V12 beszélgetés

DeletedUser

Vendég
[RAINBOW]Jaj de jó visszaszámláló de én nem tudom kiszámolni, hogy mikor indul pontosan segitetek lécci :([/RAINBOW]
 

DeletedUser

Vendég
Sajtmacska!!!!
Írtam 19:12-kor a supportnak.
Kérlek olvasd el speed néven.
KÉRLEK OLVASD EL NAGYON FONTOS!
 

DeletedUser

Vendég
ÉN egyet nem értek a V12ővel kapcsolatban..az alvó mód, kötelező? jól veszem ki, hogy automatikusan is aktiválódik?
 

DeletedUser13306

Vendég
Ahh, ez nekem igy pont nem jo. Holnap 3-ig leszek suliba, es akkor mar elegge lemaradok:D
 

DeletedUser13306

Vendég
Hat 14:00 utan ulok gep ele remelhetoleg. Es akkor kuldjel meghivot. Am jo volna ha lehetnek alvezer.
 

DeletedUser13306

Vendég
Sok Sikert mindenkinek. Am nekem ez lessz az elso hogy a vilag elejetol jatszak.
 

DeletedUser13644

Vendég
:S

Szerintem ez gáz lesz :S
Már csak azért is mert Felezés lesz benne!
Ezt az egyet kéne kivenni!ne az anyagi helyzet miatt kerüljön már más előnybe! V10-n is ez volt fejlődtem mind a güzü elértem 1.000 pontot míg azok már 3 4k pontal vigyorogtak 2k pontot elértem már volt 7.000 pontos falu meg volt akinek 2 3 falva volt csak a felezést kéne kivenni! Logikusab belegondolva ez érvénytelen előny mert például vegyünk engem Nem vagyok gazdag nem is költök a játékra max prémium fiók céljából és van egy bánya aminek az építése 8 óra nekem meg kell várni de jön egy taknyos kölyök akinek a szülei jól keresnek és amit én 8 óra alatt megépítek azt ők 20 perc alatt megcsinálják!
Szerintem ez Érvénytelen előny!
Ja és Ha jól láttam
N3-s falvak lesznek azaz 2138 vagy hány pont a kezdés 15-s fal stbstb de ezt el lehet olvasni Speed köröknél hogy milyen az N1 N2 N3 Fejlettségi szintek!
 

DeletedUser

Vendég
Hol láttál ilyet, h N3as falvakkal kezdünk? :) Én úgy tudtam, hogy alapszintűek lesznek a falvak. Egyébként meg teljesen egyetértek veled a felezéssel kapcsolatban. Ennél brutálisabb már csak az lenne ha a seregképzés idejét is lehetne felezni prémiumért. Ez sztem ugyanolyan, minthogy senkit nem fenyeget(het)ek meg prémiumpontért, nem adhatok el falut prémiumpontért, akkor miért pont a játék beállításainál kell lennie ilyen következetlen dolognak, ami véleményem szerint ugyanaz a kategória. :S
 
Fent