Világ 80 North VS Los Santos

-ATTILA-

Member
A reakció pontszáma
32
The war has started.

Threatening messages are not like fighting a war, are they? Andris

To be continued.
 

Csatolmányok

  • resım 1.png
    resım 1.png
    51,3 KB · Megtekintések: 68
  • resım 2.png
    resım 2.png
    44,6 KB · Megtekintések: 69
  • resım 3.png
    resım 3.png
    45,7 KB · Megtekintések: 68

-ATTILA-

Member
A reakció pontszáma
32
Inter-clan diplomacy, wars, reports, we share them on the Turkish server and everyone can express their opinion.
 

Andris93

New Member
A reakció pontszáma
2
ATTILA te egy undorító alja "játékos" vagy... komolyan képes voltál a még játékban levő emberről azaz rólam ilyen lazán kiadni információt egy fórumra?
nem is külföldi,ha megnézitek csak hu szervereken volt.. csak itt játsza az agyát.
Jelentettem,mert míg nekem alsó hangon is napok alatt van meg egy egy nuke neki naponta vissza képződik.(csak tudnám hogy hogyan!?)
azért mostmár álljon meg a menet. tisztességesen jöttem erre a Moderált Tartalom szerverre játszani nem ilyen Moderált Tartalom miatt kinlódni.
Moderált Tartalom
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Andris93

New Member
A reakció pontszáma
2
arról nem beszélve,hogy minden faluja tele van rakva védőkkel ami megint rohadt érdekes egyébként...
mellette még futja neki állandóan nuke-ra tuti hogy nem tiszta játékos!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
ATTILA te egy undorító alja "játékos" vagy... komolyan képes voltál a még játékban levő emberről azaz rólam ilyen lazán kiadni információt egy fórumra?
nem is külföldi,ha megnézitek csak hu szervereken volt.. csak itt játsza az agyát.
Jelentettem,mert míg nekem alsó hangon is napok alatt van meg egy egy nuke neki naponta vissza képződik.(csak tudnám hogy hogyan!?)
azért mostmár álljon meg a menet. tisztességesen jöttem erre a Moderált Tartalom szerverre játszani nem ilyen Moderált Tartalom miatt kinlódni.
Moderált Tartalom
Azt rak ide ki amit akar, el vagy tévedve omegalol.
 

-ATTILA-

Member
A reakció pontszáma
32
I'm not a Hungarian. I don't understand most of what you write. You sent me threatening messages and now you're crying here.
 

-ATTILA-

Member
A reakció pontszáma
32
I play alone. You have a clan. You have about 80 or 90 players. You have 377 villages. I have 50 villages. I took some of them from you in the war. Instead of crying here or accusing you of cheating, you should learn to play. Your threatening messages to me before the war and your current situation is very grave.
 
Fent