V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser14767

Vendég
nyugi Harmadik....az voltv14-es játéka 1etlen foglalása és most itt meg nyomja a de nagy vagyok szitut:rolleyes:

nem kell velük foglalkozni...abból a csapatból legyen annyi elég,hogy a legjobb játékos a saját szövetségét kb le 0lázta,mint csapat értéket velünk szemben...kell nekünk ennél több elismerés

én csak 1klánnak gratulálok és az messze nem az AD..onnan csak Hunlandnak,de a többi 1 szót nem érdemel...

Gratula az MF-nek,akik tették a dolgukat és támadtak-védekeztek....és nem omlottak össze,mint DCSB-ék nél északon az eredeti Set:D és nem kértek hozzánk +hívókat menekülési szándékkal;)
 

DeletedUser14767

Vendég
Keresnék 1 külső fórumos supportert tájékoztatás miatt,mert a játékon belül azt írják nem rendezhető a szitu..szóval kérnék 1 jelentkezőt,mert tájékoztatást szeretnék,hogy miért bannolgatják a külső accjaimat....talán kéne hozzá mindig mellékelni 1 bizonyítékot,mint amikor én feljelentettem a szerver végén tőlem is bizonyítékot akartak,miközben az nem az én dolgom...nem én vagyok a supi
 

DeletedUser

Vendég
Elgondolkodtam a titkos világgal kapcsolatban:

4 éve kezdtem el játszani.. ezalatt mint sokan mások, kaptam jót és rosszat is. De az évek során (játékban) a sok kavarás, könyöklés, pletyka, személyeskedés miatt tüskéssé váltam - sok hasonló játékost ismerek, aki ugyan így járt.. Sokféle sportban is úgy mennek a dolgok, hogy míg tart a mérkőzés, a játékosok ütik - vágják egymást, és mikor vége a meccsnek, kezet nyújtanak egymásnak.. hát, az utóbbi itt ritka jelenség..
Klánon belül szerettem mindig olyanokkal játszani, akik lepakoltak valamit az asztalra.. ha jók, vagy jobbak nálam.. és nem nagyon bírtam azokat, akik csak szavakkal, üres ígéretekkel, béna cselekkel, vagy csak csendben meglapulva a tömegben sodródtak a klánnal.. Sosem szerettem az olyan feltörekvőket, akik mások lehúzásával akartak a másik fölé kerekedni..az olyanokat meg pláne nem, akik ki akartak túrni mert más véleményen vagyunk.. (lehetőség mindig adott, hogy meggyőzzön). Nem is voltam emiatt közkedvelt.. de nem is emiatt játszottam, hogy szeressenek.. Fórumon, skype-on könnyű eljátszani a tündérbogarat, a jó fejet, szép szavakkal befolyásolni másokat.. Ez a könnyebbik út.. és nem vezet sehová..
Ilyen dolgok miatt ha játszanék, nekem nem férne bele egy TOP1 klán életébe a "vegyük be, mert van nála titok".. A titok birtoklása nem érdem..
Ergo: ha úgy adódna, hogy játszanék, titkos világban soha.. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves Sajtmacska,

Legyél szíves eleget tenni annak amit írtál nekem:
Sajtmacska
2012-08-26 13:21:05
Szia sance94,

Majd fórumon leírom a véleményem, nem magánlevelezésben.

Értem én hogy sok dolgod van, de már 3 nap eltelt és mindannyian nagyon kíváncsiak vagyunk a TE véleményedre.
 

DeletedUser

Vendég
Erre mondjuk én is kíváncsi voltam, de nem történik semmi..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15675

Vendég
Jobban átgondolva a dolgot...

Nem az A*D klánnak gratulálok, ....

hanem az értelmi szerző(k)nek :), valamint azoknak a játékosoknak, akik (valószínűleg) iszonyatosan sok időt, aktivitást áldoztak abba, hogy mindezt összehozzák.. megvalósítsák..
Mivel ez egy stratégiai játék, stratégiai szempontból mindenképp elismerésre méltó amit összehoztak.. ;) A lehetőség mindenkinek adott volt..

Gratulálok az =MHC= játékosainak is, akik szépen vezették a világ ranglistáját.. Sajnálom őket.. Kivéve Respiit, mert megint bebizonyosodott, hogy a pökhendi, megalomán viselkedésével újra csak megbukott (az olvasottak alapján főleg emberileg) .. és sajnálom, hogy Respii húzásával, fröcsögésével ... még jobban elrontja egy remek klán hírnevét.
Arra kérnék mindenkit, hogy 1-2 játékos viselkedése miatt ne ítéljen el minden jelenlegi és múltbéli =MHC= tagot.. vannak ott jó emberek is.. nagyon remek emberek..
Legfőképp Montit sajnálom, aki rengeteg időt és barátokat is áldozott ezért a győzelemért, ami nem valósult meg..
jé....[SPOIL]
1857075ehmslhqisr.gif
[/SPOIL]


Sziasztok!

Pár nappal a zárás után szeretnék énis hozzászolni a v14 es világhoz....!

Eloszor is szeretnék minden hátsószándék nélkül gratulálni a gyöztes klánnak..., felismerték azt amit fel kellett, hogy ennek a világnak van egy sajátossága és mivel máshogy nem igen nyerhettek volna meglépték amit megkellett....teljesen mindegy milyen fegyelmezett, csapatmunkával,stratégiával haladsz elöre mikor 12 titokfaluval rendelkező egyén összeáll és már le is zárul a világ....!

Sokan kérdezték érzek e keserüséget, dühöt.....egyáltalán nem, mert pontosan tisztában vagyok a társaim, a klánunk erejével....az én/mi szemünkben mi gyöztünk és ez az érzés mindennél nagyobb.....folyamatosan harcultunk szinte minden fronton és tettük a dolgunkat...
A titokfalu ami éppen van/volt, nagyon egyszerü bevédeni sziklára ezt mindenki tudja , igy hiába a dominancia...semmit se értünk vele!
Én jómagam pontosan tisztában voltam vele hogy csak idő kérdése mikor észlel rá egy ellenséges vezetőség hogy csak ez az egy fegyvert lehet bevetni ellenünk!
Maga a klánháború nem erről szól,mert itt sok köze nem volt se diplomáciának se a bárdok erejének.....!
Tudtuk hogy nagyon sokan azért regeltek be hogy megállitsanak, ezzel tisztában is voltunk, igy maga az MHC ellenesség a titokfaluk begyüjtésénél és annak beolvasztásánál kedvezett....!
Ez van , igy jártunk de valamiért én mégis emelt fővel járok és büszke vagyok az összes tagomra aki odatette magát és mikor ránézek a tabellára, látom hogy megint jól kezelték azt a bizonyos "Hengert"....és ami talán még ennél is fontosabb...CSAPATban tették....., ránk lehet hideget meleget mondani , de mi nem váltunk nevet, kiállunk bárkivel/bárkikkel szemben , nem futamodunk meg és bár tudom néhány tagomból kijött a feszültség és ezáltal olyan hangnemet engedett meg aminek itt helye nincs , de aki érdemes rá mint ellenfél azt mi tiszteljük és ha elbukunk kezet nyujtunk és gratulálunk! Sokan elfelejtik mi is a játék neve és annak lényege : Klánháború......

Nem akarom elvenni az AD től a dicsőséget, isten ment....megnyerték...ennyi, bár sokat elmond egy általunk ellenséges klán profilja... :

http://hu14.klanhaboru.hu/game.php?village=6910&screen=info_ally&id=6506

Hogy mit hoz a jövö? átgondoljuk.....keresni kell a kihivást,mert anélkül nehéz....meglátjuk

THIS IS =MHC=

Montipapa

[SPOIL]nem tudom őszinte-e...de mindenesetre
1857075ehmslhqisr.gif


de látom nem hiányozhatott a végéről egy kis burkolt célozgatás:rolleyes: :D[/SPOIL]
 

DeletedUser14767

Vendég
érdekesek ezek a bannoltatások..sance is bann?

én ezt a kedves moderatort is bannoltatnám a kh közeléből is...kiv leszek 1 ilyen vélemény miatt is bann jár? mert az azt jelentené diktatórikus rendszer van még külső fórumon is

jó lenne rendet rakni itt külsőn és nem csak a játékosok fejében

lehetne sajtosban is annyi,hogy bocs csak kummantottam,mikor ígérgettem,de helyette bannoltatják az embereket +rendelésre

ha már fizetek valamiért,akkor elvárom,hogy legyen ellenszolgáltatás is és nem csak indokolatlan büntetés formájában...


ui: ennél nagyobb ciki már csak az lenne,ha játékon belül is +rendelésre megy a kizárás
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Vége

Na végre vége..., nyertünk, királyok lettünk, mehetünk élni! :)

Nem tudom ,miért kínozza az mhc sajtmacskát is, én nem is válaszolnék a helyébe ilyenekre:) Ezt a buktát keményen be kell nyelni, nincs mese.

