Alvó mód

DeletedUser

Vendég
sdzerintem még mindig nem egyről beszélünk...a kérdés az volt, h minek büntetik alvó móddal azt, aki nem akar elmenni aludni?

Azért, h rákényszerítsenek arra, h akkor is elmész aludni, és jó kis gyereke leszel, és szót fogadsz az innogames-es szülőknek :p
 

DeletedUser876

Vendég
sdzerintem még mindig nem egyről beszélünk...a kérdés az volt, h minek büntetik alvó móddal azt, aki nem akar elmenni aludni?

Nem őt büntetik, hanem csak másokat védenek tőle, azaz próbálnak védeni! Bár lehet egy és ugyanaz, csak nézőpont kérdése!
Néhány jó játékos azt hiszi mindent megtehet! Groteszk módon sok játékost megtámadnak és azt gondolják, hogy harcolniuk is kellene ezen a szerón! Elveszik a kedvüket másoknak, potenciális KH játékosok tömkelegének veszik el a kedvét a további játéktól!

Kezdők védelme-morál-szerencse-éjszakai bónusz-alvó mód-20:1-erősítés-Fal-Tűzszünet, már azon gondolkoztam, hogy mindenkivel barátkozni fogok és senkit sem támadok meg, mert utólag még háborús bűnök miatt elítélnek! Nem hülyeségből mondom, higgyétek el és TI sem menekültök majd meg! 'Azt hittétek' és a parancsra tettük nem jelent kibúvót!
Biztos forrásból(facebookos skacoktól) tudom, hogy nagy erőket vetnek be, hogy leszereljék a KH-t! Állítólag a support tagjait is lecserélik a Máltai szeretetszolgálat embereire, cirmosementáli is most lépett be a békehadtestbe, így lehet ő megússza! Lehet, hogy csak pletyka az egész?
Különben se figyeljetek oda amit mondok, mert én képes vagyok elhinni minden manipulációt még a Való Világról is! Köztudomású pedig, hogy ott nem csalnak a rák testvérekért!
Na, hogy mondjak is valamit, bár nem akarom eljátszani a jól értesültet, de ez most tényleg frankó. A NATO-ban fontolgatják, hogy mit tegyenek a kadhafista LÍBIA ellen, akik alvó módra kapcsoltak! A katonai intervenció eddig "sikeres volt számtalan civil megvédésében Kadhafi erői ellen" - mondta a brit külügyminiszter, de hozzátette, hogy nem érti miért másolják a Tribalwars-t!
 

DeletedUser

Vendég
Szia,Szia Dodge V vagyok Tribalwars 18 ora,nehogy-nehogykitoroljed,nem akarok vivni csak nyalni,szeretem ha kicsit budos a forum!:D:D:D:D:D
 

DeletedUser876

Vendég
Miért nem jelentkezel skype-n dodge V? :D
5:3, nekünk miért nincs szerencsénk?
 

DeletedUser

Vendég
Miért nem jelentkezel skype-n dodge V? :D
5:3, nekünk miért nincs szerencsénk?



En felvettelek wazz!Vagy nem?Nemtom...Irj ram es dumalunk!:)

Mirol van szo?(5:3):confused:

Nem voltam kepben,csak hulyeskedesbol szoltam hozza a forumhoz!:)
 

DeletedUser876

Vendég
5:3 Holland-Magyar
Lehet felvettél te is, de nekem a partnerlistám .
Te vagy Echo/Sound Test Service? :D
Szóval, ha nincs kiírva a KH-s név akkor elég nehezen tudom megmondani, hogy ki vagy! Igaz még így se sejtem, de kíváncsi vagyok! Az én skype nevem megismered, de rád írok és megadom még egyszer!

********************
Gondolkoztam ezen az alvás üzemmódon! Apa kezdődik .... :p
Talán nem is olyan rossz, mindenesetre érdekes lesz ez! Nem is annyira véd, nem is annyira rossz ez egy támadójátékosnak! Amit itt bugnak neveznek, talán maradhatna végleges! Mire gondolok? Az erősítés visszamegy, nem ér oda ... Ügyesen kell dönteni és csak megfelelően lehet bevédeni egy falut! Nem az van, hogy egy támadójátékos elé egy klán beáll teljes mellszélességgel, hoppá, idáig és ne tovább! Innentől már meg is kellene szervezni, hogy állandó védelem maradjon is a faluba! Nem küldhetnek neki a 10. kontinensről is erősítést, mert hááát bajban van a nagyvezír és mennnyünk segícccsünk! Életképes játékosoknak nagy segítség lesz ez is. A férgese meg hagy hulljon, úgy is kiesik előbb-utóbb és lehetősége lesz máshol vitézkedni! Innentől megszűnik a frontvonalon levő falvak bebetonozása! Talán nagyobb kihívást jelent mind támadónak, mind védekezőnek! Lényegében csak szervezés kérdése lesz a falu bevédése. Talán, ha már nem él a Tanyaszabály(mínusz morálnak csúfolnám) ugye ami büntetné lényegében a fullra bevédett falvakat, ez kedvezhetne a jó szervezőképességű játékosoknak! Nem csökkent a variációk száma, sőt.
Érdekes lesz!
Jegyzetelés kezdődhet és a legjobb harcosok lesznek az írnokok! A klánok írnokok nélkül elvesznek! Majd alakul az szépen! :eek:
 

DeletedUser

Vendég
De emigy V12-on mar irtam rad!!!:D

Meg a kezdetekor....de nem valaszoltal....
 

DeletedUser

Vendég
1 kérdés, tuti már megbeszéltétek, csak nem figyeltem, ha igen, bocsi, én most értem ide...

Akit alvó mód alatt támadnak, az kap jelentést, hogy alvás közben xy meglátogatta ?

én is aludtam már párat, de még sosem kaptam... most vagy nem kapok, vagy edig szerencsém volt ?
 

DeletedUser

Vendég
1 kérdés, tuti már megbeszéltétek, csak nem figyeltem, ha igen, bocsi, én most értem ide...

Akit alvó mód alatt támadnak, az kap jelentést, hogy alvás közben xy meglátogatta ?

én is aludtam már párat, de még sosem kaptam... most vagy nem kapok, vagy edig szerencsém volt ?

alapból kapsz
 

DeletedUser

Vendég
Ez az alvó mód később kap majd nagyobb szerepet. Addig is pofa be és játsz!:)



Off: Sracz, Csinálsz nekem is ilyen logót?:D
 

DeletedUser

Vendég
Ez az alvó mód később kap majd nagyobb szerepet. Addig is pofa be és játsz!:)



Off: Sracz, Csinálsz nekem is ilyen logót?:D

Nem tudom kinek írtad, gondolom eleniumnak, de te nem tudod kinek beszélsz... kemény 100 pontal nem keménykednél v12-n :D
 

DeletedUser

Vendég
Akkor ebben félre értettetek:) nem eleniumnak írtam, hanem azoknak akik sírnak hogy be lett vezetve.

Lehet hogy 100 pontom van, pontosabban 149, de nem baj én nem tudok itt ülni egész nap:)
 

DeletedUser

Vendég
befoglalták a Hercegnőmet :(
és cink, de 2 órára voltunk egymástól, viszont akkor kezdte nemesezni, amikor nekem 2 órája ment az alvás....
Tétlenül kellett nézzem, ahogy leveri egy nemtudomki, pedig itt vannak a katonáim...
mégsem tetszik az alvó mód annyira :(
asszemtörlök.

A kitartóaknak sok sikert !
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
befoglalták a Hercegnőmet :(
és cink, de 2 órára voltunk egymástól, viszont akkor kezdte nemesezni, amikor nekem 2 órája ment az alvás....
Tétlenül kellett nézzem, ahogy leveri egy nemtudomki, pedig itt vannak a katonáim...
mégsem tetszik az alvó mód annyira :(
asszemtörlök.

A kitartóaknak sok sikert !

Egy ilyen miatt NE add fel!
Tarts ki!

Hidd el, lesz még így se!!!
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiszem el elaludtam :mad:
Jó tudom hogy én voltam figyelmetlen.
De akkor is..legalább lehetne egy szavazást csinálni hogy kell-e alvó mód ..
Szerintem sokan nem szeretik!
Vagy aki akar aludjon de aki nem annak ne rakja be automatikusan,ha meg lehet oldani!
Sajtmacska kérlek gondold át :)
 
Fent