V2 terjeszkedés

DeletedUser

Vendég
Sziasztok:)
Nahát megélénkült erre a forgalom ha ezt tudom előbb felnézek:)
PX nincs jelen kár:)
 

DeletedUser

Vendég
LS, Samendra!

Nekem csak egy kérdésem van a tegnap történtekkel kapcsolatban.
Volt olyan idióta a macskák között aki megtámadta a hátsó falvaitokat könnyű zsákmány reményében?:)
 

DeletedUser

Vendég
LS, Samendra!

Nekem csak egy kérdésem van a tegnap történtekkel kapcsolatban.
Volt olyan idióta a macskák között aki megtámadta a hátsó falvaitokat könnyű zsákmány reményében?:)

Nem, de a pirosak nagyon figyeltek és jöttek a derítések és a levelek :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Drága Maala!

Nem, nem leszek depsi és tudok majd aludni, és én legalább nem nyáladzom alvás közben, és ezt nem hirdetem youtubos videóval;)

Gondolom az én youtube-accommal lett felrakva. Ja, hogy nem? De látom, már a látottak megértése sem megy, ugyanis nem az történik benne, amit te leirtál. :)

Arról, hogy nyáladzol-e, megkérdezzük majd LSt. :)

Olyan csak nálatok van:p

:) Hát persze.
 

DeletedUser

Vendég
Gondolom az én youtube-accommal lett felrakva. Ja, hogy nem? De látom, már a látottak megértése sem megy, ugyanis nem az történik benne, amit te leirtál. :)

Arról, hogy nyáladzol-e, megkérdezzük majd LSt. :)



:) Hát persze.

Gondoltam hogy nem fogod szó nélkül hagyni :D
 

DeletedUser1561

Vendég
OFF:Én nagyon is jól szórakozom azon, hogy ti kutakodtok a másik oldal arcai után. Kár, hogy engem ti nem érdekeltek ilyen szempontból. (mondanám, hogy "minket", de őszintén nem tudom, másokat érdekeltek-e)

Viszont ne állits valótlanságokat rólam, mert 1) azt nem tűröm. 2) csak magadat ásod el azzal, hogy még egy videóból sem tudod levonni a helyes következtetéseket.

ON: Kár, hogy nem ma csapódunk LSre, tök vicces lenne. Mondhatnátok ugyanezt ti is, ha össze tudnátok hozni egy épkézláb támadást. :)

Szerencsére a PXes olvadást skypeon is lehet intézni. :)
 

DeletedUser

Vendég
OFF:Én nagyon is jól szórakozom azon, hogy ti kutakodtok a másik oldal arcai után. Kár, hogy engem ti nem érdekeltek ilyen szempontból. (mondanám, hogy "minket", de őszintén nem tudom, másokat érdekeltek-e)

Viszont ne állits valótlanságokat rólam, mert 1) azt nem tűröm. 2) csak magadat ásod el azzal, hogy még egy videóból sem tudod levonni a helyes következtetéseket.

ON: Kár, hogy nem ma csapódunk LSre, tök vicces lenne. Mondhatnátok ugyanezt ti is, ha össze tudnátok hozni egy épkézláb támadást. :)

Szerencsére a PXes olvadást skypeon is lehet intézni. :)

Tényleg nagyon vicces hogy nem tudok semmit betolni a támadások elé mert nem enged a rendszer belépni :mad:
 

DeletedUser8167

Vendég
megsajnálták a supportosok hogy sokat nyúzzák a macska hátsóját DDDD
 

DeletedUser

Vendég
Túl sok nagyképűség van már itt a külsőn úgyhogy befejezem a beszélgetést...

Ne emlegessetek nem válaszolok semmire.
 

DeletedUser8167

Vendég
túl be vannak gémberedve :D még mindig téli álmukat aludják:D
 

DeletedUser8167

Vendég
baszki kezdek félni rám küldték 230 óráról a namacs2-es zombie hadsereget:S :DDD
 

DeletedUser

Vendég
baszki kezdek félni rám küldték 230 óráról a namacs2-es zombie hadsereget:S :DDD

azért vedd komolyan én is azt szoktam , bár hogy figyelmen kívül lehet hagyni a támadásokat nagy segitség nem kell néznem az esztelen , értelmetlen kardocskákat a sarokban :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem egyértelmű... Megkérjük a NaMacsot, hogy adjanak pár falut a PX mellett. Mondjuk maisont! Pehyt nem lehet, mert ő a tartós helyettesités miatt már nem adhat falvakat a PHXnek. :-(

"mondjuk maisont" :D de dokinak is örülünk^^

hat nalunk nem :) Szep ma a terkep remelem jobb is lesz :)

ma is szép a térkép :) majd 1 év alatt eléggé látványos a változás :D:D

Én Sauronra szavazok. Kevés a LEV amit kapott, legalább be kell hozni a LET-jét, és megduplázni azt. Így tuti uncsi neki az élet.

:)

következő célt is kitűzheted neki, mert teljesítve lett :)

vicces visszaolvasni a topicot :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8167

Vendég
"mondjuk maisont" :D de dokinak is örülünk^^



ma is szép a térkép :) majd 1 év alatt eléggé látványos a változás :D:D



:)

következő célt is kitűzheted neki, mert teljesítve lett :)

vicces visszaolvasni a topicot :D

én is megtettem :D megint jót röhögtem a px-eseken :D
 
Fent