Javaslatok a játék készítőinek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Maala,mindketten tudjuk mit ertek support haboru alatt.
Mikor ket szemben allo klan nem csak a csatateren akar elonyt szerezni.
Kutatjak az ellen profiljait,falu neveit,stb....
Minden valos es valotlan esetben a supportnak jelentgetnek.
A v7esen 4 klan itta meg ennek a levet.
Rengeteg embert kizartak veglegesre,meg tobbet bannoltak napokra.
De a legtobb az az eset volt mikor nem talaltak hibat semmiben,viszont kivizsgalnia a supportnak minden jelentest kotelezo.
Ez ha napi szinten 50 fele megy a supportnak nem csoda ha az idegei felmondjak a szolgalatot.
.
Nem az szamit hogy ismert e egy klan.
A legkisebb klan nevet se kellene befeketiteni.
Tudom csak jatekot hirdetettek.
Azt is remelem csak veletlen a nev valasztasotok.
Ezert batorkodtam felhivni a figyelmeteket:legkozelebb jobban korul kell nezni.
 

DeletedUser

Vendég
Maala,mindketten tudjuk mit ertek support haboru alatt.
Mikor ket szemben allo klan nem csak a csatateren akar elonyt szerezni.
Kutatjak az ellen profiljait,falu neveit,stb....
Minden valos es valotlan esetben a supportnak jelentgetnek.
A v7esen 4 klan itta meg ennek a levet.
Rengeteg embert kizartak veglegesre,meg tobbet bannoltak napokra.
De a legtobb az az eset volt mikor nem talaltak hibat semmiben,viszont kivizsgalnia a supportnak minden jelentest kotelezo.
Ez ha napi szinten 50 fele megy a supportnak nem csoda ha az idegei felmondjak a szolgalatot.

Ez valóban így van. Minden jelentést kötelező kivizsgálni. Ez azonban nem hiszem, hogy komoly fegyvertényező lehet a játékosok kezében a support ellen. Ugyanis ahogy mondtad ; "ha a support idegei felmondják a szolgálatot" akkor megteheti , hogy szépen rászánnak egy fél napot és mindkét érintett klán összes tagját aprólékosan átvizsgálják előzetes feljelentés nélkül is.

Ennek többnyire az a vége , hogy rengeteg ember kerülhet kizárásra mindkét oldalról.
 

DeletedUser7868

Vendég
Javasolni szeretném hogy a parasztvakító történetek írása helyett a játék hibáit javítsátok ki. Csak azzal nem foglalkoztok soha amivel kéne.
 

DeletedUser

Vendég
Ebben igazad van.
Es a supportnak sajnos joga van jogtalanul is buntetni.
Nem kell nekik magyarazkodni,nem kell bizonyitani semmit,kizarnak es kesz.
Nincs hova fordulnod.
Ne mond a nemeteket,mert az hulyeseg.
Sajat farkaba a kutya se harap bele.
 

DeletedUser12010

Vendég
Kedves XXI.Marci!

A hibákat csakis a németek tudják javítani. Így hiába dobálsz ránk kígyót-békát, akkor sem tudunk hozzápiszkálni.
És engedd meg hogy mi döntsük el hogy mivel foglalkozunk, és mivel nem.
 

DeletedUser1561

Vendég
Ennek többnyire az a vége , hogy rengeteg ember kerülhet kizárásra mindkét oldalról.
Azaz most már figyelmeztetésre kerül rengeteg ember, első körben. Szomorú.
 

DeletedUser

Vendég
Volt már rá példa hogy a support is megváltoztassa a döntését. Ha jól tudom központi nyomásra. Legalábbis lakat, vagy tikfa annak idején azt írta a V2-s fórumra hogy soha a büdös életben nem engedték volna vissza az akkori SDI kizárt tagjait ha nem kényszerítik rá központilag.
Persze lehet hogy ez csak fedősztori volt és szívből megbocsátottak az ott "vétkezőknek".:)

Maala téged azóta is imádnak ha jól hallottam.:)

Bárkinek joga van a németekhez fellebbezni, bár hülyeséggel valóban felesleges.

Budgie!

Amúgy ha törpilláról és hasonlókról szól egy kitalált történet, akkor te milyen címet adnál neki? Amúgy a sztorik nagyon jók és szerintem a játékosok 0.0000001%-nak sem jutott eszébe hogy az egykori =MH= klánra gondoljon, amikor kijött ez a körlevél.

