MKK kláncsalád Vs. *PHX* 7 tag

DeletedUser

Vendég
Sértegetéssel nem mész sokra, javaslom kicsit fogd vissza magad kiskaktusz.
Nyugodj le ez nem vérre megy és nem az életed mulik azon mennyi pontod vagy, nem attól leszel jó harcos. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
köszi, h megint a játékot PRÓBÁLOD magyarázni nekem :D

de igazad van; menj csak vissza répát termeszteni a favacskáidba... az úgy is jobban megy neked :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Megkostolod a répát amiket a falvaimban termesztek? :D

Eddig még nem panaszkodott senki, hogy rossz a termés. :D
Gondolom akkor te krumplit ültetsz a falvaidban....
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nem jó ötlet sértegetni.
Jobb lenne ha átgondolnád mit irsz, saját magadat járatod le azzal ha sértegetsz.
Szerintem te ettől okosabb fiu vagy.
 

DeletedUser8631

Vendég
Kedves Nimue. Felesleges adnod az értetlen, ártatlan szentet. A gugli sokat segít, ha valamit nem tudsz értelmezni. A Tamagocsi helyett kifejezhetnénk magunkat úgy is, hogy Sim City-ztek.

A mai nap folyamán kedves Máriánk örült mint majom a farkának, hogy csak 1 faut bukott, amit visszavenni sem fog tudni. De amióta delcsi barátotok megszűnt létezni K52-n valahogy sokkalta könnyebben áttudjuk ütni a védelmeteket. Ez számomra nem meglepő. Habár még mindig feltételezem, hogy akad az ARM-ból aki nektek küld védőket. Nem véletlen jelölgetitek a falvakat úgy ahogy.
 

DeletedUser8631

Vendég
Ejj basszus, had Gratuláljak kedves Máriánknak.

Legyőzött ellenfelek Védekezőként
Helyezés Név Legyőzött
18 TaylorMaria 94,26 Mio.

Szép teljesítmény, de szeretnénk ha lenne ennél még jobb is, így rágyúrunk. :D
Bekerülni a Top 20-ba nem kis teljesítmény. De szeretnénk ha átvennéd Blau Top 1-s helyét.
 

DeletedUser

Vendég
Ja Mimike az tegnap vesztettem nem ma. Azért mert hagytam azt a falut nem másért ez taktikai játék mérlegeltem döntöttem. Kevesebb több. Ja arra a pár támadásra gondolsz amit rányomtam . Ha támadni akartalak volna nem annyit küldök rá elhiheted:p Kérdezd meg Harlit. Minek áldozzak be több katonát amikor nem kell. Lesz ez még jobb is a párbajunk elhiheted.
Édes kicsi szívem...Ugye hívhatlak így nem sértődsz meg?
Sok ARM ismerősöm van nem tagadom. Mivel MKKA vezér diplomata voltam és bitangi jó diplomata elhiheted. Ahogy mondani szokás fiúk körében bárkiről ledumáltam az alsóneműjét is:) De az ARM haverjaim nem sodrom veszélybe. Nekem többet jelentenek ők. Delcsiről meg ne papolj nekem mivel semmit nem tudsz róla.
Magam miatt jelölöm a faluim meg azért van mivel programozó és rendszer szemléletű vagyok szeretem a rendet. Na meg nektek..Látjátok figyelek aktív vagyok:D
Jelzés nektek címmel:D
 

DeletedUser8631

Vendég
Ki mondta, hogy ma vesztetted? :)

Nagy taktikus lehetsz, ha 0-s fal mellett bevéded a falut 5-7 fullos nuke ellen. De ha nem a saját védőiddel kell gazdálkodj, akkor valóban nincs szükség taktikázásra.

Azt sem értem minek áldoztál be ilyen 7k bárdost, meg ilyen 1/6-ig elkészült csapatokat. Ha azt mondod, hogy feleslegesen nem áldozol be. :confused:

Rólam nem fogod lebeszélni az alsót ebben biztos lehetsz. :p
Delcsikéről meg nem papolok, csak nem véletlen került ki az ARM-ból, mivel drágaságom (ugye hívhatlak így, nem sértődsz meg?) nektek küldte az erősítéseket.

Figyeld is csak a rendet. Különben nem fog sikerülni befogni Blaut.
13 TaylorMaria 102,41 Mio.

De azért köszönöm szépen a sok LET-t amit adtál:
17 Chaoss 69,01 Mio.
Ez nélküled pár napja még elképzelhetetlen lett volna. :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nekem ugy tünik, hogy mindenáron bizonyitani akarjátok valójában milyen belevaló "tökös" pasik vagytok. Ami nem baj, de nekem ez ugy tünik egy kicsit görcsös, "mindenáron bizonyitani akarok" tipikus esete.
Ezt nem rosszindulatu megjegyzésnek szántam, hiszen a pasikban genetikailag kódolva van ez az ösztönös bizonyitási vágy. A módszer azonban nem minden esetben sikeres és célravezető.
Arról nem is szólva, hogy nem minden esetben imponáló, állandóan önmagunkat dicsérni mennyire jók vagyunk.
A kérdés az, hogy mihez képest, hiszen előfordulhat, hogy összeakadunk egy nálunk sokkal jobbal.

nekem úgy tünik hogy mellé beszélés felső fokon :D

Nem gondoltam hogy ennyire zavarba hozlak, ha megirom a véleményemet, nem állt szándékomban...
Számomra a klánháboru egy kellemes időtöltés nem egy életforma, mint némely játékosnak.
Nem keverem a játékot az élettel, én élvezem a játékot, minden tekintetben...

érdekes akkor bizonyíts :D

Ja Mimike az tegnap vesztettem nem ma. Azért mert hagytam azt a falut nem másért ez taktikai játék mérlegeltem döntöttem. Kevesebb több. Ja arra a pár támadásra gondolsz amit rányomtam . Ha támadni akartalak volna nem annyit küldök rá elhiheted:p Kérdezd meg Harlit. Minek áldozzak be több katonát amikor nem kell. Lesz ez még jobb is a párbajunk elhiheted.
Édes kicsi szívem...Ugye hívhatlak így nem sértődsz meg?
Sok ARM ismerősöm van nem tagadom. Mivel MKKA vezér diplomata voltam és bitangi jó diplomata elhiheted. Ahogy mondani szokás fiúk körében bárkiről ledumáltam az alsóneműjét is:) De az ARM haverjaim nem sodrom veszélybe. Nekem többet jelentenek ők. Delcsiről meg ne papolj nekem mivel semmit nem tudsz róla.
Magam miatt jelölöm a faluim meg azért van mivel programozó és rendszer szemléletű vagyok szeretem a rendet. Na meg nektek..Látjátok figyelek aktív vagyok
Jelzés nektek címmel
Jaj ezen a HSZ-en most lefordultam a székről
Jó diplomata vagy ez tény látszik milyen ügyesen próbálod színezni szomorú valóságot
Harli 1000 felett érzi jó magát csak meg súgom a feleslegesen nem küldöm ki a támadóim az nagyon nagyon jó volt
gondolom akkor azt a pár falut ürítés céljából zavartad rá arra a szegény árva falucskámra :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem szokásom mások elvárásainak megfelelni, és bizonygatni mennyire szuper jó támadó vagy védő vagyok.
Ez nem lóverseny. :D
Nem attól jó valaki, hogy egyfolytában ezt hangoztatja, ez egy kicsit uncsi már, mondjatok valami ujat is.
Mimike köszönöm a teljeskörü kiokitást, és ne haragudj, hogy csak most válaszolok, de edzenem kell a zsugapartira.:D
Ráadásul még répát is kell termelnem a falvaimban.
Külön megköszönöm, hogy felhivtad a figyelmemet a guglira, tényleg érdekes találmány! :D
 

DeletedUser8631

Vendég
Visszatérve a játékba, és nem a való életbe, mert az nem érdekel senkit. Továbbra sem érkezett felkeresés egyik vezetőtől sem, hogy elkezdjük a tárgyalásokat. Ennyire ne akarjatok békülni már. Vagy ez továbbra is látszat kísérlet, hogy Ti próbálkoztok, csak a szemét *PHX* nem enged? :confused: Hogy is van ez?
 

DeletedUser

Vendég
Nem értem ezt a tárgyalásos témát. Amennyire én látom nincs miről tárgyalni, mert az egyik félnek épp arra van szüksége amit a másik nem akar vagy tud megadni neki. Innen kezdve legfeljebb vitatkozni, ne adj isten veszekedni lehet, de eredménye úgysem lesz:) Inkább öljük egymást tovább békességben:D
 

DeletedUser

Vendég
Mimike engem sem izgat a való életben ki kicsoda micsoda. Felőlem lehetsz az Arab sejk is ha nem tudsz támadni hidegen hagy:) Nekem ebben a játékban csak ez kelti fel a figyelmemet. Egy a lényeg jó harcos vagy nem? Ennek a játéknak az a lényege ki bírja tovább. Remélem világos voltam! Na már megbocsáss de miért ne viccelődjünk? ÁÁÁÁ ti olyan komolyak vagytok.
Már mondtam de mondom ismét én nem vagyok vezető nem rajtam múlik a dolog. Erre nekem nincs időm miattatok:D

Sykel megjelentél? Jól leamortizáltad 2 falumat de sebaj újraépítem:D
Rád felfigyeltem. Elismerem jó vagy és veszélyes ellenfél...
 

DeletedUser8631

Vendég
Tudomásul vettem már rég, hogy nem vagy vezető. Különösebben nem is neked szólt. De Synknek van igaza, majd elküzdünk egymással, jót mókázunk. Csak utána ne jójjön egyik vezetőd se azzal, hogy mert mi....
Nagy szátok van, védelmetek van, azonban támadni még nem láttam egyik őtöket sem, amióta elkerültem K43-ról. :(
Örülnék, ha kicsit aktivizálnátok magatokat, és nem másra hivatkoznátok minden egyes alkalommal.
 

DeletedUser

Vendég
Na medence parti nálam:D
Ígérem készitek palacsintát is. Meg hűsitő koktélokat. Ti meg magatokat hozzátok.:D Na ?
Ilyen időt csak ott lehet kibírni.
Na és nem ferdítem a valóságot mert a valóság nem fogom nyilvános fórumon megvitatni. Azt szemtől szembe kell. Már akit érdekel a véleményem persze.
 

DeletedUser7911

Vendég
Én megyek a medence partira. Mondd meg mikor és melyik falvadban, és küldöm párszáz óráról a katonákat. :D
 

DeletedUser

Vendég
Jaja gondoltam de akkor nektek is kell nyújtani valamit. Ez kicsit 18+ lenne úgyhogy nem írom ki mert Synkel eldádázza a popomat:))))))))
Pedig :cool: lenne:)
Az én harcos amazonjaim nagyon ügyesek:)
 

DeletedUser

Vendég
marist egy csomoszor agyonvertem v8 ba)))), ujra regisztrált ezért én is

Hééé te meg kivagy? Nem vagy ismerős. Ne essünk már túlzásokba akik a v8 rám támadtak béna kis kezdők voltak. Akiket 1 falummal is megszívattam. Bármelyik vagy először tanulj meg játszani pici szívem. Nekem a v2 fontosabb volt oda ökörködni mentem és szívatni a népet:)
Ha akartam x valahány falum lett volna de nem akartam..:D
Meg azért kezdtem újra mert egy béna rátámadott és ezért. Mert nehogymááá egy béna foglaljon be hűlt helyem foglalta be:p
Havernak adtam a falum mert meguntam a v8-at. De nehezen szoktam elszakadni egy világtól. A v4 csak dumcsizni szoktam a haverokkal:) Egyik baromi jó fej pasi:D Szétröhögöm mindig magam. A v7 is csak ezért vagyok. Megosztjuk a trükköket egymással.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent