Miért nem múködik semmi?

DeletedUser

Vendég
Nem vagyok egy dühöngő alkat, de lassan elegem lesz a tehetetlenségből, az ígérgetésből, a dilettanizmusból.

1. Több, mint 1 hónapja nem működik a Piaci ajánlat kitevő script. Azzal pont nem vagyok kisegítve, hogy a support tagajinál megy. Elég széles körű ismeretségem van a kh-n, senki nem tudott adni olyat, ami működne. Szóval mondhatom, hogy általános a probléma.
2. Nem múködik a Tömeges támadás átnevező script. Elég bosszantó, hogy amikor használnám, akkor derülnek ki a dolgok. És persze cseszhetem az egészet.

Nem használok sokat, főleg azért nem, mert állandóak a problémák velük. Talán jogosan vetődik fel a kérdés. Nem fizetünk eleget? Hiszen a scriptek kifejezetten a prémium fiókhoz köthetők.
Pont nem érdekel, hogy minden frissítés elcseszi őket. Oldjátok meg! Vagy ne legyen frissítés, vagy előtte próbáljátok ki, hogy mi nem működik miatta.
Számomra nem kifogás, hogy nincs munkatárs, aki megcsinálná. Ott volt krisz, akit szépen kigúnyolatatok, kigolyóztatok, nehogy véletlenül is rendben menjen a dolog. Nem értem miért jó az nektek, ha a szabályok mögé bújva packázhattok több ezer emberrel? Na persze a hatalom az egy nagyon jó dolog, de a legmagasabbról lehet a legnagyobbat esni.

Úgy gondolom elég türelmes voltam, de javulást nem tapasztaltam. Nem kifogásokat szeretnék hallani, hanem használni akarok egy funkciót, amiért fizetek.

Olyan nyilvánvalóan kellemetlen dolgokról már nem is beszélek, hogy nevetséges a következő felírat: "Segítség, több, mint 1000 bejegyzés, csak 1000 jeleníthető meg". Hát ne vicceljünk már. Az hogy esetelg van 1200 falvam, és 2 lapon látom....egye fene. De hogy 1000 feletti támadást ne lássak egybe, az már kifejezetten bosszantó. Ha nem jeleníthető meg, akkor ne legyen rá lehetőség, hogy előálljon iylen szituáció. Mellesleg már ez se mostani probléma.
Azokra az esetekre se vesztegetek szót, amikor nem lehet kapcsolódni a szerverhez, és az ember lekési a nemes indítást.
Hogy nappal kell karbantartást végezni a szerveren, és egyáltalán nem számít, hogy ezzel esetleg milyen károkat okoztok.
És ezek nem csak az én problémáim. Még rengeteget sorolhatnék fel, ha azt látnám, hogy van értelme. De sajnos tisztában vagyok vele, hogy ezzel sem érek el pont semmit sem.

Megtehetitek. Remélem jó érzés......
 

DeletedUser16246

Vendég
Nem vagyok egy dühöngő alkat, de lassan elegem lesz a tehetetlenségből, az ígérgetésből, a dilettanizmusból.

1. Több, mint 1 hónapja nem működik a Piaci ajánlat kitevő script. Azzal pont nem vagyok kisegítve, hogy a support tagajinál megy. Elég széles körű ismeretségem van a kh-n, senki nem tudott adni olyat, ami működne. Szóval mondhatom, hogy általános a probléma.
2. Nem múködik a Tömeges támadás átnevező script. Elég bosszantó, hogy amikor használnám, akkor derülnek ki a dolgok. És persze cseszhetem az egészet.

Nem használok sokat, főleg azért nem, mert állandóak a problémák velük. Talán jogosan vetődik fel a kérdés. Nem fizetünk eleget? Hiszen a scriptek kifejezetten a prémium fiókhoz köthetők.
Pont nem érdekel, hogy minden frissítés elcseszi őket. Oldjátok meg! Vagy ne legyen frissítés, vagy előtte próbáljátok ki, hogy mi nem működik miatta.
Számomra nem kifogás, hogy nincs munkatárs, aki megcsinálná. Ott volt krisz, akit szépen kigúnyolatatok, kigolyóztatok, nehogy véletlenül is rendben menjen a dolog. Nem értem miért jó az nektek, ha a szabályok mögé bújva packázhattok több ezer emberrel? Na persze a hatalom az egy nagyon jó dolog, de a legmagasabbról lehet a legnagyobbat esni.

Úgy gondolom elég türelmes voltam, de javulást nem tapasztaltam. Nem kifogásokat szeretnék hallani, hanem használni akarok egy funkciót, amiért fizetek.

Olyan nyilvánvalóan kellemetlen dolgokról már nem is beszélek, hogy nevetséges a következő felírat: "Segítség, több, mint 1000 bejegyzés, csak 1000 jeleníthető meg". Hát ne vicceljünk már. Az hogy esetelg van 1200 falvam, és 2 lapon látom....egye fene. De hogy 1000 feletti támadást ne lássak egybe, az már kifejezetten bosszantó. Ha nem jeleníthető meg, akkor ne legyen rá lehetőség, hogy előálljon iylen szituáció. Mellesleg már ez se mostani probléma.
Azokra az esetekre se vesztegetek szót, amikor nem lehet kapcsolódni a szerverhez, és az ember lekési a nemes indítást.
Hogy nappal kell karbantartást végezni a szerveren, és egyáltalán nem számít, hogy ezzel esetleg milyen károkat okoztok.
És ezek nem csak az én problémáim. Még rengeteget sorolhatnék fel, ha azt látnám, hogy van értelme. De sajnos tisztában vagyok vele, hogy ezzel sem érek el pont semmit sem.

Megtehetitek. Remélem jó érzés......

[COLOR="#6363300"]Tudod olyan dolgokat szidsz és beszélsz róla, amelyekkel egyáltalán nem vagy tisztában. A lehetőség számodra is adva van, hogy ha nem működik egy script, azt a megfelelő helyen bejelentsd:[/COLOR] http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3193-Scriptes-csevegő [COLOR="#6363300"]- ha pedig nem adsz meg elegendő adatot a hibával kapcsolatban, akkor ne várj ébkézláb választ tőlünk se. Sok esetben az is lehet a probléma, hogy bár a leírásban minden pontról pontra szerepel, mégsem úgy használjátok azt, ahogy kéne és ilyen esetekben, valóban nem működik.
Továbbá nem feladatunk az, hogy mindenkit tájékoztassunk arról, hogy egy script javítása megtörtént, lásd támadás átnevező.. Hiba esetén nem a rendszert igazítjuk a scripthez, hanem fordítva, ezért ha még mindig a régi kóddal próbálod, nem fog működni.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom te kikkel szoktál találkozni ezen a fórumon.......Lehet olyanokkal, akik ok nélkül írkálnak mindenfélét, feltűnési viszketegségből, vagy bármi más indokkal. Én nem szoktam a levegőbe beszélni. Ki van téve a működő scriptek közé, ergo működnie kéne. Ha már valaki 1x, 2x beküldte hogy nem működik, teljesen felesleges még 200 tagnak beküldeni, mert attól a helyzet nem változik.
Hogy nem tudom kezelni, gondolom ezzel a legkönnyebb elintézni a dolgot. Érdekes december elején még működött. Akkor tudtam kezelni? Nem változott semmi a kezelésében, ha jól tudom.......Ráadásul profin tudom bemásolni is :p
Az ajánlat kitevő scriptnek a legutóbbi frissítés óta gondja van, és ezt többen jelezték. Most másoljam át neked a működő scriptek topicból a nem működőhöz, hogy meglegyen a protokoll?
 

DeletedUser16246

Vendég
Nem tudom te kikkel szoktál találkozni ezen a fórumon.......Lehet olyanokkal, akik ok nélkül írkálnak mindenfélét, feltűnési viszketegségből, vagy bármi más indokkal. Én nem szoktam a levegőbe beszélni. Ki van téve a működő scriptek közé, ergo működnie kéne. Ha már valaki 1x, 2x beküldte hogy nem működik, teljesen felesleges még 200 tagnak beküldeni, mert attól a helyzet nem változik.
Hogy nem tudom kezelni, gondolom ezzel a legkönnyebb elintézni a dolgot. Érdekes december elején még működött. Akkor tudtam kezelni? Nem változott semmi a kezelésében, ha jól tudom.......Ráadásul profin tudom bemásolni is :p
Az ajánlat kitevő scriptnek a legutóbbi frissítés óta gondja van, és ezt többen jelezték. Most másoljam át neked a működő scriptek topicból a nem működőhöz, hogy meglegyen a protokoll?
[COLOR=#6363300]
Az ügymenetnek van egy formális oldala, ha ezt nem tartjátok be, akkor ok nélkül várjátok a javulást.. Illetve az nem segítség, ha valaki nekünk támad azzal, hogy pusztán matematika, valószínűség számítás kell ahhoz hogy megtudjuk mi a hiba - nemmellesleg ő is megjegyezte, hogy egyáltalán nem ért hozzá. A scriptek kijavításán immáron szakmabéli kollégák dolgoznak újult erővel, ezért elvárnék némi tiszteletet rájuk nézve. (A scripteket nem a központ adja ki, hanem hozzá értő játékosok készítik el csupán önszorgalomból, azért, hogy a többi játékosnak se[COLOR=#6363300]gítsenek[/COLOR] - ez NEM tartozik bele a prémium fiók árába, csupán egy aprócska kiegészítő lehetőség, amellyel a játék készítői kedveskedtek a játékosoknak.)[/COLOR]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6772

Vendég
Nekem is lenne egy gyors kérdésem,bár ez nem scripttel kapcsolatos annyira,lehet nem is a megfelelő hely,és megfelelő forma ez itt,de egyszer már próbáltam a hivatalos verziót és hát sajnos nem működött....

Szóval,a kérdésem az lenne,hogy miért vacakol az összes csapat gomb a gyülekezőhelyen 2hete?
ha pl scripten keresztül küldöm farmolni a csapataimat,és nem csak 200-400KL-t akarok küldeni,hanem az összes egységet,akkor klikkerek az összes csapatra,ekkor kiveszi a script által felajánlott mennyiséget,de újbóli klikkelésre már nem teszi vissza,eddig ez hiba nélkül működött v13on,2 hete nem működik....
Lesz rá megoldás belátható időn belül?

A Pálma által említett problémák nem uj keletűek tényleg,nagysok script van ami nem úgy működik ahogy kellene vagy egyáltalán nem...
 

DeletedUser16246

Vendég
Nekem is lenne egy gyors kérdésem,bár ez nem scripttel kapcsolatos annyira,lehet nem is a megfelelő hely,és megfelelő forma ez itt,de egyszer már próbáltam a hivatalos verziót és hát sajnos nem működött....

Szóval,a kérdésem az lenne,hogy miért vacakol az összes csapat gomb a gyülekezőhelyen 2hete?
ha pl scripten keresztül küldöm farmolni a csapataimat,és nem csak 200-400KL-t akarok küldeni,hanem az összes egységet,akkor klikkerek az összes csapatra,ekkor kiveszi a script által felajánlott mennyiséget,de újbóli klikkelésre már nem teszi vissza,eddig ez hiba nélkül működött v13on,2 hete nem működik....
Lesz rá megoldás belátható időn belül?

A Pálma által említett problémák nem uj keletűek tényleg,nagysok script van ami nem úgy működik ahogy kellene vagy egyáltalán nem...

[COLOR="#6363300"]Szia,
bocsánat de ezt most nem egészen értem. Kérlek írd le pontról pontra, mit hogy csinálsz, hova kattintasz (gyorsgombra?) - ha nem is ide, jöhet nekem üzenetben is.
Továbbá:
kiveszi a script által felajánlott mennyiséget
melyik scriptet használod ilyenkor?

A javítás fázisának első lépése, hogy elő tudjuk idézni újra a hibát úgy, ahogy az nálad is megjelent, ezért is kérem.[/COLOR]
 

DeletedUser3242

Vendég
Palma, a piackitevős script megy, legalábbis az amit Bladetól kaptam a fórumon, a régiek valóban nem mennek.
amúgy egy dolgot én sem értek : külföldi szervereken frisstítés után is megy a script, nálunk történik mindig olyan fejlesztés ami miatt nem mennek, ezt meg nem értem én sem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Palma, a piackitevős script megy, legalábbis az amit Bladetól kaptam a fórumon, a régiek valóban nem mennek.
amúgy egy dolgot én sem értek : külföldi szervereken frisstítés után is megy a script, nálunk történik mindig olyan fejlesztés ami miatt nem mennek, ezt meg nem értem én sem.

Szia,

A válasz nagyon egyszerű.
Ugyan azok a frissítések vannak mindenhol, a különbség csak annyi, hogy ott a játékosok (önkéntesek) segítik egymást, és többen módosítják, javítják azonnal a scripteket, és teszik közzé a moderátorok segítségével. Nem 1-2 emberre kell gondolni, hanem 10-nél többre...
Ott menő segíteni egymást, akár az ellenfelet is, itt kínos, ciki, és felháborító.
Minimum 5 embert ismerek a magyar Klánháborún, akik értenek a scriptekhez, javították ha valamivel gond volt, majd közölték, hogy nem engedik közzétenni a változtatást, mert akkor mások is hozzájutnak.
Ennyi. Itt az irigység a nyerő, ott nem.
Hálát adok az égnek, hogy a mostani felhívásra jelentkezett pár önkéntes, akik akarnak és tudnak is segíteni a többieknek.
Meg kéne becsülni őket, és nem csak nekem.. esetleg néha egy köszönöm is jól eshet nekik...

Sajt
 

DeletedUser3242

Vendég
ez valóban szomorú, de minden bizadalmunk az újakban van, részemről vállon lesznek veregetve ha összefutok itt velük :)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
KEZD MÁR NAGYON UNALMAS LENNI, HOGY 2 óránként kell a kódot beütni !!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem arra a játékon belüli szám ill betűkombinációra gondol, aminek a neve nem jut eszembe hírtelen, ami állandóan felugrik, álltalában pont a legrosszabbkor :)
 

DeletedUser

Vendég
szerintem arra a játékon belüli szám ill betűkombinációra gondol, aminek a neve nem jut eszembe hírtelen, ami állandóan felugrik, álltalában pont a legrosszabbkor :)

BINGO ! :)

BOT védelem ,vagy mi a nyavaja :D
Csak már kicsit sűrű :D

Máma asszem 4x volt meg ez csak nálam, + a helyettesítettnél is , plusz hogy se szó se beszéd kidob a fiókjából,mintha a helyettesítést megszűntették volna,közben nem is :(
 

DeletedUser8560

Vendég
A bot védelem beállításai tőlünk függetlenek, ebben nem fogok tudni segíteni.
A beállítások alapján elmondható, hogy két esetben ugrik fel automatikusan:
1) bizonyos időközönként
2) bizonyos kiadott parancsszám után.
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
Üdv

V12 nem elérhető.Gondolom frissítés zajlik.Hurrá.Ezekről jó lenne előre szólni,kicsit idegesítő hogy időzítés közben zajik.És már a sokadik eset. Jó lenne ezekről tudni időben.Előre!
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
ütemezett karbantartás végeztek a világon, ezért adódhattak problémák.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Egyszerűen játszhatatlan lett ez az egész játék !

Helyettesített fiókra nem lehet átküldeni prémcsit a fizetési határidő le nem járta miatt . Régen ilyen okos dolog nem volt.
Amikor kellett a prémcsi valahová áttoltuk azt kész !
Aztán Fiókhelyettesítésből OK NÉLKÜL kidob
Aztán amikor visszamászik az ember,akkor ezeket a BOT védelmes marhaságokat kéri, nehogy már ki lehessen védeni 490 bejövőt !! :D

Hát ez kész .
 

DeletedUser15579

Vendég
Van az irigyhónaljmirigynek az a dala, hogy: lázadjunk így is úgy is....

Naah nem folytatom, mert kiraknak fórumról a hóra tavsszal XD
 
Fent