Mhc

  • Témaindító I Love Respii
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Nem Rád gondoltam, deca. Te rajta maradtál a listán. Sokat dolgoztál érte hogy odakerülj, de semmit azért, hogy lekerülj onnan. Most jó helyen vagy, örülj neki, de azért túl magasra ne dugd ki a fejed... :D

A másik akit említettem nem Te vagy.
Róka koma még a V7-en mutatta meg, hogy nem bölcs dolog benne megbízni. Ott nem is volt az. A V18-on viszont meggyőzött arról, hogy már igenis lehet rá számítani, amit megígér, az úgy is lesz. Hogy nemcsak egymás oldalán indulunk, de úgyis fejezzük be. És bizony ez így is lett. :)

Pont annyira dugom amennyire kell, nem tovább :) Nincs ok a pánikra ... (^_~)
 

DeletedUser12127

Vendég
Pont annyira dugom amennyire kell, nem tovább :) Nincs ok a pánikra ... (^_~)

jótanácsként mondtam csak. ugyanis korábban gyakran nem érezted a mértéket. Pánikról szó sem lehet, hisz ha túl magasra emeled, max eltalálja valami. És könnyen elveszítheted. De emiatt én kcsit sem aggódom, deca, elhiheted. :)
 

DeletedUser

Vendég
jótanácsként mondtam csak. ugyanis korábban gyakran nem érezted a mértéket. Pánikról szó sem lehet, hisz ha túl magasra emeled, max eltalálja valami. És könnyen elveszítheted. De emiatt én kcsit sem aggódom, deca, elhiheted. :)

Aki másnak vermet ás, maga esik bele ... :)
Na de mára már azt hiszem ennyi kakaskodás elég lesz.
 

DeletedUser

Vendég
A Cnn v18-as távozását nagyon sokan félreértelmezitek még mindig. Egy megnyert V11 után jött ide a társaság fenntartásokkal a szerver beállításai miatt. Féltünk, hogy ha kihagyjuk az indulást, széthullik a csapat, ötletünk nem volt, hogy mikor jön a következő szerver és ki tudja, lehet rosszabbak lesznek a beállításai.

Elindult a szerver, az elit játékosok két héten belül kijelentették, hogy ezek a beállítások rosszak, ők nem akarnak a barbárf alvakat zabáló kicsikkel foglalkozni, alacsony morállal szenvedni ellenük. Így igen gyorsan mindenki elment bohóckodni egy nemzetközi szerverre és vártuk a v19-et. Néhányunk azonban itt ragadt játszani, de elhihetitek, nagyon sokat gondoltunk a törlésre. Igazából akkor vált biztossá hogy ezt már végig játszom, játszuk, amikor grimanyótól megszabadultunk végre...
Szóval V19-re viszonylag jobb, a klán számára megfelelőbb beállítások jöttek, (bár a fake szabály borzalmas :D ) és felvállalva nekiindultunk a v19-nek. Diplomáciai kavarások és acsarkodások nélkül.

Ott is megy már a végjáték, kialakult a CNN kontra HAT és RV19 háború, ami a végső győzelemig fog menni.

Damast egyébként olyan szempontból sokra tartom, hogy nem intrikákkal és kavarásokkal, hanem erőből akar szervert nyerni.

A legnagyobb klánokat egyébként szerintem felesleges hasonlítgatni, ugyanis elég sok a tagok közti átfedés is.
 

DeletedUser12405

Vendég
Anyám, mennyi értelmes hozzászólás.. vmi nem stimmel :D

Kezdem a nagy klasszikus "nem a bárdosok nyerik a világokat"-al.
Igen, általában így van, de sztem kicsit szomorú lenyomata ez a KH-nak... merthogy a játéknak -szvsz- épp arról kellene szólnia elsősorban.
v19et épp ennek a szellemében próbáltuk tolni. A 2 fő cél -legalábbis magamnak- az volt, h teljesen dipó nélkül és a lehető legkevesebb új tag felvételével toljuk végig, végeredménytől függetlenül.
Egyik se jött össze maradéktalanul, volt egy hetes szövink :)... de utána egy tartósabb MNT a WikinG-el, amit megintcsak hadüzenet követett volna egyszer, de Darky kizárása kicsit átírta a tervet. Tagfelvétel terén meg a 7-8 WikinG tag felvétele + a keleti káoszból áthozott pár tag létszáma talán kicsit túl volt a minimumon.
Ezzel együtt, egy évnyi játék után a mostani 78 tagunkból 40 már korábbi világon, jellemzően világokon, is CNNes volt, a dipónk meg vitathatatlanul a legkarcsúbb, bármelyik másik világot nézve.
Ha nem is 100%osan, de el lehet mondani, h ha nyerünk, az a világ bárdosokkal lesz nyerve!

v18 kapcsán sokan lehúzták a vizes lepedők rólunk, bár az, h 10-12 húzónév lelépése után jó darabig egyben maradt a klán, elég sokat elmond. Pláne, ha azt nézed, h sok klán megszűnik 1 ember távozásával is.

Abban egyetértek vigyori-val, h az MHC-nak alapvetően a hosszútávval volt gondja. A világ beállítások valamennyire ezt előre is vetítették, tuljadonképpen mi is azért léptünk le gyorsan. Bántás nélkül, ez a tubróbarbis beállítás a középkategóriás gamereknek kedvez. A középső szakaszig vígan babizgatunk, 100+ falunál meg már kisebb a különbség a játékosok közt, mint korábban. Ha barbárokat foglalgatsz, nem tudsz olyan gyorsan területet szerezni, így a külső régiók felé lassabban ér el az ember középről. Ha a szándék meg is lett volna, nem volt elég nemes sem az MHC-nál, sem máshol, hogy kijusson a szélre. Gondolom ezért is volt jó esélye pl a PHX-nek talpon maradni, a későbbi regelés hátránya ellenére.

Az, h a szélek felé kell menni, nincs annyira kőbe vésve, van érv ellene is..
- Ha kifelé haladsz, a világ nagyobb része kicsúszik az ellenőrzésed alól, így kézenfekvő lehetőséget adsz, h egy Arkhi-ék féle szövetség összejöjjön a túloldalt. Jó esély adódhat rá, h egy 50-50% körüli eloszlás jöjjön létre, amit pusztán játékkal nagyon keserves eldönteni.
- Klán szinten hasznos/jól mutat, h több kontinensnyi hátországod van, viszont az úgy beszorult játékosoknak költözni kell, ami egyrészt nehézkes, az adott fiók értelemszerűen veszít a saját hatékonyságából, másrészt van aki képes/hajlandó rá, van aki nem. Borítékolható jónéhány abbahagyó, jobb esetben tetszhalott fiók.

Nyilván kockázatosabb több fronton harcolni, de miért lenne az a jó klán, aki kényelmesen, magát bebiztosítva menetel előre és belefér, ha a tagjaik zöme naponta egyszer benéz???
A jó klán jól van vezetve és jó játékosok alkotják. A jó játékos pedig az, aki érti a játékot és nagyon aktív. Aki nem nagyon aktív, az az adott időszakban csak wannabe kategóriás :)
Sokan mondták már nekem is, h ők tartanának előbb, mint én, csak nekik nincs idejük rá. "Én vagyok a legjobb játékos, azért mert az LEHETNÉK." lol

Az MHC és a hosszútáv. A tagok egyszerűen hozzá voltak szokva, h könnyen jön a siker. Legtöbbször arról szólt a dolog, h megyünk nagy fölényben és letúrjuk, aki útközben akad, adott esetben bármilyen eszközt felhasználva. Egyértelműen Monti érdeme, h majdnem mindig képes volt úgy alakítani a helyzetet, hogy ez a fölény meglegyen és garantált legyen a hosszú és rövidtávú siker is. Itt részben a világbeállítások, részben Arkhi-ék kompromisszumkéssége miatt lett volna kihívás, amit sokszor hiányoltak az MHC-sok.. mint kiderült, nem a valódi kihívás hiányzott, csak, h épp annyira legyen nehéz a haladás, amennyire tetszik. Szóval az első komolyabb kihívásnál igazuk lett azoknak, akik "MHC-lufi"-t emlegettek.

A klánokat tényleg nem egyszerű hasonlítgatni, szerintem érdemes az eredmények alapján :)
Ahogy Arkhi is írta -féligmeddig- az Elmék-et, úgy a PHX/WEST-et is a kláncsaládosdi miatt ilyen szempontból nehéz hovatenni.
- Marad a Sparta 2 szervergyőzelemmel + harcban a 3.ért.
- CNN 1 világ + nagy előnnyel a 2. felé
- HM(RH) vs ODA v22n a 2. győzelemért (mégha ez a 2-3 alklán fejenként... hát, kicsit érdekeske is)
...és ennyi.. papíron ezeket lehet komoly tényezőnek nevezni, legalábbis egyelőre.

Egyértelmű, h az MHC nagyobbnak érződött, mint amit 1 világ megnyerése jelent.. így alakult, innentől szubjektív.
 

DeletedUser16036

Vendég
Grat mindenkinek.

Mi lenne ha a fent felsorolt "legjobbak" közösen mennének egy szerverre?
Az okosok megbeszélnék hogy mikor nem kell egyből. És akkor tényleg ott lenne a többség, ha már az MHC széthulott és nem lesz többé.
 

DeletedUser12127

Vendég
A fentebb említett legnagyobbak közül elég sokan megfordultak a V18-on pl. Ahová a kiváló MHC marketing már előre odavonzotta a kihívást kereső magukban bízó, más világokon épp nem nyakig elfoglalt klánokat. A V18-on a Wazze-n, a Sparta-n és a Mesehősökön kívül minden komoly klán megfordult. De tán még a mesehősök is itt voltak Gúnyos mesefigurák néven, ezt náluk sose lehet tudni :)

Szóval akik ebben a mezőnyben talpon tudtak maradni, azok mellett nem lehet egy legyintéssel elmenni.
Ezek pedig nem mások, mint a V2 West, a V7 ELME az E.E. mint a V10 királycsinálói és a BBN, mint a V11 CNN ittmaradói.
Azok sora pedig igen hosszú, akik belebuktak ebbe a világba. Legyen az Cotr, Gúnyos mesefigurák, ODA, Thor, stb, és persze nem utolsó sorban az MHC...
 

DeletedUser

Vendég
Volt itt minden WikinG, SP (SörPapok), és rengetek jó klán.

Szerintem egyet értünk abban, hogy nagyon szuper kis világ (volt) és aki megnyeri, bárki is legyen méltón lesz ott a Dicsőség Csarnokában.
 

DeletedUser12405

Vendég
Grat mindenkinek.

Mi lenne ha a fent felsorolt "legjobbak" közösen mennének egy szerverre?
Az okosok megbeszélnék hogy mikor nem kell egyből. És akkor tényleg ott lenne a többség, ha már az MHC széthulott és nem lesz többé.
Személy szerint már nem fogok újabb normál világon indulni, ha a klán is jön, és valóban egymás után indítanak olyan szerókat, akkor a classicon még szerencsét próbálnánk! Mind a gyors beállítás, mind a kisebb méret ideális a bajnokok ligájához, ha odajutunk, remélem lesz fogékonyság hozzá mások részéről is!
 

DeletedUser16036

Vendég
Nem lenne rossz kis szerver az biztos.


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek itt is már előre.

cozy_christmas_wallpaper-1920x1080_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Vendég
...

Bárki bármit mondhat, a magyar klánháború leghíresebb klánja az MHC.
Mindneki másképp vélekedik róla, de a régi játékosok évek múltan is mesélni fog az MHC-s élményeiről, melyek halhatatlanná teszik ezt a KLÁNT!

[video=youtube;_O0csHU5aOw]http://www.youtube.com/watch?v=_O0csHU5aOw[/video]

Boldog Új Évet!
 

DeletedUser15174

Vendég
Ezt a titulust én Baláéknak szavaznám meg...Skulls hírnévben felülmúlhatatlan lesz,pedig sehol nem nyertek,viszont amit játékon belül és pláne külsőn nyomtak,azon sokszor feküdt az akkori kh-s társadalom ,kegyetlenül bolond csapat volt visszagondolva:D

van hogy néha feljövök ide nosztalgiázni,hogy már nem játszom,de mindig kicsit elszomorodok,mikor érzékelem,hogy a régi v1-es külső fórum teljesen törlődött....iszonyat szövegek mentek:)
 

DeletedUser12127

Vendég
Az, hogy leghíresebb klán, nekem legfeljebb kihívást jelent, mást nem. :)

A V18-ra azért jöttem hogy megismerjem a híres MHC-t. Szemből méghozzá - Nem belülről.

Nos megismertem, és ők hozták azt amiben bízni lehetett. A türelmetlenséggel vegyes nagyképűséget.
Jók voltak, csak türelmük nem volt velünk, ellenállókkal bíbelődni. :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Nekem meg inkább mint a legnagyobb bukás jut eszembe.
4ből 3 szerveren vesztesként távoztak a csatamezőről, Respii viszont 4/4:)

Számomra a Kiowa vezette MHC volt a legerősebb legcsapatjátékosabb klán.
Amikbe, roki, respii irányított mind megbukott és nem kicsit, hanem nagyon...

Miért? Mert Kiowa nem a saját fiokját építette hanem a klánt, míg roki és respii csak a fiokját kihasználva a vezetői szerepkörét.

Alapjáraton a szétesés napján megnéztem, top20ből 19 MHC-s volt. 3-4szer nagyobb területtel rendelkeztek.
Ekkora puffanást V10en látott még a világ, amikor a Record(r.d.-cord olvadása) hasalt ekkora előnyről.

Számomra ez felfoghatatlan. Semmi terv, semmi elképzelés nincs ilyenkor? Játékosok 95%-a nemtud "szenvedve" játszani és küzdeni.
Ez a legnagyobb szégyen, az összes szerveren.
 

DeletedUser12127

Vendég
Nekem meg inkább mint a legnagyobb bukás jut eszembe.
4ből 3 szerveren vesztesként távoztak a csatamezőről, Respii viszont 4/4:)

Számomra a Kiowa vezette MHC volt a legerősebb legcsapatjátékosabb klán.
Amikbe, roki, respii irányított mind megbukott és nem kicsit, hanem nagyon...

Miért? Mert Kiowa nem a saját fiokját építette hanem a klánt, míg roki és respii csak a fiokját kihasználva a vezetői szerepkörét.

Alapjáraton a szétesés napján megnéztem, top20ből 19 MHC-s volt. 3-4szer nagyobb területtel rendelkeztek.
Ekkora puffanást V10en látott még a világ, amikor a Record(r.d.-cord olvadása) hasalt ekkora előnyről.

Számomra ez felfoghatatlan. Semmi terv, semmi elképzelés nincs ilyenkor? Játékosok 95%-a nemtud "szenvedve" játszani és küzdeni.
Ez a legnagyobb szégyen, az összes szerveren.

Tudod az a helyzet, amikor egy klán tagjai már a játék első 3 hónapja után elkezdik számolni hány hómapuk van még a győzelemig, az gyors játékot ígér. Vagy gyors győzelmet, vagy gyors bukást. Hatalmas győzelmet, vagy hatalmas bukást. Az MHC-nak megvolt a maga elképzelése, mikor "kell" véget érjen a világ. Úgy voltak vele addig csak kibírják valahogy, a lendület csak ki fog tartani.
Aztán a világ hirtelen "belassult".
 

DeletedUser17416

Vendég
Az a korlatoltsag amivel magasztaljak magukat az MHC jatekosai,mar mar felfoghatatlan!
Oket nem lehet legyozni,megallitani!
Irjak ezt olyanok akik mar reg elmenekultek errol a vilagrol:))
Sot,akiket most komolyan,szervezetten tamadunk,azok is mind hirtelen lelepnek.Persze nem mi gyozzuk le oket csak eppen ekkor lett aktualis a v83-on az az 1 falujuk epitgetese:))
Es hirtelen rajottek,hogy nem maradt idejuk egyebb bokros teendoik melett erre a vilagra!
Szanalmas!!!!!
Agyonvertuk,megalaztuk,szetszedtuk,sarbatiportuk a nagy lufi MHC-t!!
EZ az igazsag!A szovetseg egyedul azzal,hogy nem adta fel es mindvegig szervezett maradt megverte oket!
Semmi mas nem kellett hozza!Nem kellett varazslat,nem kellett semmi extra,egyszeruen csak jatszani kellett hittel,becsulettel.
Ennyi!!
Remelem regelnek meg az MHC-sek mas vilagokra is.Ugyanezzel az aroganciaval,nagykepuseggel.Garantalom ott is kikapnak nagyon csunyan!
Mert ebben a jatekban elengedhetetlen a masik tisztelete!Ez egy jatek es akkent is kell hozzaallni!
Meg kell tanulni veszteni.Meg kell tanulni emelt fovel gratulalni a nyertesnek hisz ez jatek.
Ahogyan mi tettuk nehanyan a v2-on.Gratulaltunk az ott gyoztes West klancsaladnak.
Amelynek meghatarozo resza volt a PHX klan.Amely most itt is nyerni fog!
Termeszetesen vannak volt MHC-sek akik most is itt vannak es nagykepuseg nelkul teszik amit tehetnek.Vedekeznek,visszatamadnak.Es kozben nem sertegetnek,frocskolodnek.Pedig tudjak,hogy a hajo elment,megis folytatjak a jatekot.
Minden tiszteletem az ovek!!
Erdekes modon ok nem azt allitjak,hogy oket nem lehet legyozni.
Ok nap nap utan tapasztaljak,hogy ezen az oldalon is vannak jatekosok akik tudnak tamadni vedekezni!
Csak azok irjak a sajat legyozhetetlensegukrol a meset,akik mar jo koran leleptek.hogy ne kelljen megtapasztalniuk a vereseget.
Pedig ez igy is az:))
 

DeletedUser14775

Vendég
Vigyori megirtad a tutit, erre lehet emlekezni :D
3 vilagra indultak szervezetten ebbol 2-be belebuktak ez meg senkinek nem sikerult eddig :p
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg az Mhc a leghíresebb klán!

Ritka az olyan klán ahol az összes vezetőségi tag egy hazudozó féreg.:p

De papus még így is túltett rajtatok. Manipulációban, ****kavarásban és görénységben nem lehet felülmúlni a jó öreg papust!:(
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Az a korlatoltsag amivel magasztaljak magukat az MHC jatekosai,mar mar felfoghatatlan!
Oket nem lehet legyozni,megallitani!
Irjak ezt olyanok akik mar reg elmenekultek errol a vilagrol:))
Sot,akiket most komolyan,szervezetten tamadunk,azok is mind hirtelen lelepnek.Persze nem mi gyozzuk le oket csak eppen ekkor lett aktualis a v83-on az az 1 falujuk epitgetese:))
Es hirtelen rajottek,hogy nem maradt idejuk egyebb bokros teendoik melett erre a vilagra!
Szanalmas!!!!!
Agyonvertuk,megalaztuk,szetszedtuk,sarbatiportuk a nagy lufi MHC-t!!
EZ az igazsag!A szovetseg egyedul azzal,hogy nem adta fel es mindvegig szervezett maradt megverte oket!
Semmi mas nem kellett hozza!Nem kellett varazslat,nem kellett semmi extra,egyszeruen csak jatszani kellett hittel,becsulettel.
Ennyi!!
Remelem regelnek meg az MHC-sek mas vilagokra is.Ugyanezzel az aroganciaval,nagykepuseggel.Garantalom ott is kikapnak nagyon csunyan!
Mert ebben a jatekban elengedhetetlen a masik tisztelete!Ez egy jatek es akkent is kell hozzaallni!
Meg kell tanulni veszteni.Meg kell tanulni emelt fovel gratulalni a nyertesnek hisz ez jatek.
Ahogyan mi tettuk nehanyan a v2-on.Gratulaltunk az ott gyoztes West klancsaladnak.
Amelynek meghatarozo resza volt a PHX klan.Amely most itt is nyerni fog!
Termeszetesen vannak volt MHC-sek akik most is itt vannak es nagykepuseg nelkul teszik amit tehetnek.Vedekeznek,visszatamadnak.Es kozben nem sertegetnek,frocskolodnek.Pedig tudjak,hogy a hajo elment,megis folytatjak a jatekot.
Minden tiszteletem az ovek!!
Erdekes modon ok nem azt allitjak,hogy oket nem lehet legyozni.
Ok nap nap utan tapasztaljak,hogy ezen az oldalon is vannak jatekosok akik tudnak tamadni vedekezni!
Csak azok irjak a sajat legyozhetetlensegukrol a meset,akik mar jo koran leleptek.hogy ne kelljen megtapasztalniuk a vereseget.
Pedig ez igy is az:))

szundi ezeket más szájából még el is fogadom de tőled..?:DDD

azért szét ne essetek önmagatok tömjénezésétől mert hátast dobok..:)))

pl anno ki szólta meg Montit hogy akkor támadt amikor buliztatok..??? TI
mikor mertetek neki esni bloodznak? mikor a jó öreg árulo monster kapcsán kizárattátok...

hát khm...

pszt meg csönd azt hiszem avagy dobáljátok meg magatokat is kővel..:)))
 
Fent