Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

DeletedUser

Vendég
Egyik világ se elérhető!?

Kérném a Supportot,hogy javítsák ki a hibát.
köszönöm!

Dev.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom sírjak vagy nevessek.
Fizetek egy szolgáltatásért, ami kéthetente leáll.
Ez egyike a dolgoknak, a sok bug mellett, amit három hetes késéssel javítanak.
Felettébb türelmes ember vagyok de nekem is vannak határaim.
Kárpótlást nem is várok már. Ugyan miért is? Az elvesztett faluk után? :rolleyes: Sajnos annyira nem vagyok naiv.
De a legjobban az zavar, hogy tájékoztatás nincs, se itt se sehol. Gondoltam talán facebookon de ott se látok kiírást hogy mi az isten folyik itt.
Az hogy dühös vagyok az enyhe kifejezés. :mad:
 

DeletedUser7967

Vendég
És az benne a szép,hogy állítólag a fejlesztésekért fizetjük a PF-et :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom sírjak vagy nevessek.
Fizetek egy szolgáltatásért, ami kéthetente leáll.
Ez egyike a dolgoknak, a sok bug mellett, amit három hetes késéssel javítanak.
Felettébb türelmes ember vagyok de nekem is vannak határaim.
Kárpótlást nem is várok már. Ugyan miért is? Az elvesztett faluk után? :rolleyes: Sajnos annyira nem vagyok naiv.
De a legjobban az zavar, hogy tájékoztatás nincs, se itt se sehol. Gondoltam talán facebookon de ott se látok kiírást hogy mi az isten folyik itt.
Az hogy dühös vagyok az enyhe kifejezés. :mad:

Szú-szá!
Légy nyugodt, s tovább élsz. Nekem is kellene mind a 2 világ most, de ez van sajna :(
 

DeletedUser

Vendég
ismerek olyan gyepes agyúakat:) akik nagyon jól megvannak a fejlesztések 80%-a nélkül, viszont elégedetten nyugtázzák azt, ha a megbízhatóság súrolja a 100-at.
 

DeletedUser

Vendég
Már a kezdőlap se jön be :D

Megyek, addig nyomok egy kis CoD MW2-t inkább
 

DeletedUser

Vendég
ohh csak nem egy szerver gépen megy mind a 12 világ? hát igen most bizonyosodott be.... több milliót fizetünk a szolgáltatásért és nem képesek addig egy átmeneti szerveren futtatni a kh-t? Na ez a zsidóság..... Nem mondom minden szerverre külön gép kellene, de gabesz van akkor ne mind a 12 szerver álljon már le emberek :) Eszük van... kiváncsi lennék egy KH-s szerver gépre :) És ahogy nézem a szlovák kh sem érhető el... szóval nem is országonkénti szerver van hanem regionalis, jó esetben... Na kérem szépen ez a tré...
 

DeletedUser9360

Vendég
heh :D
megnyugottam. mán aszittem kivágott valamétt a suport.:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
de ez elég tré már nem azért több száz millióba van a cég, vagy milliárdokba és nem képesek átmeneti szervert csinálni? Mást nem nem egy ugyan olyan szerverről egy gyengébb is jó, ha lassabb jól van írják ki, hogy a tartalék szerverre kapcsoltak, de azt hogy több országban sem elérhető? Kevés a net sebesség öcsi? :D Vagy mi van? Remélem valami benti munkás torrentezés közben össze szedett valami trójait :D XD
 

DeletedUser13509

Vendég
Fúúúúúúúúúú mi van már megint??????????? ez nagyon gáz!!!
Totál bedöglött -lassan mondhatni: "szokás szerint":((( ne mááár:(
12-őn mindjárt aktiválódik az alvásmód, ami amúgy is elég gáz dolog, de most még addig sem tudok csinálni semmit:((((((( köszi...
 

DeletedUser13509

Vendég
Nem tudom sírjak vagy nevessek.
Fizetek egy szolgáltatásért, ami kéthetente leáll.
Ez egyike a dolgoknak, a sok bug mellett, amit három hetes késéssel javítanak.
Felettébb türelmes ember vagyok de nekem is vannak határaim.
Kárpótlást nem is várok már. Ugyan miért is? Az elvesztett faluk után? :rolleyes: Sajnos annyira nem vagyok naiv.
De a legjobban az zavar, hogy tájékoztatás nincs, se itt se sehol. Gondoltam talán facebookon de ott se látok kiírást hogy mi az isten folyik itt.
Az hogy dühös vagyok az enyhe kifejezés. :mad:

szívemből szóltál...
 

DeletedUser13853

Vendég
:D


Network problem

You tried to access the address http://il1.tribal-wars.co.il/login.php?user=XXXXXXXXXXXX&password=0353..e152044182eba75d9ca04f8c25&email_id=...a...d.., which is currently unavailable. Please make sure that the web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.

ha valakit érdekelne...
nem, ott sem megy.
 

DeletedUser13509

Vendég
oké, lehet akármilyen probléma, de akkor kompenzálják a prémiumot! Hisz amennyi para volt mostanában, nyugodtan adhatnának pár nap prémcsit a kiesett időért...
 

DeletedUser

Vendég
Teljesen behalt :/ Legalább kapnánk valami tájékoztatást, hogy mégis mi baj van, de semmi :(
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Kérlek szépen Benneteket, hogy nyugodjatok meg! Igyekszik mindenki, hogy minél gyorsabban helyreálljon minden. Megköszönnénk a türelemmel lennétek...
 

DeletedUser

Vendég
Szolocso meg hackelte az egészet, tudom én, innen fúj a szél :D Megunta a moderátorságot, ha nincs kh, nincs miről beszélni és nincs mit moderálni, így van szolocso? :D
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek szépen Benneteket, hogy nyugodjatok meg! Igyekszik mindenki, hogy minél gyorsabban helyreálljon minden. Megköszönnénk a türelemmel lennétek...

Köszi, már ez is valami, legalább azt tudom, hogy a staff tud a gondról és dolgozik rajta.
 

DeletedUser13853

Vendég
Jelenlévő aktív tagok: 110 (33 tag és 77 vendég)
:rolleyes:
most már tuti szolocso keze van a dologban
 
Fent