Világ 65 VIP felemelkedés és bukás.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.404
Márkó biztos hogy fele annyi skilled nincs mint Ziknek,arról nem beszélve hogy te folyamat dual/trial fiókként éred el amit.

XDddddddddddddddddd év bohóca vagy. Nagyon gyenge játékosok vagytok Zik és te is.
Tudod mi volt az 58as taktik ellenetek? Zik fake mindenki más éles. Sorra buktak a társaid, és frontos védőket foglaltuk ki Zik faluiból, tudod foglaláskor van jeli hol volt a védő. Én v46-on 10 fiókot lehelyettesítettem, egyedül szerveztem védelmet és támadást, amíg volt idóm. Mit produkál Zik? Levéd két nemest és berak elé védelmet? Mert a staton sorra azt látom ott van a kakókiflibe a klánod, szóval az gratulációt érdemel mert sorra bukja a falukat? XDdd ennyire idióta nem lehetsz XD nagyon vicc vagy, nagy dicsőség 3 fiókot lehelyettesíteni? :D még, ha nem buknátok halomra a falukat megérteném nyalizol neki, de így semmit nem értek.. :D
Ziknél egy amőba jobban véd, ha igazán szeretnéd nem a lovat adnád alá, hanem javítani akarnál azon, hogy legalább egy papucsállatka szintjére emeld.
Innen látszik, hogy szándékosan csináljátok így. Ti nem akartok jobbak lenni, hanem nektek tökéletes így, bevéditek magatokat, csináljátok ahogy az ebihalak, aztán kakokiflibe vág bárki, mint ahogy látszik.
Én duáltriáljaim leírhatják neked, hogy mennyit voltak bent a fiókban, amikor védekezni és támadni kellett... :) Tudod van a kh app, és nagyon sok dolog ami elősegíti a könnyebb játékot. Ha nem duál triál, akkor nem vállal védést, ha nincs ideje. Legalábbis, ha nekem nincs időm, akkor nem vállalok senkit, és semmit.
Bohózat amit csináltok, mert duáltriállal jössz meg ilyenekkel, azaz semmi érdemleges érved nincs, mert tudod igazunk van, csak jól esik a saját egódat simogatni, holott az a semmire van.
Tudásban elég magasan lehagylak titeket szerencsére, ha azt mondod, hogy Halottaskocsi, vagy parik, ati, dj, under elfogadom, és egyetértek veled, de légyszíves ne keverd a szezont a fazonnal. Megye 3-mas csapat sosem lesz PL szinten, de NB1-es szinten se, legalábbis ilyen hozzáállással amit itt tolsz.

Sajnos senki más nem hibás csak te és Zik, és, hogy tizenx világ alatt kifogásokon kívül semmi mást nem sikerült produkálnotok. Azzal meg, hogy hány fiókot helyettesít nem lesz jobb védő, kicsit el vagy tévedve.

Amúgy segítek picit: klánáttekintésbe látod kik lapítanak, kinek van otthon védő. :D

De amúgy ti gyenge vezérek miért gondoljátok azt, hogy mindenki rossz és csak ti vagytok jók? Nem gondoljátok, hogy ezzel a kihívásokkal semmit nem értek el csak ugyanúgy alulmaradtok, mert ahelyett, hogy elgondolkodnátok, vagy épp megfogadnátok tanácsokat, vagy kikérnétek azokat jobbá válhattok? Witcher te már ezerszer alulmaradtál mindenki ellen... Amúgy v69re készül a tibax vs fs bunyó nem 70re.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Bocsi hogy itt sok kommentet okádok be megint, nem voltam 2,5 órán át. De nem látod, hogy tanácsot akartam adni, amit vagy megfogadsz, vagy elutasítasz, de a Te dolgod, de megmutatom, mit láttál abból a kommentemből:

"Zik, Zik szar, Zik nem jó védő, Zik, Zik, VIP, Zik, Zik, Zikes zik zikkel."

Ha leírom Zik neve nélkül, akkor megfontolod? És nem azért, mert feltétlen igazam van, de azon azért nem árt elgondolkodni, hogy biztos mindenki más megy-e szembe az autópályán.

Miért nem tartom jó védőnek Ziket? Minden védő világán, amire büszke, elbukta a falui 80%-át, magyarán a védekezése semmit nem ért. Ahol annyi faluval végzett kb, amennyi a maxja, ott nem támadták. De ez az én szubjektív véleményem, ennek nem szabadna befolyásolni azt, hogy a klánoddal miket néztetek be, mert egy nevet emelsz ki, a többit pedig szépen ignorálod.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Nem érted amit mondani akarok.
1 olyan játékos aki bármikor tudod hogy kihozza magából a maximálisat,továbbá olyan klánok elismerték mint mondjuk a V18 MHC,akkor azért igen is kiállok.
Bármikor bármiben számíthattam rá.
S senkit nem lehúzni akarok,csak amit írtál hogy Jonyboy acc top védő,az nagyon nem reális értéket mutat..

Értem amit mondasz,s van benne igazság,viszont 1 olyan játékosba beleállni,aki tényleg mindent megtett elég szánalom.
Utálhatjátok,engem is,de legalább a játéktudást tiszteljétek.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Utálhatjátok,engem is,de legalább a játéktudást tiszteljétek.

nem tudom te hol jártál az elmúlt pár évben, de errefelé tisztelet nem nagyon van már :D illetve de, sokan tisztelik magukat meg a barátaikat.

nem fogok példákkal dobálózni, de a többség szemében:
-aki elért valamit és nem haver, az tuti scriptel, botozik, 6an vannak a fiókban, 8milliót költött pp-re, könnyű volt a szerver amin játszott, segített a support, etc
-aki elért valamit és haver, az elképesztően profi, annak ellenére tudott nyerni hogy az összes ellenfél tuti scriptel, botozik, 6an vannak egy fiókban, 8milliót költöttek pp-re, segített a support, etc
-aki nem ért el semmit és nem haver, az egy szar, annak ellenére hogy scriptel, botozik, 6an vannak a fiókban, 8milliót költött pp-re, könnyű volt a szerver amin játszott, segített a support, etc
-aki nem ért el semmit és haver, az azért nem ért el semmit mert az összes ellenfél mindig scriptel, botozik, 6an vannak egy fiókban, 8milliót költöttek pp-re, nehéz volt a szerver amin játszott, nem segített a support, etc

ti is most óriási kampányt toltok hogy zik mekkora védőcsászár. minek? aki játszott vele/ellene és nem tartja jónak, az nem fogja jónak tartani csak azért, mert ti azt mondjátok hogy jó. aki nem játszott vele/ellene, az valószínűleg inkább fog hinni annak a 10 embernek aki szerint nem véd jól, mint nektek kettőtöknek, mivel az ember általában elfogult önmaga és a párja felé.

én elhiszem, hogy zik kitartó, lelkes, és a tudásához mérten mindent megtesz, amit tud. az a baj, hogy a ti állításotok szerint ő a legjobb. még ha így is lenne (nincs), akkor is ugrana 10+ ember megcáfolni. jártatok már külsőn, ezt tudhatnátok ti is. ahelyett hogy elfogadnátok hogy másoknak más a véleménye, meg akartok győzni mindenkit, és az ilyen "betonnál kevesebb LEV jár" állításokkal teljesen reménytelenné teszitek hogy összejöjjön :D aki v1 óta játszik, ért a játékhoz és a legnagyobb védőlegenda, az nem mond ilyen baromságokat.

egy záró gondolat még. általában ha valaki a legjobb valamiben, nem szorul rá arra, hogy folyamatosan ezt hirdesse. nem attól leszel a legjobb, hogy elég sokszor írod le, mennyire jó vagy. ha a legjobb vagy, az emberek valószínűleg tudják, aki pedig az ellenkezőjét állítja, annak elfogadod a véleményét és nem állsz le vele vitázni.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Nem érted amit mondani akarok.
1 olyan játékos aki bármikor tudod hogy kihozza magából a maximálisat,továbbá olyan klánok elismerték mint mondjuk a V18 MHC,akkor azért igen is kiállok.
Bármikor bármiben számíthattam rá.
S senkit nem lehúzni akarok,csak amit írtál hogy Jonyboy acc top védő,az nagyon nem reális értéket mutat..

Értem amit mondasz,s van benne igazság,viszont 1 olyan játékosba beleállni,aki tényleg mindent megtett elég szánalom.
Utálhatjátok,engem is,de legalább a játéktudást tiszteljétek.
Isten gyere le...... tényleg sötétben vagy! Senki nem vonta kétségbe Zik hozzáállását! a játéktudást tiszteljétek na pont ezt nem tudják! Mert egy hógolyónak több a stratégiai érzéke! De ez nem is akkora eget rengető baj, mert ugye kellene lennie egy Vezérnek aki koordinálja a munkáját!
Mondok egy példát.... Marionetta. Védő játékos, szívét lelkét kiteszi a klánért, viszont a stratégiához nem ért. Épp ezért nem is bízom meg ilyen feladattal. Az ASG-ben ugyan azt a szerepet tölti be mint most Zik a VIP-be. Annyi a különbség, hogy most Marionetta sikeresebb mint Zik. A kérdés csupán az, hogy miért? A válaszban rejlik a mostani bukásod oka.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
ti is most óriási kampányt toltok hogy zik mekkora védőcsászár. minek? aki játszott vele/ellene és nem tartja jónak,
A Vezérén kívűl itt senki nem védte! (Jó lenne visszaolvasni és értelmezni rendesen!) V-18 on amikor még sehol nem voltak ezek a vágásos/támadós scriptek igenis nagyon ügyesen játszotta a játékát, amitől az lett ami! Itt külsőn valakit mindig "keresztre" kell feszíteni..Szalát is kicsináltátok itt annó..most Zikken a sor!:)
De ha véletlenül egy új világon ők mellétek kerülnének ti lennétek az elsők akik a falujukat áthelyeznék!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.404
A Vezérén kívűl itt senki nem védte! (Jó lenne visszaolvasni és értelmezni rendesen!) V-18 on amikor még sehol nem voltak ezek a vágásos/támadós scriptek igenis nagyon ügyesen játszotta a játékát, amitől az lett ami! Itt külsőn valakit mindig "keresztre" kell feszíteni..Szalát is kicsináltátok itt annó..most Zikken a sor!:)
De ha véletlenül egy új világon ők mellétek kerülnének ti lennétek az elsők akik a falujukat áthelyeznék!

bocs de én szeretem a jó farmot, miért helyeznék át máshová??
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
A Vezérén kívűl itt senki nem védte! (Jó lenne visszaolvasni és értelmezni rendesen!) V-18 on amikor még sehol nem voltak ezek a vágásos/támadós scriptek igenis nagyon ügyesen játszotta a játékát, amitől az lett ami! Itt külsőn valakit mindig "keresztre" kell feszíteni..Szalát is kicsináltátok itt annó..most Zikken a sor!:)
De ha véletlenül egy új világon ők mellétek kerülnének ti lennétek az elsők akik a falujukat áthelyeznék!

Ha szala egy 10 szerveres intervallumon belül közösen lenne velem, én már akkor szaladnék időpontot foglalni végbélszűkítésre, úgy megkúpolna!
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
A Vezérén kívűl itt senki nem védte! (Jó lenne visszaolvasni és értelmezni rendesen!) V-18 on amikor még sehol nem voltak ezek a vágásos/támadós scriptek igenis nagyon ügyesen játszotta a játékát, amitől az lett ami! Itt külsőn valakit mindig "keresztre" kell feszíteni..Szalát is kicsináltátok itt annó..most Zikken a sor!:)
De ha véletlenül egy új világon ők mellétek kerülnének ti lennétek az elsők akik a falujukat áthelyeznék!

igen, és ha jól megnézed, Witchernek írtam ezt a választ :D elolvastam mindent és értelmeztem, próbáld meg te is megtenni az én kommentemmel.

welcome to the külső, te is úgy csinálsz, mintha először lennél itt :D senkinek nincs kegyelem, Márkó is elég sokat járt már a kereszten, meg DJ is, meg én is, meg kb mindenki. az ember egy idő után hozzászokik. persze nem mindenki bírja a kritikát, ahogy a mellékelt ábra is mutatta.

azt pedig te is nagyon jól tudod, hogy nem estem kétségbe amikor szala mellett kellett frontoznom :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
igen, és ha jól megnézed, Witchernek írtam ezt a választ :D elolvastam mindent és értelmeztem, próbáld meg te is megtenni az én kommentemmel.

welcome to the külső, te is úgy csinálsz, mintha először lennél itt :D senkinek nincs kegyelem, Márkó is elég sokat járt már a kereszten, meg DJ is, meg én is, meg kb mindenki. az ember egy idő után hozzászokik. persze nem mindenki bírja a kritikát, ahogy a mellékelt ábra is mutatta.

azt pedig te is nagyon jól tudod, hogy nem estem kétségbe amikor szala mellett kellett frontoznom :D

Jó, de 500 VF volt a frontodon.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.404
Elengedtem.:)
Főleg gábor hozzászólása után.


Remélem 1x mellé vagy mellém kerülsz akkor,mert mikor közös világunk is volt,jó messze mentél tőlem.. :)

igen-igen tudtam, hogy ilyen fennségesen tökéletes legjobb játékosok lesznek a szerveren és gyorsan elregisztráltam nagyon-nagyon-nagyon messzire :( :( :( :( :( LÉCCI PRÓ VICSER NE BÁNCS!4!44!!4
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Kemény lelkülete lehet szalának, ha két "suhanc" kicsinálta, és azóta nemhogy külsőzni nem mer, de még KH-zni sem :( Zik keményebb, őt nem féltem ilyen téren.
 
Fent