, hogy ezt nem kellett volna mondani, ha nem így gondoltátok és akkor csináltam volna sajátot.
 

DeletedUser8560

Vendég
Nem baj, semmi gond, csak akkor nem kellett volna ezt írni.

A nyomozói társalgó 23. hozzászólása:

"Neked kell eldönteni, hogy amit az előtted írók írtak, az helyes vagy sem, mert megoldást csak egyben teszünk ki, egy héttel később."


Tehát ezek szerint, ha én úgy látom jónak, akkor be is másolhatom, esetleg javíthatok rajta. Mindössze csak annyi zavar, hogy ezt nem kellett volna mondani, ha nem így gondoltátok és akkor csináltam volna sajátot.

Tudod, akit pirosra tettem, azok olyan szinten vették át az előző megoldásokat, hogy gyakorlatilag szó szerinti egyezés van - ez pedig nem ötletmerítés.
 
Fent