Speed Speed társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
Kedves játékosok,

Újra megnyitottuk a Speed társalgót.

FOKOZOTTAN szeretném felhívni az ide látogatók figyelmét arra, hogy a jövőben sokkal szigorúbban betartatjuk a fórumszabályzatot, mint korábban. Az első hozzászólásban imét kiteszem a Klánháború csapat nyilatkozatát a megkülönböztetés ellen, nehogy elkerülje bárki figyelmét.

Jó játékot és jó fórumozást,


Sajtmacska
 

DeletedUser8560

Vendég

A Klánháború egy országhatárokon átívelő internetes játék, melynek célja, hogy játékfelületet, közös szórakozási, kikapcsolódási élményt nyújtson vallástól, származástól, rassztól, kortól, vagy egyéb más, megkülönböztető jegy alapján csoportba sorolható emberek számára, mindenféle diszkrimináció nélkül.


A Klánháború Csapata semmilyen formában NEM fogadja el, hogy bizonyos emberek, játékosok más játékosokat diszkrimináljanak - sem a játékban, sem a fórumon. Ettől a tevékenységtől elhatárolódunk, nem támogatjuk, és amennyire erőnkből telik, küzdünk ellene.


Nagyon sajnálom, hogy így, és ezt kell tennem, de a következőket szeretném nyilvánosságra hozni:


1) Aki még egyszer diszkriminatív módon, stílusban és hangnemben lép fel játékostársai ellen, az végleges, azonnali kizárást kap, MINDEN általa játszott világról.
2) Minden olyan esetben, amikor ezt valaki megszegi, feketelistára kerül - onnantól IP, és egyéb azonosítók alapján az egyéb, általa létrehozott regeket is figyelni fogjuk.
3) Mindenki, aki új topicot hoz létre, vagy más topicban hozzászólást jelentet meg, hogy e beírás, a szankciók ellen tiltakozzon, azt azonnal kitiltjuk minden szerverről.


Ez az intézkedés ennek a közleménynek a kiadásától érvényes, és NEM kerül visszavonásra.


Klánháború Csapat, Sajtmacska
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Segítene valaki,hogy mit lehet még a speedről tudni?
Hogy érdemes elkezdeni?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Segítene valaki,hogy mit lehet még a speedről tudni?
Hogy érdemes elkezdeni?

A speedről annyit lehet tudni hogy 2 társaság uralja. Speedek 90%-t ebből a 2 társaságból nyeri valaki.
Érdemes-e elkezdeni? Hát ez tőled függ....
Ha van KH-s tapasztalatod, pp-d és akaraterőd akkor igen.
 

DeletedUser

Vendég
A speedről annyit lehet tudni hogy 2 társaság uralja. Speedek 90%-t ebből a 2 társaságból nyeri valaki.
Érdemes-e elkezdeni? Hát ez tőled függ....
Ha van KH-s tapasztalatod, pp-d és akaraterőd akkor igen.

Értem.Szóval szükséges prémium fiók.
Nagyon régen kezdtem a kh-t,szóval van tapasztalatom,de sosem volt más prémium fiókom az ingyenesen kívül.

Támadásokat is prémium fiókkal lehet időzíteni?Gondolom igen.Sriptek kellenek hozzá.
Javíts ki ha tévednék.
 

DeletedUser

Vendég
Értem.Szóval szükséges prémium fiók.
Nagyon régen kezdtem a kh-t,szóval van tapasztalatom,de sosem volt más prémium fiókom az ingyenesen kívül.

Támadásokat is prémium fiókkal lehet időzíteni?Gondolom igen.Sriptek kellenek hozzá.
Javíts ki ha tévednék.

Én se vettem pp-t, az első speedet nehéz megnyerni anélkül de utána már nem olyan bonyolult....
Időzítéshez nem kel pf, csak egy kis matek:D
A scriptek megkönnyítik a dolgodat ez igaz, de én nem használok mert azokkal még egy noob is jó tud lenni.
Egyedül dodge-ot használok, azzal térek ki a támadások elől....
 

DeletedUser

Vendég
Mélyen tisztelt support, lesz speed vagy nem?
Mert ha nem akkor lépek nem ülök itt feleslegesen.
Ha igen akkor írjátok ki mikorra csúsztatjátok az időpontot!
 

DeletedUser

Vendég
Én se vettem pp-t, az első speedet nehéz megnyerni anélkül de utána már nem olyan bonyolult....
Időzítéshez nem kel pf, csak egy kis matek:D
A scriptek megkönnyítik a dolgodat ez igaz, de én nem használok mert azokkal még egy noob is jó tud lenni.
Egyedül dodge-ot használok, azzal térek ki a támadások elől....

Mi az a dodge?:O
 

DeletedUser

Vendég
Fórumon elvileg fenn van, de felrakom neked:{game}&screen=place&try=confirm&type=all&report_id=?????
Elmagyarázni nem fogom, az sokáig tartana kérdezd a suppit ez ügyben:D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Előszőr is B.U.É.K.!
Mint már tudjátok idén lesz a VB, 50 fős csapatok kellenek. A szervezést már elkezdtük, de nem vagyunk annyian.
Ezért Pár olyan emberre lenne szükségünk akik legalább 10 speeden voltak már(ez lehet hazai vagy külföldi speed is ez mind1).
Csak olyan játékos jelentkezzen akinek kelő tapasztalata van!
Itt a fórumon is jelentkezhettek vagy skypeon, ott a nevem nonstop10...(pontokkal). Skype szükséges, msn vagy bármi más nem jó!

Üdv:nonstop10
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

A minimum 10 kör csak magyar speedre érvényes. 50, a speed köröket ismerő, együtt játszani képes és akaró ember nélkül a csapat nem nevez. Pár napotok van csak.

Sajt
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

A minimum 10 kör csak magyar speedre érvényes. 50, a speed köröket ismerő, együtt játszani képes és akaró ember nélkül a csapat nem nevez. Pár napotok van csak.

Sajt

Én úgy tudtam hogy külföldi is lehet.
Mind1, már 47 játékos van szerintem még ma meglesz az 50:D
Sajt, úgy lesz mint tavaly?
 

DeletedUser12157

Vendég
Sziasztok!

Előszőr is B.U.É.K.!
Mint már tudjátok idén lesz a VB, 50 fős csapatok kellenek. A szervezést már elkezdtük, de nem vagyunk annyian.
Ezért Pár olyan emberre lenne szükségünk akik legalább 10 speeden voltak már(ez lehet hazai vagy külföldi speed is ez mind1).
Csak olyan játékos jelentkezzen akinek kelő tapasztalata van!
Itt a fórumon is jelentkezhettek vagy skypeon, ott a nevem nonstop10...(pontokkal). Skype szükséges, msn vagy bármi más nem jó!

Üdv:nonstop10

Adjatok 1 2 magos 4200+AMD gépet és már megyek is :D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Fórumon elvileg fenn van, de felrakom neked:{game}&screen=place&try=confirm&type=all&report_id=?????
Elmagyarázni nem fogom, az sokáig tartana kérdezd a suppit ez ügyben:D

Amúgy csak ennyi?Nem kell vele semmit se csinálni?
 
Fent