Bűnben ég...

DeletedUser12593

Vendég
Én sem kaptam még meg a pf pontokat!
Várjak türelemmel vagy mit csináljak?

üdv
alt
 

DeletedUser7967

Vendég
Szia,

A neved kint van, hogy kereslek, de nem talállak, add meg nekem a játékosneved kérlek, úgy tudok hova utalni.

sajt

Írtam egy levelet az egyik support-ernek (akkor per pillanat Ő volt fent) és azt mondta,hogy továbbítja a levelet. :)

De amúgy ..... voltam. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11612

Vendég
Három, legalább 50% bírálat: +180 pont

Ez még nekem sem jött meg.
 

DeletedUser

Vendég
Meddig külditek a pp-ket mert nekem 120 pont még nem jött meg?
 

DeletedUser8262

Vendég
A nap LE bajnoka, első 5 helyezett


Erről lesz valami információ? Mivel nem látom kiírva a nyerteseket :)
 

DeletedUser

Vendég
Patrik-Szabina miért olyan titkos, hogy kis is vagy a játékban?:p
 

DeletedUser7967

Vendég
Rámszóltak hogy ne OFF-oljak :D

Bocsesz :D


A nap LE bajnoka, első 5 helyezett


Erről lesz valami információ? Mivel nem látom kiírva a nyerteseket :)

Valahol láttam kitéve,de meg nem tudnám Neked mondani,hogy melyik topic-ban.:)
 

DeletedUser8631

Vendég
Szia,

A megfejtésed szó szerint megegyezett egy másik játékoséval.
Mi ezt egyéni feladatként hirdettük meg, így akként is kezeltük.
Mivel a játékkiírás sehol sem emlegetett csapatmunkát, másolási (ez természetesen nem rád értem, hanem a többi másolóra) jutalmakat, így azt javaslom, a nyereményen osztozzatok meg, a betett munka arányában.

Sajt.

Szia.

Ne haragudj, nem kötekedésnek szánom, de sehol sem olvastam, hogy esetleg egyéni feladatként lett meghírdetve. Az, hogy esetleg annak gondoltátok, csak lemaradt... már más lapra tartozik.
Való igaz csapatmunkára való felhívást sem emlegetett, de ugyan ez érvényes arra is, hogy egyéni megoldásokat vártok.
Természetesen a pötty már nem érdekel, mivel a válaszoddal már kijelentetted, hogy nem fogok kapni, és ahogy eddig is ezután is meg fogom venni, mert szüksége van rá az embernek.
Az pedig, hogy "A megfejtésed szó szerint megegyezett egy másik játékoséval. " - "(ez természetesen nem rád értem, hanem a többi másolóra)" csak nálam nem fér össze egy mondatbanl, és szó szerint biztos nem egyezett meg azzal a bizonyos játékoséval már csak hab a tortán.
Köszönöm szépen, hogy részt vehettem a játékban, élmény volt gondolkodni még ha csak egy ember is kapja meg a pöttyöket. Zárszóként pedig csak annyit, hogy itt jön le a játék és a való élet közti különbség. Bárminemű hasonló hibáért már rég perre vitték volna a dolgokat.

További kellemes játékot mindenkinek.

Üdv
Mimi
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

Mivel a reklamációk folyamatban vannak, ezért a tripla válaszokért járó pontokkal még várok délutánig. Egyre több játékos dobja fel a társát, társait, hogy kivel, kikről másoltak, stb, így menet közben lett még néhány érvénytelen, eredetileg jónak tartott megoldás, ahol a pontokat vissza fogom vonni másolás miatt.

Sajt


Hello.

Sikerült lezárni a reklamációkat? Lehet hogy félreértelmeztem ezt a tripla fél válaszos szabályt és nem is járna amúgy.
Vagy ez már túl sok lenne a jóból?:)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,
én 2011-07-02 23:20:37-án kaptam azt a választ Sajtmacskától, h a plusz pontokat holnap, pihennie kell a kezének, azóta eltelt 11 nap de még a levelemet sem bontották ki:)) 11 napja nem olvasnak.hmm:)Lehet másik címet kell adnom a levélnek? :)
Érdeklődnék, h mikor kapjuk meg az elmaradt jutalompontokat.

girl
 

DeletedUser12157

Vendég
Sziasztok,
én 2011-07-02 23:20:37-án kaptam azt a választ Sajtmacskától, h a plusz pontokat holnap, pihennie kell a kezének, azóta eltelt 11 nap de még a levelemet sem bontották ki:)) 11 napja nem olvasnak.hmm:)Lehet másik címet kell adnom a levélnek? :)
Érdeklődnék, h mikor kapjuk meg az elmaradt jutalompontokat.

girl

Pihennie kell a kezének?
Elfáradt a kattintásokba?

XXD
 
Fent