Az az igazság, hogy emberére akadt az =MHC=, csak ezt nem tudják feldolgozni, mert magukat tartották a legéretebb, legrátermettebb csapatnak, de előbb-utóbb mindenki emberére akad. Itt se történt másképp, voltunk jó néhányan, akik fejben, érettségben, taktikában voltunk annyira ütőképesek, hogy föléjük kerekedtünk. kb volt itt 10 vezér egyéniség és több tucat emberileg érett tag, akik meg tudták ezt csinálni, mi így válunk legendává...

THE END

Adios amigos!

Barátság és pénz, mint olaj és víz, nem jár együtt...
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg tovább kéne már lépni :)
Ez csak egy játék.. nem halt meg senki, nem veszítettünk barátokat, nem lett több pénz miatta a számlánkon sem (sajnos).. stb. :)
Viszont a tegnapi F1 rajt .. hát, az nagyon kemény volt..
[YOUTUBE]R8EQE7XTIhI[/YOUTUBE]

fel is pattantam gombás marhával a számban, és felkiáltottam, hogy aztak...a :D Még most is fáj, hogy Kimi csak 3. lett :(
 

DeletedUser14767

Vendég
vicces srác vagy..te meg a legenda Keresztapa a tűz és a víz esete:D:D:D

1talán ismeri a neved bárki is a saját társaidon kívűl:rolleyes: vagy akár a csapatodét:eek: ha attól leszel érett,mert írsz valakinek,hogy lépj be,akkor 1 bölcsis is érettebb fejben,mint te;)


hát Kio ott el is durrant az agyam....nem sok értelme volt így a versenynek,hogy az élmezőny fele +tett 300m-tert talán

csak,hogy tisztázzunk valamit..nem mi követelünk magyarázatot..ő igérgetett,tehát ha valamit nem tudsz ne utasítgass bárkit is,hogy mit tegyen...

tudod a korrekt ember tartja a szavát,de hát 1seknek fogalmuk nincs ezekről...ugye?
 

DeletedUser

Vendég
Én külső szemlélőként figyeltem a V14 alakulását, végjátékát. Egyet megtanultam, többet titkos világra nem regisztrálok és ezzel szerintem többen vagyunk így. Ez a titok mizéria nem a játékról szólt. Számomra egy nagy csalódás, nagy bukás a játéktól, hogy így is meg lehet nyerni egy szervert. Az ilyen "győzelemre" nem lennék büszke, sőt... Na de reméljük ezzel a zászlós megoldással vissza nyeri hírnevét a KH és nem pártolnak el sokan.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
mi így válunk legendává...

:D

"Legendává válni érdem ezt az ember nem magára rakja, úgy kapja másoktól, úgymond kiérdemli.
De ha te úgy gondolod, hogy ezzel a győzelemmel legenda lettél, a többiek szemében is és nem csak a sajátodban, akkor te fiatalabb és éretlenebb vagy, mint gondoltam. Pedig már kezdtem belenyugodni, hogy olyan 14-16 között lehetsz. De tévedni emberi dolog."
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenki

Mikor elindult a visszaszámlálás megfogadtam magamnak, hogy nem jövök ide elolvasni a sok mocskot ami egyértelműen rip rop itt terem, de egy idő után mégis ide hozott a fene. Ezután megfogadtam magamnak, hogy nem szólok hozzá és íme mostmár mégis ... egyértelmüen gyenge a karakterem.

Elősször azt szeretném kihangsulyozni, hogy ez az én véleményem, lehet hibás, másnak biztos más véleménye (is) van, de hiába lesz reakció, a véleményem megmarad és ami a legfontosabb ez nem rágalmazás és nem akarok senkit bántani megbántani, ez csak az én véleményem! Szeretnék pár tippet leírni azoknak akik majd egy esetleges titkos világon indulni szeretnének, vagy hatással lehetnek a játék fejlesztésére, és egyben e mondattal felkinált lehetőséggel élni
Amit írok, szokás szerint magánvélemény, tehát aki nem ért vele egyet, az nem fogadja el, esetleg megírja, miért nincs igazam, és megbeszéljük
.

Megis atvaltok ekezetek nelkuli irasra, sok mondani valom van, gyorsabb lesz, sajnalom ...
Amivel kezdenem az a vilag ismertetoje, ahogy en ertelmezem igy a vegen.