A kizárásokkal kapcsolatban pedig megosztanám egykori zseniális ToLS-beli társad gondolatait veled is (akkoriban még a supportnak is tagja volt ráadásul):
Csaltál vazze, úgyhogy be lehet fogni.
 

DeletedUser

Vendég
Nagykorn,ez egy kitalalt tortenet es arrol szol akiket beleszonek.

Masik.
Soha az eletben NEM CSALTAM.
Amit irtam,hogy jogtalanul zarnak ki embereket azt erthetem magamra is.
Hibakat kovettem el,ez igaz.
Ebben volt olyan is ami miatt kizarhattak volna.
De a kizarasom egy olyan ugy miatt volt ahol semmilyen bizonyitekot nem tudtak felmutatni.
Sajtmacska ugy gondolta :igaza van es kizart.
Emlited itt x-y lont.
Igen,a v2 on egy klanban jatszottunk.
Aztan a v7re is kovetett a mesehosok csapataba.
Emberileg,jatekoskent,supportkent is fedhetetlen.
Meg kellett volna tagadnom hogy ismerem,hogy mondhatom a baratomnak is?
Tobb support nevet nem nevezem meg.
Akkor sem neveztem meg mikor sajtmacska kizarassal fenyegetett.
Soha semmilyen formaban nem segitettek a jatekom es a klanom jatekat sem.
Annyi volt a hibam.
Irtam egy levelet valakinek amiben megemlitem vannak barataim akik supportkodnak.
O ebbol azt vonta le(mert elekerult )akkor azok segitenek is engem.
Felajanlotta:nem zar ki ha a neveket megmondom.
Nem mondtam,nem azert mert segitettek,hanem azert mert soha nem mostak volna ki magukat.
Kizart.
Bizonyitekok nelkul,csak azert hogy neki legyen igaza.
Ez a beirasom is torlesre fog kerulni,tudom.
Nem erdekel.
Mivel a KH s jatekom befejezem ma ejfeltol.
Nincs mar miert maradnom.
A Mesehosok utan mar csak gyengebb johetne.
Szabina.
Igen mar nem talalsz =MH= nevezetu klant.
A v7esen tobb mint egy even keresztul mindenfele statisztikat vezettunk.
Az egesz szerver gyanusitott minket,hisz tobb tamado pontunk volt mint az utannunk kovetkezo harom klannak egyutt.
Sajnos mindenkinek fontosabb volt a sajat regi szervere.
Ezt en megertettem.
Nem varhatom el egy:
brookvy88 ,vinszent,konnytelen oreg,Toudou,Lord Sauron,Kamikaze,Juve69,hcsf,i.Gab,Grasshopper,titina1,gyuszkoka,Francessco,lovag67,xropi,6210,Scooterakos,AmnetKeilor,Balukapitany,Gandzsaman,ZolaBa,Latka,FuII,elenium,gyorosi22,vadkacsa,melory,-IsTeN-,oocipo,Koiponty,Pehy,Lefti,mester86,Dragscorp,-TheodoriKa-,PaPaXx,HuM4N,Bagira70,csibeyy,Raizen,Anita,slamking,szilard92,kispatas,Zola09,z...
a lista hoszabb,elnezest akit nem neveztem meg.
Ok mind valamelyik szerveren letettek mar valamit es az a fontosabb nekik.
Nem haragudhattam rajuk hogy a v7et mind sorra abba hagytak.
Mert ketszerveren 100% ot nyujtani keptelenseg.
Ezek az emberek mind mind egy mesehos nevet vettek fel a v7re.
Es SOHA nem Csaltak.
 

DeletedUser

Vendég
Az éremnek két oldala van.
Amikor a mi szövetségesünket zárták ki klánostul, akkor hiába magyaráztuk hogy Prémium fiók nélkül nem is lehet scriptet futtatni. Nem igazán érdekelt semmit, csak a nagy észosztás ment.

Amúgy nem emlékszem hogy bárkit is megvádoltam volna csalással a supportból. Közvetlen bizonyíték nélkül azonnali kizárás jár ilyesmiért (és valjuk meg teljesen jogosan).

De ha már Te soha nem csalsz, akkor most említsük meg azt az egykori társatokat is a Mesehősök közül, aki internet megosztáson volt velem a V7-n a szerver indulásakor. Nagyon furcsa az a körülmény, ahogy kikerült a =MH=-ból és hogy milyen kérdéseket tetteket fel az egykori kollégámnak. Gondolom egy részeg pillanatában odaadta nektek a helyettesítést és úgy néztétek meg, mert egyébként elég kevés esély volt arra, hogy ilyet kikövetkeztessen bárki is.

Kár amúgy hogy abbahagyod végleg! Viszlát!
 

DeletedUser

Vendég
Ja és egy személyes jellegű megjegyzés: A TOLS-nak több mint egy éve vége van.
 

DeletedUser

Vendég
A ToLS a multba veszett sajnos,epp ezert mar csak legenda.
Akik a tagjai voltak tudjak mirol beszelek.
.
Emlekszem a baratod esetere.
Az info nem tudom honnan jott,ASHLAN tette ki a baratod.
Ha jol emlekszem en felajanlottam neki hogy visszaterhet,eloszor az akademiaba majd ha ugy alakul a =MH= ba.
Netalan ha talalkozol vele,udvozlom es itt mindenki elott elnezest kerek tole ha valotlan volt a feltevesunk.
 

DeletedUser

Vendég
Csináljatok egy olyan BB-kódot, mint a spoiler, csak jelszóval védett legyen:)
 

DeletedUser7868

Vendég
Hasznosnak tartanám, ha a templomra kattintva a vallás alá tartozó kilistázott falvakat még ott helyben át lehetne nevezni.

Jó lenne továbbá, ha a jelentés címében jelölést kapna az a jelentés, amelyben Templomot fedezett fel a felderítő. Akár egy kis kép formájában is elég lenne.

Az üzenetküldésnél pedig lehetne egy olyan funkció, amivel szűrni lehet, hogy kitől szeretnénk üzeneteket fogadni: például: csak klán, csak barátok.
 

DeletedUser

Vendég
Hasznosnak tartanám, ha a templomra kattintva a vallás alá tartozó kilistázott falvakat még ott helyben át lehetne nevezni.

Jó lenne továbbá, ha a jelentés címében jelölést kapna az a jelentés, amelyben Templomot fedezett fel a felderítő. Akár egy kis kép formájában is elég lenne.

Az üzenetküldésnél pedig lehetne egy olyan funkció, amivel szűrni lehet, hogy kitől szeretnénk üzeneteket fogadni: például: csak klán, csak barátok.

Figyelemreméltó javaslat.
Ehhez hasonlókat várunk ebbe a topikba.
 

DeletedUser7868

Vendég
Még5let

-Térképen beállítható legyen hogy a falu, amelybe erősítést küld az ember annak is legyen egy ikonja, ne csak a megtámadásnak. Ha sok helyre kell kis területen erősítést küldeni nagyon hasznos lenne.

-A falun belül a csapatok visszahívása a mégse gombra kattintva bevisz a gyülekezőhelyre, sztem ez a lépés legyen kihagyható és ne irányítson át oda

-kikapcsolhatóak legyenek az összegzések(aranyérme, tömeges kiképzés)

-Jó lenne ha a templomnál valamilyen módon látható lenne hogy meddig fogja a területet lefedni. Persze ki lehet számolgatni de elég körülményes

-a csoportok nevét képekkel is lehessen helyettesíteni. Mint a gyorsgomboknál a szöveget.
 

DeletedUser13364

Vendég
Lehetne egy olyan világot készíteni amely pl.
30 napig tart
Sebesség 1-2ig
Klánlimit max. 15
Játékos limit 1.500
.
.
.
A lényeg h olyan legyen mint egy normál világ ami 30 napig tart és pl a legnagyobb klán nyerne...
Vmi olyasmi lenne mint a speedek és normál világok keveréke .
 

DeletedUser

Vendég
Akkor sebességre inkább 10-es kellene, mert 1 hónap alatt még nem sok mindent lehetne csinálni normál sebességű szerveren.
 

DeletedUser

Vendég
Hát szerintem min. 2000 játékos beregisztrálna főleg ha nyáron lenne.



Oda?Hehh...

Azt maskepp is meglehet oldani de azt nem arulom el hogy!:p

En azt mondom hogy legyen ilyen vilag csak kicsit tobb pf-ert...mondjuk ra duplazzunk!:D


Akkor meg en is indulnak...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent