=wwu= vs asg

DeletedUser18484

Vendég
En sem akarok veled vitatkozni!
De nem hagyhatom, hogy Gabort bantsd!
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Istenem.. :D Fú de utálom azt az érzést amikor valaki annyira ostoba, hogy miközben olvasom a szövegét, még én érzem magam kellemetlenül. xD
Ezeket az erőltetett "POÉNjaidat" mellőzhetnéd, mert ezek inkább kínosak mint viccesek. De a kedvencem az volt hogy egy helytelenül írt szót találtál és rögtön előbújt belőled a grammar nazi. Hát berosálok esküszöm. XD Olvass vissza a hozzászólásaid között és közben csapd fel a helyesírási szabályzatot, csak aztán nehogy nagyon meglepődj közben.. :D
Szale alaikum az... :D Ne próbálj okosnak tűnni, ami nem megy azt egyszerűen nem szabad erőltetni. Inkább tanulj, mert így sose lesz meg az érettségi. Akárhány év múlva is kerül rá sor...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
Imzs. te nagyon okos ember lehetsz valószínű az érettségivel a kezedben... illetve számít most az, hogy kinek milyen iskolája van ? szerintem nem :) én annyira örülök amúgy ezeknek mert itt vergődtök miközben én tök jólérzem magam én a magánéletben és a játékban is egy boldog ember vagyok aki ide mint írtam szórakozni jár :) mint egy Pub egy disco :D
tudod imzs az a vicc te ostobázol le engem meg értelmi fogyatékosnak tituláltok kb (ASG) nem zavar, legyen, de nagyon nem ismertek engem és az a baj hogy nem veszed észre magadon h kb 2 hete azt szajkózod 5 éves vagyok miközben nem tom hányszor írtam le h 19 éves leszek és még én vagyok az aberált oké... látom te is képben vagy a hszekkel :)
Az hogy megint írtál az nem zavar legalább pörög a fórum és írhatok és olvashatok mert én azt is szeretek :)
nem tom amugy de én tökre élvezek pl KH fórumokat olvasni V28 a kedvencem ott mindig van miről olvasni :)
Akkor is kikaptatok és én csak élvezni fogom a játékot amit eddig is megtettem inkább koncentráljatok V33-ra ugyebár ott kell nyerni mert oda Gábor kijelentette NYERNI mentetek nincs semmi elveszve hajrá néha így beleolvasok ott is a fórumotokba hát ugyanaz az unalmas rizsa ami V27-en de annak örülök néha szóba kerülök nálatok :) Jóéjt imzs álmodj szépeket :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Jól érzed magad.... a tojáshéjnak még a nyoma a hátsódon van.... Anyu-Apu fedelet rak a buksid fölé... megvan a kajád...

Talán ellógod az időd egy gyárban amit melónak nevezel...... leugrasz a disco-ba.... és horpadásig verve a melled osztod az észt itt....

Közben a szerver 1/3-nál köpted a GMF/WWU klánt...szidtad az ASG-t.... aztán olvadtál... majd ismét mell döngetés mert a WWU nem OK.... de jött a crack... olvadsz megint.... és már megint játszod a King-Kong-ot....

Te (Hozzám képest gyermeteg vagy) fullos sztár.... MENEKÜLT vagy. Mások kegyelméből lehetsz most ott ahol....de csak hogy tudd: az általad bőszen becsmérelt Királynak is bele kellett egyeznie akkor.

Szarból várat.... hmm..

Ülj le és maradj csendben... elfog jönni akkor esetleg a te időd is.
 

DeletedUser18465

Vendég
Reggel valaszoloj erre
Hosszu vagy rovid valaszt kersz....? varj segitek...
A rovidebb valasz az kb a kiralyi fenseges eletedbol 5 percet rabol haaat a hosszabb meg fel.orat... de latom ideges vagy gabor vagyis azt erzem a buszke szavaidbol... illetve lattam olyat amit nem kelett volna :-( :-D asg forum
Na mind1 cakat
 

DeletedUser18465

Vendég
Na szóval
Igen jól érzem magam köszönöm kérdésed, kértem már pár hsz-el korábban, hogy családot ne nagyon hozzuk fel én sem hoztam még fel a drága szüleidet ebben a játékban szerintem ennek nincs helye itt.
Képzeld igen, van a fejem felett fedél, de azt az építészmérnökök szakszerű pontosságának köszönhetően van felettem.
a kajám is megvan szerencsére párizsis szendvics, kérsz ?
Honnan veszed gyárban dolgozom ?
Őm a mellizmom nem vertem horpadásig még :( Te sem teszed különben osztod itt az észt...
Hogy merészelsz amúgy ilyet mondani ? :O
szidtam az ASG-t ????? Még most is szidom, mert olyanok vagytok, hogy van miért !!! ezt ki kellett érdemelnetek !
ezek a szavak king kong meg crack... Gábor ne erőltesd ami nem megy sztem fejezd be a játékot és szorongasd a kis koronádat, aludj el vele puszilgasd az való a kezedbe nem egy egér és a KH :)
És én még a családommal, a barátnőmmel majd élvezem az életem, addig Te majd a nemesvonatokat vágod meg majd cimkézed a monitor előtt szemkifolyásig a támadásokat... eltudom képzelni milyen lehet(rossz) de nem érdekel sajnos és ez foglalkoztat legkevésbé engem :)

Te hozzám képest gyermeteg vagy...
igen te lehetsz olyan 50 éves csávó aki mást se csinál egész nap mint űl a gép előtt és játszik mint egy ovodás (nagyon sokat) :)
Mások kegyelméből, jó hogy mondod, ezúton is szeretném megköszönni a lehetőséget Gerának, Zsicinek Troya112nek, Divinus Carolusnak, Book-nak, Medinek a kitartó támadásait Marcsinak a tökéletes védéseit (mert ugye nem sikerült értelmes támadásszervezést összehoznotok) BillyDoo-nak, Frez-nek( a sok védelmet) L3ninnek, Lacimesternek és még sorolhatnám az egész WWU-t

Te Gábor hozzám képest feslett király vagy, király ? bocsi csak egy olyan ember aki mint írtam szemkifolyásig nyomja a KH-t és köszönheti azon tagoknak a részvételt akik ebben elősegítették
Sehol nem írtad be magad a KH történelmébe sehol csak elhiszed illetve jól előadod magad a csapattársaidnak mert hiszékenyek és szegények elfogultak veled szemben te pedig élvezed azt, hogy uralkodhatsz felettük semmivel nem vagy tőlem vagy másoktól több a játékban lehet magánéletben igen de arra se tenném a nyakam... szóval gábor én itt téged lezárnálak majd beszél helyettünk a csideó :)
majd kirakom ide hogy megnézhesd és nyomhass egy lájkot rá !
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Te most azzal letettél valamit az asztalra hogy discoba jársz? Hát gratulálok, igazi egyéniség lehetsz.. :) Senki másnak nincsenek barátai és senki más nem mozdul ki otthonról rajtad kívül.
Még hogy Gábor nem több tőled... :D Szerencsére eddig tőled csak különb emberrel találkoztam klánháborún, te az a tipikus kis 13 éves mókushangú kockákra emlékeztetsz, akik anno Call of Dutyban versengtek hogy "igenis én jobb vagyok nálad"! Látom én hogy te 19 éves LESZEL, és ezt el is hiszem. Ennek nem mondtam sose ellent, csak mindig kiegészítettem azzal hogy ez pár év múlva fog csak bekövetkezni.
A másik meg az hogy te komolyan erre vagy büszke hogy belátsz a fórumunkra?! Az ASG sosem használt kémet, és igen is kevés ilyen becsületes klán van, aki ezt elmondhatná magunkról. Akármilyen savanyú a szőlő, ezt nyeld le. De nem is lenne gáz ha ezt csinálnád csöndben(!), de hogy te erre ennyire büszke vagy hogy ilyen módszerekkel jutsz előnyhöz, így kezdem azt is megérteni hogy miért nem maradtál csendben a supportnál jelentős témában. És igen ez mutatja azt hogy te mennyivel butább vagy mint mindenki más itt, mert külső hozzászólok is megírták hogy ez szánalmas módszer volt, és azóta egy klántársad sem vitatja ezt. Kivéve te. Nagy dicsőség egy ilyen alattomos módszert bevetni a nálatok 4x kisebb klán ellen, enélkül biztos nem jutottatok volna győzelemre.. :)
És amúgy azt még megjegyezném hogy te mit tettél le a háború során? Mert vered a melled hogy ti mennyire jók vagytok, amikor te gyakorlatban tudtál hozni abbahagyó játékosoktól falvakat, és whiskeytől aki a ti belterületeteken kapja a klán szintű támadásokat, ennek ellenére még mindig nem tudtatok rajta kifogni. Ja bocsi a területünk közepére foglaltál egy 3000 pontos barbárt. :)
Kár hogy nem ismerlek személyesen, esküszöm meghívnálak egy italra. Talán egy autogramot is kérnék közben... :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
Imzs... neked annyit mondok, hogy nem is fogsz megismerni mert én nem vagyok rátok kíváncsi :)

Kicsit kifejtenéd ezt bővebben a supportos ügyet Te miről beszélsz ? mikiről ? vagy milyen supportos ügy ezt vagy privátba vagy ide írd mert rohadtul nem értem milyen supportos ügy volt ez ?!?!?

Igen képzeld an egy olyan dolog nálam és ezt imperialnak is mondtam ha megnyitom a mi klánunkat beugrik nekem h ASG fórum és nem tudok beleírni de sok szép levelet olvasok gondolom azért lehetne pár dolgot megmutatni a nagyérdemű közönségnek de minek is mutassam ?!
sosem használt kémet lehet az asg, de én ugy tudom, hogy ez egy játék :) nem kell ezt véresen komolyan venni, és hagyjuk a sportszerűséget oké, nekem te csak ne mesélj a sportszerűségről !
kik támadtak a szövetség bontása után egyből minket és vittek el majdnem 200 falut na te csak ne meséld itt be nekem a gerinctelenséget meg a fair play módszereket... hiszen Ti vagytok azok akik ezt szerettétek volna nem kell sírni ezek után...mert Ti támadtatok ti akartátok a balhét és tessék most pedig, hogy mondjátok az "igazatokat" holott akkora műbalhékat csaptatok fórumon hogy az eszem megállt... tipikusan az a dolog amikor nem tudjátok elviselni van jobb... olyan dolgokon akadtatok ki amiket mai napig nem értek... de ez is asg felfogás...

Imzs te tényleg nem érted...
kb úgy állítod be ezt a szitut hogy mi akartuk a háborút xDDD
ti akarátok a bajt számolnotok kellett volna ezzel a ténnyel h a állítolag 4 szer nagyobbak mint mi lefognak alázni titeket késrsz háborús statot ????
kitesszük ide szívesen h lássák mennyire jók vagytok :D

hallod IMZS há nem tom mit szívtál a friss levegőn kívül de az hogy tényleg másolni fogok statot az is tuti... tieden azt látom az utóbbi foglalásaid belső foglalások (már nem is kérdezem meg van e rá supportos engedély mert a végén még mi leszünk a szemetek :( )
aztán képzeld hoztam ASG-s falut 100+falut miktől... Igen és ezt a WWU minden egyes tagjának köszönhetem... tehetek én arról hogy ennyire nem tudtok védekezni vagy visszatámadni ?!?!?! meg azt hogy foglaltam tehetek én erről ? Bocsáss meg hogy foglalunk bocsánat tényleg nagyon sajnálom h elhoztunk majdnem 3000 falvat hallod inkább menny vissza és cimkézd a bejövőket
Ahhh imzs... mégis jöttetek oda arra a kis 3000 pontos falura :D
nem tom mennyi egység halt meg de tegnap abból a faluból foglaltam és igen még fogok is onnan csupán szórakozásból tudod én élvezem a játékot te pedig ráfeszülsz :D


Gábor !
Őszinte Részvétem !
(Úgy gondolom nem fogom ezt most ide leírni )
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Aldaron... aldaron hallod ALDARON ... :)
"Utolsó foglalásaim belső foglalások" Sweet :)
http://kepfeltoltes.hu/view/151113/14226649871_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/151113/7511487942_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/151113/5375538073_www.kepfeltoltes.hu_.png

Én nem sírok a háború miatt, hanem aktívan részt veszek benne. Te pedig foglaltál 100+ falut egy olyan játékostól aki abbahagyta. Emelem kalapom :DD De azért örülök hogy kiszúrtad azt a két játékost akitől mertem foglalni klánon belül amióta kitört a háború. Nyugodtan másoljad a háborús statisztikámat, szerintem elég jól tartom magam.
Nézzük hogy miben volt igazad. Abban igazad volt hogy amennyi falunk volt nekünk összesen, nektek ez a szám csak a nukeok száma - ha nem több -. És persze elismerem én, hogy vannak nálam jobbak. Hosszú évek kihagyása után tértem vissza tavaly. Gyerekfejjel pedig nem szedtem össze sok tapasztalatot. Még v4-en vagy hol szorosan együtt is működtünk BooK-kal, de sajnos mindketten elbuktunk. :) Szóval a lényeg hogy természetesen vannak jobb játékosok a WWU-ban, mint nálunk, de ne haragudj te eddig nem mutattál fel semmi olyat amivel meggyőztél volna engem hogy te is közéjük tartozol. És ezt most nem a civódás miatt mondom, ezzel teljesen egyet is értek. Tudom hogy nem érdekel a véleményem, el is fogadom, mert ez fordítva is igaz.
Igazad volt abban hogy tényleg nem volt becsületes húzás hogy pár napos MNT után meg támadtuk a GH frontot. De az mennyivel volt jobb még ellenségként, amikor rögtön az armátok becsapódása és a határmenti barbárfalások után, mielőtt vissza tudtunk volna támadni és legalább esélyünk lett volna hogy visszaszerezzük a bukott falvakat, akkor ti rögtön olvadtatok a WWU-ba? Ugyanilyen sunyi módszer volt.

A bejövőimet pedig címkézem is valóban, ha a szerver végére el is bukok, akkor is veletek (GH) ellentétben, én a végsőkig harcolok..! Legalább tesztek róla hogy védekezni is megtanuljak. Unicum - csak pozitívan. :)
De komolyan szégyenlem már magam hogy ilyen gyermeteg vitába képes vagyok belemenni, szóval én itt befejezem - legalábbis egy időre biztos -. Ha szeretnél valamit, keress meg pm-ben. Egymás cinkelése még vicces volt, de ez már gyerekes veszekedés. Nem értem alapból hogy miért kellett idáig fajulnia a dolgoknak.

És természetesen gratulálok a győzelemhez.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18465

Vendég
Na
Először is, szerintem véglegesen lezárom ezt a témát azzal, hogy lehet nagyon nagyon nagyon görény vagyok meg szemétláda tehát aminek elsoroltatok... de ez a leveled másabb hangvételű volt mint az előző xy... bármennyire sem szeretem az asg-t/ ami lehet nem fog változni, azért én megköszönöm a játékot neked/tek...
az ellenséges faluk ellenségesek ezt te is tudod szerintem nem számít hogy kitől mitől foglaltam akkor ezt ugyanugy mondhatnád azoknak akik foglaltak mikitől(szerintem)

Az tiszteletreméltó hogy a végsőkig harcolt... nem hiszem, hogy 19 nap alatt befogunk foglalni 0 pontosra játékosokat tőletek azt kétlem ahhoz több idő kellene és még több pénz igazából már annyira unalmas lett az utolsó 10-15 nap(javítsatok ki ha nem így látjátok), hogy már belefáradt az egész világ szerintem...
Azt is tisztelem hogy elismerted nem volt fair dolog amit tettetek röpke 8 órán belül h már jöttek a bejövők és igen elfoglaltatok falvakat miközben még fent ült a védők nagy része de amikorra kellett visszajöttek...

Köszönöm a játékot NEKTEK és mindenkinek aki részt vett a játékban :)
most már elmondhatom, hogy 5 évesen nyertem egy világot(viccesen megjegyezve) :D
 

DeletedUser18484

Vendég
Gratulalok a gyozelmedhez Aldaron!
Mindent megtettel erte,tehat megerdemled!
A viselkedeseden meg nyugi,egyaltalan nem vagyok meglepodve.En nem vagyok annyira szigoru,mint a fiuk.
En nagyon sok hasonlot lattam mar,hiszen Romaniaban elek.Nalunk Bukarest fopolgarmestere bortonben ul,a kormanyfo a nep nyomasara lemondott es valoszinu ra is borton var.A Romanok kozott nagyon sok hasonlo viselkedesu embert lehet talalni:).Szoval nem vagyok annyira elcsodalkozva,hogy ilyenek is vannak:)
 

DeletedUser18484

Vendég
Gyonyoru video,gartulalok! :D
Igaz csak ezt latom belole,de tetszik :D


This video does not exist.

Sorry about that.

A Gh-rol szol? :D
Milyen talalo :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18465

Vendég
a királyuk elesett azt bent hagyhattad volna :D :D
egész végig vártam mikor lesz benne a híres ídézetem :D
fene egye meg nem volt benne :D
de jó lett gratula :) ;)
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Kösz.. :D
Persze hogy nincs benne, mondom áprilisban csináltam még. Akkor még TrS és GH háború is volt, mert emlékszem hogy gondolkodtam még hogy melyik klánról szóljon. :DD De a TrS-re jobban is illett, valamint ők voltak a mi legnagyobb ellenfeleink, nagyjából a szerver eleje óta tartott a háború.
 

DeletedUser18465

Vendég
jó hát persze világ egyik végéből a másikba ment a háború xD
 

DeletedUser18484

Vendég
El vagyok erzekenyulve.:)A nevem tobszor szerepel benne mint barkie.:)
A profilom is beletehettetek volna :)
 

DeletedUser18465

Vendég
gondolkoztunk medivel mi legyen :D lehet lesz még1 mit szóltok ? :D :D
remélem láttátok 1:52-nél a falvam ;) (király falu köztetek ) :D
jöhettek amúgy még :) :D
 
Fent