Alapok

Hát eljutottál idáig, akkor már kiképezted, és felépítettél egy nagy armadát, egy erős, hatalmas klán tagja vagy, elfoglaltad ellenfeleid falvait és már csak kisebb játékosok ellen harcolsz.
Erre 2 reakciom lehet. Vagy nem ertem amit itt ir, vagy ha ertem akkor torolni kellene a titkos vilagok leirasabol mert atveres vagy csak nem korrekt.
Mi jön ezek után?
A játék egy meghatározott pillanatában a "Világ Titkai" megjelennek a barbár falvakban, a térkép minden pontján.
Igen, ez megtortent, a random viszont egy nagyon csunya dolog, mint ahogy a szerencsejatekokban is megtortenik hogy 5 oranyi kartyazas kozben egy budos jolyt sem osztanak neked, vagy ruleton a 15odik alkalommal is lehet piros szam vagy hogy elhetsz 5 eletet akkor sem nyersz a lotton. Igy a rosz szerencsenek konyveltem el azt ahogy megjelentek. Aki ott volt az latta aki nem volt az jarjon utanna mert pontos adatot mar nem tudok csak arra emlexem hogy nem volt vidam pillanat (mar akkor a legnagyobb teruletet uralo klannak, megpedig olyannak amely legkevesbe a barbar falvakat eszi, vagyis azon a teruleten meg barbarbol is tobb volt mint azon a teruleten ahol megjelentek). Szoval ezen a random dolgon esetleg lehetne valtoztatni es lerakni minden masodik vagy xedik kontin egyet vilagmerettol fuggoen, mert ellenkezo esetben mindent bekepzelhet az ember.

Ezek a Titkok olyan találmányok és felfedezések, amelyek elvezetik világod egy új korba. A játék fő célja így módosul: az nyeri meg a játékot, és lesz a világ győztese, aki megszerzi ezeket a Titkokat, és mint a Titkok Birtokosa azokat megőrzi, átvezeti világát az új korba.
Tehat ha ezt igy elolvasod es meg nem jatszottal ilyen vilagon akkor lenyugozhet hogy ez a par mondat mennyi strategiat, kuzdelmet (diplomacia es harc teren) takar. S mint ahogy pl en is, komoly elismeressel a fejlesztok fele es nagy lendulettel, lelkesedessel neki vagsz az uj vilagnak. A baj az hogy az elkepzeles szerintem nem lett eleg jol atgondolva.
Aki jatszik s nem csak forumozik az valoszinuleg talalkozott atombiztos falvakkal, esetleg probalta is utni. Hogy ne azt mondjam hogy lehetetlen kiutni egyezzunk meg a nagyon nehezben, de ha meg fokozzuk azzal hogy a titkot arebb is lehet vinni az egyetlen lehetoseg a diplomacia marad vagy a teljes megsemmisites. Az igazi gond ezzel van (diplomacia), mert nem az a baj hogy pl az MHC-t a konyortelen harci modora es harci sikeressege vegett nem kedvelik es nem fognak odaajandekozni titkokat nekik, hanem az hogy nincs abban semmi diplomacia ha 12 ember (vagy legyen 36, ennyi ugye nem volt ...) az ossz regisztralt jatekossal szemben onkenyesen donthet egy vilag sorsarol. Mert mondhat aki amit akar az emberek java tudja, hogy ez nem klanokrol szol hanem errol a par emberrol. Ahhoz hogy ez a rendszer realisabban, erdekesebben, hasznosabban mukodhessen be kellene vezetni egy egyszeru megoldast mint pl. klanon beluli szavazast a titok sorsarol. Ha a titok tavozasara egy masik klanba nem szavaz a klan tobbsege akkor nem mehet es slussz passz. Amig ilyen vagy hasonlo modositas nincs bevezetve addig Te mint egy jatekos a sok kozul akinek kezeben nincs titok csak nyalhatod a diplomaciat akermelyik klanban is vagy.
Ez egyben azt is jelenti, hogy igen, meg kell(ene) tanulni egy új harcmodort és taktikát ahhoz, hogy ez a fajta játék igazán sikeres és élvezetes legyen... (Kérdés az akarat, és az új, az újdonság elfogadása, más néven: a nyitottság)
Tehat az uj harcmodor az hogy kiuss egy falvat amiben millát kornyekezi vagy meghaladja kulon kulon az egysegek szama plusz minden letezo lovag, vagy kiusd a falvakat amibol kuldtek oket, maris ki van meritve az uj harcmodor (csak azt veve figyelembe hogy a titok birtoklo jatekos es klan aktiv ertelmes). Vagy ha te vagy az aki vedi a titkot akkor eleg nyitott legyel arra hogy nagy a valoszinusege hogy osszeallnak a titkokat birtoklok, azoknak vezereik es te kint maradsz a porban.

Minden mondatra irhatnak valaszt tisztelt (nem ironia es nem is nyali) sajtmacska levelebol de a lenyeg mar ott van feljebb, viszont ezeket nem hagyhattam szo nelkul
tehát sokkal több az esély a titkok megszerzésére, ha a klán tagjai nagyobb területet fednek le, mintha egy kupacban várnák a végjátékot.
ugy esetleg korrekt ha azt irod, hogy azok a klanok akiknek vezerei majd a titkos emberekkel osszeallnak egy klanba mert kulonben felre vezeted azokat akik nem jatszottak meg ilyen vilagon, a pelda arra hogy nem tobb az eselye 1 nagy teruletet lefedo klannak az MHC esete

Néhanap el kellene felejteni, hogy azért kötünk szövetséget, mert "a tesóm nagybátyjának a kiskutyája három szerverrel ezelőtt együtt játszott a Bélával, és jó fej, legyen a szövetségesünk!" nézőpontot, és valóban a klán, a játékostársainkkal közös stratégiai érdekek alapján kéne játszani. Szerintem sokat segítene, mert az a felismerés, hogy minden kör más, és hoz újat, valóság, és okoz meglepetéseket - lásd v14, ahol nem tudtak, akartak elrugaszkodni attól, amit megszoktak, amit ismertek és egyszer működött.
nem korrekt, mert hamis, teljesen mas strategia lett alkalmazva az elozoleg bevalttol mar a regelestol kezdve, ha emlekezetem nem csal 4-5 de lehett tobb kontin indultak a tagok, tehat mar a kezdo lepes pont az altalad pozitiv jo megoldas szerint lett meglepve ... hiaba ... a teruleti javaslatod mellett a diplomaciai javaslatoddal is gyakorlatilag megegyezett az uj hozzaallas a mas jellegu szerver gyozelem celjabol.
A harmadik lehetséges út a diplomácia útja: ekkor a nyerni akaró játékosok elhatározzák, hogy nyernek, és ezt nem katonákkal, hanem ésszel érik el. Macerás, mert ki a fene tudja a másik lelki/észbeli állapotát felmérni, de megoldható, mint ahogy azt az első titokgyőztes be is bizonyította. Az a győzelem azért volt fontos győzelem a szememben, mert bebizonyította, hogy ha az ember el mer szakadni a megszokottól, ki mer próbálni valami újat, alkalmazkodni akar és tud az új kihívásokhoz, akkor sikerrel járhat. (Tudom: sokak szemében az összeállásuk gyalázat volt, árulás. De vajon akkor is az, ha ezt tervezték az első naptól kezdve?)
nem korrekt azokkal szemben akik hatra lettek hagyva, erdekelne pl a velemenyed hogy valtozna e ha pl, egy even keresztul vedened a se@@et a klantarsadnak egy titok faluban es ugy vegzodne hogy ir neked egy levelet a vezered (vagy meg csak nem is ir) hogy koszi a jatekod de most a gyozelem erdekeben egy masik klanban megnyerjuk a jatekot ... legyszi ne hivd vissza a sereged (lol)
A LET gyűjtőkről is hasonló a véleményem: a tervszintű tisztogatás jó, sőt remek, de az, hogy nincs sereg a végjátékban, arra nem tudok mit mondani.

Amikor elkezdődött a v14 végjátéka, készítettem egy excellt, azzal a céllal, hogy átlag 3-4 óránként megnézem, hogy állnak a titkok, és a védelmi seregek a harcok nyomán.

Alapvetően csak azokat a titkokat néztem, amiket érdemes volt: amiből a győztes klán csak 1-et birtokolt. Ha azt elveszi valaki, a végjáték folytatódik, a visszaszámlálás megáll.

Nagyon csodálkoztam, mert ezek a titkok voltak a legkevésbé védettek. Ezt úgy értem, hogy volt egy, ahol csak 300 védő volt folyamatosan; a többi ilyen, általam figyelt titoknál a max. védőszám sehol sem haladta meg a 3000-et. Folyamatában néztem, tehát ez a sereglétszám a 48 óra alatt végig így volt.

Ez pedig felvetette a kérdést bennem: vajon mi történt? A játékosok aktívak voltak, láttam a fórumon. Ha ott megy a csevegés, akkor a seregek és a foglalás miért nem?

Az, hogy alig láttam bemenőt ezekre a falukra, az egy dolog. Az, hogy a sereglétszám sehol sem volt, egy másik. Amit viszont nem értettem: hol marad a diplomácia?

ezt csak igy bemasolom es annyit irok, hogy ha ezt egy macska megeszi belepusztul (ne vedd sertesnek mert nem az, a szolas ha jol tudom igy hangzik)

En szemely szerint olyat nem lattam hogy az ellenfel csalt volna, nem is dolgom hogy ezt kovessem, ezert ugy konyvelem el hogy a celt elertek, a szervert megnyertek, mert a lehetoseg adott volt ra, gratulalok nekik (ironia nelkul), a "rendszert" viszont hibaztatom s csak azt remelem hogy modositva lesznek a titkos vilagok mert van benne fantazia csak azt a szavazast a titok mozgatasarol (klanok kozott) bele lehetne tenni kulonben nincs ertelme jatszani, foleg akkor nincs ha nem egy "MHC"ban jatszol hanem egy "kisebb" klanban es nem a Te kezedben van a titok. Igy szerencsejatek az ilyen vilag mindenki szamara.
 

DeletedUser16087

Vendég
A szabályszegőket mindig is kitíltottuk.

Nem erről beszélek..
A mai kh már nagy részben a feljelentgetésekről szól és nem a tiszta játékról
Vannak olyan emberkék akik a semmit is úgy forgatják,és közlik a support-al hogy szabálytalannak tűnjön.
Igaz stratégiai játék,de pár játékos szerintem átlépi a határokat :)
 

DeletedUser13223

Vendég
Nem erről beszélek..
A mai kh már nagy részben a feljelentgetésekről szól és nem a tiszta játékról
Vannak olyan emberkék akik a semmit is úgy forgatják,és közlik a support-al hogy szabálytalannak tűnjön.
Igaz stratégiai játék,de pár játékos szerintem átlépi a határokat :)

Hiába "forgatja a feljelentő a semmit" ha a feljelentett nem követett el semmit, akkor nem is kap büntetést.
 

DeletedUser

Vendég
Nem erről beszélek..
A mai kh már nagy részben a feljelentgetésekről szól és nem a tiszta játékról
Vannak olyan emberkék akik a semmit is úgy forgatják,és közlik a support-al hogy szabálytalannak tűnjön.
Igaz stratégiai játék,de pár játékos szerintem átlépi a határokat :)

Ez nem a "mai KH" jelensége ,de ha jól emlékszem 2009-ben is ezt mondta valaki, és supporter latka igen helyesen megjegyezte akkor ,hogy "akin nem találni fogás , az nem is zárható ki "
A szabályokat be kell tartani,és a jelentgetések nem érnek semmit sem.
Amúgy is erre ment minden feljelentés hogy játékbeli előnyöket érjenek el ^^
Ezt mint tényt, el kell fogadni.Az evolúción nem változtathatsz :)
 

DeletedUser

Vendég
Drága Respii...

Azért írok neked itt, mert a V17-en épp támadsz (165 és fél óráról :D), és letiltottad a beérkező üzeneteket tőlem..

Csak annyit szeretnék - szerettem volna neked "mondani", hogy teljesen felesleges az üldözési mániád.. én nem vagyok az =MHC= ellen, és ellened sem.. Nem azért vagyok jelen a világon (ott is csak néha nyomok egy-két épületet nosztalgiából.. és tisztában vagyok vele, hogy a gyorsabban fejlődő szomszédaim be fognak foglalni..) Nincs időm a játékra.. csak jól esik egy kicsit újra lenni .. egy ideig.. és ezt az időt KÉPZELD EL, hogy nem azzal töltöm, hogy veled foglalkozzam :) (nem vagy hozzá elég érdekes!)
Szerintem a saját érdekedben ideje lenne pontot tenned és abbahagyni az összeesküvés elméletek gyártását, valamint a vélt és kreált feltételezések koholását.. FELESLEGESEK! A mártír szerep meg nem áll jól! ;)
További jó játékot..

Kio
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent