Nyomozói társalgó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12420

Vendég
Nem értem miért reklamáltok.
Nem volt kötelező nekik ilyen játékot kitalálni.
Inkább mindenki örüljön neki, hogy van ez a lehetőség. Amint tudják befejezik, de ők is dolgoznak, család is van néhánynál gondolom, meg hát aludniuk is kell. + még 1000 más dolguk is van a KH-val kapcsolatban.
Várjatok türelemmel. Attól még, mert itt írogattok nem fognak vele jobban haladni.


Te most miről beszélsz?

Nem volt kötelező,de Én ha valami kijelentek általában megtartom.

Elhiszem,hogy más dolguk is van,de ha jól tudom nem csak Sajt van az egész support-ban egyedül,hanem vannak ott egy rakással.
Miért tudják úgy megoldani ha az egyik nem ér rá akkor a másik aki éppen unatkozik vagy ráér akkor kijavítja.
3nap alatt meglenne.

Amúgy egy hónap alatt legalább 10X ki lehetett volna javítani,bármennyi meló mellett.
Ha Nekiül az ember akkor megy.A múltkor Sajt nekiült és legalább 20 oldalt végignézett,kb fél óra alatt hozzáteszem.

Úgyhogy ne gyertek itt ezzel a dumával,hogy nem érnek rá....fura míg nem jelentették be ezt a játékot legalább 2-esével voltak a fórumon....most pedig jó ha 3 naponta felnéznek.

Sok a duma kevés a tett....


Szerintem is kár ennyit cirkuszoljatok.Mindenkinek van más dolga, nehogy már elvárjátok tölük, hogy egész nap itt gubbasszanak és a ti óhajaitokat meg sóhajaitok teljesitség.Kiteszik amikor kitudják.Most mivan ha kell várjatok pár hetet?Cserébe lesz ingyen prémiumotok pár hónapig akár....


Egész nap? Pár hetet?
Te nem olvastad a többi hsz-t?
Egy hónapja volt lassan,hogy kihirdették.
Amúgy meg ha már elméletileg fizetek a játékért akkor engedd már meg,hogy elvárásaim legyenek azokkal szemben akik ítélkeznek a játékom felett.

Mint már mondottam,ha lenne ész akkor felosztanák oldalanként a support-erek között a megfejtéseket és akkor már rég kész lenne....tudjátok....csapatjáték.

Furcsamód az eddigi játékokban mindig időre hirdették ki a nyerteseket,itt miért nem lehet? :)



-Van benne valami hogy akkor fojton fent voltak mos meg nem is néznek szinte fel!:D:p


-Az igaz hogy megcsinálhatnák úgy hogy amejik szuprotos éppen unatkozik az csinálhatná!
Viszont kitudja hogy nem-e a7.2. fejlesztéseken dolgoznak???:eek::confused:
 

DeletedUser

Vendég
Már bocs,de a 7.2-es fejlesztésekhez nekik mi közük van?
Az a német programozók feladata!
 

DeletedUser7967

Vendég
Imádom az iróniát.... :D

Fogalmam sincs,hogy mit csinálnak de a népszerűségük ismét ott van ahol egy évvel ezelőtt volt :D
 

DeletedUser

Vendég
Életbe nem kapunk prémium pontokat!
De lehet karácsonyi ajándék lesz nem?
 

DeletedUser

Vendég
Mostmár azért illene kitenni az összes nyertes nevét és kiosztani a pf-eket. már 24. e rég elmult enyi idő alatt már régesrég ki lehetet volna javitani.!!
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel csak azt bizonyítják,hogy húzzák az időt.Ki van javítva minden csak ne mrakják ki,mert fentről szóltak,hogy álljon meg a menete,sok pénztől bukunk el....
Szóval nem hiszem,hogy még idén nyáron lesz osztás...
 

DeletedUser

Vendég
Jó régi Windowsod van valóban.Most kirakott kettőt vagy megint kirak pár oldalt és 1 hét pihi.Sok értelme...
 

DeletedUser

Vendég
És akik supporton kerezstül küldték be a megfejtéseket azok mikorra várhatóak?
 

DeletedUser

Vendég
Nem azon keresztül kellett.... Szerintem azt nem fogadták el,de nem tudhatom!Én nem ott küldtem.
 

DeletedUser12157

Vendég
Azt mondta sajt hogy egyszerre fogja megkapni mindenki... [skypen]

Szal emberek, várhatunk még pár hónapot! :D:D:D:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent